تور کیش از ساری هتل آرامیس

دو شب و سه روز
ساری
به کیش
نمای هتل آرامیس کیش

خدمات

تور کیش از ساری هتل آرامیس

  • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
  • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
  • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
  • کشت طبیعت گردی به صورت vip
  • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
  • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم

تور کیش از ساری در هتل آرامیس : تور کیش می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای سفری چند منظوره باشد. این تور علاوه بر اینکه شما را از تفریحاتی مهیج برخوردار می سازد، انواع جاذبه های تاریخی، بکر و طبیعی را نیز تقدیم نگاهتان می کند. همین طور شما در جزیره زیبای کیش می توانید از مراکز خرید متعددی دیدن کنید که با وجود امکانات و خدمات رفاهی و فضاهای چشم نواز خرید را به لذتی فوق العاده بدل می کنند. تور کیش با توجه این جاذبه ها و با توجه به متقاضیان بالای خود در تمام ایام سال برگزار می گردد و مبادی مختلف کشور را تحت پوشش قرار می دهد. مژده به اهالی عزیز ساری که تور کیش از مبدأ این شهر در سایت سفر آس 24 با متنوع ترین و مناسب ترین قیمت ها عرضه شده است.

مسافران این تور می توانند با توجه به هتل انتخابی خود برای اقامت هزینه های متفاوتی را برای تورهای ارزان قیمت تا لوکس بپردازند. تور کیش از ساری در هتل آرامیس می تواند نوید یک اقامت مطلوب در جزیره را به گردشگران بدهد. این تور هم اکنون برای مسافران با خدماتی ویژه قابل رزرو است. خدمات این تور شامل تخفیف پنجاه  درصدی برای بازدید از قلعه وحشت و سینمای شش بعدی کیش، ورودی کافه یخی کیش  ویژه با تخفیف در منوی غذای گرم، ورودی مجموعه پارس سافاری همراه با ترنسفر، ورودی رستوران موزیکال همراه با ترنسفر و تخفیف در مبلغ غذا، گشت طبیعت گردی vip، ورودی شهر بازی هایلند به همراه شارژ کارت برای هر نفر و ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر می شود. خدمات این تور می تواند یک سفر تفریحی فوق العاده را پیش روی مسافران تور کیش از ساری قرار دهد.

درباره هتل آرامیس کیش

هتل آرامیس کیش از سال 1387 میزبانی از مهمانان جزیره کیش را عهده دار شد. قرار گرفتن این هتل در میدان پردیس کیش دسترسی راحت مهمانان را به مراکز خرید و سواحل زیبای خلیج فارس فراهم آورده است. شما با اقامت در هتل آرامیس به راحتی به بازار پردیس یک که از بازارهای محبوب و مشهور جزیره کیش است دسترسی دارید. همچنین با اقامت در این هتل راه درازی تا ساحل ندارید و می توانید در هر لحظه ای تمایل داشتید قدم زدن در ساحل را تجربه کنید.

ساختمان هتل آرامیس دارای 4 طبقه و 64 واحد اقامتی است که  مهمانان آنها را به صورت اتاق های دو تا چهار تخته در اختیار خواهند داشت. این واحدها با داشتن تجهیزاتی نظیر تلویزیون، یخچال، دراور، مبلمان، رخت آویز، سیستم اعلام حریق و لوازم بهداشتی زمینه اقامتی مطلوب را برای مهمانان فراهم می آورند. البته مهمانان باید توجه داشته باشند که تجهیزات تعبیه شده در  هر اتاق با دیگری متفاوت است. از مهم ترین امکانات و خدمات هتل آرامیس می توان به اتاق چمدان، لاندری، آسانسور، فضای سبز، گشت نیمروزی، خدمات بیدار باش، باربری و ترنسفر رفت با هزینه اشاره کرد. امکانات غذا خوری در این هتل یک رستوران، یک چایخانه سنتی ویک کافی شاپ را در بر می گیرد که با منوهایی متنوع پذیرای مهمانان خواهند بود.

قیمت: 1620000 تومان
تور کیش از ساری هتل آرامیس
مدت اقامت: دو شب و سه روز
قیمت: 1620000 تومان

سایر تور های پیشنهادی

محوطه هتل سیمرغ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1580000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ویدا کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 0 تومان
ستاره هتل
نما هتل سورینت مریم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1850000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل پانوراما کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2110000 تومان
ستاره هتل