معرفی جامع پاساژ مدرس مشهد 1402

0

پاساژ مدرس مشهد یکی از مراکز خرید مشهد است که عمده ترین خدمات آن در زمینه فروش طلا و موبایل می باشد. در واقع هنگامی که نام پاساژ مدرس را می شنوید منظور دو پاساژ طلا و موبایل است که در خیابان امام خمینی مشهد واقع شده اند و به عنوان بورس طلا و جواهرات و عمده فروشی لوازم جانبی تلفن همراه فعالیت دارند.

البته نه طلافروشی مشهد به پاساژ مدرس ختم می شود و نه لیست موبایل فروشی های مشهد به چهار طبقه. سرتاسر این شهر را مراکز خریدی فرا گرفته اند که همگی در برج های لوکس خود نه تنها شما را به عنوان یک مشتری می پذیرند، بلکه مدرن ترین تفریحات و امکانات رفاهی را نیز برای شما فراهم آورده اند. با این همه باید بدانید پاساژ مدرس یا همان پاساژ چهار طبقه مشهد بازاری است که به طور اختصاصی شما را دعوت به خرید طلا و لوازم موبایل در متنوع ترین حالت خود می کند. برای گشتی مجازی در پاساژ مدرس مشهد آماده اید؟

مجتمع خرید مدرس و خریدهای طلایی و موبایلی

طلافروشی مشهد

مشهد شهری برای خریدهای فوق العاده و منحصر به فرد است. اگر چه اغلب مسافران این شهر به قصد زیارت سفر خود را شروع می کنند، اما با ورود به این شهر نمی توانند چشم از برج های لوکس و پر زرق و برق تجاری بردارند. در این شهر همه جور کالایی به فروش می رسد. از خوراکی های خوشمزه تا لباس های برند. یکی از مهم ترین مزیت های خرید از مشهد وجود تولیدی ها و کلی فروشی هاست که برای افرادی با انگیزه تجارت بسیار سودمند خواهد بود.

اگر در این شهر به دنبال خرید طلا و یا موبایل هستید به ویژه اگر لوازم جانبی موبایل خود را در هیج جا پیدا نکرده اید، حتما سراغ پاساژ مدرس مشهد را بگیرید. در این بلوار مراکزی را خواهید یافت که در زمینه طلا و موبایل حرف اول را در مشهد می زنند. در ادامه به طور اختصاصی به مرکز طلا و مرکز تلفن همراه این بلوار خواهیم پرداخت و ساعت کاری پاساژ مدرس مشهد را به شما خواهیم گفت.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

پاساژ طلا مدرس مشهد و سبک های متنوع جواهرات

اگر چه سرچ عنوان طلا فروشی شما را به مراکز تجاری زیادی وصل می کند، اما مطمئناً این پاساژ اصلی ترین آنهاست. جایی که به عنوان بورس طلا و جواهرات سبک های بسیار متنوعی از سرویس های طلا و نقره را عرضه می کند و نه تنها در زمینه فروش که در زمینه خرید و تعویض طلا نیز فعالیت دارد. خانم ها که جستجوکنندگان اصلی آدرس پاساژ مدرس مشهد هستند می توانند برای خرید انواع انگشتر، دستبند، النگو، گوشواره، گردنبند، پلاک و سرویس طلا این پاساژ را مقصد خود قرار دهند.

 تنوع محصولات این مجموعه بسیار زیاد است و در پی آن قدرت انتخاب شما بسیار بالا. این ویژگی پاساژ مدرس مشهد را از دیگر طلافروشی ها در مشهد مقدس متمایز می کند. در این مرکز علاوه بر خرید طلا می توانید جواهرات خود را به فروش برسانید و همچنین طلا و نقره جات خود را در کارگاه های مختلف تعمیر کنید.

