پینت بال شوت ایکس؛ آماده برای شلیک

پینت بال شوت ایکس
0

باشگاه پینت بال شوت ایکس مشهد یکی از مجموعه های تفریحی این شهر است که در بین ساکنان و مسافران طرفداران بسیاری دارد. ورزش پینت بال به ویژه در بین جوانان دارای محبوبیت بالایی است و همین امر سبب شده در مشهد که یکی از مهم ترین شهرهای تفریحی ایران است نیز باشگاه های پینت بال بسیاری احداث شود. این مراکز در بین مجموعه های ورزشی و تفریحی همواره از مراکز پر بازدید محسوب می شوند.

باشگاه پینت بال شوت ایکس به عنوان بزرگ ترین مجموعه سرپوشیده پینت بال در شرق کشور مطرح است و روزانه افراد زیادی آن را به عنوان مقصد تفریحی خود انتخاب می کنند. پینت بال شوت ایکس با فراهم آوردن امکانات جانبی مناسب و ارائه خدماتی مطلوب و متناسب با درخواست های مشتریان توانسته به یکی از بهترین و پر طرفدارترین مراکز تفریحی در مشهد تبدیل شود.

چه اندازه با تفریحات مشهد آشنا هستید؟

مشهد شهری است برای زیارت. این نکته را همه می دانیم، اما مسافران این شهر اغلب از قابلیت های این شهر برای تفریح و سیر و سیاحت مطلع نیستند. در واقع حرم مطهر رضوی جاذبه ای است که اهمیت و محبوبیت آن تمام زمینه های توریستی مشهد را در زیر سایه خود قرار داده است. سالانه سی میلیون گردشگر از این شهر بازدید می کنند که قصد اغلب آن ها حضور در حرم است. این امر سبب شده حتی مسئولان این شهر نیز به خیابان های محدوه حرم به عنوان یک موقعیت ویژه نگاه کنند.

احداث بیش از نود در صد هتل های مشهد در خیابان های منتهی به حرم با چنین زمینه ای انجام شده است. این که در اطراف حرم انواع بازارها و مراکز تجاری پشت سر هم افتتاح می شوند نیز به همین دلیل است. اما در کنار این جاذبه بی نظیر شما می توانید در مشهد فرصت بازدید از جاذبه های متنوع دیگری را نیز  داشته باشید.

جالب است بدانید که مشهد از نظر امکانات و تجهیزات تفریحی و ورزشی جزء مجهزترین شهرهای ایران است و حتی نام خود را با این ویژگی در خاورمیانه نیز مطرح کرده. کافی است نگاهی به لیست تفریحات مشهد بیندازید تا انواع تفریحات جذاب و مهیج را در این لیست مشاهده کنید. پس از مشاهده این لیست قطعاً می توانید به مشهد لقب بهترین شهر زیارتی – سیاحتی را بدهید. از مجموعه های تفریحی پر بازدید در مشهد باشگاه های پینت بال هستند که با توجه به محبوبیت این ورزش اکنون در جای جای مشهد احداث شده اند. یکی از بهترین این باشگاه ها پینت بال شوت ایکس است که حضور در آن مساوی است با کسب یک دنیا هیجان.

پینت بال چگونه ورزشی است؟

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

پینت بال یکی از مهیج ترین ورزش هایی است که به لیست تفریحات کلان شهر مشهد اضافه شده است. جهان این ورزش را در سال 1981 شناخت و اولین بار پینت بال در این سال بین دوازده دوست برگزار شد.پس از گذشت چندین سال به تدریج مردم جهان با این ورزش آشنا شدند و اکنون در کشورهای مختلف جهان می توانید شاهد وجود باشگاه های مجهز پینت بال باشید. این ورزش برای اولین بار در سال 1380 وارد ایران شد و ورزش نسبتاً مدرنی محسوب می شود. به زودی این ورزش توانست به یکی از ورزش های محبوب ایرانیان بدل شود و افراد زیادی را جذب خود کند.

پینت بال یک بازی گروهی است که در محیطی با موانع طبیعی و یا مصنوعی و با گلوله هایی رنگی انجام می شود. گلوله های این بازی به صورت ژلاتینی است و در آن از رنگ محلول در آب استفاده شده. شما یک تفنگ با مکانیزم بادی در دست می گیرید و باید به حریف شلیک کنید و هنگام شلیک حریف پنهان شوید. پینت بال یک بازی هیجان انگیز است که نفس شما را در سینه حبس می کند و هیجانی لذت بخش را برای تان به ارمغان می آورد.

باشگاه پینت بال شوت ایکس

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

پینت بال شوت ایکس یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه های پینت بال در مشهد است که توانسته با ارائه خدمات مناسب طرفداران بسیاری داشته باشد. از ویژ گی هایی که این باشگاه را به مجموعه ای محبوب بدل کرده می توان به استفاده از تجهیزات استاندارد،  چیدمان موانع طبق آخرین روش، فراهم کردن فضای تفریح برای خانواده، داشتن انواع امکانات رفاهی و جانبی برای رفاه هر چه بیشتر بازدیدکنندگان و آموزش رایگان اشاره کرد.

به یاد داشته باشید که برای حضور در این باشگاه باید سانس دلخواه خود را از قبل رزرو نمایید. این باشگاه در قاسم آباد و در ابتدای بلوار حجاب واقع شده است.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.