سفرآس24

تور هتل پارمیس کیش

تور کیش  هتل پارمیس : جزیره زیبای کیش در میان مقاصد توریستی کشور از جذابیت های خاصی برخوردار است. این جزیره بی دلیل عنوان مروارید خلیج فارس را از آن خود نکرده است. در تور کیش در واقع زیبایی این جزیره و فرصت هایی که در آن برای سیر و سیاحت فراهم شده این شهر را برای اهالی گردش و تفریح و حتی برای مسافرانی با مقاصد کاری بسیار مطلوب کرده است.

خدمات تور هتل پارمیس کیش

مدت اقامت: دو شب و سه روز

قیمت تور هتل پارمیس کیش

قیمت هوایی

تور کیش هتل پارمیس از تهران

4,700,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از مشهد

4,800,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از اصفهان

4,380,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از کرمانشاه

5,200,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از تبریز

5,575,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از ساری

5,000,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از شیراز

3,400,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از کرمان

3,440,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از رشت

4,500,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از گرگان

تماس تلفنی

تور کیش هتل پارمیس از همدان

تماس تلفنی

تور کیش هتل پارمیس از نوشهر

تماس تلفنی

تور کیش هتل پارمیس از زاهدان

تماس تلفنی

تور کیش هتل پارمیس از اهواز

4,500,000 تومان

تور کیش هتل پارمیس از یزد

تماس تلفنی

تور کیش هتل پارمیس

تور کیش هتل پارمیس
تور کیش هتل پارمیس

تور کیش هتل پارمیس – از هنگامی که این جزیره به عنوان یک مرکز گردشگری در ایران معرفی شد به تدریج انواع امکانات تفریحی و رفاهی و همچنین تجاری در این شهر به وجود آمد تا اکنون این جزیره به عنوان چهارمین مقصد توریستی در آسیا مطرح شود. سفر کیش را با ما تجربه کنید. با چنین جذابیت هایی می توان دلیل این همه استقبال از تور کیش را فهمید. شما هم اکنون می توانید تور کیش از تهران هتل پارمیس را با قیمت مناسبی تهیه کنید.

این تور از محبوب ترین تورهای داخلی ایران است که همواره از طرف سایت های مختلف عرضه می شود. این تور را می توانید با توجه به هتل انتخابی خود دارای تنوع بسیاری ببینید. تور کیش از تهران در هتل پارمیس از تورهای پر طرفداری است که علاوه بر اقامتی لذت بخش فرصت بسیاری از تفریحات مهیج جزیره را نیز برای شما فراهم می کند. تور کیش هتل پارمیس از تهران انتخاب بسیاری از مسافران تهران است . قیمت مناسب و کیفیت آن وجه تمایز این هتل می باشد . تور کیش از ساری در هتل های مختلف جزیره و با قیمت های گوناگون برای مسافران در دسترس است که انتخاب های فراوانی را روبروی آنان قرار می دهد.  تور کیش هتل پارمیس از ساری ، توری با اقامت در یکی از هتل های پنج ستاره کیش است که خدمات آن نیز چون اقامتگاه در نظر گرفته شده فوق العاده می باشد. این تور همه روزه در سفرآس ۲۴ قابل رزرو است.

تفریحات جزیره ای تور کیش هتل پارمیس

تور کیش هتل پارمیس در این تور شما از خدماتی چون ورودی پارک آبی، شهر بازی هایلند، مجموعه پارس سافاری، رستوران موزیکال، کافه یخی و تخفیفاتی برای دیگر تفریحات برخوردار خواهید بود. همچنین مبلغی را به عنوان هدیه برای تفریحات دریافت خواهید کرد که فرصتی ویژه برای حضور در مراکز تفریحی جزیره است. این تور شما را دو شب و سه روز مهمان جزیره زیبای کیش می کند و بهترین تجربه ها را برای شما رقم خواهد زد.

