خانه اسپاگتی کیش

خانه اسپاگتی کیش
1

خانه اسپاگتی کیش : امروزه رستوران های خارجی زیادی را در سطح کشور مشاهده میکنیم که فقط غذای اختصاصی یک کشور را طبخ می کنند. در این رستوران ها سر آشپز هایی وجود دارند که در خارج کشور آموزش سرو این غذا ها را به صورت حرفه ای دیده اند. خانه اسپاگتی کیش یکی از آنهاست.

البته رستوران هایی که غذا خارجی سرو میکنند بیشتر در شهر های بزرگ و پایتخت ها یافت می شوند و برای میل کردن غذای خارجی باید به شهر های بزرگ سفر کنید. محبوب ترین غذا ها غذا های ایتالیایی می باشد.

در سال های اخیر علاقه مردم به غذا های فست فود بیشتر شده و روزانه غذا های فست فود زیادی را در وعده های غذایی قرار می دهند. اکثر غذا های ایتالیایی فست فود می باشد از جمله انواع اسپاگتی، انواع ساندویچ، انواع پیتزا و حتی سالاد و دسر های آنها از لحاظ طعم و مزه بی نظیرند، به همین دلیل علاقه مردم به این غذا ها روز به روز افزایش می یابد.

بسیاری از آشپزها نیز از این فرصت استفاده کردند و به کشور ایتالیا سفر کردند تا با روش پخت غذا های ایتالیایی آشنا بشوند تا بتوانند در ایران رستوران های ایتالیایی تاسیس کنند. تاسیس رستوران های ایتالیایی در ایران شغلی بسیار پر در آمد شد ولی پس از مدتی بین رستوران های ایتالیایی رقابت شدیدی ایجاد شد.

یکی از رستوران های ایتالیایی معروف رستوران خانه اسپاگتی کیش می باشد. خانه اسپاگتی کیش یکی از برترین رستوران ها در طبخ انواع غذا های ایتالیایی به خصوص اسپاگتی می باشد و در حال حاضر در حال احداث شعبه های جدید در سراسر کشور است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

امکاناتی تمام نشدنی در خانه اسپاگتی کیش!

خانه اسپاگتی کیش در قسمت پایین هتل پارمیس واقع شده است و بسیاری از مسافران که وارد هتل پامیس می شوند بیشتر وعده های غذایی خود را از خانه اسپاگتی کیش تهیه میکنند. یکی از پیشنهاد های مهم تور های گردشگری بازدید از این رستوران و امتحان کردن غذای آن می باشد.

اگر می خواهید به رستوران خانه اسپاگتی کیش بروید نیازی نیست نگران پارک خودرو خود باشید چرا که رستوران خانه اسپاگتی کیش مجهز به پارکینگ های سرپوشیده و سرباز می باشد که سیستم امنیتی تکمیلی را دارا می باشد. یکی دیگر از محاسن این رستوران وجود اینترنت رایگان می باشد.

افرادی که در این رستوران هستند می توانند به راحتی از اینترنت سرعت بالا استفاده کنند و لذت ببرند.ظرفیت رستوران خانه اسپاگتی 120 نفر می باشد و مشتریان آن آنقدر زیاد است که مجبور هستند غذا های طبخ شده را به صورت بیرون بر به مشتریان عرضه کنند.

یکی دیگر از دلایل پیچیدن آوازه این رستوران کیفیت غذایی آن می باشد، سر آشپز های خانه اسپاگتی کیش بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه را تهیه می کنند و آنها را با روش های جادویی سرو میکنند و مشتریان از طعم خوش مزه و لذیذ آن لذت می برند.

یکی دیگر از دلایل شهرت خانه اسپاگتی کیش پیتزا های آن می باشد. پیتزا های این رستوران بسیار متفاوت می باشد. آشپزان روش پخت پیتزا های ایتالیایی را با پیتزا های آمریکایی ترکیب می کنند و یک پیتزا جادویی بسیار خوشمزه پدید می آورند. قطر پیتزا های خانه اسپاگتی کیش بسیار زیاد تر هست و حتی می توان گفت یک پیتزا می تواند چهار نفر را سیر کند.

تور کیش از اصفهان را با قیمت عالی و تخفیف ویژه سفرآس 24 رزرو نمایید

البته افراد زیادی هستند که به دلیل داشتن قند و چربی بالا دکتر آن ها را از خوردن غذا های فست فود به ویژه پیتزا محروم کرده است ولی رستوران خانه اسپاگتی کیش چاره ای برای این امر اندیشیده است و با روش های خاص پیتزا های رژیمی سرو میکند تا این افراد هم بتوانند از غذای فست فود لذت ببرند. پیشنهاد میشود حتما از پیتزا های خانه اسپاگتی مشهد میل کنید و لذت ببرید.

بسیاری از مسافران تمایل زیادی دارند که غذا های این رستوران را تست کنند ولی با خود فکر میکنند که قیمت این رستوران مطمعنا بسیار بالا خواهد بود ولی اینجور نیست. درست است رستوران خانه اسپاگتی کیش یکی از تخصصی و حرفه ای ترین رستوران جزیره کیش می باشد ولی قیمت های غذاهایش نسبت به رستوران های دیگر جزیره کیش بسیار مناسب تر می باشد و نیازی نیست نگران قیمت ها باشید و با خیال راحت غذای مورد علاقه خودتان را میل کنید و لذت ببرید.

