رزرو و قیمت بلیط مسقط عمان 1402 ارزان قیمت

0

سفر از طریق حمل و نقل هوایی امکان پذیرترین گزینه است زیرا پروازهای منظمی از کشورهای بزرگ به مسقط، صلاح الله و خصاب در دسترس است. در حالی که هیچ سرویس حمل و نقل بین عمان و کشورهای اطراف وجود ندارد، عمان نیز به راحتی از طریق جاده ها قابل دسترسی نیست. با این حال، برخی اتوبوس ها امارات متحده عربی را به این کشور متصل می کنند.

  • رسیدن هوایی به عمان و خرید بلیط مسقط : عمان دارای سه فرودگاه بزرگ در مسقط ، سالاله و الخصاب است. فرودگاه بین المللی مسقط و فرودگاه بین المللی صلاله بهترین فرودگاه ها هستند زیرا تعداد زیادی پرواز مستقیم و بدون توقف بین این فرودگاه ها و کشورهای اصلی انجام می شود. شرکت هواپیمایی عمان هواپیمایی ملی است. خطوط هوایی اصلی عمان عبارتند از امارات، خطوط هوایی اتیوپی و خطوط هوایی  Royal Jordanian همچنین بلیط مسقط به تهران و برخی شهرهای ایران نیز قابلیت رزرو را دارد.
  • رسیدن به عمان با اتوبوس : اتوبوس های معمولی که توسط شرکت حمل و نقل ملی عمان (ONTC) اداره می شوند بین مسقط و دبی تردد می کنند، بنابراین عمان و امارات متحده عربی را به هم متصل می کند. دبی همچنین از طریق اتوبوس های مستقیم به سایر نقاط مهم عمان مانند Nizwa و Salalah متصل می شود. اکثر شهرهای عربستان سعودی مانند ریاض و جده و یمن مانند صنعا و عدن از طریق اتوبوس قابل دسترسی نیستند. با این حال، شما به راحتی می توانید حمل و نقل هوایی را انتخاب کنید.
  • رسیدن به عمان با راه آهن : از آنجا که هیچ خط ریلی از طریق عمان وجود ندارد، نمی توانید از طریق قطار به این کشور برسید. همین امر قیمت بلیط مسقط هوایی را افزایش داده است.
  • رسیدن به عمان از طریق جاده : عبور زمینی بین امارات و عمان در دسترس است. در صورت داشتن ویزا، ورود به مرز عمان بدون هیچ زحمتی است. اما عمان در سال 2016 به دلایل سیاسی مرزهای خود را برای یمن بست.
  • رسیدن به عمان از طریق آب : در کشورهای همسایه هیچ بندری وجود ندارد که خدمات مسافری به عمان ارائه دهد.

آیا می توانم همین الان خرید بلیط مسقط را انجام دهم؟

خرید بلیط مسقط

سفر به عمان در حال حاضر بسیار محدود است. فرودگاه ها بسته هستند و شما تنها در صورتی می توانید به اینجا سفر کنید که شهروند باشید یا شرایط ورود سخت دیگر را رعایت کنید. ما سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است دقیق باشیم، اما همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند. نقشه زنده COVID-19 ما را برای محدودیت های سفر عمان بررسی کنید و برای دریافت آخرین اطلاعات ثبت نام کنید. بعد از این مراحل قیمت بلیط مسقط به تهران و بلعکس را استعلام کنید.

کدام خطوط هوایی خرید بلیط مسقط مستقیم را ارائه می دهند؟

عمان ایر و TUI هر دو مستقیماً به مسقط پرواز می کنند. علاوه بر این قشم ایر، امارات ایر، فلای دبی، گلف ایر بحرین، اتحاد امارات، کویت ایرویز، قطر ایرویز، ترکیش، ایر عربیا، سلام ایر از جمله پروازها برای خرید می باشد. از شهرهای شیراز، تهران، مشهد، قشم و کیش پروازهای مستقیم به این کشور برقرار است. ارزان ترین زمان برای قیمت بلیط مسقط کدام است؟ ما برخی از اعداد را جمع آوری کردیم و متوجه شدیم که ارزان ترین ماه برای پرواز و خرید بلیط مسقط شیراز در حال حاضر نوامبر 2021 است.

چگونه می توانم بهترین قیمت بلیط مسقط را پیدا کنم؟

قیمت بلیط مسقط

ما هر قیمتی را از بیش از 1200 خطوط هوایی و آژانس های مسافرتی نشان می دهیم و همه آنها را با هم مقایسه می کنیم تا مجبور نباشید مبلغ زیادی را بابت خرید پرداخت کنید. اگر می دانید که می خواهید به مسقط پرواز کنید اما آمادگی رزرو ندارید، یک هشدار برای قیمت تنظیم کنید. ما قیمت ها را برای شما پیگیری می کنیم و زمان افزایش یا کاهش قیمت ها را به شما اطلاع می دهیم. نکاتی که باید قبل از رفتن بدانید. ارزان ترین پرواز پیدا شده 145پوند است. میانگین زمان پرواز 7 ساعت 2 دقیقه از قاره آمریکا است و از ایران تنها دو ساعت زمان کافیست. ارزان ترین ماه برای پرواز نوامبر است.

