اسکله تفریحی کیش؛ جایی برای مهیج ترین تفریحات جزیره

اسکله کیش
0

اگر از افرادی هستید که جزیره را به قصد تفریح انتخاب کرده اند حضور در اسکله تفریحی کیش یکی از پیشنهادهای فوق العاده برای شماست. در این مکان می توانید یک روز کامل را بدون خستگی تفریح کنید و از فرصت حضور خود در کیش لذت ببرید.

این اسکله با داشتن امکانات تفریحی و رفاهی بسیار اکنون یکی از پربازدیدترین مناطق جزیره محسوب می شود. در این نقطه از کیش شما باید برای بهترین تجربه ها آماده باشید. تجربه هایی که گاه شما را مهمان یک آرامش دلخواه می کنند و گاه به هیجانی نفس گیر فرا می خوانند.

تفریح در کیش

بدون اغراق می توان گفت تمام مسافران کیش قسمتی از حضور خود در جزیره را به تفریحات اختصاص می دهند. کیش به عنوان قدیمی ترین جزیره خلیج فارس با مدرن ترین تفریحات شما را به یک دنیای شاد دعوت می کند.

به دنیایی که گاه در زیر آب و در کنار ماهی های رنگارنگ جلوه گر می شود و گاه در قالب یک تور صحراگردی سوار بر شترهای عظیم. گاه شما را به پرش از ارتفاعی 40 متری دعوت می کند و گاه به حضور در قلعه وحشت و از ترس لرزیدن.

در حال حاضر کم نیستند کسانی که سفر به کیش را فقط به قصد تفریح انتخاب می کنند. به قصد کسب احساساتی چون ترس، هیجان، آرامش در بازی های از همه جنس و از همه رنگ.

هر چند هنگام حضور در جزیره نمی توانند از دیگر فرصت هایی که در اختیار دارند چشم بپوشند. از فرصت هایی که برای بازدید از جاذبه ها در دسترس دارند و از فرصت هایی که برا خرید پیش رویشان قرار می گیرد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از مکان هایی که شاید بیش از نیمی از تفریحات کیش را یکجا به شما تقدیم می کند اسکله تفریحی کیش است. بیایید با هم سری به این نقطه جذاب از کیش بزنیم.

فضای اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی در انتهای بلوار دریا واقع شده است. درست در پشت بازار ونوس.  یک اسکله  با 437 متر  طول و 18 متر عرض و 10 هزار متر مربع مساحت. فضای این اسکله به چند دلیل برای گردشگران دوست داشتنی است.

یکی مناظر جذابی که در این مکان روبروی شما قرار دارد. مناظری که می توانند زیباترین عکس ها را برای شما به یادگار بگذارند. مناظری از ماهی های رنگارنگ و مرغ های دریایی و ماهیگیران در هر طلوع و غروب خورشید.

آب هایی زلال و شفاف و شن هایی سفید. قدم زدن های شبانه در کنار این اسکله می تواند زیباترین احساسات را برای شما به ارمغان بیاورد. در کنار تصاویری که نگاه شما را جلب می کند می توانید تفریحات جذابی را نیز در دسترس داشته باشید.

تفریحات مهیج برای روزی به یاد ماندنی

شما با حضور در این اسکله می توانید بهترین تفریحات را در اختیار داشته باشید. هم تفریحاتی از جنس دریا و هم تفریحاتی غیر دریایی. بنابراین با هر سلیقه ای که داشته باشید می توانید یک تفریح جذاب را برای خود انتخاب کنید.

قایق های کف شیشه ای: یکی از جذاب ترین تفریحاتی که در این اسکله تجربه خواهید کرد سوار شدن بر قایق های کف شیشه ای است. قایق هایی که شما را در آب های زلال دور می دهند و کف شیشه ای آنها تصاویر دنیای زیر آب را شفاف تر از همیشه برایتان نمایش می دهد.

غواصی: دل به دریا زدن کاری است که حتماً دوست خواهید داشت. به خصوص وقتی این دریا زلال تر از همیشه پیش روی شماست. دنیایی از رنگ های زیر آب و آبزیانی که مشغول زندگی خود هستند.

دوچرخه سواری: در اطراف این اسکله یک پیست دوچرخه سواری وجود دارد که می تواند برای کسانی که به تفریحات دریایی علاقه مند نیستند جالب باشد.

فلای بورد: فلای بورد که در دسته تفریحات دریایی کیش قرار دارد در این اسکله قابل انجام است. فلای بورد شما را به آسمان جزیره به انجام حرکات نمایشی دعوت می کند.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.