توضیحات کامل و آدرس باشگاه سوارکاری کیش

0

باشگاه سوارکاری کیش : سوارکاری یکی از راه های درمان جدید و بسیار تاثیر گذار در انواع بیماری ها به شمار می رود؛ مانند: بیماری های روانی، اتیسم و سوء مصرف مواد. در این مقاله از سفرآس 24  پیرامون مبحث باشگاه سوارکاری کیش و نیز معرفی بهترین باشگاه های سوارکاری دیگر در بهترین مکان های تفریحاتی ایران، لازم است از بیان این نکته غفلت نکنیم، که؛ فراگیری‌ آموزش سوارکاری در تور کیش با اسب درمانی متفاوت هستند و آموزش اسب سواری، تمام مزیت ها و نکات به کار برده شده در اسب درمانی را در بر نمی گیرد، پس در این خصوص باید توجه داشت که تمام مراحل اسب درمانی نیز مانند مراحل آموزش سوارکاری، زیر نظر پزشک متخصص انجام گرفته می شود.

سوارکاری و مزیت های آن بر جسم و روان انسان

باشگاه سوارکاری کیش

سوارکاری نیز به ما در پرورش قدرت روانی و نیز جسمانی بدن یاری می رساند. این روش درمان، اسب درمانی است، شاید به نام، درمان به کمک اسب هم شنیده باشید،  بله درست است، در این مرحله فردی که دچار بیماری شده است طبق تمام پیش بینی ها و تمهیدات انجام شده زیر نظر پزشک متخصص، با اسب تعاملاتی خواهد داشت. اسب درمانی به فرد در بهبود، کنترل و یا کاهش بیماری کمک موثری خواهد کرد.

افزایش هماهنگی و بهبود آن

 احتمالا اگر به این ورزش علاقه داشته دارید یا در این حوزه فعالیت کرده اید، از اهمیت مهارت هماهنگی در سوارکاری  آگاه هستید؛ هماهنگی به شما در سوارکاری کمک می کند که علاوه بر هماهنگی حرکات بدن برای انجام  صحیح حرکات اسب از جمله: عبور از موانع، هدایت اسب به مسیر درست و… این ورزش را به خوبی یاد می گیرید و به دیگران نیز آموزش خواهید داد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

افزایش قدرت عضلات مرکزی فرد

 عضلات مرکزی نیز همچون هماهنگی، در آموزش سوارکاری از عوامل مهم به شمار می رود؛ چرا که عملکرد صحیح  عضلات مرکزی و هماهنگی آن با عضلات پشت و سینه سوارکار، در نهایت تعادل درستی در سوارکاری ایجاد می کنند.

تقویت اعتماد در سوارکار

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

سوار کاری از جمله ورزش هایی است که بخاطر وجود تعامل بین ورزشکار و ورزش وی که در سوار کاری اسب است، امر اعتماد بین دو طرف از اهمیت بسزایی برخوردار است، زیرا تا زمانی که این حس اعتماد بین سوارکار و اسب به وجود نیاید، در واقع باید بگوییم که  یادگیری سوارکاری  نیز معنایی نمی دهد، چرا که با اعتماد کردن سوارکار به اسب سختی های این راه، شیرین می شود.

اکنون در مقاله باشگاه سوارکاری کیش قصد داریم که شما با باشگاه های سوارکاری کیش آشنا کنیم تا در زمان سفر خود به کیش با تور کیش از ساری از این ورزش و تفریح بی بهره نمانید و آن را تجربه کنید.

معرفی کامل امکانات باشگاه سوارکاری کیش

بررسی باشگاه سوارکاری کیش

کیش با فراهم کردن انواع تفریحات و ورزش ها خاستگاه گردشگران زیادی از داخل و خارج از ایران است. شما در جزیره کیش می توانید از ورزش ها و تفریح های متنوع و بسیار لذت بخشی بهره برید که به طور حتم به شما قول می دهیم که نظیر آن ها را در هیچ جای دیگر تجربه نخواهید کرد؛ از جمله این ورزش ها و تفریحات، باشگاه سوارکاری کیش است علاوه بر این نیز می توان به: ورزش های آبی، شتر سواری، ماهیگیری، قدم زدن در سواحل زیبای کیش، اشاره کرد.

