بهترین بیمارستان های مشهد

بیمارستان های مشهد
0

بهترین بیمارستان های مشهد : مشهد همانطور که همه ما می دانیم شهر توریستی است و سالانه گردشگران زیادی به بازدید از این شهر می روند.

من به عنوان کسی که در حوزه گردشگری فعالیت می کنم خواستم در مقالاتی که مینویسم لیستی از بهترین بیمارستان های مشهد در اختیار زائران قرار دهم.

بیمارستان های مشهد از بهترین بیمارستان های سطح  کشور و حتی سطح خاورمیانه هستند. تصمیم گرفتم که در

سفر به مشهد الرضا سری به بهترین بیمارستان های مشهد بزنم و در یک مقاله تجاربم را  در اختیار زائران قرار دهم.

جهت سفر به مشهد می توانید از سفرآس 24،تور مشهد، تور هوایی مشهد، تور زمینی مشهد، تور مشهد از اصفهان رزرو فرمایید.

اگر بخواهیم از بهترین بیمارستان های مشهد بگوییم لازم است بگیم مشهد بخش مهمی در بیمارستان های کل کشور به حساب می آیند و از همه افراد در ایران می‌توانند برای انجام عمل ‌های مختلف زیبایی و عمل های دیگر به بیمارستان ها مراجعه کنند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 در شهر مشهد متخصصان خبره ای  قرار دارند که هر کدام در زمینه های مختلفی دارای تجربه هستند در این لیست   می خواهم یکی از بهترین بیمارستان های مشهد را در اختیارتان قرار دهم.

  • بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد استان خراسان رضوی
  • بیمارستان امام رضا مشهد، دانشگاه علومی پزشکی
  • بیمارستان قائم مشهد، بیمارستان دولتی با قیمت ارزان
  • بیمارستان طالقانی مشهد
  • بیمارستان شهید کامیاب یا همان امدادی مشهد
  • بیمارستان امام زمان مشهد، درمانگاه خیریه در گذشته
  • بیمارستان و زایشگاه بنت الهدی مشهد
  • بیمارستان مادر مشهد

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد استان خراسان رضوی، از بهترین بیمارستان های مشهد

بیمارستان های مشهد

اولین بیمارستانی که تصمیم گرفتم  سری به آن بزنم،  بیمارستان رضوی مشهد بود. این بیمارستان در دسته بیمارستان های فوق تخصصی مشهد قرار گرفته و از سال ۱۳۸۴ شروع به کار نموده است.

 توانسته است موقعیت های زیادی را کسب کند و جز مجهزترین و بهترین بیمارستان های ایران به حساب می‌آید.

 کادر درمان و پزشکان ماهر و متخصص در این بیمارستان مشغول به کار بودند و در دو فاز اصلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در فاز اول بیمارستان زمینی به وسعت ۳۹ هکتار ساخته شده که نیمی از آن به فضای سبز بیمارستان تبدیل شده است.

 بیمارستان رضوی مشهد مهمترین خوبی  که داشت این بود که این بیمارستان واحدهای اقامتی را در اختیار گردشگران و همراهان بیمار قرار می دهند و می توانند هر چند شبی که می خواهند در این اتاق اقامت کنند و در کنار مریضان شان باشد   .

از بخشهای مختلفی ساخته شده است مهمترین بخش هایی که در این  بیمارستان محبوب است بخش قلب و بخش کودکان- نوزادان است.

 تمام کسانی که در این بیمارستان کار می کند دوران  تحصیلی شان را در بهترین دانشگاه‌ های کشور و خارج از کشور سپری کرده اند.

بیمارستان امام رضا مشهد، دانشگاه علومی پزشکی

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین بیمارستان هایی که  ساخته شده و در شمال  شرق ایران است و از آن از آنجایی که من فهمیدم به عنوان بیمارستان قدیمی از ان  یاد می‌کنند، چون که در سال ۱۳۱۳ تاسیس شد قابلیت‌های مختلفی دارد و پزشکان آن بسیار ماهر  هستند .

