پارک ساحلی مرد ماهیگیر؛ نمادی از زندگی در کیش

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش
0

یکی از مناطق تفریحی در کیش پارک ساحلی مرد ماهیگیر در یکی از بهترین موقعیت های جزیره است.

در این منطقه علاوه بر لذت بردن از مناظری زیبا و چشم نواز می توانید از امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری برخوردار باشید. این پارک برای یک تفریح جانانه همراه با خانواده و دوستان کاملاً مناسب است و می تواند بهترین لحظات را برای شما رقم بزند.

اگر بخواهید برای یک روز خود در کیش برنامه ریزی کنید مطمئناً گزینه های بسیاری روبروی شما قرار می گیرد. کیش سرزمینی است که قدمت آن بناهای تاریخی و معماری اصیل ایرانی را روبروی شما قرار می دهد و علاقه مندان به فضای های سنتی را به وجد می آورد.

جایی است که  تفریحات جذاب دریایی آن دوستداران لذت و شادی را از غوطه خوردن در عمق آب سیراب می کند. در این شهر دریچه های گوناگونی به روی گردشگران باز است که با دیدن هر کدام لذتی خاص را نصیب شان می کند.

این که با چه انگیزه ای به این شهر سفر کنید می تواند مسیر جاذبه های کیش را برای شما مشخص کند اما نمی تواند شما را از دیگر جاذبه ها دور کند. شما برای خرید به کیش آمد اید اما مگر می توانید از خیر تفریحات آبی بگذرید؟!

آن هم وقتی از لذت سوار شدن بر قایق دیوانه و اوج گرفتن در آسمان جزیره با خبر شوید! حتی اگر برای تفریح هم آمده باشید باز نمی توانید لذت خرید را در بازارهای پر زرق و برق کیش نادیده بگیرید.

مراکز خرید در کیش با تنوع محصولات و طراحی شیک و امکانات رفاهی شما را به خود دعوت می کنند و شما نمی توانید نپذیرید. برای رزرو تور کیش از شیراز به سایت ما مراجه نمایید .

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

به هر حال با هر انگیزه ای از سفر باید زمانی را برای خوش گذراندن انتخاب کنید. یکی از پیشنهادهای جالب برای داشتن یک روز تفریحی جذاب حضور در پارک ساحلی مرد ماهیگیر است.

محیطی شاد برای تفریحی لذت بخش

یکی از جاذبه های کیش پارک های بسیار زیبا و پر امکانات آن است. در جزیره با پارک های شهری، پارک های آبی و پارک های ساحلی روبرو می شوید که هر کدام دنیایی متفاوت دارند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

در این میان پارک ساحلی مرد ماهیگیر از جذابیت خاصی برخوردارند. پیوند محیطی تفریحی با دریا و ساحل فضای بکر و زیباتری برای تفریح فراهم آورده است.

یکی از این پارک ها پارک ساحلی مرد ماهیگیر است. این پارک با مساحت چهار هزار متر مربع یکی از دلباز ترین و بزرگ ترین پارک های کیش است که شما را مهمان فضایی شاد و مفرح می کند.

این پارک علاوه بر اینکه نگاه شما را مهمان چشم اندازی دریایی می کند  مناظر بکری از انواع پوشش گیاهی و درختان زیبا را در مقابل شما قرار می دهد.

وجود دو آب نما که به واسطه یک جوی صد متری به هم متصل شده اند تصویری جالب را در پارک ساحلی مرد ماهیگیر به نمایش می گذارد.

مجسمه مرد ماهیگیر

این پارک نام خود را از مجسمه ای زیبا گرفته است که در کنار ساحل نصب شده. این مجسمه جذاب 12 متر ارتفاع دارد و می تواند نمادی از شیوه زندگی در کیش باشد. یک مجسمه از مردی که با انداختن تور در دریا در حال ماهیگیری است.

ساخت این مجسمه توسط هنرمندان مشهدی انجام شده و رکورد بزرگ ترین مجسمه فیگوراتیو را به خود اختصاص داده است. عکس های شما در کنار این مجسمه بسیار جذاب خواهد شد.

لذت حضور در پارک ساحلی مرد ماهیگیر

ساخت آلاچیق هایی در جای جای این پارک به شما فرصت می دهد تا در زیر درختان سرسبز و در فضایی خوش آب و هوا به تماشای دریا بنشینید. ساخت مجسمه های شنی که از لذت بخش ترین سرگرمی های ساحلی است می تواند شما را در پارک ساحلی مرد ماهیگیر به خود مشغول کند.

ساحل شنی این پارک هم می تواند برای قدم زدن و کسب آرامش سودمند باشد و هم برای لذت ساخت انواع تصاویر و مجسه های شنی. هنگام غروب می توانید علاوه بر دیدن مناظری شگفت انگیز عکس های جذابی نیز از خود به یادگار بگذارید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.