بلیط ترابزون 1402؛ ارزان قیمت، رزرو آسان

0

ترابزون به عنوان یک کلان شهر، گزینه های زیادی برای حمل و نقل مانند اتوبوس و هواپیما دارد. هر روز پروازها و قطارهای بلیط ترابزون در ایستگاه کوچ و فرودگاه از بازدیدکنندگان خود استقبال می کند. راحت ترین راه برای رفتن به این شهر در ایران استفاده از سفرآس 24 است.

بلیط ترابزون چگونه بگیریم و چگونه به این شهر برویم؟

رزرو بلیط ترابزون
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

می توانید بلیط های مقرون به صرفه ترابزون را به صورت آنلاین در سلیت ما پیدا کنید و با خرید بلیط ترابزون از خطوط هوایی پگاسوس یا ترکیش و یا ایرلاین های داخلی به این شهر پرواز کنید تا از یک پرواز راحت لذت ببرید. البته اگر مقصد اصلی شما شهر استانبول در ترکیه است  پروازهای مستقیم استانبول به این شهر نیز وجود دارد. میانگین زمان سفر 1 ساعت و 45 دقیقه است.

حمل و نقل از فرودگاه ترابزون به مرکز شهر

با تهیه بلیط هواپیما ترابزون پس از فرود هواپیما به فرودگاه شهر می رسید. فرودگاه بین المللی ترابزون در منطقه Ortahisar واقع شده است، جایی که 6 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. برای رفتن به مرکز شهر، می توانید انواع وسایل حمل و نقل مانند اتوبوس های عمومی، شاتل، ماشین های ترانسفر، تاکسی را پیدا کنید. شما می توانید با یک مینی بوس درست در عرض فرودگاه، یا از اتوبوس های عمومی، شاتل یا همان ماشین هتل ها استفاده کنید.

اگر خدمات خصوصی بیشتری می خواهید، می توانید سوار تاکسی شوید یا ماشین کرایه کنید. همچنین، در مورد هتل یا تور خریداری شده خود، می توانید با ماشین ترنسفر از فرودگاه به هتل بروید. در مناطق مختلف این شهر تعرفه های متفاوتی برای حمل و نقل اعمال می شود. هر منطقه یک خط مینی بوس جداگانه دارد و از آنجا که بیشتر از اتوبوس ها استفاده می شود، ممکن است مجبور باشید منتظر بمانید، به ویژه در سمت چملچچی و مولوز، زیرا این مینی بوس ها که کمتر تردد می کنند و از حمل مسافر به خطوط دیگر منع می شوند.

حمل و نقل عمومی در ترابزون

اگر با خرید بلیط ترابزون به این شهر سفر می کنید باید بدانید که به دلیل راحتی حمل و نقل عمومی، هم گردشگران داخلی و هم خارجی و مردم ترابزون حمل و نقل عمومی را ترجیح می دهند. علاوه بر مینی بوس، اتوبوس های زیادی نیز وجود دارد. در اتوبوس های خصوصی، بلیط اتوبوس ترابزون برای حمل و نقل عمومی در شهر خریداری می شود و کارت ترابزون برای اتوبوس های شهری معتبر است. حمل و نقل در مرکز شهر توسط مینی بوس، تاکسی و اتوبوس شهرداری انجام می شود. با مینی بوس می توانید به مناطق و روستاها برسید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

بهترین زمان برای خرید بلیط تهران ترابزون

بیشتر گردشگران تابستان ها به دلیل آب و هوای مطبوع این شهر از آن دیدن می کنند و بلیط هواپیما ترابزون را خریداری می نمایند. گردشگرانی که در تابستان بلیط قطار ترابزون را خریداری می کنند بیشتر به کوه می روند و اردوگاهی را در جلگه ها برپا می کنند. اگر در پاییز یا زمستان به شهر بیایید، ممکن است بارندگی های شدید را تجربه کنید. برای بلیط ترابزون باید آب و هوا را از قبل بررسی کرده و اقدامات احتیاطی را انجام دهید. خرید بلیط این شهر معمولاً برای ماه های گرم ترجیح داده می شود، اما می توانید در هر زمان از سال به آنجا بروید.

