هتل فلامینگو کیش؛ دسترسی راحت به مراکز تفریحی و تجاری

هتل فلامینگو کیش

هتل فلامینگو کیش از هتل های چهار ستاره این جزیره است که با امکاناتی مطلوب مکانی مناسب جهت اقامت مسافران می باشد. این هتل با داشتن دسترسی مناسب به مراکز تفریحی و تجاری جزیره توانسته است بسیار مورد استقبال گردشگران واقع شود. کادر متعهد و خوش برخورد این مجتمع اقامت شما را به خاطره ای خوش و دوست داشتنی ختم می کنند.

اقامتی آرام در جزیره ای دوست داشتنی

جزیره زیبای کیش یکی از قطب های توریستی ایران است که مسافرانش را مردمانی از سراسر دنیا تشکیل می دهند. این جزیره توانسته با فرصت هایی که برای تفریح و گردش فراهم کرده در سال بیش از یک میلیون گردشگر داشته باشد.

در واقع قابلیت های توریستی کیش زمینه فرصت های بسیاری را برای مسافران فراهم کرده است. مسافران، سفر به این شهر  را با انگیزه های مختلفی دنبال می کند.  یکی از انگیزه های اصلی سفر به جزیره زیبای کیش استفاده از تفریحاتی جذاب و هیجان انگیز است.

کیش به داشتن تفریحاتی متفاوت نامبردار است. تفریحات این جزیره می تواند شما را در فضایی قرار دهد که در هیچ کجا مثل آن را ندیده اید. در فضایی بین زمین و آسمان و یا در عمق چند متری آب های خلیج فارس. خرید نیز در کیش به همان اندازه تفریحات جذاب است.

دلیل این جذابیت را می توان امکانات متنوع فراهم آورده در مراکز خرید این جزیره دانست. دیدن مکان های چشم نواز طبیعی و یا سنتی نیز می تواند انگیزه سفر به این جزیره قرار گیرد.

با این حساب کیش شهری پربازدید است و نیازمند انوع امکانات رفاهی برای این حجم از مسافر. مسافران بیش از آنکه بخواهند به فرصت هایی که در جزیره در اختیار دارند فکر کنند به دنبال اقامتگاهی مناسب هستند. پیدا کردن اقامتگاه در این جزیره کار سختی نیست.

هم از این نظر که اقامتگاه های متنوعی در این شهر احداث شده است و هم از این جهت که فراهم بودن امکان رزرو آنلاین پیش از سفر می تواند برای شما کار را ساده کند.

این مقصد بین المللی دارای هتل هایی است که با بهترین امکانات رفاهی و تفریحی تجهیز شده اند تا اقامتی فوق العاده را در یکی از بهترین مقاصد توریستی کشور نصیب مسافران کنند. یکی از بهترین هتل های این شهر که با داشتن چهار ستاره در دسته اقامتگاه های مطلوب قرار دارد هتل فلامینگو است.

ساختمان، فضای داخلی و اتاق ها

هتل فلامینگو در سال 1376 در کیش به بهره برداری رسید و اکنون با بیش از بیست سال تجربه در عرصه مهمان داری می تواند بهترین اقامت را نصیب شما کند.

مساحت این هتل در حدود 24 هزار متر مربع است که فضایی دلباز را در اختیار شما قرار می دهد. ساختمان هتل دارای 5 طبقه است که 200 باب اتاق را با بهترین تجهیزات برای مهمانان خود فراهم کرده است.

ساختمان هتل فلامینگو کیش به شیوه ای طراحی شده که با موقعیت مکانی این شهر در تناسب کامل است. ساختمانی شبیه به یک دلفین که برای شما بسیار جذاب خواهد بود.

فضایی که با انواع آب نماها و آلاچیق های زیبا محیطی را در برابر شما قرار می دهد که احساس لذت و آرامش ارمغان آن خواهد بود. فضایی سرسبز که هوایی مطلوب را نصیب شما می کند.

دسترسی به مراکز تفریحی و خرید در هتل فلامینگو

یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب اقامتگاه لوکیشن آن است. هتلی که دسترسی به مراکز مهم شهر را برای شما فراهم کند می تواند امتیازی بالا را به خود اختصاص دهد. هتل فلامینگو یکی از امتیازات خود را به سبب لوکیشن خود کسب کرده است. شما با اقامت در این هتل به بسیاری از مراکز تفریحی و تجاری نزدیک هستید.

با انتخاب این هتل راه شما تا مراکز خریدی چون مریم، ونوس، مروارید و زیتون کوتاه خواهد بود. هر کدام از این بازارها از معروف ترین مراکز خرید کیش هستند که با ارائه کالاهای متنوع و داشتن فضایی جذاب  خرید شما را به لذتی دوست داشتنی بدل می کنند. یکی دیگر از مزیت های این هتل نزدیکی به اسکله تفریحی کیش است.

در این اسکله شما به بسیاری از تفریحات جذاب کیش دسترسی راحتی خواهید داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.