باشگاه های سوارکاری کیش محلی هستند که یکی از پر طرفدار ترین ورزش ها را برای علاقه مندان و نیز سابقه داران در زمینه سوارکاری فراهم کرده اند.

مجموعه باشگاه سوارکاری کیش در سال 1372 با همکاری بخش خصوصی ایجاد شد. باشگاه سوارکاری کیش در قسمت شمالی جزیره آب و آفتاب در کنار دهکده المپیک قرار گرفته است.

باشگاه سوارکاری کیش به علت برخورداری از امکانات مناسب و نگهداری از اسب های با نژاد اصیل، محلی برای برگزاری انواع مسابقات بین المللی خلیج فارس، محسوب می شود. مسابقات بین المللی در سال 1373 با حضور ورزشکار مختلفی از کشور های؛ کره جنوبی، ایتالیا، آلمان، فرانسه و… برپا شد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

باشگاه سوارکاری کیش در سال 1374 با اضافه کردن امکانات دیگری، نظیر: ساختن محوطه، اصطبل و مانژ ها توانست به کیفیتی قابل قبول برای برگزار کنندگان مسابقات بین المللی دست پیدا کند، تا جایی که در سال 1376، چهل دوره مسابقه های بزرگ کورس که برای اولین بار در ایران برگزار می شد، در باشگاه سوارکاری کیش برپا شد.

برای نخستین بار در ایران، در دو سال پی در پی 1385 و 1386، مسابقه های بزرگ کورس زمستانه در باشگاه سوارکاری کیش برگزار شدند که بیش از پیش بر محبوبیت و طرفداران  رشته مهیج سوارکاری افزود.

مکان باشگاه اسب سواری کیش را بشناسیم

باشگاه اسب سواری کیش در قسمت شمالی جزیره کیش، کنار دهکده المپیک قرار گرفته است، شاید بجای باشگاه اسب سواری کیش، نام باشگاه سوارکاری المپیک کیش به گوش تان خورده باشد که منظور همین باشگاه سوارکاری است.

باشگاه اسب سواری کیش از طرف شرق به بلوار حریره و از طرف غرب به بلوار المپیک، راه دارد و نیز در قسمت شمالی باشگاه اسب سواری کیش، جاده کرانه و در قسمت جنوبی آن جاده، بلوار میرمهنا واقع شده اند.

مساحت باشگاه اسب سواری کیش حدود ۶ هزار متر مربع است و با این مساحت، اسب هایی را در نژاد های متنوع از جمله: دوخون، دره شوی، عرب و تربرد، توسط افراد متخصص در این حیطه، نگهداری می کند.

در باشگاه اسب سواری کیش نگران مریض شدن اسب ها نباشید

 زیرا این باشگاه از دام پزشکی فعال و متخصصی در زمینه اسب های مختلف برخوردار است و هر زمان که به دکتر دام پزشک نیاز پیدا شود، این امکان قابل استفاده خواهد بود.

در ادامه مقاله می خواهیم شما را با یکی دیگر از انواع باشگاه سوارکاری کیش آشنا کنیم؛

 باشگاه سوارکاری مروارید کیش

باشگاه سوارکاری کیش مروارید

در باشگاه سوارکاری مروارید کیش، هیچ گونه محدودیت سنی و جنسیتی برای حضور، شرکت در جلسات آموزش سوارکاری، مسابقات و… وجود ندارد، یعنی هم آقایان و هم خانم ها در هر سنی می توانند تجربه دوست داشتی اسب سواری را در باشگاه سوارکاری مروارید کیش کردان، داشته باشند و لذت آن را بچشند.

