سرزمین موج های خروشان؛ تزریق هیجان در دوزهایی متفاوت

سرزمین موج های خروشان
0

سرزمین موج های خروشان یکی از چهار پارک آبی شهر مشهد است که شما را به دنیایی به رنگ آب دعوت می کند. این پارک با انواع آیتم های مهیج و رایدهای متنوع خود را به مجموعه ای جذاب برای گردشگران تبدیل کره که صف های شلوغ بلیط نشان از محبوبیت آن دارد.

این سرزمین موج های خروشان یکی از پربازدیدترین مکان های تفریحی در مشهد است که همواره شاهد حضور ساکنان و زائران این شهر است. اگر اهل بازی های پر هیجان و سرعت و جذابیت هستید کافی است به سمت بلوار وکیل آباد، ابتدای جاده شاندیز راهی شوید. پارک آبی سرزمین موج های خروشان منتظر شماست.

مطمئناً همه شما از فرصت های زیارتی در مشهد آگاه هستید. به هر حال این شهر قطب اصلی گردشگری زیارتی در کشور است و قصد مسافران آن در اغلب موارد زیارت. اما شاید بسیاری از ما از فرصت های تفریحی و سیاحتی فراهم آمده در این شهر آگاه نباشیم.

برای کسانی که با جاذبه های تفریحی مشهد آشنایی ندارند، باید بگویم که این شهر مجهزترین شهر کشور از نظر تعداد پارک های آبی است و از همین نظر در خاورمیانه نیز توانسته خود را مطرح سازد. اما تفریح در مشهد به همین ختم نمی شود.

شهر بازی های مجهز، باغ وحش، پارک های شهری و جنگلی، مناطق شگفت انگیز طبیعی و صدها فرصت دیگر مشهد را به شهری بدل کرده است که می تواند در کنار زیارت جایگاهی برای سیاحت نیز  باشد.

یکی از بهترین تفریحات پیش روی مسافران در این شهر حضور در مجموعه های آبی سرزمین موج های خروشان  است. این شهر دارای چهار پارک آبی مجهز به نام های پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج های خروشان، سرزمین موج های آبی و پارک ساحلی آفتاب است. در این مطلب با یکی از این پارک ها یعنی سرزمین موج های خروشان بیشتر آشنا می شویم.

غرق شدن در لذت موج های خروشان

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در سال 1394 ساکنان و مسافران مشهد به یکی دیگر از بزرگ ترین و جذاب ترین مجموعه های تفریحی این کلان شهر دسترسی پیدا کردند. سرزمین موج های خروشان در این سال درب های خود را به روی بازدیدکنندگان گشود تا آنان را با انواع امکانات خود غرق در هیجان و لذت کند.

این پارک یکی از بهترین مجموعه های آبی در پایتخت معنوی ایران است که مجموعه ای از امتیازات را در خود فراهم آورده. این پارک بزرگ ترین مجموعه سرپوشیده آبی در دنیا است که مساحت آن بالغ بر 60000 متر مربع است. تنها پارک آبی ایران که به طور همزمان امکان پذیرش بانوان و آقایان را فراهم آورده از دیگر افتخاراتی است که در کارنامه این مجموعه به ثبت رسیده است.

هر کدام از پارک هایی که برای آقایان و بانوان در نظر گرفته دارای سقف هایی به ارتفاع چهل متر هستند و در زیر این سقف انواع سرسره ها و امکانات ورزشی را فراهم آورده اند. اگر از مسافران مشهد هستید بهتر است پیش از سفر محل اقامت خود را تعیین و رزرو کنید. هتل پردیسان مشهد یکی از هتل های پنج ستاره با امکانات فوق العاده در این شهر است که می تواند اقامتی لذت بخش را نصیب شما کند.

آیتم های جذاب و پر هیجان

تنوع آیتم ها یکی از ویژگی های این پارک است که زمینه حضور افرادی با سلایق و علایق مختلف را در آن فراهم کرده. شما می توانید احساساتی متفاوت را در این مجموعه به دلخواه خود تجربه کنید و به صورتی که دوست دارید از این مکان لذت ببرید.

در واقع هیجانی که در این پارک به شما تزریق می شود درجات مختلفی دارد. از کم تا زیاد، از لبخندی ساده تا فریادی بلند! اگر آرامش می خواهید و چندان اهل خطر نیستید بهتر است به همان سرسره های آرام بسنده کنید و لذت ببرید.

اما اگر به همین سادگی ها قانع نمی شوید پس پیش به سوی سقوط آزاد از فاصله 32 متری! به هر حال این پارک 25 سرسره دارد و شما می توانید آب بازی را به شکل های متنوعی تجربه کنید. این پارک به جز انواع امکانات تفریحی، امکانات رفاهی و جانبی متعددی چون پارکینگ،کافی شاپ، رستوران، مرکز خرید و غیره را در خود جای داده و جذابیت خود را برای گردشگران چندین برابر کرده است.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.