سفرآس24

تور ارزان استانبول

در اینجا چگونگی تجربه رزرو تور ارزان استانبول ترکیه با کمترین هزینه را مشاهده می کنید. در کاهش حمل و نقل، اقامت، جاذبه ها و هزینه های غذا در استانبول متخصص باشید. ترکیه به طور چشمگیری مقصد محبوب مسافران در سراسر جهان است.

گردشگران آنها به سادگی و گاهی دسته جمعی به ترکیه می آیند تا غذاهای لذیذ و طعم آن را، آثار تاریخی و بازارهای پر جنب و جوش را تجربه کنند. اگر می خواهید با هزینه کم تور استانبول را رزرو کنید، به مکان مناسب رسیده اید. همه آنچه باید در مورد سفر به استانبول و خارج از آن با بودجه کافی بدانید – از حمل و نقل ، محل اقامت ، جاذبه ها ، غذا و خرید در سفرآس ۲۴ و همینجا است.

تور ارزان استانبول نوروز با پرواز

تور ارزان استانبول

اگر حداقل سه ماه زودتر پرواز خود را خریداری کنید یا شانس با شما یار باشد و یک بلیط لحظه آخری ارزان یا تور خیلی ارزان استانبول بیابید سفر شما ارزان تر است. اگر به سنگاپور سفر می کنید قیمت آن از سنگاپور بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. همیشه از سایت مقایسه پرواز برای انتخاب بهترین معامله بلیط ارزان استفاده کنید و قیمت پروازها را برای چند هفته را تحت نظر داشته باشید.

بلیط هواپیمایی ترکیش برای خروج از ایران ، چیزی حدود ۵ تا ۱۳ میلیون هزینه دارد. به غیر از ترکیش، قشم ایر، ماهان، ایران ایر، آتا نیز پروازهایی به استانبول ارائه می دهند. یکی دیگر از راه های صرفه جویی در هزینه پروازها اگر در کشوری غیر از ایران هستید، این است که ارزان ترین پرواز را به دبی تهیه کنید و سپس از دبی به استانبول هواپیمایی پگاسوس را بگیرید.

هواپیمایی پگاسوس یک شرکت حمل و نقل ارزان قیمت و مقرون به صرفه است که در ترکیه مستقر است. اگر چند ماه زودتر آن را خریداری کنید، می توانید پروازهای خود را از دبی به استانبول با مبلغ ۲۰۰ SGD یک طرفه انجام دهید.

انتخاب محل اقامت در آفر تور استانبول

آفر تور استانبول

استانبول طیف گسترده ای از گزینه های اقامتی را ارائه می دهد و مسافران از قیمت آن لذت می برند. شاید این شهر به لحاظ تنوع هتل و اقامتگاه شبیه مشهد باشد. از ارزانترین حالت ها تا گرانترین آنها وجود دارد. شبیه مشهد است زیرا به راحتی می توان اقامتگاه های مقرون به صرفه و زیبا پیدا کرد. در تور خیلی ارزان استانبول  می توانید تعداد زیادی خوابگاه راحت پیدا کنید، جایی که یک شب حدود ۵۰ هزار تومان هزینه دارد.

همچنین هتل ها و مهمانخانه های مقرون به صرفه وجود دارد و قیمت اتاق های دو نفره خصوصی در این موسسات برای هر نفر حدود ۱۵۰ هزار تومان در شب است. ما دو منطقه را برای اقامت در استانبول توصیه می کنیم:

سلطان احمد

اقامت در سلطان احمد و در آفر تور استانبول شما را در نزدیکی جاذبه هایی تاریخی و دیدنی مانند ایاصوفیه، مسجد آبی، آب انبار باسیلیکا و کاخ توپکاپی قرار می دهد.

مسافرانی که تنها با یک کوله پشتی سفر می کنند و به دنبال ملاقات با مسافران دیگر هستند می توانند اتاقهای خوابگاهی در Metropolis Hostel را در نظر بگیرند. کسانی که اتاقهای خصوصی را ترجیح می دهند می توانند Seatanbul Guesthouse یا هتل Med Cezir تحت مدیریت خانواده را انتخاب کنند .

