اسکوتر زیردریایی کیش، سر شما را زیر آب خواهد کرد

اسکوتر زیر دریایی کیش

اسکوتر زیر دریایی کیش یک زیر دریایی تک نفره است که شما را به دنیای زیر آب می برد تا با دیدن جاذبه های این دنیا حال و هوایی تازه نصیبتان کند.

این زیر دریایی که در دسته تفریحات دریایی جزیره قرار می گیرد یک روز پر هیجان را برای گردشگران رقم خواهد زد.

کیش به داشتن انواع تفریحات مهیج و جذاب معروف و مشهور است. این شهرت باعث شده مسافران زیادی در طول سال راه این جزیره را در پیش بگیرند و برای ورود به دنیایی پر هیجان آماده شوند.

تفریحات کیش به دو دسته تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شوند که هر کدام دارای زیرشاخه های متنوعی هستند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

جزیره لاوان کیش

بازار دیپلمات کیش

این تنوع خود دلیلی بر متمایز بودن شکل تفریحات در جزیره زیبای کیش است. هر گردشگری با هر سلیقه ای وارد این سرزمین شود می تواند از این تفریحات بهره ای ببرد.

چه از تفریحات جذاب غیر آبی چون بانجی جامپینگ، شتر سواری، تور باگی، قلعه وحشت و چه از تفریحات آبی چون پاراسل، شاتل سواری، جت اسکی و غواصی.

در این میان تفریحات آبی این جزیره از جایگاه خاصی برخوردار هستند. این جزیره به سبب موقعیت جغرافیایی خود یکی از اصلی ترین شهرهای برگزارکننده انواع  تفریحات دریایی است.

در این جزیره شما انواع مختلفی از تفریحات را در اختیار دارید که هر کدام به شیوه ای خاص شما را جذب می کنند.

این تفریحات که گاه در زیر آب و گاه در روی آب انجام می شوند از اصلی ترین دلایل محبوبیت تفریحات جزیره و حتی رزرو تور کیش هستند.

شما می توانید آب های جزیره را درحالی که روی قایق دیوانه سوار شده اید دور بزنید و یا با سوار شدن بر تیوپ هایی بادی با سرعتی هیجان انگیز روی آب ها کشیده شوید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

اما اگر به دنیای زیر آب علاقه مند هستید اسکوتر زیردریایی کیش می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد.

اسکوتر زیردریایی کیش چگونه وسیله ای است؟

اسکوتر زیردریایی تخته کوچکی است سوار بر دو چرخ که امتدادش به دسته ای بلند می رسد. اما اسکوتر زیردریایی کمی متفاوت تر از این  است. در اسکوتر زیردریایی چیزی شبیه به غواصی را تجربه خواهید کرد.

اسکوتر زیر دریایی در واقع چیزی شبیه به یک موتور برقی است که کپسول اکسیژنی همراه خود دارد. این وسیله که از یک موتور الکترونیکی نیرو می گیرد سر شما را زیر آب خواهد کرد.

اسکوتر زیردریایی وسیله ای است که ابتدا برای اهداف نظامی ساخته شد ولی جاذبه های آن  پس از مدتی سبب شد تا به آن به چشم وسیله ای تفریحی نیز نگاه کنند.

حالا این زیردریایی یکی از مهیج ترین و جذاب ترین قسمت های سفر به جزیره کیش برای گردشگران است.

این تفریح اکنون فقط در کیش به شما ارائه می شود و حضور در این جزیره تنها فرصت شما برای دیدن دنیای آبزیان سوار بر اسکوتر است.

اگر به دنبال اقامتگاهی مناسب در جزیره هستید می توانید هتل آریان کیش را به عنوان هتلی مطلوب در نظر داشته باشید.با رزرو تور کیش از تهران می توانید فرصت های بسیاری را برای خود فراهم کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

اسکوتر سواری راحت است؟

حوله و دمپایی؛ این دو تنها امکانات برای سوار سدن بر اسکوتر زیردریایی است. پس از آن سوار بر اسکوتر شوید و بقیه کار را به مربیان پر مهارت بسپارید.

نه نیازی به دانستن شنا دارید و نه تجربه ای در انجام این تفریح. مربیان اسکوتر همه چیز را به شما خواهند گفت و تا عمق ده متری شما را همراهی خواهند کرد.

هر چند آنهایی که با اسکوتر آشنا هستند لحظات هیجان انگیزتری را خواهند داشت اما مبتدی ها نیز از لذت های این سرگرمی جذاب بی نصیب نخواهند ماند.

این ورزش برای آقایان و بانوان قابل انجام است که همین امر زمینه محبوبیت بیشتر آن را فراهم کرده. بانوان می توانند با پوشیدن مایوی اسلامی اسکوترسواری را امتحان کنند و به خاطرات اقامتشان در کیش بیفزایند.

ضمن اینکه انجام این بازی دارای ویژگی هایی است که ممکن است برای برخی افراد قابل استفاده نباشد .

این عزیزان می توانند مطمئن باشند با وجود تنوع تفریحات در جزیره می توانند انتخاب های بهتری داشته باشند.

جالب است بدانید اغلب تفریحات در کیش دارای یک بخش آموزشی هستند که توسط مربیان ماهر برگزار می شود. همچنین در بیشتر این تفریحات یک مربی ماهر در کنار شما حضور دارد.

بنابراین شما می توانید هر ورزشی را که دوست دارید انتخاب کنید و مطمئن باشید که از پس آن بر خواهید آمد.

اولین نفر باید جهت امتیاز
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.