بلیط مالزی 1402؛ ارزان قیمت + رزرو آسان

0

مهمتربن قسمت سفر به مالزی رزرو پرواز برای آن است که نمی توان بی تفاوت از کنار آن رد شد. بلیط مالزی هواپیما گران است و با نوسان فراوان، مسافران زیادی دغدغه این را دارند که زمانی برای خرید بلیط مناسب است. همچنین مردم آنقدر در خرید خود دست دست می کنند تا ارزانترین پرواز مالزی را خریداری نمایند. اما غافل از اینکه این راه اصلی و درست خرید برای بلیط لحظه آخری مالزی نیست. بزودی دریافتم قیمت بلیط مالزی به ایران با توجه به اینکه مسافت زیاد است و باید از کشور دیگری سفر کنیم بسیار بالاست. زیرا بجای خرید یک بلیط باید دو بلیط خریداری کرد. با سفرآس 24 همراه باشید.

من خیلی تلاش کردم تا بتوانم یک پرواز ایرانی برای سفر به این کشور بیابم اما متاسفانه نه تنها قیمت مناسب برای خرید بلیط مالزی ایران ایر یا بلیط مالزی ماهان پیدا نشد بلکه هیچ پرواز ایرانی دیگر هم به طور مستقیم در سالهای اخیر موجود نبود. به زودی متوجه شدم که در حال حاضر خطوط هوایی مالزی از حریم هوایی ایران و عراق عبور نمی کنند. خطوط هوایی مالزی در پروازهای خود به/از لندن، جده و مدینه حرکت می کنند و  بر فراز حریم هوایی عراق پرواز نمی کند.

به دلیل حوادث اخیر مربوط به ایران، خطوط هوایی مالزی از درگیری هوایی ایران اجتناب کرده است. اما شرکت های مالزیایی زیادی بودند که می شد از کشورهای دیگر انتخاب کرد. شرکتهای هواپیمایی مالزی از طریق سیستم مانیتورینگ پرواز خود نظارت فعال را انجام می دهد و توسط ارزیابی های مختلف از جمله گزارش های امنیت جهانی و NOTAM ها توسط مقامات مربوطه مربوط به کنترل حریم هوایی هدایت می شود.

همه هواپیماهای مالزی مجهز به ارتباط ماهواره ای (SATCOM) برای ارتباط فوری با هواپیما برای هرگونه اطلاعات و اقدامات مهم مانند تغییر مسیر هستند. ایمنی برای خطوط هوایی مالزی از اهمیت بالایی برخوردار است.

سفر به مالزی در تعطیلات معمولاً گران نیست. بیشتر هزینه ها از پرواز برگشت یا قیمت بلیط مالزی به ایران به علاوه اقامت ناشی می شود. هتل ها نسبتاً ارزان هستند، اما با توجه به این واقعیت که اکثر گردشگران 2 تا 3 هفته در این کشور اقامت دارند، هزینه های نهایی ممکن است نسبتاً زیاد باشد. قیمت هتل ها در این شهر به نسبت قیمت/کیفیت عالی دارند.

اقامت مجلل در یکی از هتل های 5 ستاره فوق العاده از حدود 300 RM برای هر شب در هر اتاق شروع می شود. هزینه یک هتل خوب 4 ستاره متوسط ​​با شبی 200 تا 300 روپیه هزینه دارد. با این حال، بیش از حد مهمانخانه وجود دارد که در آن شما حدود 70 RM در هر شب هزینه می کنید. پس کافیست ارزانترین پرواز مالزی را خریداری نمایید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

ایرلاین های مهم برای سفر به مالزی

سفر به مالزی

مالزی ایرلاین دارای دو خط هوایی فرعی است: Firefly و MASwings پروازهای برنامه ریزی شده را از دو پایگاه اصلی خود در فرودگاه بین المللی پنانگ و فرودگاه بین المللی سوبانگ انجام می دهد. تمرکز این شرکت هواپیمایی بر شهرهای جهان سوم است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

MASwings بر پروازهای بین بورنئو تمرکز می کند. خطوط هوایی مالزی دارای ناوگان حمل و نقل است که توسط شرکت MASkargo اداره می شود و پروازهای باربری و ظرفیت حمل بار هواپیما را برای همه پروازهای مسافری خطوط هوایی مالزی مدیریت می کند. بنابراین برای خرید بلیط هواپیما مالزی می توانید این ایرلاین را مد نظر قرار دهید.