بیمارستان امام رضا مشهد را در زمانهای مسمویت های شدید به شما پیشنهاد می کنم اگر در حین سفرتان به مشهد مقدس چار مسمومیت‌های دارویی غذایی یا گرما زدگی شدید بهتر است به این بیمارستان بروید.

بیمارستان قائم مشهد، بیمارستان دولتی با قیمت ارزان

بهترین بیمارستان های مشهد

تصمیم گرفتم که به بیمارستان قائم هم سری بزنم. من برای جمع اوری اطلاعات برای مقاله ام راهی  بیمارستان قائم مشهد شدم. بیمارستان های دولتی مشهد الرضا که جز بیمارستان های قدیمی ایران است و در سال ۱۳۳۹ قبل از انقلاب تاسیس شد.

 بیمارستان بسیار بزرگ  بخش های مختلف به آن افزوده شده بود از 6 طبقه ساخته شده است . پذیرای  شبانه‌روز از  بیماران عزیز است.

به راحتی  می‌توان به بیمارستان رسید و جز  بیمارستان‌های خوش مسیر ایران است و از  خیابان احمدآباد و از خیابان کوهسنگی مشهد به راحتی می‌توانید به این بیمارستان دسترسی پیدا کنید.

 اگر هم دسترسی پیدا کردن به ان برای شما دشوار است  می توانید از اپلیکیشن های مکان یابی استفاده کنید.

از کادر درمانی  درمان بسیار خوبی برخوردار است و همه آنها پرستاران ماهر و پزشکان حاذق  هستند که تمام تلاششان را برای مداوای بیماران می‌کنند . 

بیمارستان طالقانی مشهد خاص ترین  و بهترین  بیمارستان های مشهد

لیستی که از بهترین بیمارستان های مشهد تهیه کرده بودم نام یکی از آنها به نظرم خیلی آشنا آمد به بازدید از این بیمارستان رفتم و و این بیمارستان بیمارستان طالقانی مشهد بود.

در سال ۱۳۸۶ به عنوان اولین بیمارستان امداد جاده‌ای افتتاح شد این بیمارستان ۱۵۵ تخت دارد و خدمات مختلف با بهترین امکانات ارائه می شود.

 جراحی مغز و اعصاب درمانگاه قلب درمانگاه عمومی درمانگاه فوق تخصصی عروق در آن است. از فضای بسیار زیبایی ساخته شده است و بیمار هنگامی که به بیمارستان میرود اصلاً روحیه اش را از دست نمی دهد زیرا همه و همه به خوبی به او کمک می کنند تا مداوا شوند.

بیمارستان شهید کامیاب یا همان امدادی مشهد

بهترین بیمارستان های مشهد

بیمارستان شهید کامیاب از مهمترین و بهترین بیمارستان های مشهد بود که من ترجیح دادم به این بیمارستان هم سری بزنم و از بیماران پرسنل بیمارستان سوالاتی بپرسم.

مشهدی های اصیل  این بیمارستان را با نام امدادی مشهد می شناسد در سال ۱۳۴۵ در زمان محمدرضا شاه این بیمارستان افتتاح شد و خدمات زیادی را برای بیماران در نظر گرفته  بود.

از آن زمان به بیمارستان امدادی معروف شده است این بیمارستان بنایی به بزرگی ۲۵۰۰ متر مربع دارد و از بخش های مختلف در دسترس همگان قرار می گیرد. بیمارستان شهید کامیاب مشهد از بخش های  ارتوپدی فک و صورت زیبایی جراحی مغز و اعصاب چشم جراحی عمومی جراحی عروق اورژانس بستری و درمان بیماری های داخلی تشکیل شده است.

 این بیمارستان کلینیک های تخصصی دارد در نزدیکی حرم مطهر امام رضا علیه السلام قرار گرفته و در نزدیکی این بیمارستان هتل های یلدا مشهد سی نور قرار گرفته است  که شما می توانید اگر در این بیمارستان بیماری دارید، در این هتل ها و اقامت گزینید. بیمارستان شهید کامیاب فضایی بسیار زیبا داشت تمام اتاق‌های آن آبی آسمانی بود که روحیه  بیمار خوب می شود و به آرامش می‌رسد. هیچ گونه سر و صدایی به بیمارستان نمی رسد و این بیمارستان در آرامش کامل بود. از 10 بیمار راجع به بیمارستان سوال پرسیدم و همه ان ها راضی بودند.   

