رستوران نهنگ سفید؛ صرف غذا در دل نهنگی عظیم

رستوران نهنگ سفید
0

رستوران نهنگ سفید با واقع شدن در موقعیتی مناسب و ایجاد فضایی خاص نام خود را در لیست بهترین رستوران های جزیره قرار داده است.

این مجموعه با ارائه امکانات رفاهی و تفریحی توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. منوی متنوعی که انواع غذاهای دریای را در خود جای داده نیز بر جذابیت های این رستوران دریایی افزوده است.

بهترین رستوران های جزیره کیش

کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایران است که توانسته با قابلیت های بی شمار خود جایگزین بسیاری از سفرهای خارجی شود.

این شهر در سال بیش از یک میلیون مسافر دارد و برای این حجم از مسافر نیاز به امکاناتی متناسب دارد. به همین جهت در سال های اخیر در این شهر امکانات غذاخوری، اقامتی، تجاری و تفریحی بسیاری احداث شده است.

یکی از امکاناتی که برای مسافران بسیار ضروری است و به همین منظور کیش تجهیزات بسیاری را به آن اختصاص داده امکانات غذاخوری است.

در این شهر پس از بازدید از تمام جاذبه ها و در کنار انجام مهیج ترین تفریحات قطعاً یک غذای خوش طعم خواهد چسبید. شما در هر نقطه از این شهر که حضور داشته باشید می توانید یک رستوران خوب را در اختیار داشته باشید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

رستوران های کیش دارای ویژگی های خاصی هستند که آنها را در نظر گردشگران بسیار محبوب کرده ست. شما در این رستوران ها پیش از آن که به صرف غذا مشغول شوید با محیطی روبرو هستید که با طراحی بی نظیر نظر تان را جلب می کند.

طراحی های چشم نواز یکی از جذابیت های رستوران های جزیره است. پس از آن منویی متنوع که با انواع غذاهای دریایی هوس برانگیز شده را در اختیار خواهید داشت.

لیست غذاهای سنتی کیش نیز در بسیاری از این رستوران ها به چشم می خورد. هنگام صرف غذا شندین یک موزیک زنده حس خوشایندی به شما خواهد داد. در کنار تمام این ها شما می توانید انواع نوشیدنی هایی گوارا را با حضور در کافی شاپی مجهز در اختیار داشته باشید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از بهترین رستوران های جزیره از نظر منو، کیفیت غذا و زیبایی فضا رستوران نهنگ سفید کیش است که اکنون بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

خوردن غذا در فضایی متفاوت و جذاب

شاید برایتان جای سوال باشد که نام نهنگ سفید چرا بر این رستوران گذاشته شده است! این نام مربوط به نمایی است که در این مجموعه خواهید دید. شما غذای خود را در حالی میل می کنید که در شکم یک  نهنگ سفید و زیبا  قرار دارید. این فضا به ویژه برای کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

کنار شما فضایی سرسبز قرار دارد که درختان بلند قامت آن را جذاب کرده است. در واقع طراحان این رستوران از اهمیت زیبایی فضای سالن غذاخوری در نظر مهمانان با خبر بوده اند و با چنین زمینه ای این رستوران را به شکلی خاص طراحی کرده اند.

فضای داخلی این مجموعه چیدمان بسیار ساده ای دارد و مکانی تمیز و مرتب را برای غذا خوردن شما فراهم می کند.

شما بعد از صرف غذا می توانید مهمان بازار مریم باشید که در نزیکی این رستوران قرار دارد. این بازار از جمله بازارهای معروف جزیره است که در مکانی روباز کالاهایی متنوع را ارائه می دهد.

منویی دریایی در رستوران نهنگ سفید

همان طور که پیش از این گفته شد تنوع غذایی یکی از ویژگی های رستوران های کیش است. رستوران نهنگ سفید کیش برای علاقه مندان به غذاهای دریایی می تواند فوق العاده باشد. در واقع منوی این رستوران را نیز می توانید چون اسمش با طراحی خاص آن مربوط بدانید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در این رستوران منویی در اختیار شما قرار دارد که انواع غذاهای دریایی از نوع سنتی و بین المللی در آن به چشم می خورد. میگو پفکی، قلیه ماهی، کوسه ماهی از مورد پسند ترین غذاهای این رستوران است.

تمام این غذاها با بهترین کیفیت و از مواد مرغوب و تازه تدارک دیده شده که سبب رضایت بیشتر مهمانان خواهد شد. معروف ترین غذای این رستوران کوسه کباب نام دارد که طعم آن تا مدت ها در دهان شما خواهد ماند.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.