تور کیش از ساری هتل فانوس

دو شب و سه روز
ساری
به کیش
هتل فانوس کیش

خدمات

تور کیش از ساری هتل فانوس

  • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
  • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
  • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
  • کشت طبیعت گردی به صورت vip
  • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
  • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم

تور کیش از ساری در هتل فانوس ساری یکی از شهرهای پر مسافر در شمال کشور است که اهالی آن به تور کیش استقبال ویژه ای نشان داده اند. اهالی این شهر که خود در نزدیکی دریای خزر قرار دارند برای داشتن فضایی متفاوت می توانند کیش را به عنوان مقصدی فوق العاده در نظر داشته باشند. از آنجا که مسیر ساری تا کیش مسیری طولانی است ممکن است برخی مسافران با توجه به هزینه زیاد سفر، به فکر راهکارهایی برای کاهش این هزینه باشند. این مسافران باید بدانند که در اغلب موارد سفر با تور کیش بسیار به صرفه تر و کم هزینه تر از سفرهای شخصی است. همچنین امکان رزرو تور کیش ارزان قیمت نیز در روزهای کم مسافر این جزیره برای مسافران وجود دارد. جستجو برای پیدا کردن تور کیش لحظه آخری نیز می تواند راهکار مناسبی برای خرید توری ارزان تر باشد.

از آنجا که یکی از هزینه های تور مربوط به اقامت است، سفر آس 24 توانسته با قرار دادن هتل های دو و سه ستاره تورکیش را با قیمت های مناسب نیز در دسترس مسافران قرار دهد. در واقع تور کیش از ساری در این سایت در هتل های مختلفی برگزار می شود که شامل هتل های پنج ستاره تا دو ستاره می شوند. شما می توانید با انتخاب هتلی دو یا سه ستاره هزینه تور خود را کاهش دهید و سفری به صرفه را تجربه کنید. تور کیش از ساری در هتل فانوس یکی از تورهای ارزان قیمت است که مسافران را از خدمات مطلوبی برخوردار می کند.

خدمات تور

خدمات این تور ارزان قیمت شامل ورودی پارس سافاری با ترنسفر، تخفیف در قلعه وحشت و سینما شش بعدی، ورودی رستوران موزیکال همراه با ترنسفر و تخفیف برای غذا، ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر، ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر، طبیعت گردی کیش به صورت VIP،  ورودی کافه یخی با تخفیف در منوی غذای گرم  می شود.

درباره هتل فانوس کیش

هتل فانوس کیش در سال 1376 در خیابان میرمهنای این جزیره به بهره برداری رسید. این هتل از نظر موقعیت جغرافیایی برای کسانی که به جاذبه های سنتی علاقه مند هستند می تواند بهترین انتخاب باشد. در این هتل مهمانان می توانند به راحتی شهر تاریخی حریره و شهر زیر زمینی کاریز کیش را در دسترس داشته باشند. این هر دو شهر جزء جاذبه های تاریخی پر طرفدار در کیش هستند که فضاهای جالبی را در آنها می توانید ببینید. دسترسی به بازار عرب ها نیز در این هتل به راحتی امکان پذیر است.

این هتل شامل ساختمانی دو طبقه با 49 باب اتاق است که با امکاناتی چون یخچال، مبلمان، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، لوازم بهداشتی و دیگر لوازم ضروری مجهز شده اند. واحدهای اقامتی در این هتل به صورت اتاق های دو تا سه تخته هستند. مهمانان در فضای هتل فانوس کیش به امکانات و خدماتی نظیر پارکینگ با گنجایش 20 خودرو، آرایشگاه، زمین ورزشی، آژانس مسافرتی، اتاق چمدان و دیگر تجهیزات دسترسی خواهند داشت. هتل فانوس همچنین دارای دو رستوران است که با منوهایی متنوع در خدمت مهمانان هستند. در این هتل یک کافی شاپ نیز قرار گرفته است.  

قیمت: 1620000 تومان
تور کیش از ساری هتل فانوس
مدت اقامت: دو شب و سه روز
قیمت: 1620000 تومان

سایر تور های پیشنهادی

نمای هتل لوتوس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1670000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل پارس نیک کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1350000 تومان
ستاره هتل
نما هتل شایگان کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1750000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل گراند کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1770000 تومان
ستاره هتل