بلیط مالزی 1402؛ ارزان قیمت + رزرو آسان

0

رزرو بلیط اندونزی می تواند یکی از استرس زا ترین قسمت های سفر باشد! بلیط هواپیما گران است و با تغییر قیمت فراوان، ما اغلب نگران هستیم که اگر در حال حاضر بلیط اندونزی خرید کنیم، قیمت ها کاهش می یابد و شاید شانس یار نباشد و بیشترین پول را برای خرید بلیط اندونزی پرداخت کنیم. ما با خود می گوییم: “شاید اگر فقط کمی بیشتر صبر کنم، قیمت ها کاهش یابد.”

من ساعت ها و ساعت ها را صرف جستجوی قیمت مناسب برای خرید بلیط تهران اندونزی می کردم. من چندین وب سایت از جمله سفرآس 24 را جستجو می کردم، حدس می زدم و نگران این بودم که با کاهش قیمت بلیط اندونزی بالی چه اتفاقی می افتد. من دست از خرید می کشیدم و منتظر آن لحظه عالی بودم.

این مانند تلاش برای تعیین زمان مناسب بازار بود به سادگی امکان پذیر نبود. 99 بار از  هر 100 بار ضرر می کنید. در سفر اخیر از ایران، بلیط یک طرفه در خطوط هوایی آمریکا 206 دلار آمریکا بود. روز بعد آن 149 دلار آمریکا بود و یک مسیر بهتر وجود داشت. وقتی چند ساعت بعد بررسی کردم به 206 دلار آمریکا بازگشت و این برای من حیرت آور بود.

بنابراین متوجه شدم ما نمی توانیم قیمت ها را پیش بینی کنیم و به نتیجه رسیدم معمولاً بهترین روز برای رزرو و خرید بلیط هواپیما اندونزی و هر مقصد دیگری امروز است.

سال گذشته، من به دیدار افرادی در Google Flights رفتم، و هنگام صرف ناهار، آنها در مورد مطالعه ای که در مورد هزاران پرواز و هزینه بلیط اندونزی و یگر مقاصد انجام دادند به من گفتند. آنها دریافتند که میانگین قیمت کاهش 50 دلار آمریکا است. این بدان معناست که اگر منتظر بمانید، به احتمال زیاد حدود 50 دلار پس انداز خواهید کرد، اما این امکان هم وجود دارد که با قیمتی مواجه شوید که صدها دلار بالاتر است.

هزینه بلیط اندونزی

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
قیمت بلیط اندونزی

من فردی هستم که رویای سفر دارم و به شما می گویم که یک روز بدون جستجوی قیمت بلیط اندونزی جاکارتا یا قیمت بلیط اندونزی بالی و یا بلیط هواپیما به مناطق سراسر جهان دوام نمی آورم. بنابراین می توانم به شما بگویم که نمی توانید خودتان هزینه بلیط تهران اندونزی یا هر مقصد و مبدا دیگر را حدس بزنید. اگر از قیمتی که پرداختید خوشحال هستید، باید آن را بپذیرید و حرکت کنید، حتی اگر بلیط هواپیما کاهش قیمت داشته باشد پس افسوس ارزانتر شدن آن را نخورید. زیرا قیمت های در هر نیم ساعت متفاوت است و این یک اصل در زمان حال است شاید سالهای بعد روشی دیگری بوجود بیاید.

در گذشته، من نحوه پیدا کردن یک پرواز ارزان را توضیح دادم. نظریه و استراتژی مورد استفاده برای جستجوی پرواز در هر شخصی متغیر است. امروز من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه می توانید آن را عملی کنید و در مورد نحوه رزرو بلیط هواپیما اندونزی خود به شما توضیح دهم. قبل از هر چیز بخاطر بسپارید بهترین روز برای خرید چه زمانی است و مقایسه کنید بلیط هواپیما در ارزان ترین روزهای سفری را، ارزان ترین مسیرها  یا رزرو پروازهای گروهی!

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

بهترین زمان خرید بلیط اندونزی

فصل خشک در اندونزی از ماه مه تا سپتامبر طول می کشد و این محبوب ترین زمان برای بازدید و خرید بلیط اندونزی یا قیمت بلیط اندونزی بالی است. فصل مرطوب بین اکتبر و آوریل است که با بارش باران کوتاه و شدید همراه می باشد. برخی استثنائات منطقه ای وجود دارد و شمال سولاوسی در ماه های ژوئن و جولای باران را تجربه می کند.

دمای هوا در طول سال نسبتاً ثابت و میانگین 28 درجه سانتی گراد در سراسر منطقه باقی می ماند. آب و هوا در اندونزی را می توان به دو فصل – مرطوب و خشک – با دمای گرمسیری گرم به طور متوسط ​​28 درجه سانتی گراد در طول روز، در طول سال تقسیم کرد. در بیشتر مناطق، فصل خشک از ماه مه تا سپتامبر ادامه دارد و بارندگی ها بین اکتبر و آوریل می افتد.