علیرغم جوایز متعدد از صنعت هوانوردی، چندین بار توسط اسکای ترکس در سالهای 2009  ، 2012 و 2013  به عنوان ” خط هوایی 5 ستاره جهان” شناخته شد و از سوی World Travel Awards به عنوان “خطوط هوایی پیشرو آسیا” شناخته شد (2010 ، 2011 و 2013) شرکت هواپیمایی برای مقابله با افزایش حمل و نقل هوایی ارزان قیمت در منطقه از اوایل سال 2000 تلاش کرد هزینه ها و قیمت بلیط مالزی را کاهش دهد.

بنابراین گزینه مناسب برای خرید بلیط لحظه آخری مالزی ارزان است. در سال 2013 ، این شرکت هواپیمایی پس از ضررهای بزرگ در سال 2011  برنامه ای را برای بازگشت آغاز کرد و مسیرها را به مقاصد برجسته، اما بدون سود و طولانی مدت، مانند قاره آمریکا (لس آنجلس و بوینس آیرس) و آفریقای جنوبی قطع کرد. خطوط هوایی مالزی به سرعت بازسازی داخلی را آغاز کرد و قصد داشت واحدهایی مانند مهندسی و آموزش خلبان را بفروشد.

دیگر خطوط هوایی مالزی

راحت ترین و راحت ترین راه احتمالاً پرواز مستقیم به KLIA (فرودگاه بین المللی کوالالامپور) در کوالالامپور است. در این حالت شما با خطوط هوایی یا خرید بلیط مالزی (MAS) یا برخی دیگر از خطوط هوایی پرواز مستقیم به کوالالامپور را بدون توقف انجام می دهید. با این خطوط هوایی قیمت  بلیط مالزی معمولاً حدود 800 یورو با احتساب مالیات فرودگاهی (خروج از شهرهای متعدد اروپایی) است. ما شخصاً معتقدیم که خطوط هوایی و بلیط لحظه آخری مالزی بهترین گزینه است.

چون کارکنان هواپیما مراقبت می کنند که با آرامش سفر به مالزی را تجربه کنید. قیمت بلیط هواپیما مالزی مستعد نوسان است، اما اغلب این بستگی به فصل دارد. بلیط مالزی به ایران برای مثال اغلب در اوج فصل سفر چند صد یورو بیشتر از قیمت های فصل خلوت قیمت دارد. فصل اوج معمولا بین ژوئن و سپتامبر و در دسامبر و ژانویه می افتد.

مسافرانی که ارزان ترین پرواز مالزی را می خواهند، باید به دنبال بلیط پرواز به کشورهای همسایه (یا نزدیک) و اطلاعات پروازی مالزی به تهران باشند. بسیاری از مسافران از شانس خود برای بازدید از یک کلان شهر در راه خود به این کشور استفاده می کنند. سنگاپور، بانکوک، هنگ کنگ، ابوظبی و دبی شهرهای مترو محبوب در مسیر این کشور هستند.

برای مثال بلیط بانکوک اغلب بسیار ارزان تر از بلیط کوالالامپور است. از بانکوک می توانید با هواپیمای ارزان قیمت به کوالالامپور با ایرآسیا پرواز کنید. همین امر در مورد Cathay Pacific (توقفگاه فرودگاه هنگ کنگ) نیز صدق می کند. Cathay Pacific در سال 2009 به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان انتخاب شد. همچنین می توان با خرید بلیط مالزی ماهان و یا بلیط مالزی ایران ایر به یکی از کشورهای واسطه سفر و بعد به کشور اصلی رسید.

