آب و هوای کیش در فصل های مختلف

آب و هوای کیش
0

مسافران جزیره پیش از سفر به این سرزمین به اطلاعاتی خاص نیاز دارند. یکی از موارد مورد نیاز مسافران اطلاع از شرایط آب و هوای کیش است. مسافران این جزیره مرجانی بهتر است قبل از سفر راجع به آب و هوای کیش این جزیره اطلاعاتی کسب کنند. این اطلاعات گردشگران را برای انتخاب بهترین زمان سفر به کیش کمک خواهد کرد.

برای داشتن سفری مطلوب در نظر گرفتن بسیاری از مسائل ضروری است. البته بسته به این که شما به چه انگیزه ای مقصد خود را انتخاب کرده اید این مسائل اولویت بندی می شوند. یکی از مسائلی که در نظر گرفتن آن بسیار ضروری است انتخاب زمانی مناسب برای سفر است.

اینجاست که انگیزه سفر شما بیشتر اهمیت پیدا می کند. کیش با قابلیت های مختلف خود می تواند گردشگران را با انگیزه های متفاوتی به خود دعوت کند. با توجه به این انگیزه ها شما می توانید زمان های مختلفی را برای سفرانتخاب کنید.

اگر دنبال زمانی مناسب برای خرید هستید برگزاری جشنواره های تابستانه می تواند زمان سفر شما را مشخص کند. اگر می خواهید تخفیفات خوبی نصیبتان شود پاییز فصل مناسبی است.

برای لذت بردن از تفریحات آبی تابستان بسیار مطلوب است. اما اگر قصد شما از سفر لذت بردن از آب و هوایی مطلوب است بهتر است با توجه به شرایط آب و هوایی جزیره در فصل های مختلف بهترین زمان را انتخاب کنید.

آب و هوای کیش به طور کلی گرم و خشک است اما در فصل های مختلف می توانید شاهد شرایط متفاوت آب و هوایی باشید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

آب و هوای کیش در بهار؛ روزهایی گرم و شب هایی مطبوع

در این فصل روزها به تدریج گرم می شود بنابراین می توانید اوایل این فصل را برای سفر انتخاب کنید. البته شب های این فصل می تواند هوای مناسب تری داشته باشد.

البته اگر در این زمان به خصوص در روزهای اول سال سفر کنید باید هزینه های سفر را در نظر داشته باشید. در این ایام جزیره به سبب تعطیلات نوروزی بسیار شلوغ است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

این شلوغی سبب شده سفر شما با هزینه های بیشتری روبرو باشد. در این زمان هم اقامتگاه ها و هم بلیط تفریحات با قیمت بیشتری عرضه می شوند.

آب و هوای کیش در تابستان؛ اوج گرما و رطوبت در جزیره

این جزیره در تابستان گرم ترین روزهای خود را می گذراند. دمای بالای هوا در این فصل ممکن است تحمل کیش را برای شما دشوار کند. با این همه تابستان کیش یکی از شلوغ ترین زمان های خود را سپری می کند.

دلیل این امر برنامه هایی است که در این فصل برای جذب مسافر در نظر گرفته شده. یکی از این برنامه ها جشنواره های تابستانه کیش از 15 تیر تا 15 شهریور است. همچنین چون مسافران در این فصل بیشتر شب را برای گردش انتخاب می کنند برگزاری جنگ ها شبانه نیز می تواند بسیار قابل توجه باشد.

آب و هوای کیش در پاییز؛ هوایی رنگ به رنگ

در کیش هوای جزیره رنگ به رنگ است و هر دم به شکلی در می آید. اوایل آن بیشتر حال و هوای تابستان را دارد و اواخر آب به زمستان شبیه می شود. در این فصل روزها کوتاه است و هوا سریع تاریک می شود. از اواسط آبان می توانید در جزیره شاهد آب و هوایی مطلوب باشید. یکی از مزیت های سفر در این فصل استفاده از تخفیفات پاییزی است.

آب و هوای کیش در زمستان؛ آب و هوای دلپذیر بهاری

زمستان فصلی است که اغلب شما ترجیح می دهید در خانه بنشینید و برف و باران را نگاه کنید. اما شاید اگر از آب و هوای کیش در این فصل مطلع باشید نظرتان را تغییر دهید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در حقیقت زمستان یکی از بهترسن فصل های سال برای سفر به کیش است. در این فصل شما شاهد آب و هوایی کاملاً بهاری خواهید بود. جزیره در این فصل دارای آب و هوایی معتدل و دلپذیر می باشد.

در این فصل ممکن است شاهد باران هایی سیل آسا و ناگهانی باشید اما باید بدانید که این باران ها بسیار زود گذر است و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.