معرفی جامع مجتمع تجاری آبان مشهد 1402

1

مجتمع تجاری آبان مشهد، که واقع در منطقه هاشمیه شهر مقدس مشهد است؛ یکی از بزرگترین مراکز خرید مشهد می باشد که دارای کالاها و اقلام بسیار متنوعی نیز، هست و روز به روز در حال توسعه و گسترده تر شدن می باشد و هایپرها و مغازه های زیاد تری را، در حال پیشرفته شدن، است که با قرار گرفتن مجتمع تجاری آبان مشهد در یک موقعیت مکانی عالی، طرفداران و مشتریان زیادی را، با رضایت مندی بالا، به خود جذب کرده است.

بنابراین؛ مجتمع تجاری آبان هاشمیه مشهد، که در محله کوثر مشهد، واقع شده است؛ شما میتوانید با مترو سید رضی مشهد که برای رفت و آمد آسان تر، در آن جا نیز، وجود دارد نیز؛ به مجتمع تجاری آبان پلازا مشهد، بروید و از شعبات هایپرمی و دیگر امکانات نیز، بازدید نمایید.

موقعیت مکانی مجتمع تجاری آبان پلازا مشهد

مجتمع تجاری آبان پلازا مشهد

اگر تا به حال، از هایپرمی مشهد در آبان پلازا، استفاده نکرده اید و از موقعیت مکانی شعبات  عایپرمی نیز، اطلاعی ندارید؛ بهتر است بدانید که موقعت مکانی این مجتمع مجهز و بزرگ، در لوکیشن بسیار خوبی قرار گرفته است؛ از آنجایی که مجتمع تجاری و اداری آبان پلازا، نزدیک به هایپرمی، کافه لاواتزا، فروشگاه هاکوپیان، آژانس مسافرتی اسپادانا، مرغ سوخاری کارو و دیگر امکانات رفاهی خوب، نیز، می باشد؛ امکان رفاه و لذت بیشتری را، به ارمغان خواهد آورد و سهولت در خرید محصولات و نیز دسترسی به امکانات دیگر را، به آسانی برا افراد، ایجاد می کند.

امکانات و جذابیت مجتمع تجاری آبان مشهد

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

امروزه در دنیای پیشرفته و پر تنوع زندگی امروزی، همواره عواملی برای جلب توجه مشتریان یک محصول و یا فروشگاه، وجود دارد که میتواند افراد مختلفی را، جذب و یا دلسرد کند.

[irp posts=”6277″]

بنابراین؛ وجود تنوع قیمت و برند و کیفیت محصولات و امکانات رفاهی برای احترام به مشتریان، از آن دسته عواملی می باشد که مجتمع تجاری آبان هاشمیه مشهد و هایپرمی مشهد نیز، در جهت تلاش برای رضایت مندی مشتریان خود و آسایش در خرید جنسی مرغوب را، به همراه می آورند و بر اساس نظرسنجی هایی در وب سایت، رضایت مشتریان و افراد مختلف، قابل مشاهده خواهد بود. در ادامه به چند عنوان از امکانات رفاهی و جذاب مجتمع تجاری آبان مشهد را، بیان میکنیم.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

تنوع برند در محصولات

تنوع برند در شعبات هایپرمی و دیگر محصولات موجود در آن جا، باعث وجود کالاها و اقلام مورد نیاز مشتریان با سلایق مختلف نیز، می باشد و انواع محصولات را، با برند، قیمت و کیفیت های خوب و متفاوت نیز، عرضه می کند که شما میتوانید با مراجعه به مجتمع تجاری آبان مشهد و اطراف دفتر مرکزی آبان مشهد، تنوع در محصول مورد نیاز خود را، مشاهده کنید و با توجه به سلیقه خود نیز، محصول مورد نظر را، انتخاب و خریداری نیز کنید؛ لازم به ذکر است که با خرید آنلاین از دفتر مرکزی آبان مشهد، میتوانید بصورت غیر حضوری توسط پیک به محصول مورد نیاز خود، به سهولت، دست یابید.

محصولات تازه و معتبر

مجتمع تجاری آبان مشهد، دارای محصولات تازه و بهداشتی معتبری است که همچنین در زمینه سبزیجات، میوه، مرغ، ماهی و… بهترین و تازه ترین محصولات را، ارائه میدهد که رضایت مندی بالایی را، برای مشتریان خود نیز، فراهم آورده است. در تور مشهد از کرمانشاه می توانید خرید های خود را از این مجموعه انجام دهید.

پارکینگ بزرگ

از آنجایی که در کلان شهرهایی مثل، مشهد، پیدا کردن جای پارک در ی مکان عمومی و شلوغ، یکی از پر دردسرترین، کارها نیز، می باشد؛ وجود یک پارکینگ بسیار بزرگ در مجتمع تجاری آبان پلازا مشهد، این مشکل بزرگ را، رفع کرده شما، میتواند؛ بدون دغدغه جای پارک اتومبیل خود، به خرید بروید.

