کیش مقصد پولدارهاست؟!

کیش مقصد پولدارهاست؟
0

آیا واقعا کیش مقصد پولدارهاست؟ شاید خیلی از ما تصور کنیم کیش مقصد پولدارهاست و رزرو تورهای لاکچری با قیمت های بالا تنها راه سفر به این جزیره است ! این تصور شاید به سبب دیدن هتل های مجلل و خیره کننده، مراکز خرید لوکس و سر به فلک کشیده و تفریحات لاکچری کیش به وجود آمده باشد! اما از جمله تصورات اشتباهی است که نیاز به اصلاح دارد.کیش همان اندازه که برای سفرهای لاکچری می تواند مقصد مناسبی باشد برای سفرهای ارزان قیمت نیز شهر خوبی است.

در واقع در اغلب مقاصد گردشگری این مسافران هستند که نوع سفر را تعیین می کنند. کیش را مانند هر جای دیگر هم می شود لاکچری تجربه کرد و هم ارزان. در واقع کیفیت این سفر تحت تأثیر عوامل گوناگونی قرار دارد که قیمت تور را تعیین می کنند.

خرید هتل های لوکس، انجام لاکچری ترین تفریحات و  سر زدن به مراکز خرید با برندهای معروف  طبیعتاً کیش را به مقصدی گران قیمت تبدیل می کند. قطعاً اگر بخواهید هتل ترنج (اولین هتل دریایی خاورمیانه) را برای اقامت انتخاب کتید و از سکونت در اتاق هایی با کف شیشه ای لذت ببرید باید قیمت بیشتری بپردازید. همین طور اگر بخواهید تفریحات لاکچری کیش را تجربه کنید باید با جیبی پر پول راهی جزیره شوید.

و اگر بخواهید برای خرید لوکس ترین مراکز را انتخاب کنید باید هزینه بیشتری بپردازید. ولی شما می توانید در هتلی دو ستاره اقامت کنید، تفریحات ارزان قیمت کیش را تجربه نمایید، مرکز خرید با قیمت پایین تر را انتخاب کنید  و این گونه هزینه های سفر خود را به میزان زیادی کاهش دهید. پس بهتر است این تصور را کنار بگذارید و برای داشتن سفری ارزان و به صرفه به چهارمین قطب توریستی غرب آسیا برنامه ای ویژه بچینید.

تنوع تورهای کیش؛ تور مناسب با خود را رزرو کنید!

اگر سری به سایت های عرضه کننده تور کیش زده باشید حتماً با قیمت های متفاوتی روبرو شده اید. تور های کیش با قیمت هایی بسیار متفاوت و با اختلاف بالا برگزار می شوند. در واقع از آنجا که مسافران از شرایط و بودجه های متفاوتی برخوردارند این تورها نیز متناسب با تمام مسافران تنظیم شده اند.

در واقع قیمت تور کیش تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. تغییر در هر کدام از این عوامل چرخشی بین تور لاکچری تا ارزان قیمت را به وجود می آورد. پس برای داشتن سفری ارزان به این جزیره پیش از همه باید از این عوامل مطلع باشیم. در حال حاضر شرکت های گردشگری تورهای کیش را با تنوعی متناسب با گوناگونی شرایط مسافران عرضه می کنند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این تنوع سبب شده گردشگران بیشتری بتوانند از کیش بازدید کنند که این امر خود سبب رونق صنعت گردشگری در این منطقه می شود. برای رزرو بهترین تور کیش باید پیش از همه به تناسب هزینه های تور با بودجه خود توجه داشته باشید.

برای تور کیش می توانید به سایت سفرآس ۲۴ مراجعه کنید.

زمینی سفر کنید!پول کمتری بپردازید!

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از عوامل تأثیر گذار در قیمت تور شیوه سفر است. اینکه زمینی سفر کنید و یا سفر هوایی را انتخاب کنید هر کدام هزینه های متفاوتی در بر خواهد داشت. در حال حاضر یکی از بهترین راهکارها برای پایین بردن هزینه های سفر رزرو تور به صورت زمینی است. بسیاری از مسافران برای ارزان تر شدن هزینه های سفر خود اقدام به رزرو تور زمینی می کنند.

البته خود سفر زمینی نیز با توجه به انتخاب وسیله نقلیه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. سفر زمینی به ویژه از شهرهایی که دارای فاصله طولانی با کیش هستند بسیار خسته کننده خواهد بود. اما همین سفر میتواند برای بسیاری از افراد به سبب مناظر و جاهای دیدنی مسیر جذاب و دوست داشتنی باشد. البته بیش از همه هزینه پایینتر این نوع سفر است که آمار رزرو تورهای زمینی کیش را بالا برده است. اگر مسیر شما تا کیش چندان طولانی نیست می توانید با تورکیش زمینی نیز سفر لذت بخشی را تجربه کنید.

حالا آیا واقعا کیش مقصد پولدارهاست؟

4/5 - (6 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.