تنها دارا بودن همین مزیت، کافی است که لذت اسب سواری در باشگاه سوارکاری مروارید کیش را از دست ندهیم، پس هر چه زودتر دست به کار شوید؛ اگر برنامه سفر خود را به مقصد کیش چیده اید، به هیچ وجه تجربه به یاد ماندنی دیدن از باشگاه سوارکاری مروارید کیش کردان را از دست ندهید.

باشگاه سوارکاری در کیش، همه روز هفته حتی روز های تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۸ آماده خدمت رسانی به بازدید کنندگان خوش ذوق اش از جمله مسافرین تور کیش دقیقه 90 است.

در طی این زمان، امکان دارد که تمایل به خوردن غذا یا نوشیدنی هایی داشته باشید که برای تامین این نیاز شما نیز رستوران و کافی شاپ هم در باشگاه سوارکاری کیش ایجاد شده است.

علاوه بر موارد فوق، باشگاه سوارکاری در کیش با ایجاد مانژ ها از جمله صحرایی که برای گشت آزاد استفاده می شود و سرپوشیده،فضا های سبز، جایگاه های مناسب و کافی و پیست کورس های فراوان، ظرفیت برگزاری مسابقات اسب دوانی کشوری که بخصوص در فصل سرد سال برگزار می شود، را برای خود فراهم کرده است.

کرایه اسب ها در کمترین زمان

باشگاه سوارکاری کیش این امکان را برای علاقه مندان به این رشته مهیج فراهم کرده است؛ به طوریکه اسب ها در ساحل جزیره کیش هستند تا مسافران خواهان اسب  سواری بدون اینکه بخواهند به خود باشگاه بروند، انواع اسب ها را ببیند و آن ها را کرایه کنند. قیمت  کرایه اسب ها توافقی است.

شماره باشگاه سوارکاری مروارید کیش

برای کسب اطلاعات جزئی تر و هم چنین اطلاع از چگونگی برگزاری مسابقات و کورس های بزرگ باشگاه سوارکاری مروارید کیش کردان می توانید با این شماره تماس خاصل فرمایید:

9126167607

علاوه بر دریافت شماره باشگاه سوارکاری مروارید کیش، شما برای بازدید از این مجموعه به صورت حضوری نیاز به آدرس دقیق آن دارید؛ آدرس آنجا: کردان، ابتدا بلوار شهدا، انتهای خیابان دهکده المپیک است.

کدام هتل ها به باشگاه سوارکاری کیش نزدیک هستند؟

اغلب مسافرانی که دوستدار اسب سواری هستند و به ساحل هم زیاد نمی روند، مشکل طی کردن مسیر محل اقامت شان را با باشگاه سوارکاری کیش دارند؛ برای این عزیزان نیز امکانی در کیش فراهم شده است؛ آنها می توانند هتل هایی برای اقامت شان رزرو کنند که به باشگاه سوارکاری کیش نزدیک باشند؛ از جمله:

 هتل سه ستاره گلدیس:

 که در قسمت شرقی باشگاه سوارکاری در کیش واقع شده است و مسافت کمی با آنجا دارد.

[irp posts=”2545″]

هتل فانوس و آفتاب شرق:

که در قسمت چپ باشگاه سوارکاری در کیش و نیز دهکده المپیک واقع شده اند.

هتل اسپادانا:

 که هتلی دوستاره در کیش است و در قسمت راست باشگاه سوارکاری کیش واقع شده است.

در پایان

باشگاه اسب سواری کیش

در این مقاله از سفرآس 24 این هدف را دنبال می کردیم که شما دوستدارن و فعالان در عرصه سوارکاری را با یکی از معروف ترین و پرسابقه ترین باشگاه های سوارکاری ایران آشنا کنیم و در این مورد آگاهی های لازم را در مورد باشگاه سوارکاری کیش به شما ارائه دهیم؛ تا شما در سفر خود به جزیره زیبای کیش از این فرصت مفرح و متفاوت از دیگر تفریحات در کیش، بی بهره نمانید و به خوبی از آن استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.