بی اوغلو

بی اوغلو منطقه ای در کنار میدان معروف تکسیم است. قسمت ۱.۴ کیلومتری خیابان عابر پیاده استقلال در بی اغلو با ساختمانهای اواخر دوران عثمانی احاطه شده است. گزینه های خرید و رستوران و دکه های غذا فروشی فراوان و تفریحات شبانه شلوغ وجود دارد.

یکی از خوابگاه های توصیه شده در این منطقه برای داشتن تور خیلی ارزان استانبول اتاق های برجسته بوهوم است که فقط کمی فاصله با میدان تقسیم فاصله دارد. اگر می خواهید بهترین ها را در تور ارزان استانبول لحظه آخری تجربه کنید این هتل خوب است. هر کدام را انتخاب کنید، احتمالاً بین این دو در حال رفت و آمد خواهید بود.

گردش در تور هفت روزه استانبول

تور هفت روزه استانبول

از فرودگاه

اگر محل اقامت شما در تور ارزان استانبول از تهران یا تور ارزان استانبول از تبریز نزدیک میدان تکسیم است، راحت ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه حمل و نقل از فرودگاه آتاتورک یا فرودگاه سصبیحا گوکچن، اتوبوس هواتاس است. اتوبوس های Havatas هر نیم ساعت حرکت می کنند و نقطه ورود آنها در تکسیم در مقابل هتل دیوان، روبروی هتل پوینت است.

این تنها چند دقیقه پیاده تا میدان تکسیم فاصله دارد. یک سواری با Havatas از فرودگاه آتاتورک (۱۱ TL / SGD 6.10) حدود ۴۰ دقیقه یا از فرودگاه صبیحا ساعت طول خواهد کشید.

اگر در آفر تور استانبول در منطقه سلطان احمد اقامت دارید، بهترین (و ارزان ترین) راه برای رسیدن به محل اقامت شما استفاده از وسایل نقلیه عمومی است. فرودگاه آتاتورک به ایستگاه مترو هاوالیمانی متصل است. از ایستگاه مترو هاوالیمانی، تا ایستگاه آکسارای از اتوبوس پیاده شوید.

پس از آن، به سمت تراموایی که خیابان  Bağcılar و Kabataş را در جهت Kabataş متصل می کند، بروید. سلطان احمد فقط پنج توقف دارد. اگر می خواهید به تکسیم بروید، تا کاباتاش سوار شوید، سپس به فونیکولر بروید.

کارت استانبول

قبل از اولین سفر خود با وسایل نقلیه عمومی، کارت اعتباری و قابل شارژ استانبول، با اعتبار را خریداری کرده و در تور ارزان استانبول از تبریز و قیمت تور ارزان استانبول از مشهد به هر کجا دوست دارید ارزان سفر کنید. هزینه هر سواری ۱.۹۵ TL (1.10 SGD) است و برای نقل و انتقالات تخفیف در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید که می توانید از یک کارت برای چندین مسافر استفاده کنید. این کارت را می توان برای مترو، تراموا، اتوبوس، کشتی و تفرجگاه استفاده کرد.

دور شهر

رفت و آمد در تور ارزان استانبول از تبریز آسان است در واقع، می توانید از اکثر جاذبه های اصلی پیاده دیدن کنید. اگر هوا مطبوع است، کافی است یک جفت کفش راحت بپوشید. پیاده روی از میدان تکسیم تا میدان سلطان احمد حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید. شما از بهشت ​​خرید خیابان استقلال عبور خواهید کرد، در امتداد پل نمادین گالاتا قدم می زنید و وارد Eminönü می شوید، جایی که می توانید مسجد Yeni Cami و بازار ادویه را پیدا کنید.

اگر پیاده روی را دوست دارید، از کارت استانبول خود استفاده کنید و به جای آن با تراموا و مترو رفت و آمد کنید. حرکت در آن می تواند کمی گیج کننده باشد، بنابراین نقشه شبکه حمل و نقل را بارگیری کرده و هر کجا که می خواهید آن را با خود داشته باشید.

