بلیط بالی 1402؛ تهیه ارزان، آسان و بی دردسر!

0

اگر عاشق هیجان هستید به پیشنهاد ما فکر کنید کافیست یک بلیط بالی از تهران را خریداری کنید. البته شاید قیمت بلیط بالی هم برای شما مهم باشد در هر صورت من به شما می گویم بهتر است تابستان آن را خریداری کنید تا ارزانتر برایتان تمام شود. جزایر زیبای بالی تنها بخشی از 17000 جزیره در اندونزی است که البته زیباترین آنها نیز محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری بی‌شمار بالی باعث آن شده که گردشگران متعددی هر ساله برای سفر به این سرزمین عجایب بلیط بالی را خریداری کنند. به نظرم بهتر است این فرصت را از دست ندهید و تا سفر به این جزیره ارزان و آسان است آن را امتحان کنید.

با من همراه باشید تا برای خرید بلیط بالی اندونزی یا بلیط بالی از تهران و انواع خرید بلیط بالی شما را راهنمایی کنم. شاید این تفکر ایجاد شود که با خرید یک بلیط چه مشکلی حل می شود هزینه هتل ها را چگونه پرداخت کنم؟ این یکی از بی اهمیت ترین موضوعاتی است که باید به آن فکر کنید.

در این شهر خانه های بومی و جنگلی و روستایی به قدری زیاد و ارزان است که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید. حتی بهتر است بگویم مردم این شهر آنقدر مهربانند که شاید شما را برای صرف غذا به خانه خود دعوت نمایند پس نگران نباشید.. حتی می توانید در ساحل یا جنگل های استوایی کمپینگ کنید. می بینید چقدر سفر به بالی آسان و عجیب است؟ فقط کافی است پول و قیمت بلیط بالی را فراهم کنید.

کدام ایرلاین ها بلیط بالی می فروشند؟

بلیط بالی از تهران
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

خب حالا برویم به سراغ اینکه از کجا باید شروع کنم و کدام مسیر را انتخاب کنم؟ بی شک مسیر زمینی و دریایی کمی طولانی و خسته کننده است و باید یک مارکوپولوی تمام عیار باشید که این راه را انتخاب کنید. اما سفر با خرید یک بلیط هواپیما دلچسب تر است. البته خیالتان را راحت کنم بلیط بالی از تهران ناموجود است و باید دو بلیط برای رسیدن به این مکان خریداری کنید. اما بلیط هواپیما بالی اندونزی را حتما باید خریداری کنید زیرا این مسیر دوم شماست.

پرواز هواپیمایی های ایران به کشور اندونزی انجام نمی شود و شما باید یک شهر واسط را در نظر بگیرید و این با توجه به بودجه و سلیقه شما متغیر است. به هر حال هر بلیط که تهیه کنید باید از فرودگاه امام خمینی سفر را شروع کنید و شاید از فرودگاه بین المللی شهر خودتان. البته در نظر داشته باشید با توجه به ایرلاینی که انتخاب می کنید شهر مقصد شما متفاوت است.

ایرلاین هایی مانند قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی اتحاد، امارات ایرلاین، بریتیش ایرلاین هواپیمایی های خارجی به مقاصدی هستند که بلیط مستقیم به اندونزی دارند. بعد از آنها می توانید پروازهای داخلی را به مقاصد آلمان و هند و غیره را مد نظر قرار دهید. دقت کنید شما نمی توانید بلیط بالی ماهان رزرو کنید زیرا پروازهای داخلی به این مقصد حرکت نمی کنند.

قبل از اینکه خرید بلیط بالی اندونزی را انجام دهید، بهر است فکر کنید که بلیط رفت و برگشت می‌خواهید یا تک مسیره زیرا این رفتار در تعادل قیمت به شما کمک می کند. اغلب ایرلاین های خارجی برای پر کردن صندلی های خود برای مسیرهای رفت و برگشت اهمیت ویژه ای قائل هستند و تخفیف خوبی را در نظر گرفته اند.

