رستوران توتی فروتی کیش؛ طعم غذا در کنار دریا

توتی فروتی
0

شاید نام رستوران توتی فروتی کیش به عنوان یکی از بهترین رستوران های جزیره به گوشتان خورده باشد. این مجموعه با فراهم آوردن امکانات رفاهی دیگر در کنار رستوران توانسته از قابلیت های بسیاری برای جذب مشتری برخوردار باشد. کیش به عنوان یک مقصد بین المللی گردشگری رستوران های متنوع و مجهزی را در خود گرد اورده است. علاوه بر رستوران هایی که در سطح شهر کیش قرار گرفته اند هتل های کیش نیز رستوران های مجهزی دارند.

رستوران های کیش اغلب با منوهای متنوع امکان پذیرایی از تمام سلیقه ها را فراهم می آورند. همچنین حضور غذاهای اصیل دریایی در منوی این رستوران ها برای بسیاری از مسافران قابل توجه است. نکته دیگر که سبب تمایز رستوران های کیش از دیگر شهرها شده است چشم اندازهای رو به دریا و رو به ساحل برخی از آنهاست.

پخش موسیقی زنده و برنامه های متنوع از دیگر مزایای صرف غذا در رستوران های جزیره است. یکی از رستوران هایی که با نمایی رو به دریا غذایی خوش طعم را تقدیم شما می کند رستوران توتی فروتی است که در ادامه قصد معرفی کامل آن را داریم. شما می توانید درباره رستوران توتی فروتی کیش نظرات زیادی را در سایت های مختلف پیدا کنید.

رستوران توتی فروتی؛ رستورانی ساحلی در جزیره

رستوران توتی فروتی کیش
رستوران توتی فروتی کیش

رستوران طوطی فروتی کیش یا دقیق تر بگوییم آدرس رستوران توتی فروتی کیش در کنار اسکله تفریحی کیش واقع شده است و همین موقعیت مکانی اولین دلیل موفق بودن عملکرد آن است. 1400 متر مربع سهم این رستوران از خاک جزیره کیش است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در این رستوران توتی فروتی امکان پذیرایی از 500  مهمان در فضایی وسیع و دلباز فراهم شده است. منوی متنوع این رستوران می تواند برای تمام سلیقه ها پیشنهاد ویژه ای داشته باشد.

با حضور در رستوران توتی فروتی در حقیقت به بازدید از یکی از جاذبه های کیش اقدام کرده اید. دلیل این امر چشم اندازهای زیبایی است که در این رستوران پیش روی شما قرار دارد. در واقع شما این مکان را تنها برای صرف غذا انتخاب نمی کنید. بلکه فرصت های بسیاری را نصیب خود خواهید کرد. بنابراین همین حالا تلفن رستوران توتی فروتی کیش را جست و جو نمایید.

فضای داخلی این رستوران با وجود آبشارهای مصنوعی منظره چشم نوازی را ایجاد کرده اند که می تواند غذا خوردن را برای شما دلنشین تر کند. فضای آرام این رستوران می تواند برای خاص ترین قرارهای دوستانه شما انتخاب شود.بررسی تور کیش از تهران با هتل های متنوع و خدمات بی نظیر سفرآس24 شما را برای سفر عالی به جزیره رهنون می کند .

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

این رستوران به عنوان یک رستوران ساحلی در جزیره کیش طعم غذای شما را شیرین تر می کند. به ویژه وقتی طعم غذای شما با یک موسیقی زنده و گوش نواز همراه شود. منوی کافی شاپ این رستوران نیز لذتی فراموش نشدنی را تقدیم شما خواهد کرد. سقف های چوبی رستوران مکانی مناسب با نمای دریا را برای سرویس دهی ایجاد کرده است.