قیمت جاذبه ها و کارهای رایگان در استانبول

تور خیلی ارزان استانبول

قیمت جاذبه ها

در اینجا برخی از هزینه های ورودی وجود دارد که در تور ارزان استانبول از تهران یا تور ارزان استانبول نوروز باید به آنها توجه کنید:

 • موزه چورا: ۱۵ TL
 • ایاصوفیه: ۳۰ لیتر
 • قصر توپکاپی: ۳۰ TL ، ۱۵ TL اضافی برای حرم
 • موزه ایاص ایرن: ۲۰ TL
 • موزه باستان شناسی: ۱۵ TL
 • موزه موزاییک کاخ بزرگ: ۱۰ TL
 • موزه هنرهای ترکی و اسلامی: ۲۰ TL
 • موزه خانه گالاتا مولوی: ۵ TL
 • موزه کاخ ییلدیز: ۵ TL
 • موزه فتحیه: ۵ TL
 • موزه قلعه روملی: ۵ TL
 • قصر ییلدیز: ۱۰ لیتر
 • موزه تاریخ علم و فناوری در اسلام: ۵ TL
 • همه جاذبه های ذکر شده در بالا در گذرگاه موزه گنجانده شده است . دو نوع موجود است: ۳ روزه (۸۵ TL) و ۵ روز (۱۱۵ TL).

جاذبه های اضافی که در Museum Pass گنجانده نشده است:

 • کاخ دولما باغچه: ۳۰ لیتر
 • مخزن باسیلیکا: ۱۰ TL

انجام کارهای رایگان در استانبول

بسیاری از چیزهای رایگان برای دیدن و انجام در استانبول وجود دارد، و این فقط یک لیست کوتاه است. اکثر این موارد را می توان قطعاً توسط مسافران استانبول انجام داد، زیرا مکان های دیدنی/فعالیت های ذکر شده در نزدیکی مرکز شهر واقع شده اند.

 • غروب آفتاب را از پل گالاتا نظاره کنید.
 • فروش در پنجره های زیبا را در بازار بزرگ و بازار ادویه نظاره کنید.
 • از مساجد زیبایی مانند مسجد آبی، مسجد سلیمانیه و مسجد رستم پاشا دیدن کرده و آنها را تحسین کنید.
 • در پارک گولانه در سلطان احمد یا پارک ییلدیز در بشیکتاش قدم بزنید.
 • پنجشنبه ها که ورود رایگان است، از موزه مدرن استانبول در زمان باران و توفان دیدن کنید.
 • از میدان تقسیم تا سلطان احمد قدم بزنید و مناظر دیدنی را در طول مسیر تحسین کنید.
 • پیاده روی در کنار بسفر از روستای اورتاکوی تا قلعه روملی. از محله های جالبی مانند Kurucesme ، Arnavutkoy و Bebek عبور خواهید کرد. این پیاده روی حدود ۱.۵ ساعت طول خواهد کشید و کافه های زیادی در طول راه برای استراحت وجود دارد.

در تور ارزان استانبول از کجا خرید کنیم؟

تور ارزان استانبول نوروز

تور هفت روزه استانبول واقعاً فرصتی برای حضور در بهشتی هیجان انگیز و شلوغ برای خرید است. بازارها، سراها، خیابانهای خرید و مراکز خرید فراوانی وجود دارد که برای کشف و پوشش همه آنها به تنهایی نیاز به راهنمای جامع است. در زیر، در دسترس ترین نقاط خرید که به احتمال به آنجا مراجعه خواهید کرد، آورده شده است:

در سلطان احمد: هر مسافری در تور ارزان استانبول نوروز احتمالاً به بازار بزرگ معروف و بازار ادویه مجاور آن می روید. با این حال، بازار آراستا، واقع در پشت مسجد آبی را فراموش نکنید. جایی که می توانید فرش، کاشی، سرامیک، جواهرات و سوغات را پیدا کنید.

در بی اغلو: اگر با دنبال کردن Caddesi استقلال، از میدان تکسیم تا پل گالاتا قدم بزنید، متوجه خواهید شد که یکی پس از دیگری در مغازه سرگردان هستید. پس از گذراندن دبیرستان گالاتاسرای به سمت چپ به Caddesi Yeni Çarsi بروید تا ردیف فروشگاه های بوتیک، کافه ها را کشف کنید.