جشنواره ها در ترابزون

ترابزون خرید بلیط تهران ترابزون در تابستان بسیار هیجان انگیز است زیرا در این زمان شهر دارای دوره شلوغی با جشنواره ها و کنسرت ها و جنگ های شادی است. توصیه می کنیم هنگام تهیه بلیط و برنامه های سفر خود این موارد را در نظر بگیرید. جشنواره های مرتفع که از ماه ژوئن آغاز شده است تا آگوست ادامه دارد. تقریباً در هر زمینه ای که فکرش را بکنید می توان به جشنواره ای برخورد کرد. بنابراین تنها با خرید یک بلیط هواپیما ترابزون می توانید در این زمان در جشنواره های متعدد شرکت کنید و از سفر خود لذت ببرید.

در ترابزون کجا اقامت کنیم؟

اقامت در ترابزون

با خرید بلیط تهران ترابزون امکانات زیادی برای اقامت در مرکز شهر برای شما وجود دارد. شما می توانید هر نوع هتلی را بیابید می توان در جستجوی یک خوابگاه ارزان یا یک هتل گران قیمت باشید در این شهر می توانید مکانی را پیدا کنید که متناسب با بودجه و نیاز شما باشد. اگر از مکان های معروف دیدن می کنید، می توانید یک اتاق یا کلبه را به صورت آنلاین اجاره کنید.

گزینه های اقامتی متوسط ​​و بالا معمولاً در مرکز شهر قرار دارند. در اینجا می توانید هتل های 5 ستاره پیدا کنید. با این حال، ممکن است در خارج از شهر هاستل و هتل ارزان قیمت پیدا کنید. بنابراین بعد از خرید بلیط تهران ترابزون می توانید به راحتی یک هتل متناسب پولتان بیابید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بلیط قطار ترابزون را چگونه رزرو کنم؟

سفر با قطار و از طریق راه آهن ایران در تهران آغاز می شود که دارای کوپه های 4 تخته شامل بالش، ملحفه و پتو است. شما آب، آب میوه و کیک رایگان دریافت می کنید. می توانید غذاهایی را که در کوپه شما سرو می شود سفارش دهید. این قطار در تبریز نیز متوقف می شود بنابراین می توان بلیط قطار ترابزون را از تهران یا تبریز درایران خریداری کرد.

از ایران به ترکیه با قطار آسیا اکسپرس می توان در مسیر تهران از طریق تبریز به وان و تاتوان به آنکارا نیز سفر کنید. مسافت سفر 3.000 کیلومتر با زمان کل سفر 60 ساعت است. قیمت بلیط قطار تهران ترابزون در یک اتاق 4 تخته 55 یورو است.

در وان قطار متوقف می شود و شما به کشتی به سمت تاتوان تغییر مسیر می دهید. زمان سفر کشتی شش ساعت است و در بلیط قطار ترابزون شما گنجانده شده است. قطار مستقیماً به اسکله کشتی وان می رسد و همچنین مستقیماً از اسکله کشتی در تاتوان حرکت می کند. نیازی به پیاده روی یا انتقال با اتوبوس یا تاکسی ندارید.

از تاتوان با قطار و در مسیر راه آهن ترکیه به سمت آنکارا ادامه راه می دهید. قطار دارای 4 اتاق خواب با چهار صندلی در موقعیت روز و چهار تخت در شب است. یک بالش، ملحفه و پتو برای شما در نظر گرفته شده است. توالت و دستشویی در انتهای راهرو واگن موجود است. رستوران قطار در دسترس است.

برنامه سفر به این شهر بلیط قطار تهران به آنکارا به شرح زیر است.

