بلیط کوالالامپور 1402؛ ارزان قیمت + رزرو

0

بلیط کوالالامپور ، بهترین راه برای رسیدن به اینجا پرواز به فرودگاه بین المللی کوالالامپور است. توصیه می کنم از طریق سفرآس 24 یا سایت های بین المللی گشتی بزنید تا بلیط تهران کوالالامپور ماهان یا بلیط ارزان تهران به کوالالامپور یا بلیط هواپیما تهران کوالالامپور را با یک ویژگی برجسته پیدا کنید تا بتوانید بهترین پرواز را انتخاب نمایید که متناسب با برنامه سفر شما باشد.

همچنین می توانید از اتوبوس شبانه از سنگاپور یا تایلند استفاده کنید. صدها پرواز به KL وجود دارد، بنابراین هیچ مشکلی در آنجا ندارید. با این اطلاعات نتیجه می گیریم که باید بدانیم قیمت بلیط کوالالامپور با هواپیما چگونه است؟ برای این کار نیز کافیست دو روز زمان صرف کنید و در سایت های مختلف مقاصد در کشورهای گوناگون را بررسی کنید.

رسیدن از فرودگاه به مرکز شهر کوالالامپور

فرودگاه کوالالامپور

در این شهر دو  فرودگاه جداگانه (KLIA و KLIA2) وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که به کدام فرودگاه پرواز می کنید و یا بلیط هواپیما کوالالامپور را برای کدام فرودگاه خریداری کرده اید. مهم نیست که در کدام فرودگاه پرواز می کنید، همان اطلاعات در مورد نحوه رسیدن به مرکز شهر از فرودگاه وجود دارد.

اگر با ایرآسیا پرواز می کنید و بلیط رفت و برگشت کوالالامپور را برای فرودگاه KLIA2 پرواز رزرو کرده اید و 2 راه برای رسیدن از فرودگاه به مرکز شهر وجود دارد. حتی اگر بلیط تهران کوالالامپور ماهان یا بلیط ارزان تهران به کوالالامپور را رزرو کرده باشید این اطلاعات مفید است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

سریعترین راه به مرکز شهر و بالعکس از طریق قطار KLIA Express است که هر 15 تا 30 دقیقه به مقصد KL Sentral حرکت می کند و حداکثر 20 دقیقه طول می کشد. اگرچه برای هر نفر 50 MYR کمی گران است. برای انخاب ارزان ترین راه، می توانید با اتوبوس مستقیم به KL Sentral فقط با قیمت 12 MYR بروید و حدود یک ساعت طول می کشد.

بنابراین قیمت بلیط کوالالامپور داخلی با اتوبوس مقرون به صرفه تر است. از پایانه فرودگاه، باید تا انتها از طریق مرکز خرید Gateway به سمت شمال قدم بزنید. سپس می توانید بلیط کوالالامپور را از کیوسک SkyBus خریداری کنید. اتوبوس هر 30 دقیقه یا بیشتر حرکت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه، از وب سایت رسمی SkyBus دیدن کنید.

از سنگاپور به کوالالامپور بروید

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

اگر با خرید بلیط تهران کوالالامپور ماهان یا بلیط ارزان تهران به کوالالامپور یا بلیط هواپیما تهران کوالالامپور دو مسیره به این شهر سفر کرده اید و حالا به دنبال راهی برای سفر سنگاپور هستید، می توانید از طریق BusOnlineBooking.com بلیط رفت و برگشت کوالالامپور اتوبوسی رزرو کنید.

ما از Star Qistna Express استفاده کردیم زیرا محل استقرار آنها نزدیک هند کوچک بود، جایی که ما در سنگاپور اقامت داشتیم. اتوبوس ساعت 11 شب حرکت می کند و تا ساعت 12 صبح، شما باید سفر را انجام دهید و آنجا، اتوبوس شما را به کوالالامپور می رساند و ساعت 4 صبح شما را در پایانه اتوبوس پیاده می کند.

اتوبوسهای شرکت Star Qistna Express مجهز به مبل های راحتی بسیار راحت است. شما فضای را در این اتوبوس خواهید داشت تا قبل از رسیدن یک چرت عالی داشته باشید. راستش را بخواهید، این می تواند یکی از راحت ترین اتوبوس هایی باشد که تا به حال در آن سوار شده اید! به هر حال خواستم بگویم علاوه بر راحتی می توان بلیط کوالالامپور را ارزانتر رزرو کرد.