پایین تر، چوکورکوما ( Çukurcuma ) است که دارای تعداد زیادی مغازه عتیقه فروشی و کافه های هیپستر است. اگر به دنبال برچسب های درجه یک هستید، به خیابان های خرید نیشانتاشی، که در فاصله کمی از تکسیم نیز قرار دارد، نگاه نکنید.

نکاتی برای خرید در تور ارزان استانبول از تبریز

تور ارزان استانبول از تبریز

نکته ۱: اگر تخفیف خوبی می خواهید در تور ارزان استانبول از تهران یا تور هفت روزه استانبول چانه بزنید. از کاهش قیمت ها نترسید، به ویژه هنگام خرید در بازارها و مغازه های خیابانی. اگر این کار را به خوبی انجام دهید، حتی می توانید کمتر از نیمی از قیمت فروش کالا را پرداخت کنید. بدون شوخی چانه زنی یک روش آزمایش شده است.

همچنین، اگر اقلام را به صورت عمده خریداری می کنید، مغازه داران تمایل دارند که تخفیفات سخاوتمندانه ای ارائه دهند. اگر این کار را نکردند، آن را بخواهید. حتی برای کاهش قیمت تور ارزان استانبول از مشهد یا هر شهر دیگری در حین خرید جواب می دهد.

نکته ۲: همیشه قوی باشید و از “نه” گفتن نترسید و راه بروید. مغازه داران ترک می توانند بسیار بسیار در قانع کردن شما قوی باشند. به ویژه کسانی که در مناطق توریستی کار می کنند. اگر مراقب نباشید در آفر تور استانبول یا تور ارزان استانبول از تبریز ممکن است خود را در حال قدم زدن در خارج از بازار بزرگ با چند رول فرش دستباف ترکی روی شانه های خود بدون حتی برنامه ریزی ببینید.

سوغاتی ارزان برای خرید در آفر تور استانبول

اگر دوستان زیادی دارید و باید برای همه آنها بگیرید، نگران نباشید. در تور ارزان استانبول لحظه آخری و در بازارهای این شهر می توانید کیف ها، لوازم جانبی و جاکلیدی های زیبا با قیمت ۱ لیتر (۰.۵۵ SGD) پیدا کنید.

غذاها و نوشیدنی های ارزان قیمت

غذاهای ارزان و خوشمزه ترکی به وفور در استانبول یافت می شود. مراقب بوفه ها باشید، که مغازه ای گوشه و کنار است که در آن می توانید دونر (مشابه کباب)، سوپ و غذای ساندویچی پیدا کنید. بخش هایی از غذاهای ارائه شده در ترکیه بسیار بزرگ هستند.

هر چند با حضور در این بخش ها تور خیلی ارزان استانبول یا تور ارزان استانبول لحظه آخری دیگر مقرون به صرفه نخواهد بود اما برخی غذاهای ارزان و نوشیدنی های محبوب که باید امتحان کنید شامل :

بالیک اکمک

اگر می توانید در تور هفت روزه استانبول یا تور ارزان استانبول از تهران یک غذای ارزان قیمت بخورید، آن بالیک اکمک (ماهی و نان) است. به دنبال قایق های قایقرانی باشید که در اسکله امینونو نزدیک پل گالاتا واقع شده اند. این آشپزخانه ای است که در آن ساندویچ های ماهی خوشمزه تهیه می شود. ۵ TL به شما یک بالک اکمک بزرگ می دهد و می توانید برای صرف غذا روی صندلی های کنار قایق ها بنشینید.

کباب دونر

همانطور که انتظار دارید با پرداخت قیمت تور ارزان استانبول از مشهد یا تور خیلی ارزان استانبول وارد بهشت ​​کباب می شوید. یک کباب دونر (“کباب چرخان”) معمولاً در مغازه های خیابانی کمتر از ۱۰ TL (5.50 SGD) قیمت دارد. کباب های Döner در اصل گوشت بره، گوشت گاو یا مرغ است که در یک کلوچه عمودی برشته می شوند و در یک نان تخت پیچیده می شوند.

