برنامه ریزی درست برای تور مسافرتی

0

بسیاری از افراد برای ملاقات با خانواده و دوستان برای کار یا فقط برای دور شدن از دغدغه‌ها و مشکلات روزمره به مسافرت های خارجی و تورهای مسافرتی داخلی روی می آورند. یکی از کارشناسان محبوب به نام کلارک هاوارد؛ آژانس مسافرتی معتبری داشت که مقاله ای در رابطه با پیشرفت هنر برنامه ریزی و رزرو سفر و تور مسافرتی توضیحاتی را ارائه داده است.

 در این مقاله ما قصد داریم نکات مهم کتاب او را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و نحوه استفاده از تمامی ابزار های موجود برای رزرو تور های مختلف و سفر لذت بخش متناسب با نیازهای شما با کم ترین قیمت برای تان توضیح دهیم.

 اولین کاری که باید در زمان سفر انجام دهید یک برنامه ریزی درست و اصولی می باشد. برنامه ریزی در سفر می تواند به همان سادگی که هست برای عده‌ای درگیری های خاصی به همراه داشته باشد و بعضی از افراد به صورت کلی بدون برنامه هستند و ترجیح می‌دهند ناگهانی به سمت شهر یا کشوری خاص به حرکت در بیایند.

 برخی دیگر سعی در برنامه ریزی دقیق برای تمامی مسائل خود دارند و قبل از خروج از خانه برنامه خود را از پیش تعیین می کنند. این افراد برای داشتن یک سفر بی نظیر تمام تلاششان را می‌کنند و با داشتن یک برنامه حساب شده به رزرو هتل مورد نظر و بلیط مرتبط با سفر می پردازند.

اگر یک برنامه ریزی حساب شده وجود داشته باشد هزینه های سفر کمتر و امکانات رفاهی سفر به مراتب بالاتر خواهد رفت.

راه های انتخاب درست  تور مسافرتی

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
  • مقصد خود را انتخاب کنید

در برخی از مواقع زمانی که مجبور می شود برای تعطیلات به دیدار با  خانواده به سمت مقصد مشخص بروید. هیچ تصمیم متغیر و جدیدی وجود ندارد در در مواقع دیگر امکان دارد چند روز مرخصی از کارتان داشته باشید و تصمیم بگیرید که برخی از جاها  را از سفرتان حذف کنید یا ممکن است  یکی از مکان هایی که همیشه می خواستید به آنجا سفر کنید را در اولویت تان قرار بدهید. مثلاً تور مسافرتی مشهد یا تور مسافرتی ترکیه و همچنین تور مسافرتی شمال می ‌تواند جز لیست انتخابی تان باشد اما در برخی از مواقع با دیدن یک تور ارزان تحریک به خرید می شوید و مقصد برایتان مهم نیست.

تور مسافرتی
تور مسافرتی
  • چه مدت سفر می کنید

اگر فقط چند روز در برنامه ماهانه تان تعطیلی دارید امکان دارد از قبل برای آن برنامه ریزی کرده باشید و برای رفتن به یک تور مسافرتی کیش یا تور مسافرتی داخلی فکر کرده باشید. اگر در برنامه خود منعطف هستید، این روحیه با تعداد روزهای سفر می تواند کلید صرفه جویی در هزینه های تان باشد.

 در زمان تعیین تاریخ سفر باید مقصد خود را در نظر بگیرید مثلا ممکن است بتوانید هر کاری را که می خواهید در یک شهر کوچک در مدت زمان یک یا دو روز انجام بدهید و انجام همه کارهای مهم برای شما در یک شهر بزرگ امکان دارد یک هفته یا بیشتر زمان لازم داشته باشد.

  • تحقیق راجع به مقصد

حتماً قبل از سفر در رابطه با آب و هوا و امکانات رفاهی و خدماتی مقصد مورد نظرتان تحقیق کنید هر آنچه که باید در طول سفر بدانید را از پیش مورد بررسی قرار دهید.

 اگر به جایی می روید که تا به حال آنجا را ندیده‌اید بهتر است  مطالعه گسترده در ان  زمینه داشته باشید و نظر افرادی که به آن مقصد سفر کردن را بدانید.

 پی بردن به آنچه می خواهید در سفر خود انجام دهید به شما کمک می‌کند تا دقیقاً مشخص شود در چه جایی می توانید اقامت داشته باشید و چه وسایلی باید با خود همراه ببرید.

  • در رابطه با نوع سفر خود مطمئن می شوید.
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 این تحقیق می تواند به شما کمک کند که هزینه اقامت حمل و نقل و ….  را دقیق تر حساب کنید.

 می توانید از بودجه خود اطمینان کافی را حاصل کنید بسیار مهم است که قبل از رسیدن به فرودگاه یا پایانه مسافربری همه مدارک گواهینامه رانندگی گذرنامه یا سایر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار تان داشته باشید.

