معرفی مجتمع آرمیتاژ مشهد 1402 + آدرس ها

0

در طول سالها، مراکز خرید در همه شهر ها به خصوص مشهد افزایش یافته است. مراکز خرید راهی جدید برای گذراندن تعطیلات آخر هفته توسط خانواده ها است؛ حتی مسافرانی که به شهر تاریخی اسلامی مشهد سفر میکنند میتوانند برای تفریح و یا خرید سوغاتی به مراکز خرید مشهد مانند مجتمع آرمیتاژ سری بزنند.

خانواده ها می توانند هر کاری را که می خواهند در یک مکان انجام دهند و همزمان علاوه بر خریدی لذت بخش از پاساژ آرمیتاژ مشهد از امکانات دیگری مانند سینما، فودکورت و…استفاده کنند. در ادامه مجله سفری سفرآس 24 بیشتر درمورد ویژگی های مجتمع آرمیتاژ هفت تیر مشهد صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های یک مرکز تجاری لوکس مانند مجتمع آرمیتاژ مشهد چیست؟

مجتمع آرمیتاژ مشهد

فعالیت های تفریحی، رستوران ها و سینما از امکاناتی است که باید در یک مرکز تجاری خوب و کامل وجود داشته باشد. در مرکز خرید چیزی برای همه سلایق وجود دارد. به همین دلیل است که مرکز خرید برای بسیاری از افراد حکم گذراندن زمان به بهترین شکل است. در ادامه فقط برخی از مواردی که باید یک مرکز خرید خوب مانند مجتمع آرمیتاژ داشته باشد را بررسی میکنیم.

بزرگ با امکانات متنوع

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بازارهای بزرگ مانند مجتمع آرمیتاژ هفت تیر مشهد اکنون به مکانی تبدیل شده اند که خانواده برای گذراندن وقت خود به آنجا می روند. بچه ها و حتی بزرگسالان در حین حضور در مرکز خرید میتوانند کاری انجام می دهند. کارالند آرمیتاژ و حتی سینما برای کودکان وجود دارد. بنابراین، یک مکان عالی برای خانواده است که به آنجا بروند و اوقات خوشی را بگذرانند.

[irp posts=”1435″]

اکثر مراکز خرید دارای فضاهای کافی هستند که مکانی با فعالیتهای فراوان برای خریداران است. برخی از آنها دارای فودکورت و یا شهربازی هستند و خریداران می توانند به صورت خانوادگی به آنجا رفته و اوقات خوشی را در مرکز خرید سپری کنند. پاساز لوکس آرمیتاژ با داشتن سینما گلشن مشهد، فودکورت و سایر امکانات به مکانی عالی برای خانواده ها تبدبل شده است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

امکانات پارکینگ

با توجه به اینکه تعداد زیادی از افراد در مرکزها به طور همزمان حضور دارند، نیاز به داشتن تعداد زیادی پارکینگ وجود دارد. بنابراین ، یکی از ویژگی های مرکز خرید، فضای پارکینگ است. فضای پارک ، تجربه خرید را برای شما لذت بخش تر می کند.

یک مرکز خرید ایده آل مانند مجتمع آرمیتاژ باید دارای فضای پارکینگ کافی باشد تا خریداران بتوانند وسایل نقلیه خود را با سهولت و راحتی پارک کنند. نه تنها پارکینگ خوب بلکه امنیت خوب در محل پارکینگ نیز بسیار مهم است. اطمینان از ایمنی خودروهای پارک شده به خریداران این امکان را می دهد تا با خیال راحت بدون هیچ گونه شلوغی و ناراحتی خرید کنند.

هنگامی که می توانید خرید کنید مجبور نیستید زمانی را برای جستجوی جای پارک اختصاص دهید. شما می توانید فضاهای پارکینگ بزرگی پیدا کنید که اطمینان می دهد خریداران هنگام قبل خرید سرگردان جای پارک نیستند. نیازی نیست نگران این باشید که جایی برای پارک ماشین خود نداشته باشید، پارکینگ طبقاتی مجتمع آرمیتاز به خوبی این نیاز شما رفع خواهد کرد.

ترکیبی از فعالیتهات های گوناگون

اگر در تور زمینی مشهد از تهران می خواهید به خرید بروید، فیلم تماشا کنید، یا شام بخورید، بدون شک به هرکدام که می خواهید انجام دهید، در پاساژ آرمیتاژ مشهد خواهید رسید. رفتن به این پاساژ را از خود دریغ نکنید و با خانواده خود حتما سری به آن بزنید و از یک زمان فوق العاده در مرکز خرید لذت ببرید.

از آنجا که نیازی به رانندگی به مکان دیگری برای سرگرمی با خانواده خود ندارید، در سوخت نیز صرفه جویی می کنید. می توانید تمام روز را در مرکز خرید بگذرانید و پس از گذراندن اوقاتی شاد در پاساژ آرمیتاز مشهد، به همراه خانواده به خانه برگردید.