هایپر مارکت های جامع

وجود هایپر مارکت های بزرگ با مساحتی حدود، 2600 متر مربع، تنوع اجناس با دسترسی آسان را، برای شهروندان و مسافران نیز، فراهم آورده است که بالغ بر 20000 هزار کالای با کیفیت و مرغوب را، در خود جای داده است و به قول معروف از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را نیز، به راحتی میتوان در آن، یافت کرد.

دیزاین و نورپردازی مدرن

اما؛ پس از وجود تنوع، قیمت و کیفیت کالای مورد نیاز، برای خریدی دلنشین، وجود مکان و فضای دلنشین خرید نیز، خالی از لطف نمی باشد؛ بلکه میتواند خریدی خوب را، بهمراه دوستان و خانواده نیز، دلنشین تر و لذت بخش تر، سازد؛ بنابراین این مجتمع جامع و همه چی تمام مشهد در محله کوثر، در کنار محصولات عالی ای که دارد؛ فضای مدرن و شیکی دارد که از دیزاین و نورپردازی های داخلی و بیرونی زیبایی، استفاده شده است که آرامش و لذت فراوانی را، در خرید نیز، به همراه می آورد.

کافی شاپ ها

از آنجایی که مجتمع تجاری آبان مشهد، یکی از بزرگترین مجمتع های منطقه نیز، محسوب میشود؛ ممکن است که ساعت ها، به گردش و خرید در آن، مشغول بشوید و در کنار یک خرید خوب، نیاز به کمی استراحت در این مکان را، داشته باشید؛ در این صورت، کافی شاپ های مدرن و مجهزی نیز، تعبیه شده است که میتوانید با سرو یک دسر خوش مزه و یا یک نوشیدنی خنک و یا گرم، راحتی و لذت بیشتری را، فراهم آورید.

امکانات حمل و نقل آسان

وجود امکاناتی برای تسهیل رفت آمد های مختلف افراد، مانند؛ دستگاه رمپ برقی، پله برقی و… در مجتمع تجاری آبان مشهد، امکان سهولت در رفت و آمد و حمل و نقل را نیز، برای مسافرین تور مشهد از تهران و سایرین، بوجود می آورد.

امتیازات مختلف با خرید کردن

از آنجایی که مجتمع تجاری آبان مشهد، برای مشترایان خود احترام و ارزش نیز، قائل می باشد؛ باشگاه مشتریان با قرعه کشی های مختلف و نیز، تخفیفات مختلفی را، برای مشتریان، بوجود آورده است تا مشتریان در کنار خرید، از امتیازاتی، برخوردار باشند و لذت در خرید را، تجربه کنند.

آدرس مجتمع تجاری آبان هاشمیه مشهد

هاشمیه مشهد

وجود مجتمع تجاری و اداری آبان پلازا و شعبات هایپرمی، در منطقه هاشمیه جهت رفاه حال شهروندان و حتی، مسافران و زائران مشهد مقدس، باعث آسایش بیشتر افراد این منطقه و اطراف نیز، شده است و وجود هایپرمی مشهد با تنوع گسترده محصولات افراد زیادی را، مشتاق میکند تا از این مجتمع تجاری و گردشگری بازدید نمایند.

[irp posts=”6237″]

از این رو، شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به دنبال آدرس دقیق این مجتمع نیز باشید که در ذیل میتوانید ملاحظه نمایید. لازم به ذکر است با استفاده از پلتفرم نشان، میتوانید بصورت دقیق موقعیت شناسی کرده تا به سهولت به این مقصد نیز، برسید. آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه 6، پروژه آبان پلازا. شماره تلفن: 05191001137

در انتها، خریدی معتبر با آبان پلازا

همناطور که دریافتید شما میتوانید بهترین خریدهای خود را، در زمینه های مختلف اعم از، خوراک، پوشاک و انواع محصولات دیگر، چه برای بزرگسالان و چه فرزندان خود، بدون محدودیت و بصورت جامع نیز، تجربه نمایید و با مراجعه به مجتمع تجاری آبان مشهد، و استفاده از امکانات رفاهی .و محصولات جامع و با کیفیت آن در تمامی زمینه های مورد نیاز، نیاز های خود را، رفع کنید و خریدی لذت بخش و با کیفیت را، تجربه کنید.

همچنین؛ از آنجایی که خانم ها معمولا، عاشق خرید و تنوع پوشاک هستند؛ میتوانند؛ در قسمت پوشاک بانوان، انواع لباس ها و برندهای متنوع را، مشاهده نمایند و یا برا دلبندان خود، به قسمت پوشاک کودکان بروند و از تنوع بی نظیری که در آن جا وجود دارد؛ بهره منده شوند محصول مورد نظر خود را، به راحتی خریداری نمایند و یا حتی از طریق دفتر مرکزی هایپرمی، بصورت آنلاین و غیر حضوری توسط پیک، به محصول خود، دست یابید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. مینا رستگار مقدم می گوید

    خرید از آبان پلازا لذت بخشه . کافی شاپش عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.