 • حرکت تهران ساعت 21:55 چهارشنبه
 • عزیمت تبریز ساعت 11:00 پنجشنبه
 • رازی (ایستگاه مرزی در ایران) ورود ساعت 15:00 پنجشنبه
 • Kapıköy (ایستگاه مرزی در ترکیه) حرکت ساعت 18:00 پنجشنبه
 • وان ورود به اسکله کشتی ساعت 21:20 پنجشنبه
 • عبور کشتی به اسکله کشتی تتوان
 • حرکت اسکله کشتی تاتوان ساعت 05:50 روز جمعه
 • ورود آنکارا در ساعت 07:40 دقیقه شنبه

برنامه های قطار را پیدا کرده و قیمت بلیط ترابزون خود را از طریق لینک های در نظر گرفته شده خریداری کنید.

آیا به دنبال بلیط اتوبوس ترابزون هستید؟

بلیط اتوبوس ترابزون
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 سفر آس 24 در اینجا برای کمک به شما آماده است! ما همه اتوبوس های موجود و بلیط تهران ترابزون را با سایر بلیط ها و مسیرها مقایسه می کنیم و زمان خروج و ورود، توقف های دقیق، زمان سفر و البته بهترین قیمت بلیط ترابزون را به شما نشان می دهیم. همچنین تمام اطلاعات مربوط به تجهیزات موجود در کشتی را خواهید یافت. آیا اتوبوس دارای تهویه مطبوع، پریز برق یا وای فای است؟ برخی از آنها این امکانات را دارند و برخی خیر.

در این صفحه، ارزان ترین بلیط اتوبوس ترابزون را در چند روز آینده نیز به شما نشان می دهیم. همچنین اطلاعاتی در مورد ایستگاه های اتوبوس بین شهری در ترابزون دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند راه خود را پیدا کنید. همچنین محبوب ترین مسیرهای اتوبوس به این شهر را خواهید یافت .ما قبلاً تاریخ سفر پیش فرض را تعیین کرده ایم. به طور کلی، اکثر مردم 3-7 روز قبل رزرو می کنند. اگر می خواهید تاریخ خاصی را بررسی کنید، کافی است روز مربوطه را در تقویم انتخاب کنید تا جستجوی خود را به روز کنید.

آیا از قبل می دانید چه زمانی با اتوبوس از این شهر برمی گردید؟ اگر این طور است سپس بلافاصله سفر برگشت را بررسی کرده و به سادگی تاریخ مناسب را انتخاب کنید. آیا با افراد دیگر به این شهر سفر می کنید؟ سپس تعداد مسافرانی را که به شما ملحق شده اند مشخص کنید و جستجوی خود را برای خرید بلیط اتوبوس ترابزون آغاز کنید. نتایج جستجو را می توان بر اساس قیمت، زمان عزیمت و ورود دسته بندی کرد. آنها همچنین می توانند بر اساس ایستگاه ها یا شرکت ها فیلتر شوند. همه چیز را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید.

به هر حال: در صورت موجود بودن، ما اطلاعاتی در مورد سایر روش های حمل و نقل مانند بلیط قطار ترابزون، بلیط هواپیما ترابزون و پروازها را نیز به شما نشان می دهیم که با آنها می توانید به این شهر برسید. سوالات متداول در مورد مسیر اتوبوس چیست؟ چه زمانی اتوبوس ها به این شهر می روند؟ ساعت رسیدن اتوبوس به این شهر  بستگی به این دارد که از کدام شهر حرکت می کنید. بنابراین، به سادگی مقصد مورد نظر خود را در موتور جستجوی ما وارد کنید تا زمان دقیق تاریخ سفر برنامه ریزی شده خود را بیابید.

آیا اتوبوس مستقیم به ترابزون وجود دارد؟

اینکه آیا یک مسیر مستقیم و بلیط اتوبوس ترابزون وجود دارد بستگی به این دارد که از کدام شهر سفر می کنید. بنابراین، به سادگی مقصد مورد نظر خود را در موتور جستجوی ما وارد کنید تا متوجه شوید آیا یک خط مستقیم اتوبوس به این شهر وجود دارد یا خیر. در این زمینه، به خاطر داشته باشید که بسته به تاریخ سفر، ممکن است اتصالات مستقیم کمتری وجود داشته باشد.