تور کیش در حال حاضر یکی از پر عرضه ترین تورهای داخلی در ایران است که با توجه به استقبال مسافران از مبادی مختلف کشور برگزار می گردد. کیش با جذابیت های خیره کننده خود توانسته برای مشهدی ها که خود در یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری ایران سکونت دارند نیز جذاب باشد. به همین جهت تور کیش از مشهد همواره در سایت های گوناگون عرضه  می شود. این تور در سایت سفر آس ۲۴ با خدماتی ویژه و با رنجی از تورهای ارزان تا لاکچری برای مسافران قابل رزرو می باشد. این تور را می توانید با توجه به سلیقه و هزینه خود در هتل های مختلفی رزرو کنید. تور کیش از مشهد هتل پارمیس از تورهای لاکچری این سایت است که اقامت در یکی از هتل های پنج ستاره کیش را برای مسافران در نظر گرفته. با توجه به طولانی بودن مسیر مشهد تا کیش این تور به صورت هوایی برگزار می شود و مسافران سفر بسیار راحتی را تجربه خواهند کرد.

به هر حال در هر زمانی و در هر فصلی می توانید تور کیش را در سایت سفر آس ۲۴ رزرو کنید. شما می توانید رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت و بسیاری از خدمات و تسهیلات رفاهی و تفریحی  را به طور همزمان و فقط با رزرو تور کیش در این سایت به راحتی انجام دهید. از جمله تورهای کیش که برای اهالی شیراز در این سایت در دسترس است تور کیش هتل پارمیس از شیراز  می باشد که اقامت در یک هتل پنج ستاره و خدماتی منحصر به فرد را نصیب مهمانان می کند. بازدید از انواع جاذبه های تاریخی و تجاری نیز از فرصت های پیش روی رزروکنندگان تور کیش از تبریز است. تور کیش از تبریز با سایر هتل با قیمت های متنوع در سایت سفرآس را نیز بررسی نمایید .  اما تور کیش از تبریز هتل پارمیس یکی از بهترینهاست .

این تور با توجه به جذابیت های خود اکنون برای اهالی تمام شهرهای ایران در دسترس قرار گرفته است. اهالی تبریز نیز می توانند سایت سفر آس ۲۴ را به منظور پیدا کردن تور متناسب با خود جستجو کنند و لیستی از تورهای متنوع را پیش روی خود بیینند. در این تور کیش از تبریز  هتل های مختلف جزیره را برای اقامت مسافرانش در نظر گرفته تا آنان را با تنوعی از نظر قیمت روبرو سازد.تور کیش هتل پارمیس از تبریز یکی از تورهای ارائه شده در این سایت است که مسافران را در هتلی پنج ستاره اقامت می دهد و خدماتی فوق العاده را برای آنان در نظر گرفته است.

خدمات این تور کیش از تبریز لاکچری شامل انواع تسهیلات تفریحی چون ورودی مجموعه پارس سافاری و پارک آبی همراه با ترنسفر، ورودی رستوران موزیکال و کافه یخی کیش با تخفیف در منو و مبلغ غذا، ورودی شهر بازی هایلند با شارژ کارت برای هر نفر، تخفیف ۵۰ در صدی قلعه وحشت و سینما شش بعدی و گشت طبیعت گردی می شود. تور کیش هتل پارمیس از اصفهان میتونه یک سفر به یاد ماندی را برای شما به ارمغان بیارد .

از انجا که بودجه و سلیقه مسافران با یکدیگر متفاوت است این سایت تور کیش از اصفهان خود را به صورت متنوع ارائه داده تا هر مسافری با هر هزینه ای بتواند یکی از این تور ها را انتخاب کند.

