روش های سرمایه گذاری در قبرس

0

روش های سرمایه گذاری در قبرس بسیار آسان تر از روش های سرمایه گذاری در دیگر کشور های اروپایی است. به بیان ساده تر سرمایه گذاری در قبرس شرایط و مراحل ساده ای دارد و با روش های متنوعی انجام می شود. این مراحل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شده و به سرعت نتیجه می دهند. به طور کلی قبرس به سبب اقتصاد خوبی که دارد به مقصد محبوب سرمایه گذاران تبدیل شده است.

بلافاصله پس از سرمایه گذاری در قبرس می توان اقامت موقت این کشور را به دست آورد و پس از گذشت ۵ سال نیز موفق به اخذ اقامت دائم این جزیره زیبا شد. در واقع قبرس جزو معدود کشورهای اروپایی است که به سرمایه گذاران خارجی خود اقامت دائم می دهد. به این ترتیب این فرصت را از دست ندهید و از طریق یکی از روش های سرمایه گذاری در قبرس اقامت دائم این کشور اروپایی را به دست آورید. توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های سرمایه گذاری در قبرس ادامه مقاله را مطالعه کنید. امید است این اطلاعات برای شما مفید واقع شوند.

روش های سرمایه گذاری در قبرس

قبرس در حال حاضر بهترین کشور اروپایی جهت سرمایه گذاری برای ایرانیان محسوب می شود. این کشور به راحتی به متقاضیان خود اقامت موقت می دهد. همچنین مراحل اخذ مجوز های مربوطه برای سرمایه گذاری در این کشور برای ایرانیان بسیار آسان می باشد. بهترین روش سرمایه گذاری در قبرس خرید ملک و املاک است. این روش بسیار سودمند بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن سرمایه شما را چند برابر می کند. خوشبختانه می توانید ملک و املاک مسکونی خود را نیز اجاره دهید. توجه داشته باشید برای اخذ اقامت دائم می بایست حداقل ۵ سال سرمایه خود را حفظ کرد تا بتوان در نهایت یکی از شهروندان اتحادیه اروپا شد. به این ترتیب نمی توانید ملک و املاک خود را بفروشید و منتظر اقامت دائم خود باشید. افزون بر تمامی این موارد قیمت ملک در قبرس هر ساله رشد ۱۵ درصدی دارد؛ بنابراین صاحب خانه ها پس از گذشت چند سال به سود بسیار زیادی می رسند.

ثبت شرکت نیز یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در قبرس محسوب می شود که سود بسیار خوبی دارد. این روش نسبت به خرید ملک و املاک کمی پیچیده تر است و مراحل خاصی دارد. البته اگر زیر نظر افراد مجرب انجام شود؛ نهایتا ۹ ماه طول می کشد.

روش های سرمایه گذاری در قبرس

انواع سرمایه گذاری در قبرس

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

ایجاد کارآفرینی و خرید اوراق قرضه از دیگر روش های سرمایه گذاری در قبرس هستند. این دو روش نسبت به روش های دیگر محبوبیت کمتری دارند. البته خرید اوراق قرضه یک روش کم ریسک محسوب می شود. برای این کار لازم است حداقل ۵۰۰ هزار یورو بودجه داشته باشید. البته لازم به ذکر است که حداقل تا سه سال نمی توانید به ۵۰۰ هزار یورو خود دست بزنید یا آن را برداشت کنید. اما شما پس از گذشت این سه سال می توانید اقامت دائم قبرس را به دست آورید. این در حالی است که در روش های دیگر سرمایه گذاری در قبرس شما پس از ۵ سال اقامت دائم خود را کسب می کنید. به این ترتیب خرید اوراق قرضه بهترین روش برای به دست آوردن اقامت دائم قبرس در کوتاه ترین زمان است.

به طور کلی تمامی روش های سرمایه گذاری در قبرس به نحوی سودمند و خوب هستند. سرمایه گذاری در این کشور باعث می شود تا بتوانید به صورت بین المللی تجارت کنید و درآمدتان از طریق پوند، یورو یا لیر باشد. در مجموع توصیه می شود به مقاله مزایا سرمایه گذاری در قبرس شمالی مراجعه کنید تا به طور جامع تر با فواید سرمایه گذاری در این جزیره زیبا آشنا شوید.

انواع روش های سرمایه گذاری در قبرس
انواع روش های سرمایه گذاری در قبرس
این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

شرایط سرمایه گذاری در کشور قبرس

برای سرمایه گذاری در قبرس مانند هر کشور دیگری باید از شرایط خاصی برخوردار بود. برخی از مهم ترین شرایط سرمایه گذاری در قبرس عبارتند از:

  • داشتن حداقل ۱۸ سال سن
  • عدم داشتن سابقه کیفری
  • نبود اسم متقاضیان در لیست افراد تحریم شده توسط اتحادیه اروپا
  • داشتن حداقل ۳۰ هزار یورو درآمد سالیانه خارج از قبرس و پنج هزار یورو به ازای هر فرد خانواده
  • سپردن حداقل ۳۰ هزار یورو در یکی از بانک های معتبر قبرس به مدت سه سال

همانطور که دریافتید سرمایه گذاری در قبرس شرایط پیچیده و سختی ندارد و به راحتی می تواند انجام شود. در آخر امید است درباره روش های سرمایه گذاری در قبرس اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

2.3/5 - (3 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.