در اتوبوس به ترابزون چه چیزی می توانم با خود ببرم؟

بسته به اینکه با کدام تأمین کننده به این شهر سفر می کنید، آنچه مجاز به همراه خود دارید می تواند متفاوت باشد. برای اینکه بدانید آیا می توانید دوچرخه، اسنوبرد یا اسکی خود را با خود ببرید، به عنوان مثال، کافی است از موتور جستجوی ما استفاده کنید تا اتوبوسی را پیدا کنید که برای تاریخ سفر برنامه ریزی شده شما مناسب ترین نیاز شما باشد.

اتوبوس به ترابزون چه تجهیزات و امکانات رفاهی دارد؟

بسته به ارائه دهنده، تجهیزات موجود در اتوبوس متفاوت است. در حال حاضر اکثر اتوبوس ها دارای تهویه مطبوع، پریز و وای فای هستند. خدمات مانند محفظه برای حمل بار، اغلب رایگان است. برخی از ارائه دهندگان اتوبوس نیز خدمات اضافی با هزینه اضافی از جمله نوشیدنی ارائه می دهند. بهتر است از عملکرد جستجوی ما برای کسب اطلاعات دقیق در مورد تجهیزات و خدمات موجود در بلیط ترابزون اتوبوسی در تاریخ سفر برنامه ریزی شده خود استفاده کنید.

بلیط هواپیما ترابزون را چگونه پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید ارزان ترین بلیط هواپیما ترابزون را خریداری کنید کافی است این توصیه های ساده را دنبال کنید.

 • اول، خرید بلیط هواپیما از قبل ترجیح داده می شود، زیرا پروازهایی که قرار است طی چند ماه آینده انجام شود، ارزان تر از پروازهای چند روز آینده است.
 • ثانیاً، تجربه مسافران مشتریان سفر آس 24 نشان می دهد که ارزان ترین پروازهای مستقیم به ترابزون نیستند، بلکه پروازهای متقابل هستند.
 • سوم، پرواز سه شنبه یا چهارشنبه به طور قابل توجهی ارزان تر از روزهای دیگر هفته است.
 • چهار، لطفاً برنامه پاداش سفر آس 24  را به خاطر بسپارید: امتیازهای اضافی که برای پروازهای قبلی جمع آوری کرده اید و رزرو هتل به آسانی صرفه جویی می شود، در حالی که رزرو پروازهای جدید انجام می دهید.
 • پنج، به هر حال مشتریانی که رزرو هتل دارند تا 10 درصد تخفیف در پروازهای جدید دریافت می کنند. این کار به دو صورت انجام می شود: برای هر بلیط هواپیما ترابزون خریداری شده تا 10 درصد تخفیف رزرو هتل دریافت می کنید.
 • شش، فراموش نکنید – بلیط هواپیما بسته به تاریخ بطور قابل توجهی متفاوت است، بنابراین همیشه حداقل چند تاریخ مجاور کرایه ها را بررسی کنید. بنابراین ممکن است با بلیط هواپیمایی ترابزون روبرو شوید که بسیار ارزان تر است. 

ارزان ترین بلیط های دو هفته آینده

کرایه بستگی به زمان پرواز دارد: هرچه زودتر، ارزان تر. علاوه بر این، کرایه بستگی به روز هفته دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که کرایه ها را در چند تاریخ مقایسه کنید ، نه فقط در یک تاریخ – به این ترتیب ممکن است خوش شانس باشید که بلیط هواپیما ترابزون را که بسیار ارزان تر است پیدا کنید. 

ویجت پویایی قیمت ما به شما کمک می کند این کار را سریع و آسان انجام دهید. برای دو هفته آینده هزینه سفر به ترابزون را انتخاب کرده و بهترین را از نظر قیمت و مناسب انتخاب کنید.

