پارک آبی ایرانیان؛ متنوع ترین تفریحات آبی

پارک آبی ایرانیان
0

پارک آبی ایرانیان از مهم ترین مکان های تفریحی مشهد محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد.  این پارک یکی از چهار مجموعه آبی در شهر مشهد است که با انواع بازی های شاد و مهیج لحظات خوبی را برای گردشگران فراهم می کند.

با توجه به پرطرفدار بودن تفریحات آبی، این پارک توانسته مورد استقبال بسیاری از گردشگران و اهالی شهر مشهد قرار بگیرد که سالانه افراد زیادی برای بدست آوردن این فرصت هیجان انگیز روانه شهر مقدس مشهد شده و از مچهزترین و بزرگترین پارک آبی ایرانیان مشهد در منطقه، دیدن می نمایند و در سانس های مختلف مورد نظر خود، تفریحات و بازی مهیج و جذابی را، در پارک آبی ایرانیان مشهد، را تجربه می کنند و لذت می برند.

مجموعه پارک آبی ایرانیان مشهد، از امکانات و تفریحات آبی فوق العاده ای برخوردار است؛ مانند؛ حمام ترکی، ماساژ، موج سواری مهیج، بخش رودخانه خروشان، چاله فضایی های جذاب، محل ایمن بازی کودک و… که علاقه مندان ورزش ها و تفریحات آبی را، نحریک می کند تا لذتی بی نظیر را، با پارک آبی ایرانیان مشهد، تجربه کنند.

تفریحات مشهدی،مجموعه پارک آبی ایرانیان مشهد

پایتخت معنوی ایران به عنوان شهری مذهبی و زیارتی سالانه گردشگران بسیاری را از جای جای دنیا مهمان خود می کند. حرم مطهر رضوی به عنوان اصلی ترین جاذبه این شهر همواره با حجم عظیم زائران و مسافران روبروست و خلوت دیدن آن شبیه به رویا شده است.

این مکان مقدس با وجود بناهایی که با محوریت آرامگاه امام هشتم (ع) فراهم آورده به مجموعه ای کامل برای بازدید تبدیل شده است. مشهد در کنار این جاذبه اصلی جاذبه های زیارتی بسایری را نیز در خود جای داده که بازدید از آنها بسیار مغتنم است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

با این وجود مشهد تنها یکی شهر زیارتی نیست بلکه اکنون به یکی از اصلی ترین مقاصد تفریحی کشور بدل شده است. بنابراین در حال حاضر این شهر عنوان مقصدی زیارتی- سیاحتی را برای خود کسب کرده است. در این شهر می توانید علاوه بر مناطق طبیعی، مجموعه های تفریحی بسیاری را شاهد باشید که با مدرن ترین امکانات مجهز شده اند.

این شهر یکی از بزرگ ترین شهربازی های ایران را در خود جای داده. یک شهربازی با انواع دستگاه های مدرن که می توانند شبیه به یک نوشیدنی انرژی زا عمل کنند.

پارک آبی ایرانیان مشهد
پارک آبی ایرانیان مشهد

این شهر با احداث چهار پارک آبی بزرگ عنوان مجهزترین شهر کشور از نظر پارک های آبی را کسب کرده است. مجموعه های آبی این شهر با فراهم کردن فضایی شاد و فرح بخش اکنون پربازدیدترین مراکز تفریحی در مشهد به شمار می روند.

یکی از بهترین پارک های آبی این شهر پارک آبی ایرانیان است که هیجانی باور نکردنی را برای بازدیدکنندگان خود به ارمغان می آورد. در ادامه مطلب به ویژگی ها و اطلاعاتی درباره این پارک هیجان انگیز؛ یعنی؛ پارک آبی ایرانیان مشهد، خواهیم پرداخت.

یک روز پر هیجان در پارک آبی ایرانیان

یکی از مطرح ترین شرکت های کانادایی در طراحی مجموعه های آبی به نام white water park، سمت مشاور ساخت این پارک را بر عهده داشته. الگوی این پارک نیز پارکی در اسپانیا به نام slam park بوده است. این پارک سال هاست که با حضور علاقه مندان به ورزش های آبی رنگ شادی به خود گرفته است.

تور مشهد با قیمت عالی از تمامی مبادی ها

پارک آبی ایرانیان یکی از استانداردترین پارک های جهان محسوب می شود که با فراهم آوردن انوع سرسره ها یک روز پر هیجان را تقدیم بازدیدکنندگان می کند. این پارک به وسعت 100 هکتار یکی از بزرگ ترین فضاها را برای انجام مهیج ترین تفریحات فراهم آورده است. برای تصور این وسعت کافی است 14 زمین فوتبال را درکنار هم مجسم کنید. در این فضای وسیع شما می توانید.

انواع بازهای آبی را در اختیار داشته باشید.  انواع سرسره، رودخانه، استخر می تواند شما را در فضایی دوست داشتنی قرار دهد. سرسره های این پارک به انواع مختلفی تقسیم می شوند که امکان استفاده برای تمام افراد را فراهم می آورند.

مزایا و امکانات مجموعه پارک آبی ایرانیان

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این مجموعه دارای دو پارک آبی مجزا برای آقایان و بانوان است که زمینه استفاده بیشتر از آن را فراهم کرده. یکی از ویژگی هایی که این پارک را ممتاز کرده است فراهم بودن بازی های متنوع در آن برای تمام سلیقه هاست.  موج سواری با تخته آن هم در فضایی به وسعت یک زمین فوتبال و موج هایی با ارتفاع 5/3 متر از جذاب ترین قسمت های حضور شما در این پارک است.