همین بارش باران های استوایی می تواند تاثیر زیادی در کاهش هزینه بلیط اندونزی داشته باشد. برخی استثنائات منطقه ای راجع به بارش وجود دارد که می تواند کمک کند قیمت بلیط اندونزی جاکارتا را بسیار مناسب پیدا کنید. در سوماترا از اکتبر تا ژانویه در شمال و از نوامبر تا فوریه در جنوب باران می بارد. سولاوسی، با شکل غیر معمول خود، الگوهای آب و هوایی کمی متفاوت را نیز تجربه می کند و بارش باران در مناطق شمالی جزیره در ماه های ژوئن و ژوئیه پیش بینی می شود.

به طور کلی، بهترین زمان سال برای سفر به اندونزی بین ماه های مه و سپتامبر است که روزهای خشک و آفتابی هستند. اما در نظر داشته باشید که این روزها زمان گرانی برای خرید بلیط هواپیما اندونزی است. با این حال، در طول فصل مرطوب درجه حرارت بالا می ماند و بارندگی به شکل باران شدید گرمسیری است که چند ساعت طول می کشد و نیازی نیست سفر شما را خراب کند.

این بستگی به برنامه سفر شما دارد: اگر قصد دارید در مناطق مرطوب بیشتر گشت و گذار کنید، جاده های گل آلود می تواند مشکل ساز باشد و دریاهای مواج می توانند برخی از جزایر را برای قایق های کوچکتر غیرقابل دسترسی کنند. بهترین ماه ها برای غواصی در سواحل بالی، لومبوک یا پارک ملی کومودو آوریل تا سپتامبر است.

اگر قصد دارید از یکی از آتشفشانهای متعدد اندونزی مانند کوه برومو یا کوه رینجانی بالا بروید، فصل خشک توصیه می شود. انتظار می رود که هنگام صعود دما سرد شود و لایه های گرم تری را روی هم قرار دهید. بنابراین قبل از هر چیز شما قیمت بلیط برای اندونزی یا قیمت بلیط اندونزی جاکارتا را تعیین می کنید.

خرید بلیط هواپیما اندونزی و رعایت برخی نکات

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
بلیط هواپیما اندونزی

سه شنبه خرید کنید

بهترین روز برای خرید:  بهترین زمان برای رزرو پرواز در ایران معمولاً سه شنبه ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی است. ما توضیح دادیم که چرا سه شنبه بهترین روز برای خرید بلیط هواپیما در گذشته است. زیرا بسیاری از خطوط هوایی فروش هفتگی را در اوایل سه شنبه منتشر می کنند، که این امر باعث می شود خطوط هوایی برای قیمتها رقابت کنند.

بنابراین سه شنبه روز خوبی برای پیدا کردن بسیاری از هواپیماها است. اما نگران نباشید، در روزهای دیگر نیز می توانید معاملات خوبی پیدا کنید. فقط کافیست هر ساعت قیمت بلیط اندونزی جاکارتا یا قیمت بلیط اندونزی مالزی و غیره را چک کنید.

خیلی زود یا خیلی دیر خرید نکنید

دقت کنید! اگر خیلی زود خرید کنید ممکن است هزینه زیادی را برای بلیط تهران اندونزی بپردازید. خرید خیلی دیر نیز می تواند از پرداخت بیش از حد هزینه جلوگیری کند اما همیشه اینگونه نیست. اما به عنووان مثال من برای خرید بلیط هواپیما مشهد لحظه آخر روزها منتظر بودم تا دریافتم که هر روز ساعت 6 بعداز ظهر بلیط های کنسلی با قیمت عالی نمایش داده می شود. بنابراین در خرید بلیط برای اندونزی این رفتار شاید کمی موثر باشد.

زمان های محبوب پرواز:  اگر می خواهید در تعطیلات محبوب مانند کریسمس، سال نو و روز شکرگزاری یا در ماه های اوج فصل مانند ژوئن، جولای و آگوست پرواز کنید، اگر کمی زود بلیط بخرید، معمولاً کمی پس انداز خواهید کرد. مثلا دو ماه قبل سفر برای خرید بلیط هواپیما اندونزی مناسب است.

معاملات فعلی را خریداری کنید:  اگر می توانید هر زمان به طور ناگهانی سفر کنید اینگونه در صورت باز شدن بلیط های ارزان و جدید می توانید پرواز کنید، هر زمان که دوست داشتید خرید کنید، زیرا هرگز نمی دانید که چه زمانی یک شرکت هواپیمایی به طور غیرمنتظره قیمت ها را کاهش می دهد.