کیفیت غذا در منوی رستوران توتی فروتی کیش این رستوران

توتی فروتی به عنوان یکی از رستوران های با تجربه در جزیره طبخ غذاهای با کیفیت را در اولویت برنامه های خود قرار داده است. داشتن استاندارد SFBB  در سال 2010 سبب اطمینان مشتریان از حضور در این رستوران شده است. البته این امر سبب شلوغی و پر بودن میزهای این رستوران در اغلب اوقات شده است.

شلوغی این رستوران به همان اندازه که می تواند کیفیت بالای آن را نشان دهد امکان غذا خوردن در آن را سخت می کند. برای اطلاع بیشتر راجع به این موضوع درباره رستوران توتی فروتی کیش نظرات بسیار است و می توانید با کمک از سایت های دیگر از واقعیت ماجرا با خبر شوید.

آدرس رستوران توتی فروتی کیش در عی حال که سر راست و راحت است اما در این رستوران امکان رزرو آنلاین نیز فراهم است که می تواند سبب راحتی بیشتر شما  باشد. لازم به ذکر است که در این رستوران وعدهای ناهار و شام ارائه می شود. اگر به دنبال مکانی هستید که صبحانه و میان وعده را نیز ارائه دهد کافه رستوران پارمیس پلاس کیش در نزدیکی هتل پارمیس می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

محبوب ترین غذای منوی رستوران توتی فروتی کیش

در این رستوران منویی متنوع را پیش رو خواهید داشت. این منو شامل انواع غذاهای دریایی، فرنگی، ایرانی و فست فود است. شما تمام این غذاها را با بهترین کیفیت و طعم در اختیار خواهید داشت. یکی از محبوبترین غذاهای این رستوران میگو گریل شده است که طعم آن شما را دوباره به این رستوران بازمیگرداند.

برخی از ویژگی ها که یک رستوران خوب می سازد چیست؟

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

ابزارهایی برای کمک به راه اندازی یک رستوران خوب بسیار زیاد است اما ما در اینجا تنها به برخی از آنها اشاره می کنیم. وقتی به رقابت خود نگاه می کنید، باید یک تحلیل مقایسه ای و همچنین یک تحلیل رقابتی انجام دهید تا بدانید مشتریان در یک رستوران خوب به دنبال چه چیزی هستند.

یک تجزیه و تحلیل رقابتی به رستوران‌های دیگر می‌پردازد، در حالی که یک تحلیل مقایسه‌ای به سایر گزینه‌های غذایی مانند شام یخ‌زده، کیت‌های غذای تحویل‌شده در خانه، پخت و پز در خانه و تحویل می‌پردازد. هنگامی که بدانید مشتریان وقتی آماده غذا خوردن هستند به دنبال چه چیزی هستند، می توانید ویژگی های مورد نظر آنها را به آمیخته بازاریابی خود اضافه کنید.

صنعت خدمات یکی از رقابتی ترین صنایع کشور است. در نتیجه، باید مطمئن باشید که رستوران شما از بین جمعیت متمایز است و یک منوی درخشان به تنهایی کافی نیست. شما باید بدانید که چه چیزی یک رستوران عالی را می سازد، و باید بتوانید این مراحل را هنگام برنامه ریزی برای غذاخوری بعدی خود اجرا کنید.

محل و آدرس رستوران توتی فروتی کیش

موقعیت مکانی فوق العاده مهم است. حتی اگر بهترین منوی دنیا را داشته باشید، اگر کسی نتواند شما را پیدا کند یا کسی بخواهد به محل شما بیاید، کسب و کار شما شکست خواهد خورد. به مخاطبان هدف خود فکر کنید و مکان خود را بر اساس جایی که بیشترین ترافیک از آن بازار اتفاق می افتد، تعیین کنید.

کارکنان فوق العاده رستوران طوطی فروتی کیش

کارکنان ماهر و خوش برخورد یکی از بزرگترین نشانه های یک رستوران عالی هستند. آنها لحن را برای کل مؤسسه شما تعیین می کنند، بنابراین مطمئن شوید که هنگام استخدام سختگیر هستید. در تمام اعضای کارکنان به دنبال صمیمیت، توانایی سریع روی پای خود و توانایی ارتباط با مشتریان باشید.

