رستوران پدیده شاندیز کیش؛ فضایی مجلل و دلباز همراه با موسیقی

رستوران پدیده کیش
1

رستوران پدیده شاندیز از مجلل ترین و بزرگ ترین رستوران های جزیره کیش است. این مجموعه در فضایی دلباز و زیبا با بهترین و متنوع ترین منو از مهمانان خود پذیرایی می کند. این رستوران سرپوشیده که گنجایش 2700 مهمان را دارد توانسته نام خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین رستوران های نه تنها کیش بلکه ایران مطرح کند و گردشگران زیادی را مجذوب جاذبه های بی شمار خود سازد. پس همین حالا رزرو رستوران پدیده شاندیز کیش را در برنامه سفر خود قرار دهید.

رزرو تور کیش با قیمت مناسب توسط سفرآس 24 انجام دهید .

رستوران های متنوع جزیره کیش

جزیره مرجانی کیش با وجود قابلیت های مختلف خود می تواند یکی از بهترین مقاصد برای سفر قرار گیرد. این قابلیت ها می تواند انگیزه بخش خیلی ها برای حضور در این جزیره زیبا باشد.

انگیزه هایی که اگر چه بسیار متفاوت هستند ولی در یک جا به هم ختم می شوند وآن در مکانی است برای صرف غذا. آنگاه که بازدید از جاذبه های کیش و انجام تفریحات این جزیره شما را خسته و گرسنه می کند هیچ کجا چون یک رستوران مجهز نمی تواند برای شما خوشایند باشد. 0902 009 8110 شماره رستوران پدیده شاندیز کیش برای کسب اطلاعات بیشتر می باشد.

رستوران های کیش که برخی از آنها را در در سطح شهر، برخی را در هتل ها و برخی دیگر را در مراکز خرید خواهید دید با تمام ویژگی های خاص خود دارای نقاط مشترکی هستند. یکی از این نقاط مشترک طراحی ساختمان و فضای داخلی آنهاست.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما در این شهر رستوران هایی را خواهید دید که با معماری بی نظیر خود نقش یکی از جاذبه های کیش را بازی می کنند. فضای داخلی این مجموعه ها عموماً با نقش های زیبا طراحی شده و با نورپردازی ها شکلی جالب توجه به خود گرفته است.

از دیگر نقاط مشترک این رستوران ها می توان به منوی متنوع اشاره کرد که لیست غذاهای دریایی آن را بسیار وسوسه برانگیز کرده است. بدین ترتیب این رستورران ها می توانند با این منو همه ذائقه ها را راضی کنند. اجرای موزیک زنده از دیگر ویژگی های مشترک رستوران های محبوب جزیره کیش است.

صرف غذا در این رستوران ها اغلب با موزیکی گوش نواز همراه می شود که به غذای شما طعم بهتری می بخشد. یکی از رستوران های معروف  و محبوب جزیره با چنین مشخصاتی رستوران پدیده شاندیز کیش است که این مطلب به آن اختصاص دارد.

رستورانی مجلل با امکاناتی فوق العاده

رستوران پدیده شاندیز کیش از جمله رستوران های معروف جزیره است که در فضایی بزرگ و سرپوشیده پذیرای مهمانان عزیز است. این هتل توانسته در قدم اول با طراحی بی نظیر خود نظر مهمانان را جلب کند.

شما در فضای بیررونی این هتل شاهد تصویر یک لنگر 100 تنی خواهید بود که جذابیت خاصی به محیط بخشیده است. قیمت غذا در رستوران پدیده شاندیز کیش نیز بسیار مناسب نسبت به محیط و کیفیت غذا می باشد.

ساخت این لنگر در 35 روز سبب شد که نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود و برای این مجموعه سبب افتخار باشد.  فضای این هتل با چیدمان مناسب و شیک طراحی شده که حس خوشایندی را نصیب مهمانان می کند. با این وجود می توان از رستوران پدیده شاندیز به عنوان یکی از جاذبه های جزیره یاد کرد.

رستوران بابا قدرت کیش از دیگر رستوران های جزیره با چنین ویژگی هایی است که می تواند مورد انتخاب شما قرار گیرد. پیش از سفر به کیش لازم است اطلاعاتی درباره اقامتگاه های این جزیره کسب کنید. مطلب مربوط به اقامت در کیش در این زمینه می تواند کمک کننده باشد.

