طراح وب سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

0

طراحی وب سایت باید دارای ویژگی های متعددی باشد تا شما بتوانید پس از استعلام قیمت سایت فروشگاهی و هزینه خدمات پشتیبانی سایت کار طراحی سایت خود را به او بسپارید. بهتر است بدانید طراحی سایت از جمله اموری است که تمامی کسب و کارها باید مد نظر قرار دهند. امروزه، جستجوهای زیادی در فضای اینترنت انجام می شود و فرصت بسیار مناسبی را برای کسب و کارها به وجود آورده است که با قرارگیری در این فضا مشتریان بالقوه خود را افزایش دهند و به یک برند معتبر تبدیل شوند.

تسلط بر کار طراحی سایت

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک طراح وب سایت باید دارا باشد تسلط بر کار است. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چگونه می توانیم به این موضوع پی ببرید که طراح وب سایت بر کارش تسلط دارد! پاسخ به این سوال روشن است. نمونه کارها بهترین ابزاری هستند که میزان تسلط طراح را نشان می دهند. به همین دلیل، شما قبل از آنکه کار خود را به طراح بسپارید، ابتدا باید وقت بگذارید و نمونه کارهای او را به دقت بررسی کنید.

نکات مهم در زمان بررسی نمونه کارها

اگر می خواهید نمونه کارهای طراح را به خوبی بررسی کنید و به نتایج قابل قبولی برسید، باید موارد را که در ادامه مطرح می کنیم مد نظر قرار دهید:

  • آیا نمونه کارها ریسپانسیو هستند و بر روی نسخه موبایل به خوبی نمایش داده می شوند؟
  • آیا نمونه کارها ماهیت کسب و کار را به خوبی انتقال می دهند و به تعامل کاربر با سایت کمک می کنند؟
  • آیا نمونه کارها دارای منو مناسبی هستند و کاربران به راحتی می توانند به نقشه سایت و آیتم هایی که در سایت وجود دارد پی ببرند؟

ارائه پلن های مختلف

یکی دیگر از ویژگی های طراح وب سایت ارائه پلن های مختلف است. همانطور که می دانید سایت ها می توانند به صورت معمولی و یا به صورت تخصصی طراحی شود. هر یک از این روشها نیازمند برنامه مشخصی است. با توجه به این موارد طراح باید این پلن ها را از قبل آماده کرده باشد و در قالب فایل در اختیار کارفرما قرار دهد. در نتیجه، کارفرما زمان کافی دارد پلن ها را مطالعه کند و برای طراحی سایت تصمیم گیری کند. این مسئله باعث ایجاد اطمینان در میان طرفین می شود و این امر نقش بسیار موثری در طراحی سایت موفق دارد.

حفظ تعامل با کارفرما در طول طراحی سایت

مسئله دیگری که باید در زمان انتخاب طراح وب سایت به آن توجه داشته باشید حفظ تعامل با کارفرما در طول طراحی سایت است. همانطور که می دانید طراحی سایت مراحل مختلفی دارد و این کار یک شبه انجام نمی شود. طراح سایت باید در تمامی مراحلی که در حال انتخاب المان های مختلف بر روی سایت است تعامل خود را با کارفرما حفظ نماید و این مسئله باعث می شود ماهیت کسب و کار بهتر در سایت پیاده سازی شود. همچنین، زمانی که تعامل حفظ می گردد روند طراحی سایت با موفقیت بیشتری رو به رو می شود.

خدمات پشتیبانی سایت شامل چه مواردی است؟

خدمات پشتیبانی سایت از جمله مواردی است که پس از پایان کار طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید. خدمات پشتیبانی سایت شامل مواردی مانند بروزرسانی سایت، بررسی عملکر کلی سایت، بررسی فنی سایت و رفع باگ‌های احتمالی، بک آپ گیری از سایت و تمدید اشتراک هاست و دامنه وب‌سایت می شود. بهتر است در زمان استخدام کسی که خدمات پشتیبانی سایت را انجام میدهد به دانش و تخصص او توجه داشته باشید. زیرا هر چقدر دانش و تخصص آن فرد بیشتر باشد، خدمات بهتری را به شما ارائه می دهد.

قیمت سایت فروشگاهی چقدر است؟

یکی از سوالات پرتکراری که از طراح وب سایت پرسیده می شود در این باره است که قیمت سایت فروشگاهی چقدر است. بهتر است بدانید قیمت سایت فروشگاهی به عوامل متعددی بستگی دارد. آیا شما سایت معمولی می خواهید یا سایت اختصاصی! بی شک، قیمت سایت فروشگاهی اختصاصی از قیمت سایت فروشگاهی معمولی بالاتر است، اما هزینه ای که برای طراحی سایت اختصاصی می دهید در واقع پولی است که بر آینده کسب و کار خود سرمایه گذاری می کنید و این مسئله بسیار ارزشمند است.

برای طراحی وب سایت به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد ویژگی های طراح وب سایت در اختیار شما قرارد هیم. همانطور که متوجه شده اید طراح وب سایت باید دانش و تخصص کافی داشته باشد و به مواردی همچون تعامل با کارفرما توجه کند. از طرف دیگر، طراح باید برنامه های خود را به صورت پلن به کارفرما ارائه دهد.

اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای استخدام طراح وب هستید و می خواهید کار پشتیبانی سایت را به آنها بسپارید و یا قیمت سایت فروشگاهی را استعلام کنید، می توانید به شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران (https://www.cms-iran.com) اعتماد کنید. این شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی است. شرکت سی ام اس ایران سایت های کاملا اختصاصی را برای کسب و کارهایی طراحی می کند که می خواهند حضور پرقدرتی در فضای اینترنت داشته باشند.

4/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.