اینجا فقط اسپاگتی سرو نمیشود!

خانه اسپاگتی کیش
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در رستوران خانه اسپاگتی کیش انواع غذا های سنتی و مدرن ایتالیایی طبخ می شود و معروف ترین غذا های این رستوران اسپاگتی و پاستا می باشد. البته بعضی از مشتریان فکر می کنند که این رستوران فقط مخصوص سرو اسپاگتی میباشد ولی رستوران خانه اسپاگتی منو بسیار گسترده ای دارد.

منو این رستوران شامل انواع استیک های لذیذ، غذا های سوخاری، انواع پیتزا ها، انواع لازانیا، انواع ساندویچ ها و بسیاری از غذا های دریایی می باشد که با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و آشپزی حرفه ای این غذا های خوش طعم و لذیذ را برای مشتریان به ارمغان می آورند.

البته ممکن است منو این رستوران باب سلیقه برخی از مشتریان نباشد ولی افرادی که به فست فود های ایتالیایی علاقه دارند پیشنهاد میشود که حتما برای میل کردن غذا به این رستوران سری بزنند.

همچنین در کنار منو غذایی رستوران خانه اسپاگتی کیش یک منو کافی شاپی نیز وجود دارد و میتوانید در طول روز برای نوشیدن یک فنجان قهوه یا چایی یا انواع نوشیدنی های سرد و گرم یا نوشیدنی های مخصوص ایتالیایی که بسیار خوش طعم می باشند را میل کنید و لذت ببرید ولی پیشنهاد میشود برای استفاده از کافی شاپ در غروب ها به رستوران بروید چرا که میل کردن نوشیدنی در غروب دل انگیز جزیره کیش بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود.

تهیه از مبدا شما برای جزیره کیش مثلا تور کیش از کرمانشاه

طراحی زیبا در کنار موسیقی لذت بخش در خانه اسپاگتی کیش

در رستوران خانه اسپاگتی کیش یک گروه موسیقی زنده آهنگ های ملایم و دلنشین را اجرا میکنند که لذت میل کردن غذا را برای مشتریان چند برابر می سازد البته از نظر علمی هم در هنگام غذا خوردن به موسیقی گوش دادن می تواند کمک زیادی به حضم غذا کند و این امر بسیار عالی می باشد ولی هزینه اجرای موسیقی زنده جداگانه باید پرداخت شود ولی نگرانی از بابت هزینه اضافه نیست زیرا هزینه اجرا بسیار مناسب می باشد.

ولی پیشنهاد می شود که هنگام غذا خوردن حواستان پرت اجرای موسیقی نشود چرا که غذا سرد می شود و اگر غذای فست فودی سرد بشود از دهن می افتد.

یکی دیگر از محاسن رستوران خانه اسپاگتی طراحی بسیار زیبا و مدرن آن می باشد. رستوران خانه اسپاگتی کیش طراحی منحصر به فردی دارد و مهندسان آنجا را به گونه ای طراحی کردند که محیطی زیبا و چشم نواز و دنجی را برای مشتریان به ارمغان بیاورند بنابراین پیشنهاد میشود اگر به خوردن غذا های ایتالیایی در یک جای آرام و دنج با موسیقی ملایم علاقه دارید بهترین مکان برای شما رستوران خانه اسپاگتی کیش می باشد.

البته رستوران خانه اسپاگتی شعبه های دیگری بجز جزیره کیش دارد. یکی از شعبه های آن در شهر تهران می باشد که از شعبه کیش بسیار بزرگتر است. مردم تهران برای خوردن غذای ایتالیایی فقط به رستوران خانه اسپاگتی می روند زیرا کیفیت و طعم غذا های این رستوران همانند شعبه کیش با کیفیت و خوش طعم می باشد و پیشنهاد می شود حتی اگر به غذا های خارجی علاقه ندارید حتما برای یک بار غذا های ایتالیایی رستوران خانه اسپاگتی را تست کنید، مطمعنا نظرتان عوض میشود.

البته رستوران خانه اسپاگتی کیش آوازه بلندی در میان کشور های خارجی اطراف نیز دارد. به عنوان مثال افراد زیادی از کشور های حوضه خلیج فارس از جمله دبی و امارات برای خوردن غذا های ایتالیایی این رستوران را به دلیل کیفیت آن انتخاب میکنند و لذت میبرند.

با انتخاب تور کیش از سفر آس 24 و امتحان این رستوران پشیمان نخواهید شد .

در پایان

پیشنهاد میشود حتما سفری به جزیره زیبای کیش داشته باشید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید و حتما از پارک های طبیعی آن دیدن کنید و برای میل کردن نهار یا شام خود از رستوران خانه اسپاگتی کیش استفاده کنید حتی بعد از خوردن غذا در این رستوران کافیست چند پله بالا بروید تا به اقامت گاه خود برسید و خستگی کل سفر را از بین ببرید.

البته پیشنهاد می شود قبل از آن از مرکز خرید پردیس دیدن کنید چرا که اجناس بسیار زیبا و کم یابی را از جمله لوازم آرایشی بهداشتی، پوشاک و لباس، اسباب بازی و خوراکی را می توانید در آنجا با کمترین قیمت خریداری کنید، امیدوارم از سفر خود لذت ببرید و سوغاتی برای عزیزانتان را فراموش نکنید.

4.6/5 - (7 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. میترا حسنی می گوید

    رستوران جذاب با غذاهای عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.