کیش و تور صحرا

کیش و تور صحرا
0

مجموعه سافاری کیش یک مجموعه تفریحی بسیار محبوب است که برای مسافران کیش و تور صحرا بسیار مورد پسند واقع شده. در این مجموعه آیتم های مختلفی گنجانده شده و تورهای مختلفی برگزار می شود.

تور صحرا یکی از جذاب ترین تورهای ارائه شده در این مجموعه است که طرفداران بسیاری دارد. این تفریح جذاب در دسته تفریحات غیر آبی کیش قرار دارد که توانسته بسیار پر طرفدار واقع شود.

در این تور شما احساساتی متفاوت را در مکان هایی زیبا و آرامش بخش تجربه می کنید و کیش گردی خود را به یک تجربه خوب بیابان گردی پیوند می زنید.

کیش یکی از مهم ترین جذابیت های خود را به سبب خاص بودن تفریحاتش به دست آورده. تفریحاتی که شاید فقط در این جزیره مجال پرداختن به آن ها وجود داشته باشد.

در این جزیره می توانید تفریحات متنوعی را در دسترس داشته باشید. تفریحاتی که گاه در آب و گاه در خشکی شما را به سمت خود جذب می کنند تا تور کیش شما را با هیجان بیشتری روبرو سازند.

از مهم ترین مجموعه های تفریحی این جزیره می توان به اسکله تفریحی، شهر بازی هایلند، باشگاه پینت بال و مجموعه پارس سافاری کیش اشاره کرد.

اگر چه کیش بیشتر به سبب تفریحات آبی مشهور گشته، اما تفریحات غیر آبی نیز در این جزیره هیجان خاص خود را دارند. همچنین یکی از جاذبه های کیش جنگ ها و شو های کیش این جزیره است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از مهم ترین مکان هایی که در کیش برای برگزاری انواع آیتم های تفریحی به صورت غیر آبی در نظر گرفته شده، مجموعه پارس سافاری است.

مجموعه سافاری کیش یکی از برترین مجموعه های تفریحی در این جزیره است که آیتم های مختلفی را برای بازدیدکنندگان خود در نظر گرفته است.

سافاری در لغت به معنی گشت، سیاحت و اکتشاف است و منظور از آن یک تور تفریحی است که به شیوه های مختلفی برگزار می گردد.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

این تور به وسیله چهار پایان و یا به وسیله خودروهای بسیار لوکس انجام می شود و هر کدام می تواند برای دسته ای از مسافران مورد پسند واقع شود.

یکی از لذت بخش ترین آیتم های این مجموعه تور صحرا است که در آن شما با وسیله های مختلف نقاط بیابانی کیش را پشت سر می گذارید.

این تور خود به شیوه های مختلفی قابل انجام است. در این نوشته با گونه های مختلف تور صحرا کیش آشنا خواهید شد.

کیش و تور صحرا با شتر

موقعیت جغرافییایی کیش سبب وجود قابلیت های متنوع تفریحی در آن شده. بیابان گردی یکی از آیتم هایی است که یک تفریح خاص در این جزیره محسوب می شود.

یکی از لذت بخش ترین تورهای صحرا در مجموعه سافاری با شتر انجام می شود. این تور به سبب متفاوت بودن با سایر تفریحات در میان مسافران با استقبال بالایی مواجه شده است.

شما می توانید این تورها را تک نفره یا به صورت دو نفره  خریداری کنید. این حیوانات صبور و ساکت آماده اند تا شما را از مسیرهای صحرایی جزیره عبور دهند و آرامشی غیر قابل وصف را برای تان به ارمغان بیاورند.

تور موتور باگی

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در این تور نیز می توانید صحرا را دور بزنید. موتور باگی های دو نفره آماده اند تا شما را به لذتی که دوست دارید برسانند.

این موتورها را نیز می توانید به صورت تک نفره و یا دو نفره امتحان کنید. این ورزش هیجان انگیز برای بانوان و آقایان قابل انجام است.

کیش و تور صحرا با خودروهای لوکس

خودروهای لوکس نیز می توانند شما را به گشت صحرا در کیش ببرند. خودورهای دو دیفرانسیل چون لندرور، تویوتا کروز، لندکروز، پاترول در این تور مورد استفاده قرار می گیرند. حرکت این خودروها روی تپه های شنی دارای هیجان خاصی است که لذت بیابان گردی را چند برابر می کند.

تورهای مجموعه سافاری هم به صورت معمولی و هم به صورت VIP برگزار می شوند و دارای قیمت های متفاوتی هستند. مسلماً برای رزرو تورهای VIP بیشتر هزینه می کنید و البته از آیتم های محبوب تری بهره مند خواهید شد.

تورهای VIP شامل ترنسفر از محل اقامت و دور زدن در کل جزیره کیش است. پکیج های ماه عسل و آدرنالین از لوکس ترین و گران ترین تورهای این مجموعه محسوب می شوند.

اگر مسافر تور کیش از اصفهان هستید بهتر است از این تفریحات لاکچری نیز بی نصیب نمانید.

4/5 - (6 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.