معرفی جامع مجتمع ویلاژ توریست مشهد 1402

0

حتما نام پایتخت معنوی ایران زیاد به گوشتان خورده است، امکان ندارد در ایران زندگی کنید و با این شهر که به مهم ترین منطقه گردشگری در شرق کشور تبدیل شده است، آشنا نباشید.

مشهد که مجتمع ویلاژ توریست در آن قرار دارد، با جای دادن حرم امام رضا در خود به منطقه ای مذهبی برای شیعیان مبدل شده؛ اما شاید فکر کنید همه کسانی که به مشهد سفر میکنند برای زیارت عازم سفر شده اند در صورتی که نباید از جاذبه های دیگر این شهر مانند مراکز خرید مشهد جذاب و بزرگ غافل شد. سفرآس 24 را همراهی کنید تا امروز به یکی از مهم ترین و محبوب ترین مراکز خرید گردشگری مشهد سر بزنیم.

مجتمع ویلاژ توریست مناسب برای همه سلیقه ها

ویلاژ توریست

ویلاژ توریست از مکان هایی است که برای انواع سلیقه ها و فرهنگ های مختلف محصولات و تفریحات متنوعی فراهم می کند که امروزه به خاطر افزایش جمعیت و جذب توریست در شهر مشهد، این شهر خاستگاه بسیاری از گردشگرانی شده است که به دنبال مراکز خرید بزرگ برای تهیه سوغاتی مانند مجتمع ویلاژ توریست در این شهر زیبا و مقدس هستند. در این راستا شهروندان شهر مشهد برای رونق کسب و کار و فراهم کردن بستری راحت برای خرید انواع محصولات، فاز های مختلفی را در این مرکز ایجاد کرده اند که برخی از آن ها عبارتند از:

ویلاژ توریست سینما به همراه بخش ویلاژ توریست تیکت، فود کورت، قسمت تجاری، شهربازی و … هستند که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها می پردازیم.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

چرا باید حتما به ویلاژ توریست سر بزنید؟

  محبوبیت و معروفیت مجتمع ویلاژ توریست بخاطر وجود امکانات متنوع و فراوان در آنهاست از جمله:

  • شهر بازی با وسایل بازی متنوع مانند: قطار، بولینگ، بیلیارد و دستگاه های کامپیوتری جذاب در آن برای انواع سنین
  • پارکینگ بزرگ و اختصاصی نزدیک به محوطه ویلا ژتوریست ها و علاوه براین پارکینگ های چندطبقه، برای افرادی که بدون نگرانی برای جای پارک خودرو خود، به خرید شان برسند.
  • Peyging و اطلاع رسانی اطلاعاتی که برای هر یک از افراد در مجتمع ویلاژ توریست لازم می شود؛ علاوه بر این ممکن است این اتفاق نیز برای شما هم پیش بیاید که در این مجتمع بزرگ و پر از زیبایی خود را دور از همراهان تان پیدا کنید! یا کودک تان را گم کنید! در این لحظه نگرانی به خود راه ندهید؛ با امکان پیجینگ درمجتمع ویلاژ توریست شما به زودی گمشده تان را پیدا می کنید.
  • نمازخانه: برای بازدید از همه ی جذابیت های مجتمع ویلاژ توریست باید وقت زیادی را صرف کنید که ممکن است در این بین به ساعات مقدس اذان برخورد کنید که با وجود نمازخانه مجهز به  سسیستم های گرمایشی و سرمایشی، می توانید نماز تان را اول وقت و وبه راحتیدر مکانی تمیز و آرام بخوانید.
  • کفش شوی های خودکار: این امکان بخصوص برای افرادی که در فصل زمستان به مجتمع ویلاژ توریست می روند و قصد گردش در آن را دارند، کاربردی است؛ چراکه کفش های افراد  بخصوص در فصل زمستان بخاطر باران یا برف، گلی می شوند وممکن است که افراد را از قدم زدن در مجتمع ویلاژ توریست منصرف کند؛ درست به همین علت است که شما همواره این مرکز را بسیار تمیز مشاهده خواهید کرد.
  • تلفن عمومی: ممکن است که طی گردش در مجتمع ویلاژ توریست شارژ موبایل تان تمام شود و دسترسی به اطرافیان تان امکان پذیر نباشد؛ با این امکان شما می توانید بدون دغدغه در مورد شارژ کم یا عدم شارژ موبایل تان به خرید و تفریح در مجتمع ویلاژ توریست بپردازید و در صورت لزوم از این تلفن ها استفاده کنید.
این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

ویلاژ توریست مشهد کجاست؟

ویلاژ توریست مشهد کجاست

شهر مشهد به علت وسعت و برخورداری از انواع امکانات رفاهی و زیارتی مختلف هر روزه جمعیت بیشتری را به خود به عنوان شهروند یا گردشگر جذب می نماید. تقریبا هیچ زائری را نمیتوان یافت که بدون سر زدن به مراکز خرید و پاساز های لوکس این شهر را ترک کند! از جمله این مراکز با امکانات رفاهی عالی ویلا ژتوریست است.

