کوه نور؛ رستورانی در دل کوه

رستوران کوه نور
0

با توجه به پر مسافر بودن جزیره کیش امکانات متعددی در این شهر فراهم شده که رستوران های متنوع یکی از آنهاست.

رستوران کوه نور یکی محبوب ترین رستوران های این جزیره است که پیشنهاد می کنم حتماً آن را امتحان کنید. در این رستوران لوکس علاوه بر صرف با کیفیت ترین غذا ها از فضایی چشم نواز و دیدنی نیز بهره مند خواهید بود.

جزیره کیش می دانست که با وجود این همه جاذبه بدون امکانات غذاخوری نمی تواند چندان جذابیت خود را حفظ کند. بنابراین همزمان با گرد آوردن انواع امکانات مدرن رستوران هایی لوکس نیز آرام آرام در جای جای جزیره سر بلند کردند.

اکنون شما در هر منطقه از کیش که حضور پیدا کنید می توانید یک رستوران خوب را در دسترس داشته باشید. یکی از بهترین رستوران های جزیره رستوران فودلند کیش است که در کنار بازار مرجان قرار گرفته است.

حتی اغلب هتل های این جزیره نیز با فراهم آوردن بهترین امکانات غذاخوری سعی در رقابت با یکدیگر دارند. البته این رقابت بیش از همه به نفع گردشگران است. گردشگرانی که در هر رستورانی پا بگذارند منویی متنوع از با کیفیت ترین غذاها را در دست خواهند داشت.

علاوه بر این فضای جذابی را نیز برای صرف غذا در اختیار دارند که گاه می تواند رو به ساحل و دریا باشد. در حال حاضر از رستوران های کیش می توان به عنوان یکی از پربازدید ترین جاذبه های کیش یاد کرد که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده اند.

در ادامه این مطلب با یکی از بهترین رستوران های جزیره با نام کوه نور آشنا خواهید شد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

حضور در رستوران یا بازدید از جاذبه تفریحی؟

شاید با شنیدن نام این رستوران تصور کنید با یکی از جاذبه های کیش روبرو هستید. البته چندان بیراه نرفته اید.

رستوران کوه نور در فضایی بنا شده که آن را به یک جاذبه چشم نواز شبیه ساخته تا یک رستوران. فضای داخلی این رستوران را سنگ و صخره هایی ساخته اند که طبیعتی بکر را به شما یادآور می شوند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

تپه های سنگی و آبشارهای زیبا نمای جذابی به فضا بخشیده اند. تزیین محیط با مجسمه های سنگی و نقش های برجسته بیسار جذاب به نظر می رسد.

نورپردازی فوق العاده فضا شب هنگام یک تصویر ناب را پیش چشمان شما قرار می دهد. این طراحی متفاوت و بی نظیر مطمئناً طعم بهتری به غذای شما خواهد داد.

بروشه فرانسوی، غذای محبوب کوه نور

منوی متنوع این رستوران توانسته پاسخگوی سلایق تمام گردشگران و ساکنان جزیره باشد. منویی که انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی را شامل می شود. حضور غذاهای دریایی و انواع کباب ها جلوه خاصی به این منو بخشیده است.

سوپ های خوش طعم و سالاد بارهای متنوع را نیز می توانید در کنار غذای خود میل کنید.  در میان تمام این غذاها نام بروشه فرانسوی بیشتر خودنمایی می کند.

این غذا را می توان از محبوب ترین خوراک های کوه نور دانست که مشتریان بسیاری دارد. سبک آشپزی در این رستوران پر طرفدار به صورت بین المللی، اروپایی و مدیترانه ای است.

در کنار امکانات غذاخوری

رستوران کوه نور در فضایی به مساحت 600 متر مربع بنا شده است و به جز امکانات غذاخوری دارای خدمات دیگری نیز می شود. در حقیقت شما این رستوران را فقط برای صرف غذا انتخاب نمی کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

امکانات دیگری نیز حضور در این مجموعه را برای شما جذاب خواهد کرد. یکی از این امکانات کافی شاپ مجهز رستوران است. در این کافی شاپ منویی متنوع از نوشیدنی و دسر و میان وعده را در اختیار دارید که لحظاتی آرامش بخش را تقدیم تان می کنند.

آنچه بیش از همه غذاخوردن در این رستوران را دلچسب می کند اجرای موسیقی زنده است. موسیقی رستوران که توسط هنرمندان مطرح اجرا می شود فضا را برای شما سرشار از آرامش خواهد کرد.

برای حضور در این رستوران می توانید میز خود را از قبل رزرو کنید تا نگران تکمیل شدن ظرفیت نباشید. برای رفاه بیشتر مشتریان امکان رزرو آنلاین هم در این رستوران فراهم شده است.

همچنین این امکان برای تمام مهمانان عزیز وجود دارد که با هماهنگی قبلی مهمانی های خود را در این رستوران به شکل خاص تری برگزار کنند.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.