گشت های شهری با بلیط کوالالامپور قطاری

قطار کوالالامپور

کوالالامپور دارای سیستم قطار بسیار گسترده ای است بنابراین رفت و آمد بسیار آسان و ارزان است. اگر بعد از خرید بلیط تهران کوالالامپور ماهان یا بلیط ارزان تهران به کوالالامپور به دنبال بازدید از مکانهای گردشگری محبوب هستید، حتی مجبور نیستید با تاکسی در اطراف این شهر رفت و آمد کنید.

ساده ترین راهی که من پیدا کردم این است که در محلی که می خواهید در Google Maps بروید ضربه بزنید و بهترین قطار را برای حرکت ساعت های مختلف پیشنهاد می کند. همچنین می توانید نقشه را از سایت های مختلف بارگیری کنید. بنابراین بلیط رفت و برگشت کوالالامپور بسیار ارزان تمام می شود.

Grab همچنین راهی عالی برای گردش در شهر است که دسترسی به قطار در آن وجود ندارد. این برنامه به شماره تلفن شما متصل می شود، بنابراین قبل از اینکه در مالزی باشید این کار را انجام دهید تا از ایجاد چندین حساب در یک شماره محلی جلوگیری کنید. به سادگی یک مکان را انتخاب کنید، بنابراین راههای دسترسی را به شما نشان می دهد. این نیز در مالاکا و همچنین بسیاری از شهرهای دیگر در اطراف مالزی بدرد خواهد خورد و به اسطه آن می توانید انواع قیمت بلیط کوالالامپور و بلیط هواپیما کوالالامپور یا اتوبوس و قطار را بیابید.

هزینه روزانه سفر به کوالالامپور

این مکان نسبت به سایر کشورهای جهان بسیار ارزان است. اگر قصد سفر به اینجا را دارید، می توانید انتظار داشته باشید که روزانه بین 25 تا 45 دلار برای هر نفر هزینه کنید و این شامل اقامت و 3 وعده غذایی نیز می شود. به خاطر داشته باشید که این فقط یک بودجه پیشنهادی روزانه بر اساس سبک سفر من است که بیشتر به سمت بودجه امور معمولی متمایل است.

اگر می خواهید به این بودجه پایبند باشید، انتظار داشته باشید در خوابگاه ها بخوابید، فقط چند بار غذا بخورید و با استفاده از ارزان ترین و راحت ترین وسیله حمل و نقل سفر کنید و بلیط ارزان تهران به کوالالامپور خریداری کنید. اغلب اوقات پیاده روی کنید و توقع بلیط هواپیما کوالالامپور را نداشته باشید زیرا و اتوبوس و قطار هم گزینه پیشنهادی من است.

رایج ترین بلیط کوالالامپور

بلیط اتوبوس کوالالامپور

بهترین راه برای سفر به کوالالامپور چیست و قیمت بلیط کوالالامپور چگونه است؟ بهتر است قطار را فراموش نکنید و بعد از آن می توانید یا رانندگی کنید یا پرواز کنید یا بلیط اتوبوس بگیرید. تعجبی ندارد که اتوبوس های عمومی در کوالالامپور طرفدار داشته باشند. منظورم این است که فقط به بزرگراه های این شهر نگاه کنید، متوجه می شوید که شاید دهها یا صدها هزار نفر در آنها وجود داشته باشد.

در حقیقت، شبکه اتوبوس عمومی بسیار جامع است، هر شهری در مالزی با اتوبوس به هم متصل می شود. در دسترس بودن این وسیله نقلیه فراوان است. قیمت مقرون به صرفه است. اتوبوس بین شهری/مسافت طولانی احتمالاً یکی از بهترین راه ها برای رفت و آمد در سراسر مالزی و برای رسیدن و خرید بلیط رفت و برگشت کوالالامپور است.

چه زمانی باید به کوالالامپور پرواز کنید و چه زمانی باید از اتوبوس استفاده کنید؟

اگر شهر مبدا و شهر مقصد کمتر از 5 ساعت با ماشین فاصله دارید، از اتوبوس استفاده کنید. به عنوان مثال: ایپوه به پنانگ، ایپوه به کوالالامپور، پنانگ به کوالالامپور، کوالالامپور به جوهور بحرو.اگر شهر مبدا و شهر مقصد شما بیش از 5 ساعت با ماشین فاصله دارد و هر دو شهر دارای فرودگاه هستند از قیمت بلیط کوالالامپور مطلع شوید و آن را خریداری کنید. به عنوان مثال: جوهور بحرو به پنانگ، کوالالامپور به لنکاوی. اگر شهر مبدا یا مقصد شما فرودگاه ندارد، از اتوبوس استفاده کنید. به عنوان مثال: کوالالامپور به کامرون هایلند

با وجود اینکه اتوبوس یکی از بهترین روش های حمل و نقل عمومی در مالزی است، سوار شدن در اتوبوس بین شهری برای کسانی که اولین بار سوار می شوند بسیار چالش برانگیز است. چیزهای زیادی وجود دارد که خارجی ها، از جمله من، نمی دانند اولین اتوبوس خود را در مالزی چه موقع رزرو می کنند. بنابراین، من امیدوارم که این پست برای افرادی که در حال رزرو اتوبوس های بین شهری مالزی هستند مفید باشد.