ارزانترین پرواز مالزی با خطوط هوایی سنگاپور

ارزانترین پرواز مالزی با خطوط هوایی سنگاپور

سنگاپور ایرلاین (SIA) یکی از بهترین خطوط هوایی جهان است. SIA پروازهای روزانه زیادی به کوالالامپور (و همچنین مقاصد متعدد دیگر در مالزی) ارائه می دهد. پرواز با خطوط هوایی سنگاپور به این معنی است که یک توقف کوتاه در سنگاپور خواهید داشت بنابراین با خرید بلیط هواپیما مالزی با توقف می توانید هزینه کمتری نیز بپردازید.

یک کشور عالی برای بازدید چند روزه است. در اینترنت می توانید بلیط های سنگاپور را از حدود 700 یورو با احتساب مالیات فرودگاهی (خروج از شهرهای متعدد اروپایی) پیدا کنید. ما همیشه خدمات Onboard را یکی از بهترین خدمات جهان می دانیم. خدمات کلی نیز فوق العاده است تاکنون ما هیچ دلیلی برای شکایت از SIA نداشته ایم. علاوه بر مسافرت هوایی از سنگاپور و خرید بلیط لحظه آخری مالزی می توانید از اتوبوس، قطار (شب) یا ماشین کرایه نیز استفاده کنید .

در چند سال گذشته خطوط هوایی عرب بیش از پیش محبوب شده است. به عنوان مثال، امارات، قطر ایرویز و اتحاد ایرویز با ناوگان فوق مدرن پرواز می کنند و امکانات لوکس زیادی در کابین ارائه می شود. با امارات شما یک توقف در دبی، با قطر در دوحه و با اتحاد ایرویز یک توقف در ابوظبی دارید. در صورت تمایل می توانید به مدت طولانی تری از این شهرهای عربی مدرن دیدن کنید. هر دو خطوط هوایی ایالات متحده و اروپا را با شهرهای خروج متعدد تامین می کنند.

بلیط مالزی ماهان و یا بلیط مالزی ایران ایر پیش از این در ایران همین حکم را داشتند که با وضعیت آشفته منطقه در حال حاضر فعالیت ندارند و شاید در سالهای آینده دوباره فعال شوند. به همین دلیل در حال حاضر مدت زمان پرواز مالزی به تهران قابل پیش بینی نیست و بهتر است از اطلاعات پروازی مالزی به تهران بخواهید این زمان را به شما بگوید.

مهم نیست که کدام مسیر را در نهایت تصمیم می گیرید و بلیط هواپیما مالزی را از کجا خریداری می کنید، در نهایت همیشه انتخاب بین هزینه و راحتی محدود می شود. وقتی 25 ساعت بی وقفه سفر می کنید، کاملاً خسته می شوید و می دانید بزودی نخواهید رسید. ما شخصاً فکر می کنیم هزینه های اضافی یک پرواز مستقیم بسیار بیشتر از یک بلیط لحظه آخری مالزی است زیرا زمان بیشتری برای رسیدن طول می کشد.

ارزانترین پرواز مالزی داخلی

راه های متعددی برای سفر در مالزی وجود دارد. از زمان ظهور هواپیماهای ارزان قیمت در جنوب شرقی آسیا، می توانید تقریباً رایگان در سراسر کشور پرواز کنید. این پروازهای داخلی به ندرت بیش از یک ساعت طول می کشد (به استثنای Sabah و Sarawak در Borneo ) و راهی عالی برای دیدن کل کشور است، بدون تلف کردن روزهای ارزشمند زیاد برای سفر می توان از خرید بلیط مالزی هواپیما داخلی استفاده کنید.

در این کشور بهتر است با خطوط هوایی داخلی (MAS) پرواز کنید. حمل و نقل ملی کمی گرانتر از جایگزین های کم هزینه است. اما خدمات کلی آن بهتر است. از آنجا که اکثر مردم محلی با راه حل های ارزان تر پروازهای معمولی خطوط هوایی را شلوغ نمی کنند بنابراین خرید ارزانترین پرواز مالزی با بلیط مالزی داخلی لذت بخش خواهد بود. معمولا در پروازهای MAS تاخیر کمتری وجود دارد.