منوی رستوران پدیده شاندیز کیش با حضور غذاهای دریایی

تنوع غذایی که یکی از اصلی ترین ویژگی های رستوران های درجه یک جزیره است در این مجموعه نیز دیده می شود. در منوی این رستوران می توانید متنوع ترین غذاها را شاهد باشید. این تنوع قطعاً سبب خواهد شد تمام مهمانان با احساس رضایت این مجموعه را ترک کنند.

یکی از هوس برانگیزترین قسمت منوی این رستوران غذاهای دریایی آن است. موقیعیت جغرافیایی جزیره سبب شده غذاهای دریایی یکی از اصلی ترین غذاهای این سرزمین باشد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

رستوران پدیده شاندیز با گنجاندن انواع غذاهای دریایی از ماهی و میگو و دیگر آبزیان توانسته برای علاقه مندان به این نوع خوراک یک فرصت ویژه ایجاد کند. شماره رستوران پدیده شاندیز کیش برای شما عزیزان در پارگراف های قبل درج شده است.

صرف غذا همراه با گوش دادن به یک موزیک جذاب

رزرو رستوران پدیده شاندیز کیش
رزرو رستوران پدیده شاندیز کیش

در رستوران پدیده شاندیز کیش غذای خود را در حالی میل می کنید که یک موزیک گوش نواز در حال اجراست. این موزیک می تواند طعم غذای شما را لذیذ تر و حضور شما را در این رستوران پدیده شاندیز کیش خاطره انگیزتر کند. شما حتی اگر قصد سفارش غذا نداشته باشید می توانید تنها به خاطر استفاده از موزیک در این رستوران  حضور پیدا کنید.

چگونه رستوران پدیده شاندیز کیش متمایز شد؟

شناخت بازار و مشتریانتان به ایجاد ارتباطات پایدار کمک می کند. اگر تا به حال در کلاس Business 101 شرکت کرده‌اید، این درس را بخوبی می‌دانید: باید کسب‌وکار رستوران خود را متمایز کنید تا به مشتریان دلیلی برای انتخاب شما نسبت به رقبا بدهید. به احتمال زیاد بسیاری از رستوران‌های منطقه شما در همان بخش فعالیت می‌کنند، غذاهای مشابهی سرو می‌کنند و همان مشتریانی را که شما دارید هدف قرار می‌دهند.

چه چیزی شما یا منو رستوران پدیده شاندیز کیش را متفاوت می کند؟ اگر رستوران شما بسیار شبیه به رقبای شماست، چگونه می خواهید متمایز شوید؟ در اینجا چند ایده وجود دارد که نشان می دهد رستوران پدیده شاندیز کیش چگونه متمایز شد.

رستوران پدیده شاندیز کیش از مشتریان خود سوال می کند

در حالت ایده‌آل، آنچه که قیمت غذا در رستوران پدیده شاندیز کیش را از مکان‌های پایین خیابان متمایز می‌کند، تسلط داشتن بر رستوران داری و پرسنل و مشتری است. و آن را به سنگ بنای برند خود تبدیل کرده‌ است. چه راهی بهتر از این که از مهم ترین منتقدان کسب و کارتان – مشتریانتان – بپرسید که چه چیزی را علاقمند هستند. در این متن از نام بردن از مالک رستوران پدیده شاندیز کیش خودداری می کنیم زیرا موجب درازای متن می گردد.

رستوران پدیده شاندیز کیش بازخورد می گیرد

از مشتریان و کارمندان نظر خود را بپرسید وجه تمایز شما باید با آنها مرتبط باشد و باید مطابقت داشته باشد. فرض نکنید وجه تمایزی که شما شناسایی کرده اید یکی از خواسته های کارمندان یا مشتریان است. ممکن است سخت باشد که در مورد کسب و کار خود بی طرف باشید. گاهی اوقات ما آنچه را که می خواهیم ببینیم می بینیم. و این چیزی است که مالک رستوران پدیده شاندیز کیش رعایت کرده است.

رستوران پدیده شاندیز کیش منوی خود را تجزیه و تحلیل می کند

غذا یکی از راه‌های اصلی متمایز کردن رستوران‌ها است، بنابراین ممکن است نیاز به تجزیه و تحلیل منوی فعلی شما باشد. کشف «ستارگان» (اقلام پرفروش و پر سود) و (اقلام کم فروش و کم سود) در منوی شما می تواند به آنچه که مشتریان شما واقعاً در مورد غذای شما فکر می کنند کمک کند.

