کوهستان پارک شادی؛ رنگ شادی در مشهد

کوهستان پارک

کوهستان پارک شادی یکی از مجموعه های تفریحی محبوب در مشهد است که گردشگران بسیاری را جذب خود کرده است. این مجموعه در سال1370 در فضایی به وسعت هجده هکتار در تپه های شمال غربی وکیل آباد به بهره برداری رسید.

در حال حاضر این پارک یکی از محبوب ترین مکان هایی است که توانسته با انواع امکانات رفاهی و تفریحی هم نظر اهالی مشهد را جلب کند و هم مورد علاقه مسافران این شهر واقع شود. شما نیز می توانید برای گذراندن یک روز شاد در کنار خانواده یا دوستان این پارک را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید.

آماده برای  تفریحات مشهدی

همه ما با مشهد به عنوان یک مقصد خوب زیارتی آشنا هستیم. مشهد پایتخت معنوی ایران است و مسافران آن بیش از هر چیزی در این شهر به زیارت فکر می کنند.  حرم اصلی ترین جاذبه مشهد و اولین مقصد مسافران این شهر است. اما نکته ای که باید در مورد این شهر بدانید، زمینه پر رنگ تفریح و سیاحت در آن است.

در واقع اگر چه مشهد را به عنوان مقصدی زیارتی می شناسیم، اما نباید از انواع فرصت های تفریحی در این شهر چشم بپوشیم. اگر در سال های اخیر جزء مسافران مشهد بوده اید قطعاً با تفریحات مشهدی آشنا هستید. تفریحاتی که مشهد را به عنوان یکی از مجهزترین شهرهای کشور از نظر امکانات تفریحی معرفی کرده اند و نام مشهد را در لیست بهترین مقاصد سیاحتی کشور ثبت کرده اند. اکنون در این شهر می توانید در کنار انواع فرصت های زیارتی از فرصت های متعدد تفریحی نیز برخوردار باشید.

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان، پارک ساحلی آفتاب، پارک کوهسنگی، مجموعه پینت بال شوت ایکس، شهرستان طرقبه شاندیز، پارک ملت، بوستان جنگلی وکیل آباد، دشت ارغوان و باغ وحش از مهم ترین مراکز تفریحی پیش روی گردشگران مشهد هستند. یکی از بهترین مجموعه های تفریحی این شهر کوهستان پارک شادی است که در این مطلب با انواع تفریحات جذاب و دوست داشتنی آن آشنا خواهید شد.

تفریحات جذاب در کوهستان پارک شادی

اغلب مجموعه های تفریحی و ورزشی در مشهد آیتم های متنوعی را در خود فراهم آورده اند که این امر می تواند در جذب بیشتر گردشگر برای آن ها مؤثر باشد. در واقع آیتم هایی که بتوانند برای سنین مختلف و سلایق گوناگون جذاب و قابل انجام باشند، می توانند یک مجموعه تفریحی را در نظر همه گردشگران محبوب کنند.

کوهستان پارک شادی نیز یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت خود را از تفریحات جذاب خود گرفته است. در این پارک هر کدام از بازدیدکنندگان می تواند تفریح مورد علاقه خود را پیدا کنند. از پر هیجان تا کم هیجان، از آرامش بخش تا ترسناک! سرسره آبی، گرد باد، سوپر من و آپولو برای کسانی است که می خواهند غرق در هیجان و نشاط شوند.

تاب خانواده برای افرادی است که تفریحات خانوادگی را می پسندند. کودکان نیز می توانند به سراغ قطار بچه، سوسمار بچه و تاب کودک بروند. از دیگر بازی های جذاب این مجموعه می توان به سینما 2000، ترانبانت، مجموعه موتور سوری، اختاپوس، آبشار، موشک، اسب دونده، دایناسور، گاو وحشی، تفنگ آب پاش، دستگاه طوفان، نهنگ، قطار بخار، چلنجر، سفینه، کالسکه و مجموعه قایق رانی اشاره کرد. با این وجود هیچ کس از این پارک دست خالی بر نمی گردد.

فضای جذاب و چشم نواز

یکی از دلایلی که مردم را به طبعیت می کشاند دیدن زیبایی و مناطق طبیعی بکر است. در واقع ما به طبیعت قدم می گذاریم تا برای چند ساعت از فضای ساختمان های بلندی که ما از طبیعت و آفتاب بی نصیب کرده اند خلاص شویم. شما با انتخاب کوهستان پارک شادی مهمان یکی از سرسبزترین و چشم نواز ترین پارک های مشهد خواهید شد.

انواع درخت های سر به فلک کشیده و سبز، نمایی دیدنی به این منطقه بخشیده اند و آب و هوایی خوش را برای نفس کشیدن در اختیار بازدیدکنندگان این پارک قرار داده اند. وسعت این منطقه که حدود 18 هکتار است نیز در جذابیت این پارک بی تأثیر نبوده است.

تور های مشهد از اصفهان در این سایت دارای تنوع هستند و با سفر آس 24 با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها را تجربه خواهید کرد.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.