پارک ساحلی آفتاب؛ بزرگ ترین پارک آبی طبقاتی در جهان

پارک ساحلی آفتاب مشهد

پارک ساحلی آفتاب یکی از چهار مجموعه آبی در مشهد است که عنوان بزرگ ترین پارک آبی طبقاتی جهان را از آن خود کرده. این پارک یکی از محبوب ترین مجموعه های تفریحی در مشهد محسوب می شود که  با انواع استخرها، سرسره ها، خدمات ماساژ، بدنسازی، آب درمانی  و غیره برای بانوان و آقایان در دو قسمت مجزا قابل استفاده است.

تفریحات آبی در مشهد

شهر مشهد که در نزد همه با عنوان شهری زیارتی شناخته می شود در حال حاضر یکی از برترین مقاصد تفریحی کشور نیز محسوب می شود. اینک باید در کنار نام مشهد عنوان شهری سیاحتی را نیز قرار داد تا نشان دهنده تمام قابلیت های این شهر برای جذب گردشگر باشد.

در حقیقت شما در کنار زیارت که از اصلی ترین انگیزه های سفر به مشهد است می توانید از امکانات تفریحی فوق العاده ای نیز برخوردار باشید. این شهر با داشتن چهار مجموعه آبی مجهزترین شهر کشور به پارک های آبی لقب گرفته است.

شهری که در کنار انواع تفریحات بی نظیر خود تفریحاتی از جنس آب را نیز قرار داده تا بیش از پیش گردشگران را مجذوب خود کند. پارک های آبی مشهد از محبوب ترین مراکز تفریحی این شهر هستند که همواره با انبوهی از بازدیدکنندگان روبرو می شوند.

با مراجعه به یکی از این پارک ها و مشاهده صف های طولانی خرید بلیط متوجه محبوبیت این مجموعه در نظر گردشگران و ساکنان مشهد خواهید شد. هر کدام از این پارک ها دارای ویژگی های خاصی هستند که می توانند برای سلایق مختلف مورد پسند واقع شوند.

البته تمام این مجموعه ها در یک نقطه مشترک هستند و آن قابلیتی است که در تزریق هیجانی فوق العاده به بازدیدکنندگان خود دارند. یکی از بهترین این مجموعه ها پارک ساحلی آفتاب مشهد می باشد. شهر مشهد دارای جاذبه هایی از نوع تجاری نیز می باشد که برای مسافران جذاب است. مرکز خرید وصال مشهد یکی از بهترین مراکز خرید در این شهر است که می تواند با امکانات رفاهی مطلوب خرید را به تفریحی لذت بخش بدل سازد.

فضای داخلی پارک ساحلی آفتاب

این پارک در سال 1390 در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع و با زیربنای پانزده هزار متر مربع به بهره برداری رسید. این اعداد و ارقام خود نشان دهنده وسعت فضای این مجموعه است. این پارک شامل هفت طبقه می شود که سبب شده عنوان بزرگ ترین پارک طبقاتی جهان برای این مجموعه ثبت شود.

در این پارک شاهد انواع سرسره ها و استخرها از جمله استخر vip ، سالن بدنسازی با مدرن ترین تجهیزات و امکانات غذا و نوشیدنی خواهید بود که هر کدام لذتی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورند.

پارک ساحلی آفتاب  از دو قسمت مجزا تشکیل شده که برای خانم ها و آقایان به طور همزمان  قابل استفاده است. البته امکانات این دو بخش با یکدیگر متفاوت است که این تفاوت با توجه به ویژگی های جسمانی زنان و مردان صورت گرفته است.

بازدید کنندگان این مجموعه قسمت آقایان را دارای بازی های مهیج تر و تفریحات جذاب تری می دانند.  در این مجموعه می توانید متناسب با احساسی که دوست دارید تجربه کنید، یکی از سرسره ها را انتخاب نمایید. انواع سرسره های آهسته، سرعت، پیچ، دو قلو در این پارک مهیا شده اند تا شما را با دنیایی از شادی و نشاط روبرو سازند. ب

رای تجربه هیجانی فوق العاده می توانید چاله فضایی و یا استخر موج به طول 35 متر را نیز امتحان کنید. این سرسره ها در کنار چشم اندازهایی از غارهای سنگی پر عظمت و چشمه هایی که از دل آنها بیرون زده یکی از لذت بخش ترین فضاها را برای تفریح در اختیار شما قرار می دهند.

امکانات و خدمات پارک ساحلی آفتاب

شما در این مجموعه آبی می توانید انواع بازی ها و تجهیزات مدرن را در اختیار داشته باشید.  در این پارک می توانید در عمق 12 متری آب غواصی را در مکانی که به شکلی طبیعی طراحی شده تجربه کنید.

هچنین می توانید استخر نمک اسپوسا و سونای ماسه را که علاوه بر لذت بخش بودن دارای خواص درمانی نیز هستند در دسترس داشته باشید.  استفاده از حمام آفتاب بر روی بام و بسیاری از امکانات و خدمات  ورزشی چون یوگا، بدنسازی، ایروبیک، ماساژ، آروماتراپی و هیدرو تراپی نیز در پارک ساحلی آفتاب مشهد برای بازدیدکنندگان فراهم است.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.