دیگر مراکز معروف طلافروشی مشهد

پاساژ طلا ارگ مشهد
 • پاساژ طلا ارگ مشهد
 • مرکز طلا و جواهر لیدوما
 • مرکز خرید آرمیتاژ (تعدادی از مغازه ها)
 • مجتمع تجاری الماس شرق (تعدادی از مغازه ها)
 • مرکز خرید کاسپین مد (تعدادی از مغازه ها)
 • مرکز خرید پروما (تعدادی از مغازه ها)

پاساژ موبایل مدرس مشهد و خرید لوازم جانبی نایاب

آقایان هنگامی که وارد پاساژ مدرس می شوند پیش از همه جذب ساختمانی چهار طبقه می شوند که انوع لوازم جانبی موبایل در آن به نمایش گذاشته شده. در این مرکز علاوه بر اینکه لوازم جانبی موبایل را با تنوع زیاد در دسترس خواهید داشت همچنین در زمینه قیمت نیز شاهد تنوعی مثال زدنی خواهید بود. یکی از ویژگی های خوب پاساژ مدرس مشهد موبایل که آن را از سایر موبایل فروشی ها متفاوت کرده عرضه انواع لوازم جانبی کم یاب و قدیمی است.

 نکته مهم در مورد پاساژ موبایل این است که عمده فعالیت آن در زمنیه لوازم جانبی و تعمیر تلفن همراه است. در واقع شما برای خرید موبایل در این مجموعه تنوعی نخواهید داشت و بیشتر می توانید لوازم جانبی را خریداری کنید. برای خرید تلفن همراه در مشهد می توانید به مراکز مختلفی مراجعه کنید که تعدادی از آنها را در لیست زیر مشاهده می کنید. توجه داشته باشید که اغلب مغازه های زیر در خیابان احمد آباد قرار گرفته اند.

لیست موبایل فروشی های مشهد

 • موبایل ساتل
 • فروشگاه آقای موبایل
 • شهر دیجیتال
 • اپل استور بینهایت
 • آرمان همراه آرین
 • فروشگاه موبایل یاران
 • موبایل طافی
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

برج سلمان مشهد

رستوران مهستان مشهد

قیمت ها در پاساژ مدرس مشهد چگونه است؟

قیمت ها در پاساژ مدرس مشهد

در زمینه قیمت باید نخست تمایز دو کالای اصلی این پاساژ را در نظر بگیریم. طلا و موبایل دارای بازارهای متفاوتی هستند و نوسانات قیمت در آنها از فاکتورهای مختلفی تأثیر می پذیرد.

در مورد پاساژ موبایل می توان گفت نرخ اجناس به سبب وارداتی بودن تحت تأثیر بازارهای جهانی قرار دارد و از فاکتورهایی چون ارزهای خارجی و زمان واردات تأثیر می پذیرد. بنابراین با رصد قیمت ها در بازار جهانی موبایل می توانید مناسب ترین زمان را برای خرید ارزان گوشی و لوازم جانبی آن انتخاب کنید. البته قبل از آماده شدن برای خرید ساعت کاری پاساژ مدرس مشهد را چک کنید.

در زمینه پاساژ طلا مدرس مشهد نیز باید توجه داشته باشید که قیمت کالا در این مجموعه از عوامل بسیاری تأثیر می پذیرد که نوسانات دلار از مهم ترین آنها می باشد. بنابراین شما با آگاهی از تحولات اقتصادی باید به سراغ ارزان ترین زمان خرید طلا بروید. همچنین از آنجا که طلا سود ثابتی ندارد نرخ بهره آن در مراکز مختلف متفاوت است. این امر رصد قیمت ها را در حداقل سه بازار طلافروشی مشهد به جز پاساژ مدرس مشهد ضروری می سازد.

اهالی مطالعه از جمعه بازار کتاب مدرس غافل نشوند!

آدرس پاساژ مدرس مشهد شما را به یک سورپرایز دیگر هم می رساند. اگر روز جمعه را برای خرید انتخاب کرده باشید با ورود به بلوار مدرس قبل از اینکه نگاهتان به طلا و جواهر پشت ویترین بیفتد یا چشمتان با بازار پر زرق و برق موبایل روبرو شود در پیاده رویی عریض که از فرهنگ سرای بهشت شروع می شود و به پاساژ چهار طبقه مشهد ختم می شود، دسته دسته کتاب هایی را می بینید که روی میزهایی طویل ردیف شده اند. اگر از اهالی مطالعه باشید ناگاه به سمت آنها جذب می شوید و با تورقی در کتاب های مختلف حالتان عوض می شود.