چگونه یک پرواز با کیفیت برای تور مسافرتی خارجی پیدا کنیم؟

زمانی که برنامه ریزی سفر به پایان رسید وقت آن است که بفهمید چگونه می خواهید به جایی که قصد سفر دارید خود را برسانید اگر مقصد شما در فاصله بسیار زیادی قرار دارد و رانندگی برایتان میسر نیست احتمالاً پرواز بهترین گزینه پیش رو می شود.

 هزاران شرکت مسافرتی هوایی وجود دارد که به راحتی می توانید از طریق آن ها اقدام به خرید بلیط کنید.

از طریق شرکت های مسافرتی مختلف می توانید قیمت تور مسافرتی ارمنستان، تور مسافرتی دبی، تور مسافرتی کیش و دیگر تورهای ارزان قیمت را پیدا کنید.

 در زمان رزرو بلیط نحوه امکان رزرو بسیار حائز اهمیت است. نظر سنجی های اخیر نشان می دهد ارزان ترین کرایه ها برای صندلی های کابینه اقتصادی و درجه یک را به طور کلی در تمامی روزهای یکشنبه در طول هفته می توان پیدا کنید.

 زیرا در اواسط روز های هفته متقاضی برای سفر به مراتب کمتر از  پایان هفته می باشد.

از کجا تور مسافرتی خارجی مرغوب بخریم؟

قوی ترین موتور جستجو برای پروازهای بین المللی گوگل فلایت است. کارشناسان مسافرت و گردشگری بر این باور هستند که این سایت جز بهترین وب سایت های فروش بلیط هواپیمایی می باشند. تور مسافرتی خارجی یکی از گران ترین روش های سفر است.

 که با فیلتر های متعدد جز بهترین سایت های فروش بلیط هستند که پروازهای بدون توقف و سفرهای متعدد بین شهری یا برون شهری را می توانید به واسطه آن رزرو کنید.

 اگر با  قوانین بین‌المللی اشنایی ندارید می توانید به واسطه سایت سفرآس24 اقدام به خرید بلیط کنید. زمانی که برنامه سفر خود را جستجو کردید و گزینه ها برای تاریخ های انتخابی پیش رویتان قرار می گیرد و اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت تورهای مسافرتی پرواز ها و اقامتگاه ها در دفتر شما عزیزان قرار می دهد.

تور مسافرتی خارجی در شرکت گردشگری سفر آس  24 قیمیت ارزان تر دارد. تور مسافرتی خارجی فقط شامل تور های اروپایی  نمی شود بلکه تور مسافرتی ترکیه و تور مسافرتی ارمنستان و تور مسافرتی دبی را شامل می شود.

تور مسافرتی ترکیه از جمله تور هایی است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می کند. تور مسافرتی ارمنستان یک تور بسیار مهیج است.

 تور مسافرتی دبی از جمله تور هایی است که اگر چه قیمتی گران دارد، اما کیفیت تور مسافرتی دبی از کیفیت تور مسافرتی ارمنستان  و تور مسافرتی ترکیه بیش  تر است. تور مسافرتی ارمنستان یکی از تور هایی است که به صورت زمینی برگزار می شود در حالی که تور دبی این گونه نیست و از طریق سفر هوایی ممکن است.

نحوه یافتن هتل یا اقامتگاه در سریع ترین زمان

اقامتگاه مسافرتی ارزان قیمت در کل دنیا در دسترس است و نیاز به پرداخت هزینه‌های بسیار زیاد برای هتل های مسافرتی لازم نیست برای صرفه جویی در مسافرت از گزینه‌های بسیار مقرون به صرفه تر هم می توانید استفاده کنید.

 از بزرگ‌ترین باورهای اشتباهی که در رابطه با سفر به وجود می‌آید این است که مسافرت کردن مختص افراد ثروتمند می باشد که البته این مورد اصلاً صحیح نمی باشد.

 وقتی یاد بگیرید که چگونه سفر کنید می توانید بهترین هواپیما را با قیمت مناسب رزرو کنید و در اقامت گاه های ارزان قیمت لوکس و باکیفیت سکونت داشته باشید و از سفر تان نهایت لذت را ببرید.

سفر تنها در صورتی گران می‌شود که تصمیم بگیرد در یک هتل بسیار لوکس اقامت داشته باشید.

هاستل ها  آب و زمین مناسب برای مسافران می باشد که بودجه محدودی را برای سفرشان در نظر گرفته اند به اجرا گذاشتن اتاق خواب و سرویس بهداشتی یا بین چند نفر رو باعث می شود هزینه مکان اقامتی پایین بیاید یک اتاق در یک هاستل متوسط برای ۴ تا ۱۰ نفر در نظر گرفته می شود.

 برای نگه داشتن وسیله شخصی تان می توانید از کمد های قفل دار استفاده کنید.

 علاوه بر این یک صبحانه ابتدایی هم در هاستل  ها صرف  می شود. گزینه‌ دیگری  که برای یک اقامت ارزان قیمت پیشنهاد می شود مسافرخانه های محلی هستند این مسافرخانه ها به دلیل داشتن یک اتاق ساده مقرون به صرفه می باشند.