اما سوالاتی که برای بسیاری از گردشگران و حتی شهروندان شهر مشهد پیش می آیند، اینها هستند که: ویلاژ توریست مشهد کجاست؟ ویلاژ توریست مشهد چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه از کوتاهترین مسیر به این مرکز برسیم؟ آیا قیمت های اجناس این مرکز گران است؟ و…

در پاسخ به سوال: ویلاژ توریست مشهد کجاست؟ باید بگوییم که این مرکز که تمام ویژگی های یک مکان تفریحی و گردشگری را دارد، در منطقه خوش آب و هوای طرقبه مشهد قرار دارد که منطقه ای ییلاقی، زیبا و سرسبز است که بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی به خاطر همین آب وهوای مطلوب خرید از این مرکز را در اولویت های خود قرار میدهند. مکان دقیق این پاساژ زیبا واقع در امام رضا 12 طرقبه است.

اما ویلاژ توریست مشهد چه ویژگی هایی دارد؟ ویلاژ توریست از تنوع محصولات زیادی برخوردار است که نیازهای مختلف خریدارن محصولات را در همانجا برآورده می کند و به همین خاطر دیگر لازم نیست که هر یک از گردشگران بخاطر عدم پیدا کردن محصول مدنظرشان دنبال جای دیگری بگردند.

ویلاژ توریست مشهد علاوه بر اینکه از انواع محصولات با تنوع مختلف را در اختیار مشتریانش قرار می دهد،هم چنین محصولات زیادی را با برندهای معروف و معتبر دنیا برای مشتریانش که دغدغه جنس خوب همراه با قیمت به صرفه اقتصادی را دارند، فراهم کرده است.

ویلاژ توریست طرقبه مشهد

اگر به پایتخت معنوی کشورعلاقه مند باشید؛ حتما از طرقبه مشهد دیدن کرده اید. این شهر ازجمله ریه های تنفسی شهر مشهد به شمار می آید. از مراکز مهم و دیدنی این شهر بند گلستان و سد چالیدره با آب وهوای مرطوبی هستند که به همین خاطرانواع میوه ها مانند: سیب، گیلاس، آلبالو و… در این محیط  رشد کرده اند.     

یکی دیگر از ویزگی های خاص این مرکز تجاری واقع شدن آن در این منطقه ییلاقی مشهد است. چه چیزی بهتر از خرید کردن در منطقه ای خوش آب و هوا با مناظر دیدنی است؟!

منطقه طرقبه مشهد ازجمله مکان های تفریحاتی جذاب مشهد است که توریست های زیادی را به خود جذب کرده است. از جمله مکان های تفریحاتی طرقبه مراکز خرید بزرگ آن است که میتوان به جرات گفت ویلاژ توریست کامل ترین وبزرگ ترین این مراکز طرقبه است!

ویلاژ توریست سینما

ویلاژ توریست سینما

ویلاژ توریست همانطور که قبل تر بیان شد از وسعت و زیبایی زیادی برخوردار هستند که آمادگی میزبانی از علاقه مندان به فیلم را دارد؛ هم چنین ویلاژ توریست سینما سالن های مختلفی دارند که بیشتر آنها VIPو تعدادی دیگر از آنها CIPهستند و همه سالن ها از سیستم های گرمایشی و سرمایشی برخوردار هستند که بستر راحت تری را برای علاقه مندان به فیلم فراهم می کنند هم چنین در سینما ویلاژ توریست دسترسی به امکانات زیاد، سرویس دهی به موقع و امکانات متنوعی با محیطی تمیز هر فردی را میتواند به دیدن فیلم علاقه مند کند!     

از جمله امکاناتی که در ویلاژ توریست طرقبه مشهد سینما وجود دارد و عامل جذب بیشتر گردشگران بخصوص گردشگران خارجی شده است؛ پخش فیلم های به روز فارسی، زبان اصلی همراه با زیرنویس، انیمیشن و… با امکانات صوتی و تصویری قوی، اجرای کنسرت ها، تئاترها و برگزاری همایش ها و جشنواره های مختلف و ازجمله این مراسمات بزرگ است. که در تور مشهد از شیراز می توانید از این مرکز دیدن کنید.