قیمت بلیط تهران اندونزی را بررسی کنید

قانون طلایی خرید:  همیشه بلیط هواپیما را با پروازهای دیگر مقایسه کنید. برخی از افراد نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا می دانند خط هوایی مورد علاقه خود همیشه بهترین قیمت را دارد. اما هیچ خط هوایی همیشه ارزان ترین قیمت را ندارد ، نه Spirit ، نه Southwest ، نه هر بار در هر مسیر، و ما این را  ثابت کرده ایم که اگر مقایسه نکنید، می توانید هزینه زیادی بپردازید و چرا یک هزار تومانی بیشتر از آنچه باید بپردازید؟

ارزان ترین روزهای خرید بلیط اندونزی

با دانستن ارزان ترین روزهای پرواز حتی بیشتر پس انداز کنید. اگر نمی توانید برای کل پرواز خود روزهای ارزان قیمت رزرو کنید، این کار را در یک مرحله از سفر انجام دهید و همچنان مقداری پس انداز خواهید کرد. روزهای ارزان: سه شنبه، چهارشنبه و شنبه معمولاً ارزان ترین هستند. برای سفرهای بین المللی، روزهای هفته معمولاً ارزانتر از آخر هفته هستند. روزهای گران:  جمعه ها و یکشنبه ها معمولاً هزینه بیشتری دارند، به ویژه در ایالات متحده. اوقات ارزان روز:  زمانی پرواز کنید که اکثر مردم نمی خواهند، مانند سحر، یک شب یا پروازها در ساعت ناهار یا شام.

نکته: ما می توانیم در سفرآس 24 به شما کمک کنیم تا ارزان ترین روزها را برای پرواز از شهر خود پیدا کنید . فقط شهر خود را تایپ کنید، بر روی ماه یا فصلی که مایل به پرواز هستید، کلیک کنید، و فوراً معاملات مقصدهای سراسر جهان را مشاهده خواهید کرد. روی مواردی که جالب به نظر می رسند کلیک کنید و چهار برنامه سفر خرید بلیط برای اندونزی خواهید دید.

با ارزان ترین مسیر پرواز کنید

بلیط هواپیما اندونزی را طوری بخرید که مسیر طی شده ارزانتر باشد. پروازهای بدون توقف در مقابل پروازهای متصل: پروازهای بدون توقف راحت تر هستند، اما گاهی اوقات می توانید در پروازهای متقابل (نه همیشه، اما اغلب) معاملات بهتری پیدا کنید. در پروازهای طولانی، برخی پروازهای متقابل را مشاهده کردیم که 50 درصد ارزان تر از پروازهای بدون توقف بودند.

نتیجه نهایی : همیشه قیمت یک پرواز بدون توقف را با یک پرواز متصل مقایسه کنید قبل از اینکه کارت اعتباری خود را استفاده کنید. فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا قیمت بلیط اندونزی جاکارتا ارزان تر مزاحم یک سفر طولانی تر است یا خیر.

پروازهای امارات از تهران به اندونزی

از آنجا که در سالهای اخیر بلیط تهران اندونزی به صورت مستقیم کنسل شده است بنابراین همه پروازها از تهران به اندونزی را در سفر آس 24  بیابید. جستجوی پروازهای تهران به اندونزی و اندونزی به تهران آسان است.

فهرست شهرهایی که از تهران به آنها پرواز می کنیم را مرور کرده و شهر مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برنامه پروازها و راهنماهای مقصد ما را مشاهده کنید. رزرو پروازهای تهران به اندونزی به سرعت و ایمن در سایت ما با ضمانت بهترین قیمت وجود دارد. به این معنی که می توانید مطمئن باشید با دیدن از آن، بهترین قیمت را برای پروازهای خود دریافت خواهید کرد.

راهنماهای مقصد ما نکات تخصصی در مورد آنچه باید انجام داد و بهترین مکان ها برای بازدید ارائه می دهند و همچنین توصیه هایی برای بهترین هتل ها، فعالیت ها و غذاخوری های شهر می دهد. پروازهای خود از تهران به اندونزی را امروز رزرو کنید و منتظر غذاهای لذیذ، سرگرمی ها، برنده جایزه در پرواز و خدمات استثنایی باشید. مهم نیست با خرید بلیط برای اندونزی در کدام کلاس و کابین سفر می کنید. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در هواپیما هستیم.

اطلاعات پرواز تهران اندونزی

مشهورترین خطوط هوایی که از ایران به اندونزی پرواز می کنند قطر ایرویز و خطوط هوایی ترکیه هستند. پیش از این هواپیمایی ماهان پرواز مستقیم به این کشور را داشت که متوقف شد. محبوب ترین مقاصد شهری در اندونزی جاکارتا، بندونگ، بالی هستند که ایرانیان به آن سفر می کنند. مسیرهای پر طرفدار از ایران به اندونزی :

  • ایران به جاکارتا
  • ایران به بالی
  • ایران به پالمبانگ

نتیجه گیری

بلیط برای اندونزی

اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت جهان است و از بیش از 17000 جزیره تشکیل شده است. با این حال، اغلب وقتی مردم به اندونزی برای سفر تفریحی فکر می کنند، تنها چیزی که به ذهن مردم می رسد سفر به جزیره بالی است. اگرچه بالی در نوع خود فوق العاده است، سفر به اندونزی چیزهای بسیار بیشتری را ارائه می دهد و چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در اینجا چندین دلیل برای بازدید از آن آورده شده است. میتوانید دلایل بیشتری نیز برای سفرهای چندباره به این کشور بیابید. به هر حال باید بدانیم سفر به این منطقه به لحاظ جغرافیایی همراه با خطراتی همچون آتشفشان، زلزله و سیلو سونامی همراه است.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.