اطلاعات پرواز ترابزون به ایران

محبوب ترین مسیرهای پرواز از ترابزون به ایران ترابزون به تهران، ترابزون به مشهد است. مشهورترین خطوط هوایی که از ترابزون به ایران پرواز می کنند هواپیمایی پگاسوس، خطوط هوایی ترکی است. مشهورترین مقاصد شهرهای ایران عبارتند از تهران، شیراز، مشهد. پروازهای خطوط هوایی محبوب از ترابزون به ایران : شرکت هواپیمایی پگاسوس، خطوط هوایی ترکیه. در حال حاضر هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز و هواپیمایی پگاسوس در مسیر تهران ترابزون مشغول فعالیت هستند.

پروازهای ترابزون از شهرهای مختلف

اگر یافتن گزینه پرواز مناسب و ارزان به ترابزون امکان پذیر نبود، گزینه دیگری را در نظر بگیرید: ورود از شهر دیگری به آنجا شاید بهتر باشد. شاید به شما کمک کند سفر خود را به بهترین شکل سازماندهی کنید. علاوه بر این، به این ترتیب است که شما نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می کنید و به هدف سفر خود می رسید، بلکه شاید با شهر جدیدی ملاقات کنید که قبلاً هرگز نرفته اید. پروازهای ترابزون از شهرهای مختلف را مقایسه کرده و گزینه ای را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.

پروازها به شهرهای دیگر ترکیه

اگر بلیط ترابزون مناسبی پیدا نکرده اید، بهتر است به دنبال پروازهای دیگر شهرهای ترکیه باشید. این احتمال وجود دارد که یک بلیط مناسب و با قیمت مناسب برای مکانی در نزدیکی ترابزون پیدا کنید. بنابراین منطقی است که ابتدا به این مکان و سپس ترابزون برسید. به این ترتیب نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می کنید و به هدف سفر خود می رسید، بلکه شاید با شهر جدیدی ملاقات کنید.

اگر به یک سفر تفریحی می روید، ممکن است بخواهید آن را در شهر دیگری در ترکیه نیز خرج کنید. این موضوع از نظر تاریخی و فرهنگی خاص است و به بازدیدکنندگان زیرساختی زیبا و مناسب برای سفر راحت ارائه می دهد. کرایه پروازهای ترابزون و پروازهای دیگر شهرهای ترکیه را مقایسه کنید. با این کار ممکن است بلیط ترابزون ارزان تری پیدا کنید.

شرکت های هواپیمایی که پروازهای خود را به ترابزون ارائه می دهند

کرایه به ترابزون ممکن است نه تنها به تاریخ و ساعت عزیمت/ورود، بلکه به شرکت حامل نیز بستگی داشته باشد. قیمت شرکتهای هواپیمایی مختلف را که پروازهای خود را به ترابزون ارائه می دهند، مقایسه کنید و یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.

پرداخت بلیط ترابزون

سفر آس 24 روش های پرداخت راحت را به مشتریان خود ارائه می دهد. سفارش در سفر آس 24 می تواند به یکی از 5 ارز ، به دلخواه شما پرداخت شود:

 • روبل روسیه ، RUB ؛
 • دلار آمریکا
 • یورو
 • فرانک سوئیس ، CHF ؛
 • Ukrainina hryvnas، UAH؛

هزینه پروازهای ترابزون را می توان به یکی از دو روش مختلف، به انتخاب شما، پرداخت کرد:

 • با کارت بانکی
 • به صورت نقدی

رزرو بلیط ترابزون

فرودگاه ترابزون

فقط کاربران وارد شده در سفر آس 24  می توانند بلیط هواپیما را از پیش رزرو کرده و هزینه آنها را بعداً-در عرض 72 ساعت-پرداخت کنند. به هر حال هر روز مشتریان از هرگونه تغییر در رزرو با پیامک و ایمیل مطلع می شوند.