البته اگر کارت بین المللی سفر دارید ممکن است برخی از آنها اقدام به فروش هتل با تخفیف نیز نمایند. یعنی با خرید یک بلیط بالی از تهران شاید بخت با شما یار باشد و یک هتل رایگان دریافت کنید البته این در صورتی است که شما سفرهای زیادی را با کارت خود انجام داده باشید.

خرید بلیط بالی ماهان امکان دارد؟

هواپیمایی ماهان به دلیل قدمت زیاد به همراه ارائه کیفیت بالا در سفرهای خارجی و ایرانی محبوبیت زیادی بین گردشگران ایرانی دارد. اگر روزی این شرکت تصمیم بگیرد که یک پرواز مستقیم به این مقصد ارائه دهد بی شک یک پرواز بدون توقف و با کیفیت خواهد بود اما در حال حاضر به دلیل تردد اندک گردشگران به این مقصد پرواز مستقیمی ندارد.

بلیط بالی ماهان بی شک نسبت به ایرلاین های خارجی ارزان تر خواهد بود زیرا ارزش پول ایران در حال حاضر کمتر از ارزش پول جهانی است. هواپیماهای ماهان ایرباس A310 و A340یکی از هواپیماهای مورد اعتماد هستند و بنابراین طرفداران زیادی برای سفر و خرید بلیط بالی دارند. بنابراین برای تهیه بلیط هواپیما بالی اندونزی در صورت وجود و فعالیت ماهان آن را انتخاب کنید.

البته قابل ذکر است سالهای پیش پواز و بلیط بالی از تهران به صورت مستقیم وجود داشت و در حال حاضر این پرواز متوقف شده است. در سال 1396 مسافران می توانستند تنها با خرید یک بلیط بالی به طور مستقیم با هواپیمایی ماهان به این جزایر عجیب سفر کنند. باید بدانیم هوای غبار آلود به دلیل آتشفشان های بالی و جنگل های استوایی با بارش فراوان و مه باعث می شود تا اغلب خلبان ها با مشکل دید مواجه شوند و این یکی از اصلی ترین دلایل برای تاخیر پروازهای بالی می باشد. خرید بلیط بالی اندونزی به همین دلیل در ایران متوقف شد.

پیشنهاد من این است قبل از خرید و چک کردن قیمت بلیط بالی با هواپیمایی ماهان تماس گرفته و مطمئن  شویید که این پروااز به صورت مستقیم وجود دارد یا خیر ؟ اما نگران نباشید زیرا ماهان با پروازهای غیر مستقیم حامی گردشگران است و می‌توانید با یک بلیط مالزی ماهان به کوالالامپور رفته و از آنجا بلیط بالی را خریداری کنید.

نحوه خرید بلیط ارزان به بالی (دنپاسار)

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
خرید بلیط بالی اندونزی

شما می توانید به اندونزی سفر کنید. پروازهای اندونزی به دنپاسار با توجه به زمان سال و روز هفته متفاوت است. برای خرید بلیط هواپیما بالی اندونزی بهترین راه برای پیدا کردن کم هزینه ترین گزینه، جستجوی آن در  سفرآس 24 است. نام یک فرودگاه انگلستان را در کادر From و “Bali” را در کادر To در صفحه جستجوی پرواز وارد کنید. سپس روی کادرهای خروج و بازگشت کلیک کنید و ماه و روز را را برای هر دو مورد انتخاب کنید. وقتی روی دکمه پروازها کلیک می کنید، می توانید ارزان ترین پروازها را روز به روز در برگه تقویم یا به صورت نمودار میله ای در زبانه نمودار مشاهده کنید.

زمان رزرو بلیط هواپیما بالی اندونزی

تابستان قیمت بلیط بالی در ارزان ترین حالت خود قرار دارد در حالی که گران ترین ماه آن اوایل پاییز است. این گرانی به این دلیل است که بسیاری از جشن های مهم در این زمان اتفاق می افتد، از جمله جشنواره هنرهای بالی و مسابقات بوفالو ! اگر از انگلستان به بالی سفر میکنید بسیاری از فرودگاه های انگلستان پروازهای ارزان به این جزیره (دنپاسار) دارند، اگرچه هیچ کدام مستقیم نیستند. لندن هیترو (LHR) کمترین تعداد پرواز را در یک مسیر دارد در حالی که سایر فرودگاهها، مانند فرودگاه منچستر (MAN) و فرودگاه بیرمنگا (BHX) ، حداقل دو پرواز همزمان دارند.

