لاریسا مال؛ خریدی بدون خستگی

لاریسا مال کیش

یکی از فرصت های فوق العاده ای که برای مسافران جزیره فراهم است بازدید از مراکز خرید کیش مانند لاریسا مال است.

لاریسا مال که نخست توسط یک شرکت اماراتی طراحی شده بود برای ادامه کار به گروه طراحان کوثر ایران واگذار شد.

این بازار در هشت طبقه طراحی شده و آخرین تغییرات آن در سال 1390 انجام گرفته است. اکنون این بازار یکی از مراکز مطرح در جزیره است که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده.

شما برای تجربه یک خرید لذت بخش می توانید حضور در این بازار را در لیست برنامه های تور کیش خود قرار دهید.

آیا جزیره کیش برا ی خرید مکان مناسبی است؟

نه تنها کیش که مسافر هر کدام از مناطق گردشگری باشید خرید یکی از مهم ترین برنامه های سفر شما خواهد بود. این برنامه در کیش به شکل جذاب تر و متفاوت تری قابل انجام است.

از آنجا که کیش جزء مناطق آزاد تجاری است مسافران زیادی با قصد خرید به رزرو تور کیش اقدام می کنند. نبودن عوارض گمرگی از مهم ترین دلایلی است که این منطقه را برای خرید مناسب کرده است.

این امر سبب ارزان تر بودن کالاهای وارداتی است که زمینه را برای خریدی سودآور فراهم می کند. البته باید به این نکته توجه داشته باشد که تمام کالاها را نمی توانید از کیش ارزان تر بخرید.

پس بهتر است لیست قیمت ها را در مناطق دیگر چک کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.  همچنین تنوع بازارها در کیش سبب تنوع قیمت ها نیز شده است که مقایسه قیمت ها در چند بازار شما را به خرید مناسب تری راهنمایی می کند.

لاریسا مال؛ یکی از مجهزترین و مدرن ترین مراکز خرید در جزیره

خرید برای مسافران همیشه لذت بخش و جذاب است. همین امر سبب شده زمان زیادی از فرصت های تور کیش مسافران به حضور در مراکز تجاری کیش و خرید سپری شود.

لاریسا مال یکی از مجهز ترین مراکز خرید در جزیره است که با امکانات خود خرید را برای شما لذت بخش تر از همیشه می کند.

آنچه این مرکز را بیش از همه جذاب کرده است انواع امکانات رفاهی فراهم آورده دراین بازار است. بررسی تور کیش از تهران با هتل های متنوع و خدمات بی نظیر سفرآس24 شما را برای سفر عالی به جزیره رهنون می کند .

لاریسا مال با فراهم آوردن انواع امکانات رفاهی و تفریحی توانسته به یکی از مجهزترین مراکز خرید درجزیره بدل شود.

حضور برندهای معتبر ایرانی و خارجی در این بازار بسیار چشم گیر است. کیفیت همراه با قیمت مناسب از امتیازات این مرکز خرید است.

خریدی لذت بخش در لاریسا مال

تصور کنید در مرکز خریدی حضور دارید که پس از خرید شما را به تماشای فیلم دعوت می کند، غذایی خوش طعم را در اختیارتان می گذارد،  امکانات بازی های کامپیوتری،  بیلیارد، فوتبال دستی را برایتان فراهم می کند و بسیاری دیگر از پیشنهادات فوق العاده را در برابر شما قرار می دهد.

حالا دیگر خرید شبیه به یکی از تفریحات جزیره می شود که می تواند گردشگران بسیاری را جذب کند. با این اوصاف محبوبیت  و پربازدید بودن مرکز خرید لاریسا مال کاملاً طبیعی است.

وجود سه پارکینگ با گنجایش بالا برای مسافرانی که با خودروی شخصی هستند بسیار مطلوب خواهد بود. سالن های همایش و کنفرانس از دیگر تجهیزات این مرکز خرید است که مجموعه ای کامل را در اختیار شما قرار  می گذارد.

جایی برای خرید های متنوع

در این بازار کالاهای متنوعی را در اختیار خواهید داشت و همین سبب شده از فرصت خرید خود بهترین استفاده را داشته باشید.

انواع لباس های شیک بچه گانه، مردانه و زنانه، لوازم بهداشتی و آرایشی، لوازم ورزشی، کیف و کفش، لوازم صوتی و تصویری، اسباب بازی، لوازم خانگی و دیگر اقلام مورد نیاز شما در این بازار ارائه می شود.

این تنوع کالا برای کسانی که فرصت کمی برای خرید و گشت و گذار در بازار دارند بسیار مناسب است. با این همه در صورت نیاز به بازارهای  دیگر می توانید از تنوع کالاهای بازار مرجان  و بازار ونوس و زیتون و مروارید نیز بهره مند شوید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.