ارزان ترین هواپیمای مسافربری ایرآسیا است. ایرآسیا تقریباً به هر شهر قابل توجهی در این کشور و همچنین مقاصد متعدد خارج از کشور پرواز می کند. بنابراین برای تهیه بلیط مالزی به ایران گزینه خوبی به نظر می رسد. هزینه بلیط بسیار کم است. برای مثال می توانید حدود 80 RM از کوالالامپور به پنانگ (یک طرفه) پرواز کنید. هرچند به ارزانی بلیط مالزی ماهان و یا بلیط مالزی ایران ایر نیست اما باز هم رضایت بخش می باشد.

هواپیمای ارزان قیمت ایرآسیا

هواپیمای ارزان قیمت ایرآسیا

ایرآسیا با اجرای فرایندهای اداری تا حد امکان هزینه ها را پایین نگه می دارد. این بدان معناست که بلیط ها را مستقیماً آنلاین رزرو کرده و مستقیماً با کارت اعتباری خود آنها را پرداخت می کنید. همچنین می توانید به پیشخوان ویژه بلیط ایرآسیا در تمام شهرهایی که ایرآسیا به آنجا پرواز می کند بروید. اگر می خواهید بهترین قیمت بلیط مالزی را داشته باشید، باید در اسرع وقت رزرو کنید. ایرآسیا اغلب تبلیغات ویژه ای دارد. گاهی اوقات شما فقط هزینه های دولت را می پردازید.

با این حال، همیشه باید رویدادها و تعطیلات خاص را در نظر بگیرید. قیمت بلیط ها می تواند ناگهان سه برابر شود و در دسترس بودن صندلی ها تضمین نمی شود زیرا همه می خواهند در همان زمان به یک سفر کوتاه بپردازند. اگر با چمدان چک شده ایرآسیا سفر می کنید برای 15 کیلوگرم RM25 اضافی دریافت می کند. این نقطه ضعف اصلی پرواز با ایرآسیا است. بسیاری از هزینه های پنهان وجود دارد که اغلب در نهایت منجر به قیمت بلیط مشابه در مقایسه با همان پرواز با خطوط هوایی دیگر می شود.

یکی دیگر از هواپیماهای ارزان قیمت Firefly (زیرمجموعه خطوط هوایی) است. نکته جالب درباره Firefly این است که آنها از فرودگاه سوبانگ خارج می شوند. که تنها 25 دقیقه با ماشین از مرکز شهر کوالالامپور فاصله دارد. اگر از KLIA یا LCCT پرواز می کنید، حدود یک ساعت طول می کشد تا به آنجا برسید به علاوه هزینه های سفر نیز بیشتر است.

اطلاعات پروازی مالزی به تهران

همه پروازهای خروجی از تهران به مالزی و بلیط مالزی به ایران را در سفرآس 24 بیابید. جستجوی پروازهای تهران به مالزی و مالزی به تهران و ارزانترین پرواز مالزی در سایت ما آسان است. فهرست شهرهایی که از تهران به آنها پرواز می کنیم را مرور کرده و شهر مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برنامه پروازها و راهنماهای مقصد ما را مشاهده کنید. پروازهای تهران به این شهر را سریع و ایمن در اینجا رزرو کنید. تضمین بهترین قیمت ما به این معنی است که می توانید مطمئن باشید وقتی نماد را مشاهده کردید بهترین قیمت بلیط مالزی خود را دریافت خواهید کرد.

راهنماهای مقصد ما نکات تخصصی در مورد آنچه باید انجام داد و بهترین مکان ها برای بازدید ارائه می دهند و همچنین توصیه هایی برای بهترین هتل ها، فعالیت ها و غذاخوری های شهر. پروازهای خود از تهران را امروز رزرو کنید و منتظر غذاهای لذیذ، سرگرمی های برنده، پرواز و خدمات استثنایی باشید-مهم نیست در کدام کلاس کابین سفر می کنید. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما هستیم و تلاش می کنیم مدت زمان پرواز مالزی به تهران را برایتان دلپذیر نماییم.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.