 فاقد خدمات رایج هتلی هستند اما در مقایسه با هاستل ها می توان گفت که به مراتب پیش قدم می باشند. در مسافرخانه ها شما یک اتاق خصوصی دارید که تنها ممکن است آشپزخانه و سرویس بهداشتی با افراد دیگر مشترک باشند.

گزینه بعدی هتل آپارتمان هایی هستند که در سرتاسر دنیا می توانید آنها را پیدا کنید. کسانی که در خانه خود یک اتاق یک آپارتمان کامل دارند و از آن استفاده نمی کنند.

 معمولا آن را به صورت روزانه در اختیار مسافران قرار می دهند. این آپارتمان‌ها اجاره ای روزانه دریافت می کنند و معمولا مبله هستند. یکی از مزایای مهم اقامت در یک آپارتمان این است که به شما حس آرامش یک خانه را انتقال می دهد.

اقامت خانگی و مزیت هایش در سفر

اگر علاقه مند به سفرهایی هستید  که می خواهید در رابطه با آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف آن منطقه اطلاعات کسب کنید به شما پیشنهاد می شود از اقامتگاه‌های خانگی استفاده کنید.

در این اقامتگاه های خانگی صبحانه و یک وعده غذایی دیگر سرو می شود.

اقامت در کمپ های طبیعی

اگر می خواهید در طول سفر تان در دل طبیعت جای بگیرید  کمپ های طبیعی را از دست ندهید این کمپ ها بیشتر اوقات به صورت رایگان در اختیار توریست ها قرار می گیرند. با داشتن چادر های مخصوص مسافرتی میتوانید در هر کجا و در هر منطقه‌ای اقامت داشته باشید.

نحوه رزرو ماشین اجاره ای در یک کشور خارجی

مسافرت به صورت دسته جمعی و خانوادگی برای هرکسی جذابیت ‌های خاص خود را دارد. اگر اهل سفر هستید و در زمان تعطیلات مناسبتی می خواهید به سفر بروید، می توانید به سمت محبوب ترین مقاصد گردشگری و لوکس ترین آن ها سفر کنید.

 دریافت گواهینامه بین المللی در سفر می تواند کمک زیادی به شما کند. گواهینامه بین المللی توسط سازمان جهانی اتومبیلرانی صادر می گردد.

 با دریافت این گواهینامه با کرایه خودرو در سفر به راحتی می توانید در منطقه گردشگری جاده های سواحل بازارها و دیگر مکان ها طرف داشته باشید در طول سفر به اروپا با در دست داشتن گواهینامه بین المللی در بین چند کشور پهناور هم می توانید جا به جا شوید.

 تور مسافرتی دبی از جمله تور هایی است که رزرو ان سخت است و حتما باید برای رزرو تور مسافرتی دبی از یک آژانس مسافرتی کمک بخواهید.

 یکی از کارهایی که می تواند به وسیله آن زمان های دسته جمعی را لذت بخش تر کند اجاره ماشین است زیرا می تواند بدون هیچ دردسری به راحتی از جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی آن کشور بهره مند شوید.

سایت های مختلف با ارائه بهترین ماشین ها با بهترین شرایط می تواند در بین سایر سایت ها قد علم کند.

 در صورت نیاز می توانید اتومبیل های لوکس و خدمات رفاهی بسیار زیادی را از طریق سایت های معتبر اجاره کنید و از لحظه لحظه سفرتان نهایت لذت را ببرید. معمولا در تور مسافرتی ترکیه همه امکانات لاکچری را می توانید استفاده کنید.

تور مسافرتی داخلی

تور مسافرتی  یکی از بهترین روش ها برای تفریح است. تور مسافرتی داخلی در مجموعه سفر اس 24نیز وجود دارد. تور مسافرتی شمال که در سفر 24اس  وجود دارد، از  جمله بهترین تور مسافرتی داخلی است.

 تور مسافرتی شمال در تمام شهر های شمالی ایران برگزار می شود. تور مسافرتی داخلی به صورت گروهی و فردی برگزار می شود. تور مسافرتی کیش اگر چه جز تور مسافرتی داخلی است؛ اما امکانات ان با تور مسافرتی خارجی برابری می کند.

 تور مسافرتی کیش از جمله گران ترین تور های مسافرتی داخلی است؛ زیرا امکانات تور مسافرتی کیش با تور های خارجی برابری می کند.

 تور مسافرتی شمال معمولا با قطار و اتوبوس انجام می شود و قیمت تور مسافرتی شمال ارزان تراز سایر تور ها  است. تور مسافرتی مشهد هم جز تور های داخلی محسوب می شود.

 تور مسافرتی مشهد با قطار و هواپیما رزو می شود. تور مسافرتی مشهد از طریق هواپیما اگر انجام شود قیمت تور مسافرتی مشهد بالا تر می رود در صورتی که اگر تور مسافرتی مشهد با قطار انجام شود قیمتش ارزان تر می شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.