پارک آبی ایرانیان؛ متنوع ترین تفریحات آبی

پارک آبی ایرانیان

پارک آبی ایرانیان از مهم ترین مکان های تفریحی مشهد محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد.  این پارک یکی از چهار مجموعه آبی در شهر مشهد است که با انواع بازی های شاد و مهیج لحظات خوبی را برای گردشگران فراهم می کند. با توجه به پرطرفدار بودن تفریحات آبی، این پارک توانسته مورد استقبال بسیاری از گردشگران و اهالی شهر مشهد قرار بگیرد.

تفریحات مشهدی

پایتخت معنوی ایران به عنوان شهری مذهبی و زیارتی سالانه گردشگران بسیاری را از جای جای دنیا مهمان خود می کند. حرم مطهر رضوی به عنوان اصلی ترین جاذبه این شهر همواره با حجم عظیم زائران و مسافران روبروست و خلوت دیدن آن شبیه به رویا شده است.

این مکان مقدس با وجود بناهایی که با محوریت آرامگاه امام هشتم (ع) فراهم آورده به مجموعه ای کامل برای بازدید تبدیل شده است. مشهد در کنار این جاذبه اصلی جاذبه های زیارتی بسایری را نیز در خود جای داده که بازدید از آنها بسیار مغتنم است.

با این وجود مشهد تنها یکی شهر زیارتی نیست بلکه اکنون به یکی از اصلی ترین مقاصد تفریحی کشور بدل شده است. بنابراین در حال حاضر این شهر عنوان مقصدی زیارتی- سیاحتی را برای خود کسب کرده است. در این شهر می توانید علاوه بر مناطق طبیعی، مجموعه های تفریحی بسیاری را شاهد باشید که با مدرن ترین امکانات مجهز شده اند.

این شهر یکی از بزرگ ترین شهربازی های ایران را در خود جای داده. یک شهربازی با انواع دستگاه های مدرن که می توانند شبیه به یک نوشیدنی انرژی زا عمل کنند.

این شهر با احداث چهار پارک آبی بزرگ عنوان مجهزترین شهر کشور از نظر پارک های آبی را کسب کرده است. مجموعه های آبی این شهر با فراهم کردن فضایی شاد و فرح بخش اکنون پربازدیدترین مراکز تفریحی در مشهد به شمار می روند. یکی از بهترین پارک های آبی این شهر پارک آبی ایرانیان است که هیجانی باور نکردنی را برای بازدیدکنندگان خود به ارمغان می آورد.

یک روز پر هیجان در پارک آبی ایرانیان

یکی از مطرح ترین شرکت های کانادایی در طراحی مجموعه های آبی به نام white water park، سمت مشاور ساخت این پارک را بر عهده داشته. الگوی این پارک نیز پارکی در اسپانیا به نام slam park بوده است. این پارک سال هاست که با حضور علاقه مندان به ورزش های آبی رنگ شادی به خود گرفته است.

پارک آبی ایرانیان یکی از استانداردترین پارک های جهان محسوب می شود که با فراهم آوردن انوع سرسره ها یک روز پر هیجان را تقدیم بازدیدکنندگان می کند. این پارک به وسعت 100 هکتار یکی از بزرگ ترین فضاها را برای انجام مهیج ترین تفریحات فراهم آورده است. برای تصور این وسعت کافی است 14 زمین فوتبال را درکنار هم مجسم کنید. در این فضای وسیع شما می توانید انواع بازهای آبی را در اختیار داشته باشید.  انواع سرسره، رودخانه، استخر می تواند شما را در فضایی دوست داشتنی قرار دهد. سرسره های این پارک به انواع مختلفی تقسیم می شوند که امکان استفاده برای تمام افراد را فراهم می آورند.

امکانات مجموعه پارک آبی ایرانیان

این مجموعه دارای دو پارک آبی مجزا برای آقایان و بانوان است که زمینه استفاده بیشتر از آن را فراهم کرده. یکی از ویژگی هایی که این پارک را ممتاز کرده است فراهم بودن بازی های متنوع در آن برای تمام سلیقه هاست.  موج سواری با تخته آن هم در فضایی به وسعت یک زمین فوتبال و موج هایی با ارتفاع 5/3 متر از جذاب ترین قسمت های حضور شما در این پارک است.

در این پارک عبور از سرسره ها را در فضایی با پستی و بلندی که حالتی طبیعی به آن بخشیده تجربه خواهید کرد. طوری که شما احساس حضور در یک طبیعت بکر را خواهید داشت.  همچنین امکانات رفاهی چون رستوران و کافی شاپ و پارکینگ و غیره در این مجموعه ایجاد شده است که زمینه آسایش بیشتر بازدیدکنندگان را فراهم می آورد. در صورت تمایل به استفاده از رستوران های سطح شهر می توانید رستوران معین درباری را به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران های این شهر در نظر داشته باشید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.