اینجا جمعه بازار کتاب مدرس است که  انواع کتاب های تخصصی و راهنما در آن با قیمت های پایین به فروش می رسد. انواع کتاب های تخفیف خورده و دست دوم که فرصت خوبی را برای اقشار کتاب خوان جامعه فراهم می کند تا کمی از سرانه پایین مطالعه در ایران را به بهانه گرانی کتاب جبران کند. انواع کتاب های درسی و گام به گام را می توانید از پاساژ مدرس مشهد بخرید و حتی به جزوه های دست نویس نیز دست پیدا کنید.

در این میان اگر ناگاه جزوه های دست نویس استاد خود را نیز دیدید تعجب نکنید! در کنار پاساژ موبایل مدرس مشهد همه چیز برای مطالعه پیدا می شود. به هر حال از جمعه های بلوار مدرس نگذرید! این بازار چند وقت پیش به خاطر محدودیت های بهداشتی تعطیل شده بود اما اکنون فعالیت خود را از سر گرفته است.

موقعیت مکانی و راه های دسترسی

موقعیت مکانی و راه های دسترسی مدرس مشهد

پاساژ مدرس در محله جنت این شهر و در خیابن مدرس 8 واقع شده است. دسترسی به این مرکز به دو طریق مترو و اتوبوس فراهم است. نزدیک ترین ایستگاه مترو در این محدوده پاساژ فردوسی است و نزدیگ ترین ایستگاه اتوبوس در حوالی گنبد سبز قرار دارد. از آنجا که اغلب مسافران مشهد در نزدیکی بارگاه منور امام رضا (ع) ساکن هستند اکنون بهترین مسیر حرم تا بلوار مدرس را معرفی خواهیم کرد.

بهترین مسیر حرم تا پاساژ مدرس مشهد

هنگام تور مشهد از تبریز در ایستگاه حرم مطهر (باب الجواد) سوار اتوبوس 210 (پایانه گردشگری/ حرم مطهر) شوید و پس از گذشت دو ایستگاه در ایستگاه امام خمینی 18 از اتوبوس پیاده شوید. پس از آن 300 متر به سمت جلو حرکت کنید تا به بلوار مدرس برسید. زمان این سفر بدون احتساب مدت دقایق انتظار 5 دقیقه است.

با دانلود نقشه همراه مشهد می توانید با وارد کردن مبدأ  و مقصد خود به صورت دقیق تمام راه های دسترسی به مقصدتان را با خودرو شخصی، وسایل نقلیه عمومی و حتی دوچرخه مشاهده کنید. با وارد کردن لیست موبایل فروشی های مشهد نیز می توانید راه های دسترسی به این مراکز را به راحتی پیدا کنید.

در محدوده مکانی پاساژ طلا مدرس مشهد می توانید از مکان های زیر هم دیدن نمایید:

 • مجتمع تجاری سبحان
 • برج مرمر
 • پاساژ موبایل رضوان
 • مجتمع تجاری امین

آدرس پاساژ مدرس مشهد

مشهد. خیابان امام خمینی. نبش بلوار مدرس (چهار طبقه). مدرس 8. پاساژ مدرس

ساعت کاری پاساژ مدرس مشهد

ساعت کاری پاساژ مدرس مشهد

صبح: از ساعت 9 الی 14

بعد از ظهر: از ساعت 17 الی 21:30

سخن پایانی

پاساژ مدرس مشهد برای هر کسی ارمغانی دارد. در حالی که خانم ها به سمت طلا و جواهر می روند و آقایان به سوی موبایل فروشی، اهالی مطالعه نیز جمعه بازار کتاب را هدف خود قرار می دهند. به هر حال پاساژ چهار طبقه مشهد می تواند یکی از بهترین جاذبه های این شهر برای مسافران باشد به ویژه کسانی که سفر خود را با انگیزه های تجاری انتخاب کرده اند و مراکز خرید مشهد چون پاساژ موبایل مدرس مشهد عمده دلیل آنها برای رزرو تور در سفرآس 24 بوده است.

3.8/5 - (5 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.