خدمات تور کیش هتل پارمیس

این تور برای مسافران خود خدماتی ویژه در نظر گرفته است که ورودی پارک آبی و مجموعه سافاری با ترنسفر، شهر بازی هایلند با شارژ کارت برای هر نفر، رستوران موزیکال با تخفیف در مبلغ غذا، کافه یخی با تخفیف در منوی غذی گرم، طبیعت گردی vip، تخفیف قلعه وحشت و سینما شش بعدی از آنها به شمار می رود.  رزرو آنلاین این تور در سایت سفر آس ۲۴ در دسترس مسافران قرار دارد.

امکانات تور کیش هتل پارمیس برای اقامت

هتل پارمیس کیش در سال ۱۳۸۵ با یک طراحی خاص و دیدنی در این جزیره افتتاح شد. این هتل دارای هفت طبقه و ۱۶۸ باب اتاق و سوئیت است که در زمینی به مساحت ۱۷۵۰۰ متر مربع بنا شده. اتاق های این هتل را به صورت های دو تا سه تخته و سوئیت های دلباز با چیدمانی شیک خواهید دید.انتخاب شما می تواند اتاق های سمت دریا و یا سمت جزیره باشد. امکانات و خدمات هتل پارمیس را می توان در دسته های غذا ونوشیدنی، رفاهی، تفریحی و ورزشی جای داد. مجموعه آبی با خدمات استخر، سونا و جکوزی، سالن بیلیارد، سالن کنفرانس و اجتماعات، رستوران، کافی شاپ و چایخانه سنتی از مهم ترین امکانات هتل پارمیس کیش می باشد.

تور کیش هتل پارمیس از تهران را با مشاوره دقیق مشاوران ما انتخاب کنید و از یک سفر عالی به جزیره لذت ببرید .

امکانات تور کیش هتل پارمیس برای اقامت
اتاق هتل پارمیس کیش

ساختمان این هتل در میدان پردیس کیش قرار گرفته است و دسترسی به بازارهایی چون پردیس ۱ و ۲، مرجان، مروارید را به راحتی برای شما فراهم می کند. همچنین برای تفریح می توانید مراکزی چون مرکز تفریحی کیش، پارک ساحلی مرجان، پلاژ ساحلی بانوان و کشتی یونانی را در دسترس داشته باشد. با این وجود شما یک موقعیت خوب را برای تفریح و خرید در اختیار دارید و از سفر به جزیره زیبای کیش با رزرو تور کیش هتل پارمیس نهایت لذت را خواهید برد.

تور کیش هتل پارمیس را با خدمات ویژه یک میلیون تومانی تفریحات رزرو نمایید .

۵/۵ - (۷۵ امتیاز)

سوالات متداول تور هتل پارمیس کیش

شما در هیچ کدام از هتل های این جزیره از خدمات شام و ناهار برخوردار نیستید. اما برخی از هتل های لوکس چون ترنج و مارینا پارک در کنار صبحانه ناهار را نیز ارائه می دهند.
خیر؛ این تور همانند دیگر تورهاست و از نظر کیفیت تفاوتی با آنها ندارد. در واقع تفاوت تور لحظه آخری با سایر تورها تنها به زمان عرضه آن بر می گردد.
این جزیره در تمام فصل های سال مسافر پذیر است اما در زمستان و پاییز آب و هوای بهتری دارد. تابستان کیش بسیار گرم و غیر قابل تحمل است اما وجود جشنواره های تابستانی آن را به زمانی مناسب برای رزرو تور کیش تبدیل کرده است.
هتل پارمیس امکاناتی مانند : ترانسفر فرودگاهی، صبحانه بوفه، سونا و جکوزی، چای و نسکافه در اتاق و سرو میوه و آب معدنی را به طور رایگان ارائه می دهد. امکانات دیگر این هتل سالن بدنسازی، ماساژ، بیلیارد، اینترنت داخل اتاق و لابی، سالن بازی کامپیوتری و پارکینگ هستند.

نظرات مسافران تورهتل پارمیس کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برای رزرو تور هتل پارمیس
cover-order