فود کورت

یک مرکز خرید فقط مکانی نیست که بتوانید خرید کنید. علاوه بر این ها، مکانی است که می توانید با خانواده و دوستان خود در آنجا غذاهای متنوع و خوشمزه بخورید. فودکورت ها باید تمیز بوده و غذای تازه برای خریداران داشته باشند تا مشکلی از نظر بهداشتی ایجاد نشود. فود کورت مجتمع آرمیتاژ دارای فضایی کاملا تمیز و بهداشتی است که هر یک از مغازه داران و برند های غذا با دقت و وسواس بالایی انتخاب شده اند.

فودکورت باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا تقریباً همه افراد را در خود جای دهد. برخی از مراکز خرید مانند مجتمع آرمیتاژ هفت تیر مشهد همچنین دارای غذاهای زنجیره ای بین المللی در فودکورت خود هستند. افرادی نیز هستند که به دنبال طعم عالی و تجربه های جدید هستند؛ در این فودکورت میتوانید هر مدل غذایی که دوست داشتید را امتحان کنید.

معماری زیبا و جلب توجه کننده

معماری منحصر به فرد بسیار جذاب است. چنین سازه های ساختمانی همیشه مردم و گردشگران را جذب می کند. وقتی ساختمان مرکز خرید دارای ساختار منحصر به فردی باشد، در بین ساختمان های دیگر برجسته می شود و مردم را مجبور می کند از آن دیدن کرده و فضای داخلی آن را ببینند. برخی از مراکز خرید مانند پاساژ آرمیتاژ مشهد در سطوح طبقه ای ساخته شده اند.

برخی ساختمانهای جداگانه ای برای بخشهای مختلف مانند واحد های اداری دارند. عموماً دیده شده است که مردم ترجیح می دهند به دنبال سازه های ساختمانی جذاب شامل واقعیت مجازی شگفت انگیز و تجربه علامت گذاری دیجیتالی باشند که دوباره در معرض یک انقلاب تکنولوژیکی قرار گرفته است. آرمیتاز مشهد با ساختمانی زیبا و با نور پردازی های شبانه هر عابری را به خود جذب میکند.

سرگرمی های متنوع

بیایید در مورد بخش سرگرمی مرکز خرید صحبت کنیم که احتمالا کودکان عاشق آن هستند! این قسمت یکی از پیشرفته ترین و شلوغ ترین مکان ها در مراکز خرید است که هر فرد گروه سنی را می توان در آن دید. کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و همچنین افراد مسن می توانند در آنجا باشند. منطقه سرگرمی این مرکز خرید شامل سینما گلشن مشهد، زمین بازی کارالند آرمیتاژ است.  در حالی که مادران مشغول خرید هستند ، فرزندانشان می توانند با خیال راحت در زمین بازی کارالند آرمیتاژ بازی کنند. کافی است تا با شماره ارمیتاز تماس بگیرید و برای کارالند آرمیتاژ وقت رزرو کنید.

برند های داخلی و بین المللی

مهمترین دلیل برای ایجاد یک مرکز خرید مانند مجتمع آرمیتاژ، فروشگاه های مناسب برای پوشاک، کیف، کفش، وسایل منزل، جواهرات و لوازم آرایشی است که جلوه ای زیبا به کمد لباس شما می بخشد. مرکز خرید خوب باید دارای همه نوع فروشگاه باشد که شامل مارک های محلی و همچنین مارک های بین المللی باشد. در آرمیتاژ مشهد میتوانید گران ترین و لوکس ترین برند های موجود را پیدا کنید!

سطح کیفی محصولات و خدمات مشتری نقش مهمی در ایجاد شهرت و محبوبیت این مرکز خرید در بین مردم داشته است. مغازه های مارک داخلی ایران اغلب توسط خریدارانی که مایل به خرید اقتصادی هستند ترجیح داده می شود، بنابراین یک مرکز خرید مکان مناسبی برای خریداران است که از بودجه خود لذت ببرند و خرید کنند. همچنین مارک های بین المللی به دلایل واضح همیشه افراد را جذب خود می کنند و البته از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. خریدارانی که همیشه به دنبال تنوع و کیفیت هستند، گزینه های زیادی را در مجتمع آرمیتاژ در اختیار دارند.

با بخش های مختلف آرمیتاژ بیشتر آشنا شوید

این برج بلندترین برج شمال شرق ایران محسوب میشود که یک سر و گردن از تمامی ساختمان های اطراف بلند تر است.  این مرکز تجاری بزرگ و زیبا هنوز کاملا تکمیل نشده است و بخش های مرتفع تر آن در دست احداث هستند. با این حال بخش تجاری آن که مشغول به کار است و در تور هوایی مشهد از تهران می توانید به آن سر بزنید را بهتر است با آن بیشتر آشنا شوید.

