رستوران پدیده شاندیز کیش؛ فضایی مجلل و دلباز همراه با موسیقی

رستوران پدیده کیش

رستوران پدیده شاندیز از مجلل ترین و بزرگ ترین رستوران های جزیره کیش است. این مجموعه در فضایی دلباز و زیبا با بهترین و متنوع ترین منو از مهمانان خود پذیرایی می کند. این رستوران سرپوشیده که گنجایش 2700 مهمان را دارد توانسته نام خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین رستوران های نه تنها کیش بلکه ایران مطرح کند و گردشگران زیادی را مجذوب جاذبه های بی شمار خود سازد.

رستوران های متنوع جزیره کیش

جزیره مرجانی کیش با وجود قابلیت های مختلف خود می تواند یکی از بهترین مقاصد برای سفر قرار گیرد. این قابلیت ها می تواند انگیزه بخش خیلی ها برای حضور در این جزیره زیبا باشد. انگیزه هایی که اگر چه بسیار متفاوت هستند ولی در یک جا به هم ختم می شوند وآن در مکانی است برای صرف غذا. آنگاه که بازدید از جاذبه های کیش و انجام تفریحات این جزیره شما را خسته و گرسنه می کند هیچ کجا چون یک رستوران مجهز نمی تواند برای شما خوشایند باشد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

رستوران های کیش که برخی از آنها را در در سطح شهر، برخی را در هتل ها و برخی دیگر را در مراکز خرید خواهید دید با تمام ویژگی های خاص خود دارای نقاط مشترکی هستند. یکی از این نقاط مشترک طراحی ساختمان و فضای داخلی آنهاست. شما در این شهر رستوران هایی را خواهید دید که با معماری بی نظیر خود نقش یکی از جاذبه های کیش را بازی می کنند. فضای داخلی این مجموعه ها عموماً با نقش های زیبا طراحی شده و با نورپردازی ها شکلی جالب توجه به خود گرفته است.

از دیگر نقاط مشترک این رستوران ها می توان به منوی متنوع اشاره کرد که لیست غذاهای دریایی آن را بسیار وسوسه برانگیز کرده است. بدین ترتیب این رستورران ها می توانند با این منو همه ذائقه ها را راضی کنند. اجرای موزیک زنده از دیگر ویژگی های مشترک رستوران های محبوب جزیره کیش است. صرف غذا در این رستوران ها اغلب با موزیکی گوش نواز همراه می شود که به غذای شما طعم بهتری می بخشد.

یکی از رستوران های معروف  و محبوب جزیره با چنین مشخصاتی رستوران پدیده شاندیز کیش است که این مطلب به آن اختصاص دارد.

رستورانی مجلل با امکاناتی فوق العاده

رستوران پدیده شاندیز کیش از جمله رستوران های معروف جزیره است که در فضایی بزرگ و سرپوشیده پذیرای مهمانان عزیز است. این هتل توانسته در قدم اول با طراحی بی نظیر خود نظر مهمانان را جلب کند. شما در فضای بیررونی این هتل شاهد تصویر یک لنگر 100 تنی خواهید بود که جذابیت خاصی به محیط بخشیده است.

ساخت این لنگر در 35 روز سبب شد که نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود و برای این مجموعه سبب افتخار باشد.  فضای این هتل با چیدمان مناسب و شیک طراحی شده که حس خوشایندی را نصیب مهمانان می کند. با این وجود می توان از رستوران پدیده شاندیز به عنوان یکی از جاذبه های جزیره یاد کرد. رستوران بابا قدرت کیش از دیگر رستوران های جزیره با چنین ویژگی هایی است که می تواند مورد انتخاب شما قرار گیرد.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

پیش از سفر به کیش لازم است اطلاعاتی درباره اقامتگاه های این جزیره کسب کنید. مطلب مربوط به اقامت در کیش در این زمینه می تواند کمک کننده باشد.

منوی رستوران پدیده شاندیز کیش با حضور غذاهای دریایی

تنوع غذایی که یکی از اصلی ترین ویژگی های رستوران های درجه یک جزیره است در این مجموعه نیز دیده می شود. در منوی این رستوران می توانید متنوع ترین غذاها را شاهد باشید. این تنوع قطعاً سبب خواهد شد تمام مهمانان با احساس رضایت این مجموعه را ترک کنند.

یکی از هوس برانگیزترین قسمت منوی این رستوران غذاهای دریایی آن است. موقیعیت جغرافیایی جزیره سبب شده غذاهای دریایی یکی از اصلی ترین غذاهای این سرزمین باشد. رستوران پدیده شاندیز با گنجاندن انواع غذاهای دریایی از ماهی و میگو و دیگر آبزیان توانسته برای علاقه مندان به این نوع خوراک یک فرصت ویژه ایجاد کند.

صرف غذا همراه با گوش دادن به یک موزیک جذاب

در رستوران پدیده شاندیز کیش غذای خود را در حالی میل می کنید که یک موزیک گوش نواز در حال اجراست. این موزیک می تواند طعم غذای شما را لذیذ تر و حضور شما را در این رستوران پدیده شاندیز کیش خاطره انگیزتر کند. شما حتی اگر قصد سفارش غذا نداشته باشید می توانید تنها به خاطر استفاده از موزیک در این رستوران  حضور پیدا کنید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.