اقامت در مشهد؛ از لاکچری تا ارزان قیمت

اقامت در مشهد

مسأله اقامت در مشهد یکی از اصلی ترین دغدغه هایی است که مسافران این شهر با آن درگیر هستند.

درواقع پر بازدید بودن کلان شهر مشهد ترس تکمیل ظرفیت اقامتگاه ها را برای مسافران ایجاد کرده است.

با توجه به این دغدغه در این نوشته قصد داریم شما را با امکانات اقامتی در این شهر آشنا کنیم. پس از مطالعه این مطلب می توانید با خیال راحت تری برای سفر به پایتخت معنوی ایران آماده شوید.

مشهد مرکز استان خراسان رضوی است و در شمال شرق کشور واقع شده. اقامت در مشهد پس از تهران پهناورترین و پر جمعیت ترین شهر در کشور است.

کلان شهر مشهد از برترین و توریست پذیرترین مقاصد توریستی در ایران است که عنوان قطب اصلی گردشگری زیارتی در کشور را کسب کرده.

این شهر در طول سال بیش از سی میلیون مسافر دارد که اغلب به هوای زیارت راهی این شهر شده اند. با توجه به این حجم از گردشگر ایجاد اقامتگاه های متنوع و متعدد جزء ضروری ترین کارهای مسئولان این شهر بود.

بنابراین به تدریج انواع اقامتگاه در جای جای این شهر سر بلند کردند تا خیال مسافران را بابت اقامت راحت کنند. حالا با حضور در مشهد می توانید اقامتگاه های بی شماری را برای انتخاب پیش رو داشته باشید و با توجه به سلیقه و بودجه خود مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید.

برای اقامت در مشهد و کسب اطلاعات بیشتر راجع به کلان شهر مشهد می توانید مطلب مربوط به تاریخ مشهد را نیز در همین سایت مطالعه نمایید.

اقامت در مشهد و موقعیت مکانی

همان طور که می دانید قصد اغلب مسافران شهر مشهد زیارت امام رضا (ع) و حضور در حرم مطهر رضوی است. با توجه به این امر بیش از نود در صد هتل های این شهر در خیابان های منتهی به حرم احداث شده اند.

از جمله خیابان های محدوده حرم که اغلب هتل های مشهد را در خوی جای داده اند می توان به خیابان امام رضا (ع)، خیابان نواب صفوی، خیابان شیرازی، خیابان اندرزگو، خیابان هفده شهریور و خیابان طبرسی اشاره کرد.

دراین میان سهم خیابان امام رضا (ع) بیش از دیگر خیابان هاست. خیابانی که به طور مستقیم شما را به ورودی باب الرضای حرم می رساند و دسترسی مناسبی را به این مکان مقدس برای شما فراهم می کند.

البته تعدادی از هتل های این شهر نیز با فاصله ای دورتر نسبت به حرم بنا شده اند و برای کسانی که می خواهند در محیطی آرام و به دور از شلوغی اقامت کنند مناسب هستند.

به هر حال برای اقامتی در مشهد لازم است پیش از سفر اطلاعاتی راجع به اقامتگاه های این شهر کسب کنید. شما می توانید همه چیز را درباره انواع اقامتگاه های مشهد در سایت هتلو مطالعه کنید.

اقامت لاکچری در مشهد

با انتخاب مشهد برای مقصد سفر خود شک نکنید که به یکی از بهترین شهرهای کشور قدم خواهید گذاشت. شهری که انواع امکانات رفاهی و تفریحی را در خود فراهم آوده تا خود را علاوه بر شهری زیارتی به عنوان مقصدی سیاحتی نیز مطرح کند.

انتخاب این مقصد فوق العاده اگر با یک اقامت لاکچری همراه شود می تواند بهترین خاطرات مسافرتی شما را رقم بزند.

مشهد مقصدی بین المللی است که بخش قابل توجهی از مسافران آن را غیر ایرانی ها تشکیل می دهند. علاوه بر این بسیاری از ایرانیان نیز خواستار اقامتی لوکس در این شهر هستند.

بنابراین شما می توانید در این شهر شاهد انواع هتل های لاکچری باشید که با ارائه بهترین خدمات و فراهم آوردن بهترین امکانات زمینه اقامتی مرفه را برای مهمانان خود فراهم می کنند.

هتل های پنج ستاره و لوکس این شهر دارای ویژگی های خاصی هستند که ساختمان های شیک با فضای داخلی مجلل، انواع امکانات رفاهی و تفریحی چون سالن های ورزشی و مجموعه های آبی، رستوران های مجلل با منوهای متنوع و بین المللی، کادر مجرب و خوش برخورد و ارائه خدماتی مطلوب از آن جمله محسوب می شوند.

هزینه اقامت در مشهد و این هتل ها بالاست ولی قطعاً ارزشش را خواهد داشت.

تور مشهد از تبریز سفرآس 24 شما را به حضور در شهری دعوت می کند که اصلی ترین جاذبه زیارتی کشور را در خود جای داده و در کنار این جاذبه ها فرصت های سیاحتی بسیاری را نیز نصیب مسافران خود می کند.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.