بیمارستان امام زمان مشهد، درمانگاه خیریه

یکی از بهترین بیمارستانهای مشهد که به خیریه معروف بود و نظر من را به خود جذب کرد و من تصمیم گرفتم که مدتی را  به دیدن این بیمارستان قرار دهم.

 بیمارستان امام زمان مشهد بود  که قبل از انقلاب ساخته شد و توسط فردی به نام مهاجم محمد خادم الخمسه  خریداری شد و به مرکز بهداشت تحویل داده شد.

 در سال ۵۹ هنگامی که این بیمارستان افتتاح شد مسافت آنچنانی نداشت با گذشت زمان به بزرگی این خیریه افزوده شد.

 یکی از بزرگترین بیمارستان ها و درمانگاه های مشهد است که همه آن را به خوبی می شناسند این بیمارستان هزینه ای که بیماران دریافت می کند بسیار پایین است و آدرس آن در  مشهد خیابان سرخس چهارراه پمپ بنزین است.

 آدرس ان  انقدر راست است که شما می‌توانید از هر کجای مشهد که هستید خود را به بیمارستان برسانید.

 با گپ و گفتی که با کادر درمان بیمارستان داشتم  فهمیدم که بیمارستان مادی نیست و همه کارها را برای رضای خدا انجام می دهد. در مقابل هزینه بسیار کمی از بیماران دریافت می کند.

اگر در اطرافیان شما  کسی هست که به  درمان نیاز دارد و هزینه پول آنچنانی برای تحت درمان بودن ندارد می‌تواند این بیمارستان را انتخاب کند.  

بیمارستان و زایشگاه بنت الهدی مشهد

بهترین بیمارستان های مشهد

یکی از تخصصی ترین مراکزی که در مشهد کار به دنیا اوردن بچه ها را انجام می دهد بیمارستان بنت الهدی بود.

 در بازدیدی که از این بیمارستان داشتم  با مادران باردار صحبت کردم و همه آنها بلااستثنا از خدمات این بیمارستان راضی بودند .

این بیمارستان مهمترین بخش آن خدمات تخصصی است که به بانوان باردار ارائه می دهد و در سال ۱۳۳۷ توسط دکتر معتمدی ساخته شد و در دوران هشت سال دفاع مقدس به بخش خصوصی واگذار شد. این بیمارستان آدرسی سر راست دارد و روبروی بیمارستان امام رضا قرار گرفته و آدرس آن در خیابان ملک الشعرای بهار است و  بیمارستان خصوصی است.

بیمارستان مادر مشهد

قبل از اینکه راهی مشهد مقدس شوم یکی از بیمارستانی که نامش را در رسانه ها و روزنامه ها بسیار شنیدم بیمارستان مادر مشهد بود.

 این بیمارستان نظر من را به خود جذب کرد و تصمیم گرفتم که در روزهای آخر سری  به بیمارستان مادر مشهد بزنم.

 از تخصصی ترین بیمارستان های زنان و زایمان ایران است که در بلوار سجاد در شهر مشهد قرار گرفته است و خدمات منحصر به فرد و زیادی را ارائه می دهد.

 این بیمارستان کار ارتوپد و  قلب را ارائه می دهد و در نزدیکی هتل پردیسان مشهد قرار گرفته  است. که محل بسیار خوبی برای اقامت محسوب می شود اگر به مشهد سفر کردید به همراه خود بانوی بارداری داشتید حتما او را به این بیمارستان ببرید تا درمان شود و از خدمات آن بهره مند.

کلام اخر

اگر تجربه رفتن به بهترین بیمارستان های مشهد را دارید خوشحال می شوم که نظرات و تجربیاتتان را با من در میان بگذارید.

من در این مطلب سعی کردم کمکی به شما زائران مشهدی کنم.

4/5 - (3 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.