امکان خرید بلیت از راه های مختلفی مانند: خرید بلیط  به صورت تلفنی، به صورت اینترنتی یا آنلاین با قیمت های به صرفه همراه با تخفیف های درصدی بالا، از دیگر عوامل محبوبیت بالا این سینما در مشهد است که برای علاقه مندان به سینما بستر راحتی را ایجاد می کند؛علاوه براین امکان ارسال بلیط  فیزیکی به درب منزل شما به صورت رایگان نیز وجود دارد.   

از جمله دیگرامکانات این ویلاژ توریست پارکینگ های دو طبقه، رایگان و نزدیک به سینما است که راحتی گردشگران را برای پارک خودروهای شان فراهم می کند.

سینما تیکت مشهد

مشهد استان بزرگ و پر گردشگری است که سینما های زیادی را در خود جای داده است و انواع فیلم های جدید و پرطرفدار در این سینما ها  آماده اکران است. ویلاژ توریست طرقبه مشهد سینما بزرگی دارد که میتوانید از طرق مختلفی نسبت به خرید بلیط های آن اقدام کنید. شما میتوانید در برخس از سایت ها مانند سینما تیکت مشهد نسبت به خرید بلیت سینما اقدام کنید.

در سینما تیکت مشهد می توانید به آسانی و در کمترین زمان بلیط خود را رزرو یا خریداری کنید تا بدون معطلی و صرف وقت در صف خرید بلیط فیلم مدنظرتان، از تماشای فیلم تان لذت ببرید.

ویلاژ توریست تیکت

ویلاژ توریست تیکت

از بسترهایی که امکان تهیه بلیت برای سینما ویلاژ را فراهم میکند، ویلاژ توریست تیکت است. ویلاژ توریست تیکت سفری به دنیای انواع فیلم های معتبر و معروف دنیا به زبان های مختلف از طریق پرده های بزرگ ومهیج سینما برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگی های ویلاژ توریست تیکت

ویلاژ توریست طرقبه سینما با کیفیتی دارد در حدی که میتوان گفت عامل جذب بیننده به این سینما در نگاه نخست همین کیفیت خدمات و امکانات آن است که در درجه اول میزان کیفیت صدا و تصویر فیلم چشم مخاطب را به خود می گیرد؛ ودر درجه بعدی کیفیت سرویس دهی، تمیزی، مشتری مداری و از جمله این موارد است.

یکی دیگر از عوامل جذب افراد به این سینما منحصر به فرد، امکان رزرو یا خریداری بلیط در آخرین لحظه فروش بلیط فیلم ها است که این امکان برای بسیاری از علاقه مندانی که موفق به خرید بلیط در ساعات مشخص نشده اند بسیار خوشایند است.

قیمت بلیت سینما ویلاژ توریست طرقبه

در ویلاژ توریست سینمای طرقبه، شما می توانید انواع فیلم های روز دنیا به زبان های فارسی، زبان اصلی با زیر نویس های مختلف، انیمیشن های جذاب را بیابید و از تماشای آنها لذت ببرید. همه ی این فیلم ها با قیمت های تخفیف خورده برای تمامی علاقه مندان به فروش می رسد و علاوه بر قیمت های به صرفه برای تشویق و جذب بیشتر افراد به صنعت فیلم وتئاتر، خدماتی با قیمت های به صرفه از نظر اقتصادی دراین ویلاژ توریست سینما به افرادی که برای دیدن فیلم به آنجا آمده اند، ارائه می شود.   

قیمت بلیط سینما ویلا ژتوریست طرقبه مشهد در برخی سالن های آن 15 هزار تومان وقیمت خدمات سینما ویلا ژتوریست طرقبه مشهد 35 هزار تومان است اما در برخی سالن های دیگر آن 15 هزار تومان و هزینه خدمات در آن سالن ها 10 هزار تومان است.

سخن آخر

اگر مسافر مشهد هستید باید تا به الان این مقاله سفرآس 24 شما را مجاب کرده باشد که بدون دیدن این مرکز تجاری مشهد را ترک نکنید! اگر برای صرف ناهار و یا تفریح به طرقبه رفتید، برای خرید سوغاتی، بدون فوت وقت به این مرکز مراجعه کنید تا با قیمت هایی باور نکردنی بهترین خرید عمر خود را انجام دهید!

3.9/5 - (13 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.