منو رستوران پدیده شاندیز کیش نیز هر ماه مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. پس همین حالا رزرو رستوران پدیده شاندیز کیش را برای داشتن حس لذت بیشتر در سفر در برنامه های روزمره خود قرار دهید.

رستوران پدیده شاندیز کیش بازار خود را بررسی می کند

مشخص کنید که رقبای شما برای متمایز کردن خود چه می کنند. اگر شخص دیگری در شهر قبلاً این ادعا را مطرح کرده باشد، نمی‌خواهید خود را به عنوان یک پیتزافروشی مناسب برای خانواده قرار دهید – مگر اینکه آنها این کار را بد انجام دهند، که می‌تواند فرصتی برای شما باشد. فقط از ذکر نام رقیب خودداری کنید.

که می تواند بیش از ارزش آن دردسر ایجاد کند. به رقابت فعلی نیز بسنده نکنید. گوش خود را روی زمین نگه دارید تا بدانید چه کسی ممکن است به شهر بیاید. همین نکته کوچک باعث شد تا قیمت غذا در رستوران پدیده شاندیز کیش نسبت به سایر رستوران ها مناسب و متعادل است.

رستوران پدیده شاندیز کیش نوآوری طعم دارد

هم شرکت تحقیقاتی جهانی AlixPartners و هم شرکت تحقیقاتی Technomic Inc. مستقر در شیکاگو، نوآوری طعم را به عنوان یک استراتژی تمایز کلیدی برای رستوران‌داران شناسایی می‌کنند. بر اساس گزارش 2013 Flavor Consumer Trend Technomic، 73 درصد از مصرف کنندگانی که کالایی را با طعمی نوآورانه امتحان می کنند و از آن لذت می برند، به احتمال زیاد برای همان کالا برمی گردند.

چهل و یک درصد می‌گویند طعم‌های جدید می‌توانند بر تصمیمات غذاخوری آن‌ها تأثیر بگذارند. این نیز در منو رستوران پدیده شاندیز کیش قابل رویت است.

بر اساس جدیدترین گزارش Technomic برای تعیین موقعیت منو و مناسبت ها، 83 درصد از مصرف کنندگان می گویند که ولع غذا دلیل اصلی خرید مواد غذایی خارج از خانه حداقل یک بار در ماه است. Technomic توصیه می‌کند با توسعه و اصلاح «اقلام منحصربه‌فردی که می‌توانند مهمان‌ها را به افراد معمولی تبدیل کنند، میل به خود را تقویت کنید». بنابراین ارائه طعم های متفاوت برای ولع مشتریان الزامی است و این نکته در رستوران پدیده شاندیز کیش دیده می شوند. پس رزرو رستوران پدیده شاندیز کیش را فراموش نکنید.

رستوران پدیده شاندیز کیش اعتبار کسب کرده است

“مرا متقاعد کن که واقعی است” یکی از 10 ترند برتر رستوران Technomic برای سال 2014 است. رستوران‌ها می‌خواهند منوهایی را به‌طور کامل توصیف کنند، فهرستی از مواد تشکیل‌دهنده، از کجا آمده‌اند و چگونه تهیه شده‌اند. به مشتریان خود بگویید چگونه و چرا از دستور العمل های معتبر و مواد محلی، وارداتی یا منحصر به فرد استفاده می کند. این اعتبار را نیز به مرور زمان این رستوران کسب کرده است.

علاوه بر مواد و شیوه های سازگار با محیط زیست، نحوه رفتار شرکت ها با کارکنان و جوامعشان مهم است. ارزش بازاریابی فوق‌العاده‌ای در مکانی عالی برای کار و یک تمایز واقعی اهداف تجاری وجود دارد. اپراتورهایی که مشتریان را قادر می‌سازند از فناوری استفاده کنند، به ویژه گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، رستوران‌های خود را به‌عنوان پیشروتر، کارآمدتر و مشتری پسندتر قرار می‌دهند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. سامان مقتدر می گوید

    رستوران با کیفیتی است ، من هم در مشهد و هم در کیش از غذاش خوردم . عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.