مبادله و بازپرداخت بلیط ترابزون

برای مقاصد خاص، امکان تعویض بلیط هواپیما در هر صورت بدون درنظر گرفتن خدمات پشتیبانی وجود دارد – چنین بلیطی با عنوان “مبادله آنلاین” مشخص شده است. اگر در بلیط خود به ترابزون چنین علامتی را مشاهده کردید، بدین معناست که می توانید بلیط خود را خیلی سریع تعویض کنید. با این حال، بازپرداخت و تعویض بلیط ترابزون و مقاصد دیگر نیز بسیار سریع است. به هر حال پشتیبانی به صورت شبانه روزی و بدون روزهای تعطیل کار می کند: کارکنان مرکز تماس به شما کمک می کنند تا بلیط خود را  در هر زمان مبادله یا بازپرداخت کنید.

خرید بلیط ترابزون تلفن همراه

به طور طبیعی شما می توانید بلیط هواپیما به ترابزون را نه تنها در سفرآس 24 بلکه با برنامه های تلفن همراه ما پیدا کنید و بخرید – برای iOS ، Android  و Windows Phone 8 برنامه های تلفن همراه مبادله یا بازپرداخت بلیط و بسیاری از ویژگی های دیگر را ارائه می دهند

نتیجه گیری

ترابزون یکی از شهرهای مورد علاقه من در ترکیه نیست، اما به عنوان پایگاه مناسبی برای گشت و گذار در این منطقه عمل می کند. اگرچه تعداد کمی از گردشگران غربی به این سمت می روند، اما افرادی از خاورمیانه نیز به چشم می خورند. در طول دهه 1990، از موفقیت مالی زیادی به عنوان قطب اصلی تجارت گردشگری برخوردار بود.سوسیالیسم در اتحاد جماهیر شوروی و اروپای شرقی سقوط کرده بود. بعد از مدتی محدودیت های سفر برداشته شد و باعث شد روس ها و دیگر شهروندان اروپای شرقی برای فروش کالاهای ارزان تر به ترکیه به طور مرتب سفر کنند. برآوردها حاکی از آن است که درآمد خیره کننده 10 میلیارد دلار در سال دارد.

این روزها بسیاری از آژانس های مسافرتی ترکیه تورهای 4 روزه می فروشند. برنامه اولیه من این بود که به صورت انفرادی بروم، همچنین می خواستم بیشتر به سمت شرق و داخل کشور به رشته کوه کاکار بروم. انفرادی رفتن گران به نظر می رسید، بنابراین من برای یک تور 7 روزه در منطقه ثبت نام کردم. این حرکت خوبی بود زیرا من پول زیادی پس انداز کردم. راهنمای محلی من نیز تمام زندگی خود را در شهر گذرانده بود، بنابراین من به اطلاعات فرهنگی و تاریخی زیادی که در اینترنت وجود نداشت، دسترسی پیدا کردم.

چگونه به آنجا برسیم

فرودگاه آسان ترین و سریع ترین راه است. باند فرودگاه ترابزون در کنار دریا است و من به وضوح آن را به یاد می آورم که داشتیم به زمین می آمدیم و فکر می کردم که در حال فرود در دریا هستیم. به غیر از این، پایانه داخلی آن شلوغ تر از بین المللی آن است و بسیاری از ملیت های خارجی از استانبول پرواز می کنند.

برای ترانسفر فرودگاهی، تنها 15 دقیقه با ماشین از فرودگاه به شهر فاصله دارید، بنابراین من تاکسی گرفتم. اگرچه Havas خدمات انتقال اتوبوس را ارائه می دهد و جدول زمانی آن در دسترس است در غیر این صورت، سیستم شبکه اتوبوسرانی سراسر کشور خدمات زیادی را به ترابزون ارائه می دهد، اما از مکان هایی مانند استانبول، اغلب 13 ساعت طول می کشد.

2/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.