خطوط هوایی که از بریتانیا به بالی پرواز می کنند عبارتند از گارودا اندونزی که پروازهای لحظه آخری زیادی به بالی (دنپاسار) ارائه می دهد. دیگر شرکتهای هواپیمایی که به آنجا پرواز می کنند عبارتند از Thai Airways ، Cathay Pacific  Malaysia Airlines.. شلوغ ترین فصول برای پروازهای لحظه آخری به بالی (دنپاسار) در ماه های جولای و آگوست، تعطیلات عید پاک و کریسمس/سال نو، از جمله تمام دسامبر و هفته اول ژانویه است، زیرا زمان تعطیلات محبوب در اروپا است. اگر ترجیح می دهید از ازدحام جمعیت اجتناب کنید، خرید بلیط بالی اندونزی و پروازهای خود را به مقصد بالی (دنپاسار) در خارج از این ساعات رزرو کنید.

راهنمای شهر: آنچه باید ببینید و انجام دهید

معبد Tanah Lot بالی

آب و هوا چگونه است؟ به دلیل موقعیت جزیره در نزدیکی خط استوا، دمای هوا به طور کلی حدود 29 درجه سانتیگراد است. با این حال، فصل بارندگی از اکتبر تا مارس، بارندگی زیادی را برای شهر فراهم می کند. بقیه سال نسبتاً خشک است و فقط گاهی باران می بارد. بنابراین قیمت بلیط بالی و خرید بلیط بالی ماهان در این زمان ارزان تر خواهد بود. بازدیدکنندگانی که با پروازهای ارزان به بالی (دنپاسار) وارد می شوند باید از یک یا چند معبد متعدد جزیره دیدن کنند. معبد Tanah Lot روی صخره ای بزرگ کنار دریا نشسته است و به ارواح نگهبان آب احترام می گذارد.

معبد مادر، معبد بساکی، از دامنه های کوه آگونگ محافظت می کند. در Ubud  با وسعت سبز تراس های شالیکاری برنج Tegallalang روبرو می شوید. شما می توانید ماکاک های خاکستری دم بلند را در مرکز میمون اوبود ببینید. پس برای خرید بلیط هواپیما بالی اندونزی غفلت نکنید. برای لذت بردن از دست ساخته های بشر، بازار هنر Ubud را امتحان کنید. سبدهای دستباف، مجسمه ها، کیت ها، روسری های ابریشمی و سایر کالاهای دست ساز را پیدا خواهید کرد. در حدود 4 مایلی مرکز اوبود، غار فیل گوا گاجا قرار دارد، یک محوطه باستان شناسی شامل حکاکی روی دیوار، چشمه ها، استخرهای حمام و یک غار مدیتیشن مرکزی است.

نتیجه گیری

نوسانات قیمت بلیط بالی با میزان شلوغی در طول سال ارتباط دارد. به احتمال زیاد هزینه بیشتری برای پرواز در فصل خشک می پردازید زیرا این زمان محبوب ترین زمان برای بازدیدکنندگان و سفر به این جزایر است. گران ترین ماه برای خرید بلیط هواپیما بالی اندونزی دسامبر در دوره تعطیلات است. ارزان ترین ماه برای رزرو پروازهای آن فوریه است که در فصل مرطوب است و جزیره برای گردشگری آرام تر است.

اقامتگاه بالی

ارزان ترین زمان برای اقامت در این جزایر همزمان با فصل مرطوب، از اکتبر تا مارس است. در طول این مدت، تعداد گردشگران کمتر است. بنابراین هتل های بالی به دلیل کمبود تقاضا ارزان تر می شوند و به عنوان کششی برای جذب افراد بیشتر عمل می کنند. با این حال، هنگام رزرو اقامت و خرید بلیط بالی اندونزی در ماه دسامبر مراقب باشید، زیرا دوره تعطیلات در نزدیکی کریسمس و سال نو میلادی است. افزایش چشمگیر گردشگران و قیمت ها در این زمان محسوس است.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.