طبقه همکف

این طبقه صرفا مخصوص بزرگسالان است و در آن میتوانید انواع پوشاک، جواهرات، زیورآلات مخصوص به بزرگسالان را بیاید که همگی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.

طبقه اول

در این طبقه بیشتر لوازم ارایش و کالاهای چرم و پوشاک به چشم میخورد که به خوبی نیاز خریداران را رفع میکند.

طبقه دوم

این طبقه مخصوص کسانی است که به لوازم خانه علاقه زیادی دارند. در این طبقه میتوانید انواع کالاهای مرتبط با خانه مانند مبلمان لوکس، کالاهای چوبی و لوازم خانگی بیابید.

طبقه سوم

این طبقه مخصوص کودکان و نوجوانان است. در این قسمت تمامی کالاهای مرتبط با کودکان و سیسمونی به چشم میخورد. همچنین شهربازی مجتمع آرمیتاژ مشهد یا همان کارالند نیز در همین طبقه قرار دارد.

شهربازی مجتمع آرمیتاژ مشهد

شهربازی مجتمع آرمیتاژ مشهد

این قسمت از برج به دو بخش تقسیم میشود. بخشی فقط به ساکنان برج خدمات ارائه میدهد و بخشی دیگر برای خریدارانی است که به برج مراجعه میکنند. بخشی که مرتبط به ساکنین برج است بیشتر به مهدکودک شباهت دارند و مالکین میتوانند در ساعات اداری کودکان خود را به این قسمت بسپارند؛ اما بخشی که مربوط به مراجعه کنندگان برای خرید است بیشتر به شهربازی شباهت دارد و خریداران محترم میتوانند با سپردن فرزندان خود به این قسمت با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند. برای اطمینان از باز بودن این قسمت بهتر است با شماره ارمیتاژ تماس بگیرید.

آرمیتاز طبرسی مشهد

مجتمع آرمیتاژ طبرسی مشهد یکی دیگر از مراکز تجاری بزرگ مشهد است که ممکن است تشابه اسمی آن با مجتمع آرمیتاژ هفت تیر مشهد باعث گمراهی عده ای از مسافران شود. این مجموعه دارای وسعتی به مساحت 2600 متر مربع با زیربنایی حدود 18000 منر مربع در سه طبقه ساخته شده است. این مجموعه در حال احداث در مجاورت حرم مطهر رضوی قرار گرفته است که پیش بینی میشود تعداد زیادی از زائران که به دنبال کالا و یا سوغاتی لوکس هستند از آن استقبال کنند.

امکانات مجتمع آرمیتاژ طبرسی مشهد

این مجموعه را میتوان به چند بخش تجاری، اقامتی، پنت هاوس، فودکورت و کافی شاپ، سینما 5 بعدی و شهربازی تقسیم کرد.

از دیگر امکاناتی که مجتمع آرمیتاژ طبرسی مشهد دارد میتوان به نزدیکی آن به حرم اشاره کرد که مهم ترین معیار برای اغلب زائرین است. نزدیکیبه ایستگاه مترو، پارکینگ طبقاتی مکانیزه و داشتن 3 ورودی مختلف از امکاناتی است که خرید از این مجموعه را تسهیل کرده است.

[irp posts=”1159″]

مجتمع مسکونی آرمیتاژ مشهد

مجتمع مسکونی آرمیتاژ مشهد

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحتی 1525 مترمربع با زیربنایی 11000 متری بنا شده است. این برج یکی از بهترین برج های مسکونی مشهد است که شباهت اسمی با مجتمع تجاری آرمیتاژ هفت تیر دارد. برخی از امکانات مجتمع مسکونی آرمیتاژ مشهد به شرح زیر است:

– لابی مجلل
– بیزینس لانژ
– مجموعه آبی
– سالن بیلیارد و بدنسازی
– کافی شاپ
– کارواش
– فضای بازی کودکان
– فضای باز مخصوص برای تفرّج ساکنین
– مجهز به آبنمای متنوع و فواره 

سخن نهایی

تجربه خرید از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما عوامل ذکر شده در سفرآس 24 تنها ثابت هایی هستند که موفقیت و محبوبیت یک مکان خرید را تضمین می کنند. پاساژ آرمیتاژ مشهد با داشتن امکانات فوق العاده ای همچون سینما، شهربازی، کافه ارمیتاژ مشهد، فودکورت، پارکینگ مجهز طبقاتی و…. به یکی از بهترین و لوکس ترین پاساژ های مشهد تبدیل شده است.

تقریبا هر چیزی را که بخواهید میتوانید در این مجموعه پیدا کنید و از خرید خود نهایت لذت را ببرید. همچنین نگران کودکان خود نیز نباشید با سپردن آن ها به بخش شهربازی مجتمع آرمیتاژ مشهد تجربه یک خرید بی دردسر را لمس کنید!

4.7/5 - (3 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.