چند سوغاتی فوق العاده ترکیه که باید با خود به خانه بیاورید!

در تور ارزان استانبول بین چانه زدن در بازار بزرگ استانبول، بیدار کردن حواس خود در بازار ادویه، و بررسی عتیقه جات در کوکورکوما، متوجه خواهید شد که هرگز از فرصت های شگفت انگیز خرید در استانبول نمیتوانید چشم پوشی کنید! چه چیزهایی که می توانید در ترکیه به عنوان سوغاتی بخرید؟ در ادامه برخی از سغاتی های ترکیه را نام برده ایم به شما کمک کند تصمیم بگیرید در ترکیه برای سوغاتی چه چیزی بخرید.

ست چای ترکی و چایی

در حالی که ترکیه به طور سنتی فرهنگ قهوه بوده است، چای پس از جنگ جهانی اول و سقوط امپراتوری عثمانی به جایگزینی مقرون به صرفه تر تبدیل شد. می توانید فنجان های چای، ست چای، چای یا حتی قوری دوتایی سنتی که برای تهیه این سبک منحصر به فرد از چای استفاده می شود در تور ارزان استانبول به عنوان سوغاتی بخرید تا بتوانید در خانه از آن لذت ببرید. اگر چای معمولی مورد علاقه شما نیست، می توانید دمنوش های گیاهی ترکی مانند سیب یا گل رز را انتخاب کنید.

شیرینی ترکی

خرید و امتحان کردن  این دسر لذت‌بخش چیزی است که پیشنهاد می‌کنیم در استانبول انجام دهید، اما سرگرمی به همین جا ختم نمی‌شود. شما می توانید یک جعبه شیرینی ترکی را تقریباً در هر پیدا کنید و به عنوان سوغاتی بخرید، از جمله در فرودگاه در راه خانه! این جعبه‌ها هدایایی عالی برای افرادی که در ایران منتظر شما هستند، میباشد.

سرامیک ترکی

پس از تحسین کاشی های عثمانی در مسجد آبی و موزه کیوسک کاشی، ممکن است بخواهید چیزی از این هنر الهام گرفته شده را به خانه بیاورید. قدمت این سنت در میان مردم ترک به قرن هشتم بازمی‌گردد و نقوش و تکنیک‌های مختلفی تا به امروز در ترکیه وجود دارد. به نظر میرسد یکی از بهترین سوغاتی های ترکیه است زیرا تاریخ و فرهنگ کشور خود را نمایش میدهد.

می‌توانید کاسه‌ها، بشقاب‌ها، گلدان‌ها و غیره سرامیکی دست‌ساز زیبایی پیدا کنید. اگر نگران این هستید که چگونه این‌ها را به بدون اینکه آسیب ببینند به خانه ببرید، بسیاری از مغازه‌ها با ارسال آن‌ها به خانه به شما کمک می‌کنند تا دیگر نگران حمل و نقل آن نباشید.

خوشبختانه رزرو تور ارزان استانبول منحصر به فصل خاصی نیست. سفرآس ۲۴ در تمام روزهای سال تورهای خود را به صورتی متنوع و در دسته های ارزان تا لاکچری برگزار می کند.

خیر. برای سفر به استانبول برای مقاصد توریستی و برای مدت کمتر از ۹۰ روز نیازی به اخذ ویزا نیست، اما پاسپورت شما باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

بله. تور ارزان به صورت هوایی  در هتل های ارزان قیمت استانبول قابل رزرو می باشد. ضمن اینکه برای ارزان تر شدن سفر هوایی می توانید ایرلاین های ارزان قیمت را انتخاب کنید.

تور استانبول به صورت زمینی با قطار و اتوبوس قابل رزرو است. مبدا  اغلب تورهای زمینی تهران است و در برخی شهرها چون تبریز نیز مسافرگیری دارد.

پس از انتخاب تور استانبول در سایت سفرآس ۲۴ می توانید لیستی از تورهای ارزان تا لاکچری را با نرخ های مختلف مشاهده و رزرو کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)