محیط در رستوران توتی فروتی کیش

رستوران های موفق زمان و پول خود را صرف سرمایه گذاری در فضای عالی می کنند. از همان ابتدا روی یک موضوع تصمیم بگیرید و به آن بچسبید، مراقب باشید که همه چیز از تزئینات گرفته تا مواد مورد استفاده برای ساخت میزها و موسیقی که می نوازید مناسب آن باشد. برای اطلاعات بیشتر از زمان کاری رستورانی مثل آنچه گفتیم با شماره تماس رستوران توتی فروتی کیش تماس بگیرید.

پاکیزگی در رستوران توتی فروتی کیش

هیچ کس نمی خواهد به یک رستوران کثیف برود، حتی اگر غذا فوق العاده باشد. هنگام ساختن مکان، مطمئن شوید که موادی را انتخاب کنید که تمیز نگه داشتن آنها آسان باشد. همچنین باید مطمئن باشید که کارکنان کافی در هر شیفت برای تمیز نگه داشتن مکان دارید. این شامل حمام، آشپزخانه، و منطقه لابی است.

اندازه رستوران توتی فروتی کیش

هنگام برنامه ریزی چیدمان داخلی، مطمئن شوید که راحتی مهمان را در نظر داشته باشید. بیشتر بازدیدکنندگان رستوران نمی خواهند با غریبه ها آرنج به آرنج بنشینند یا به راحتی مکالمه را روی میز کنارشان بشنوند. اطمینان حاصل می کند که فضای زیادی بین میزها وجود دارد. حداقل برای عبور یک نفر کافی است.

درک ویژگی های ضروری یک رستوران عالی یک شروع عالی است. در مرحله بعد، باید شرکتی را پیدا کنید که بتواند به شما کمک کند تا آنها را عملی کنید. چه از ابتدا بسازید یا یک ملک موجود را بازسازی کنید. خیلی ها سال ها تجربه ساخت رستوران های عالی دارند و مشتاقند این تجربه را به پروژه شما بیاورند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی برای مشاوره همین امروز با آنها تماس بگیرید.

مواد با کیفیت در منوی رستوران توتی فروتی کیش

یک رستوران خوب استانداردهای بالایی را برای کیفیت غذای خود تعیین می کند و تضمین می کند که مهمانان با هر وعده غذایی همان کیفیت را دریافت کنند. سرو غذای باکیفیت می‌تواند شهرت خوبی برای رستوران شما به ارمغان بیاورد و مهمانان شما را مجبور کند برای بازدیدهای مکرر به آنجا برگردند.

مواد اولیه باکیفیت و آشپز مجرب برای سرو مداوم غذای خوب مهم هستند. یک آشپز خوب نیازهای مهمانان شما را درک می کند و به خوبی با کارکنان آشپزخانه کار می کند تا اطمینان حاصل کند که مهمانان هر بار غذای خود را همانطور که سفارش داده اند دریافت می کنند.

مدیریت بازرگانی خوب

اگر وعده های غذایی خود را برای پوشش دقیق غذا، سربار، مالیات و سود مورد نظر خود قیمت گذاری نکنید، زودتر از این مدت از کار خارج خواهید شد. یک صاحب رستوران خوب جنبه تجاری رستوران را به درستی مدیریت می کند، که این شانس را افزایش می دهد که بتواند غذا و خدمات با کیفیت را بدون وقفه ارائه دهد.

اداره درست رستوران شما همچنین می تواند به افزایش سود کسب و کار کوچک شما کمک کند. شما باید امور مالی رستوران خود را مدیریت کنید، سوابق خوبی داشته باشید و با الزامات قانونی مانند مالیات و بازرسی های بهداشتی آشنا باشید. به عنوان مثال، پرداخت مداوم به موقع به فروشندگان، خطر تمام شدن موارد موجود در منو را کاهش می دهد.

4/5 - (4 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.