در این پارک عبور از سرسره ها را در فضایی با پستی و بلندی که حالتی طبیعی به آن بخشیده تجربه خواهید کرد. طوری که شما احساس حضور در یک طبیعت بکر را خواهید داشت.  همچنین امکانات رفاهی چون رستوران و کافی شاپ و پارکینگ و غیره در این مجموعه ایجاد شده است که زمینه آسایش بیشتر بازدیدکنندگان را فراهم می آورد.

در صورت تمایل به استفاده از رستوران های سطح شهر می توانید رستوران معین درباری را به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران های این شهر در نظر داشته باشید. میتوانید؛ در ادامه نکات و ویژگی های جذاب پارک آبی ایرانیان را، به اختصار ملاحظه فرمایید.

  • موقعیت مکانی خوب پارک آبی ایرانیان مشهد، امکان دسترسی آسان به این تفریح جذاب و دیگر امکانات اطراف را، فراهم می آورد.
  • طبق نظرسنجی های مربوط به پارک آبی ایرانیان مشهد، وجود پرسنل با اخلاق در پارک آبی ایرانیان مشهد، تجربه ای لذت بخش تری را، برای افراد، ایجاد میکند.
  • سرسره ها، جکوزی ها، استخر و امکانات دیگر آبی جذاب، در پارک آبی ایرانیان مشهد، میتواند؛ جذاب ترین تفریح را، برای شما فراهم آورد و بهترین هدیه و تفریح را، نصیب کودکانتان، بکند.

پارک آبی ایرانیان مشهد؛ انتخابی برای همه سلیقه ها!

وقتی سخن از پارک آبی ایرانیان مشهد میزنیم و اشاره به تفریحی با تمام سلیقه ها، می کنیم؛ یعنی؛ دقیقا تمامی سلیقه از کوچک تا بزرگ؛ چراکه؛ علاوه بر بزرگسالان، خردسالان نیز، میتوانند؛ در یک مکان تفریحی ایمن و شاد، به تفریح و بازی خود، به همراه بزرگترهای خود، بپردازند؛ وقتی می گوییم کودکان هم میتوانند از پارک آبی ایرانیان مشهد نیز، استفاده کنند؛ یعنی؛ کودکان از 3 سالگی میتوانند از این تفریح جذاب، بهره مند شوند.

پارک آبی ایرانیان قسمت کودکان 3 الی 10 ساله که قد آنان حدودا، بین 90 الی 120 سانتی متر است را ایجاد رده است که در این مکان، تفریحات جذابی را، فراهم آورده است و امکان ورود کودکان پسر در سانس مخصوص آقایان و کودکان دختر، در سانس مخصوص بانوان نیز، فراهم می باشد. همچنین بهتر است اطلاع داشته باشید که برای جلوگیری از خطرات احتمالی بانوان باردار، ورود و پذیرش آنان نیز، امکان پذیر نمی باشد.

شماره تماس پارک آبی ایرانیان مشهد

چه زمانی پارک آبی ایرانیان مشهد باز است؟

ممکن است شما هم مشتاق امتحان یک تفریح جذاب در پارک آبی ایرانیان مشهد، باشید و به دنبال تایم و سانس مورد نظر خود بگردید. همانطور که میدانید؛ سانس ها و زمان پذیرش بانوان و آقایان نیز، متفاوت است؛ بنابراین؛ بانوان محترم میتوانند؛ روزهای زوج، از ساعت 14 الی 21 و 18 الی 21، در دو تایم مجزا، از پارک آبی ایرانیان مشهد، استفاده کنند

و همچنین آقایان محترم، میتوانند؛ در روزهای فرد و همچنین جمعه ها، در همین تایم ذکر شده، از پارک آبی ایرانیان مشهد، استفاده کنند؛ البته این تایم عنوان شده، برنامه ویژه مهرماه است که معمولا در سایر موارد، سانس تمام وقت آن، از ساعت 10 صبح الی 21، می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته پارک آبی ایرانیان مشهد

همانطور که با امکانت و جذابیت پارک آبی ایرانیان مشهد، آشنا شدید؛ درصورت تمایل و اشتیاق به یک تفریح جذاب و مهیج، میتوانید برای راحتی کار خود، بصورت آنلاین و غیر حضوری، جهت رزرو سانس مورد نظر خود اقدام نمایید.

همچنین با داشتن شماره تماس پارک آبی ایرانیان مشهد، میتوانید تمامی پاسخ سوالات و ابهامات خود را، بصورت تلفنی، جویا شوید و با یک پشتیبانی همه روزه، برنامه ریزی آسان تری را، برای لذت و خوش گذرانی در پارک آبی ایرانیان مشهد، در ارتباط باشید تا بتواند درصورت وجو مشکل، به شما کند.

شماره تماس پارک آبی ایرانیان مشهد: 05136613004

درنهایت، تفریحی جذاب با پارک آبی ایرانیان مشهد!

در انتها، اگر شما از طرفداران استخر، ورزش ها و تفریحات آبی هستید و یا از خواص آب درمانی و امکانات پاک های آبی، مطلع هستید و برای درمان، روحیه سازی و گردش به دنبال تفریح متناسب با سلیقه خود، می گردید؛ پارک آبی ایرانیان مشهد، به عنوان یکی از مهیج ترین و بزرگترین پارک های منطقه را، به شما پشنهاد می کنم.

در صورت تمایل شما شهروندان گرامی میتوانید؛ با کمترین هزینه ممکن، در روز مورد نظر خود، مطابق با برنامه این مجموعه، از تفریحات جذاب این پارک پر از هیجان، بهره مند شوید و یک تجربه بی نظیری را، در کنار دوستان و یا فرزندان خود، داشته باشید و یا به عنوان مسافر، لحظاتی را، مهمان شهر مقدس و مهمان نواز مشهد، باشید و خاطراتی خوشی را، به یادگار بگذارید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.