از فروشنده ای که در پایانه اتوبوس به شما نزدیک می شود دوری کنید. این همیشه اتفاق می افتد. وقتی به پایانه اتوبوس می رسید یا وقتی در پایانه اتوبوس قدم می زنید، این بچه ها به شما نزدیک می شوند و می پرسند کجا می روید. گاهی اوقات، آنها می گویند “KL ، KL، همین حالا برو” زیرا می دانند اکثر مردم با اتوبوس به KL (کوالالامپور) می روند.

شما باید آنها را نادیده بگیرید یا فقط نه بگویید. چرا؟ از آنجا که آنها فروشنده رسمی نیستند، ممکن است بلیط کوالالامپور را با قیمت بالاتری به شما بفروشند. همچنین، اگر از آنها خرید می کنید، ممکن است شما را به اتوبوسی اختصاص دهند که هنوز زمان حرکت ندارد. حتی اگر آنها به شما بگویند اتوبوس در حال حرکت است. این یک دروغ است، آنها مدام زمان حرکت را تغییر می دهند. این داستان واقعی همسر من است. بنابراین، به هر قیمتی از آنها دوری کنید.

ایرلاین های مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران کوالالامپور

همانطور که پیش از  این در مقالات گفتیم مالزی ایرلاین دارای دو خط هوایی فرعی است: Firefly و MASwings . Firefly پروازهای برنامه ریزی شده را از دو پایگاه اصلی خود در فرودگاه بین المللی پنانگ و فرودگاه بین المللی سوبانگ انجام می دهد. بنابراین می توانید بعد از خرید بلیط تهران به امارات یا شهرهای واسط یک بلیط برای سفر به جاکارتا مالزی خریداری کنید و از آنجا با خرید بلیط رفت و برگشت کوالالامپور اتوبوسی یا قطاری سفر کنید.

در غیر این صورت باید به شهر سفر کنید که مستقیما به کوالالامپور پرواز داشته باشد. خوشبختانه علاوه بر اینگونه سفر می توانید با خرید بلیط تهران کوالالامپور ماهان یا بلیط ارزان تهران به کوالالامپور یا بلیط هواپیما تهران کوالالامپور با یک ویژگی برجسته به صورت مستقیم نیز سفر کنید.

ایرلاین های ایر آسیا، ایران ایر، ماهان ایر، آسمان ایر به صورت مستقیم این پرواز را حمایت می کنند. البته قیمت بلیط های هر شرکت در ساعت ها و تاریخ های مختلف نوسان زیادی دارد و این بستگی به تبحر شما دارد که چه قیمتی نصیبتان خواهد شد. مدت زمان پرواز تهران کوالالامپور 8 ساعت کمی بیشتر و یا کمتر می باشد. البته به دلیل نا امنی منطقه خاورمیانه اندک زمانی ست که پروازهای ایر آسیا لغو شده است و شاید در شرایط بهتری راه اندازی شود  فعلا فقط می توان برخی از ایرلاین های داخلی را برای سفر به این شهر انتخاب کرد.

این پرواز ها اغلب در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 30 :22 فعالیت دارند. خوب است بدانیم اگر پرواز با توقف را که ارزانتر است خریداری کنیم مدت زمان سفر به 10 ساعت و نیم افزایش می یابد بنابراین این شما هستید که تصمیم میگیرید چگونه و با چه قیمت و ساعتی سفر می کنید.

پروازهای مستقیم هم از فرودگاه امام خمینی و هم از فرودگاه مهرآباد انجام  می پذیرد. فرودگاه بین المللی کوالالامپور و فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه کوالالامپور میزبان پروازهای مستقیم و بلیط بلیط هواپیما تهران کوالالامپور و بلیط رفت و برگشت کوالالامپور می باشد. همچنین قاصد محبوب این شهر با هواپیما به این شرح است : مانیل، داکا، جده، قاهره، سورابایا، جاکارتا، لاهور، ریاض، اسلام آباد، استانبول

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.