بهترین هدیه برای دوستداران سفر چیست؟

0

دوستی دارید که اهل سفر و طبیعت‌گردی است؟ بهترین هدیه برای دوست سفر گرد چیست؟ وسایل کوهنوردی و چادر برای هدیه به دوست سفر گرد مناسب است؟ هدیه‌ای که به دوست می‌دهیم باید او را خوشحال کنند.  بهترین هدیه به دوست سفر گرد که به استانبول سفر می‌کنند چیست؟  بلیط هواپیما و کتاب سفر استانبول که در سفر گم نشود. پس بریم که هدیه برای دوست سفر گرد آماده کنیم. ابتدا قیمت پرواز تهران استانبول هواپیمایی ماهان را بررسی می‌کنیم. بعد از آن سراغ کتاب سفر استانبول می‌‌رویم.

چرا بلیط هواپیما تهران استانبول بهترین هدیه است؟

استانبول شهری پر هیاهو که دریا آرامش را به استانبول می‌بخشد. تا کمی این شهر به آرامش برسد. ازآنجایی‌که استانبول مسافران زیادی از همه دنیا به این شهر می‌آید. استانبول برای اینکه همه امکانات و خدمات را درست کند تا هر کسی که به استانبول می‌آید سفر خوبی داشته باشد. پر هیاهو شلوغ است. این شلوغی را به مردم ساکنش داده است. مردم در شلوغی  استانبول گم می‌شوند. در بین شلوغی‌ها مسیر خودشان را پیدا نمی‌کنند. به همین خاطر بلیط تهران استانبول و کتاب سفر استانبول برای اینکه در سفر گم نشود، بهترین هدیه به دوست است.

شروع مراحل آماده‌سازی هدیه

قبل از اینکه مراحل آماده‌سازی هدیه را شروع کنیم. باید سایت خرید بلیط هواپیما تهران استانبول را مشخص کنیم. قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان ارزیابی کنیم. ازآنجایی‌که علی بابا کاربلد این کار است. برای خرید بلیط هواپیما تهران استانبول به سایت علی بابا می‌رویم.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

مرحله اول: برای شروع به سایت علی بابا مراجعه می‌کنیم.

مرحله دوم: در مرحله دوم در صفحه اصلی سایت وارد قسمت پرواز‌های خارجی می‌شویم. در این مرحله در قسمت مبدأ تهران و در بخش مقصد استانبول را مشخص می‌کنیم. اطلاعات تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافرین را مشخص می‌کنیم.

مرحله سوم: بعد از اینکه اطلاعات مبدأ و مقصد، تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافرین را وارد کردیم.  روی گزینه جست‌وجو کلیک می‌‌کنیم

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

مرحله چهارم: در این مرحله علی بابا پیشنهاد‌های سفر استانبول را ارائه می‌دهد. ازآنجایی‌که دنبال بلیط تهران استانبول ماهان هستیم در کنار صفحه از بین شرکت‌های هواپیمایی شرکت ماهان را انتخاب می‌کنیم.

مرحله پنجم: در مرحله پنجم قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان، میزان بار مجاز سفر، شرایط و مدارک لازم را بررسی می‌کنیم.

مرحله ششم: بعد از اینکه بلیط هواپیما تهران استانبول را انتخاب کردیم. باید اطلاعات فردی را وارد کنیم در این مرحله اطلاعات (نام لاتین، نام خانوادگی لاتین، تاریخ تولد میلادی، ملیت، کد ملی، شماره پاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت) را وارد می‌کنید. در این قسمت گزینه ارسال به ایمیل و پیامک به تلفن همراه را فعال کنید. آدرس ایمیل و شماره همراه را وارد کنید.

مرحله هفتم: بعد از تکمیل مشخصات فردی نوبت به ارزیابی  اطلاعات شخصی و پرواز است. اگر در این مرحله اطلاعات نادرست بود. به مراحل قبل برگردید و اطلاعات را اصلاح کنید.

مرحله هشتم: در این مرحله قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول هواپیما ماهان را بپردازید.

مرحله نهم: رسید بلیط هواپیما تهران استانبول را چاپ کنید.

کتاب سفر استانبول

کتاب بهترین هدیه برای دوستان است. بخصوصی کتابی باشد که در گوشه به گوشه سفر راهنمایی کنند. مسیر درست را نشان دهد. پس هدیه کتاب سفر استانبول علی بابا هدیه‌ای عالی برای دوست سفر گرد است.  کتاب از نقطه شروع سفر شروع می‌کنند. درباره بهترین  رستوران‌های استانبول تا مکان‌‌های دیدنی هر جمله‌ای که در سفر استانبول لازم است در هر صفحه‌ای این کتاب نوشته است. کتاب سفر استانبول علی بابا را می‌توانید به‌صورت مستقیم از سایت علی بابا یا فیدیبو دانلود کنید.

در زمان هدیه‌دادن چه‌کارهای را انجام دهیم؟

بعد از اینکه هدیه را به دوست سفر گردمان هدیه دادیم. به او توضیح دهیم که برای سفر باید پاسپورت او شش ماه بعد از سفر اعتبار داشته باشد. اگر پاسپورت او اعتبار کافی را ندارد به پلیس + 10 مراجعه کنند. پاسپورت را تمدید کنند. از میزان بار مجاز در سفر به استانبول برای او تعریف کنید. به دوست خود تأکید کنید که برای اطمینان با شرکت هواپیمایی ماهان تماس بگیرید. درباره میزان بار مجاز با پشتیان این شرکت صحبت کنند.

اگر دوستمان به سفر نرفت امکان کنسلی بلیط است.

شما و دوست سفر گردتان هم‌سفر علی بابا هستید. پس خیالتان راحت باشد اگر اتفاقی افتاد و دوستمان نتوانست با هدیه‌ای که شما به او دادید به سفر برود. به سایت علی بابا مراجعه کنید. در صفحه اصلی سایت وارد سفر‌های من شوید. شماره سفارش هدیه را وارد کنید. آن را جست‌وجو کنید. در نتیجه جست‌وجو روی استرداد بلیط کلیک کنید. بلیط را استرداد کنید. طبق قوانین استرداد شرکت ماهان کسری از قیمت بلیط کم می‌شود. باقی‌مانده به‌حساب شما واریز می‌شود.

سخن پایانی

هدیه دوست را آماده کردیم. در کادو قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان را ارزیابی کردیم. بلیط هواپیما تهران استانبول را خریدیم. همراه بلیط هواپیما تهران استانبول  کتاب سفر استانبول علی بابا را هدیه دادیم. نظر شما درباره این هدیه چیست؟ هدیه مناسب دوست سفر گرد است؟ اگر شما بودید چه هدیه‌ای به دوست سفر گرد می‌دادید؟

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.