خرید بلیط مسقط را چگونه انجام دهم؟

با سفرآس 24 بهترین معاملات در پروازها و هتل های مسقط را جستجو کنید. پروازهای ارزان قیمت بیش از 600 خطوط هوایی و آژانس های مسافرتی برتر را برای اطمینان از بهترین قیمت پروازها مقایسه کنید. نه تنها ارزان است، بلکه سریع و آسان است، بنابراین می توانید پایین ترین قیمت پروازها را جستجو کرده و سپس با کلیک کردن در سایت هواپیمایی یا آژانس مسافرتی مستقیماً رزرو کنید.

پیشنهادات ارزان پرواز را مرور کنید یا از کادر جستجو برای وارد کردن تاریخ سفر خود استفاده کنید و اجازه دهید سفرآس 24 ارزان ترین پروازهای مقصد مسقط یا هرجایی که می خواهید را پیدا کند. آیا هنگام سفر انعطاف پذیر هستید؟ ما می توانیم ارزان ترین روزهای ماه را برای پرواز به شما نشان دهیم. اگر دوست دارید جایی جدید را امتحان کنید، فرودگاه عزیمت را انتخاب کنید تا در سایت ما ارزان ترین مکان های پرواز را به شما نشان می دهیم!

آیا قیمت بلیط مسقط ارزش برای سفر دارد؟

ارزش سفر به مسقط

بله 100٪ این سفر زیبا و آسان بود. سوال بعدی؟ عمان چیزهای زیادی برای دیدن دارد، اما من احساس می کنم بزرگترین نقطه فروش آن این واقعیت است که شما می توانید چنین مناظر متنوعی را تنها در چند روز مشاهده کنید. یک روز من در ساحل بودم، روز دیگر در تپه های شنی در بیابان، روز دیگر در ارتفاعات 2000 متری در کوهستان. از نظر فرهنگی و تاریخی چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، از قلعه های باستانی و مساجد خیره کننده، تا بازارهای شلوغ. پس برای خرید بلیط مسقط شیراز و بررسی قیمت بلیط مسقط به تهران تعلل نکنید.

آیا قصد دارید برای اولین بار از عمان دیدن کنید؟ در این راهنمای سفر به عمان، تمام اطلاعاتی را که برای استفاده بیشتر از سفر خود نیاز دارید، بیابید. من تازه از باورنکردنی ترین سفر به عمان برگشتم. این اولین بار بود که به این کشور سفر می کردم و سطح هیجان بالا بود! قبل از رفتن به این کشور روی عکسهای بی پایان زیبا از آن کلیک کردم، مکانها را ذخیره کردم و از خودم پرسیدم که آیا واقعاً به زیبایی عکسها در این کشور دیده می شود یا خیر.

چگونه به عمان برسیم

من مستقیماً از لندن به مسقط با هواپیمایی عمان پرواز کردم شما نیز می توانید به طور مستقیم خرید بلیط مسقط به کیش یا خرید بلیط مسقط به تهران را خریداری کنید و به راحتی سفر کنید. این شرکت هواپیمایی دو بار در روز (و یک بار در روز از منچستر) از لندن هیترو به مسقط پرواز می کند. پرواز کمی بیش از 7 ساعت طول می کشد.

اگر از قبل رزرو کرده اید، می توانید پروازهای برگشتی با قیمتی معادل 320 پوند را پیدا کنید. البته پیش از این در پاراگراف های قبلی عنوان کردم که به دلیل روابط عالی عمان و ایران تعداد پروازهای مستقیم ایران به این کشور بسیار زیاد است. ساعت این پروازها اغلب دو ساعت و با کیفیت بسیار بالا انجام می شود.

بعد از خرید بلیط مسقط شیراز یا بلیط مسقط به کیش یا دیگر شهرهای ایران از فرودگاه این کشور توصیه می کنم یک ماشین اجاره کنید یا یک راهنما برای سفر خود رزرو کنید. این گزینه بستگی به این دارد که می خواهید چه کاری را انجام دهید و چه چیزی را ببینید، اما برخی از رانندگان خارج از جاده مانند وادی بنی عوف وجود دارد که می توانید سوار ماشی آنها نیز شوید. همچنین برای رسیدن به شهر می توانید تورهای شتر سواری را رزرو کنید.

بهترین زمان برای سفر به عمان

عمان در تمام طول سال دارای آب و هوای گرم است. در ماه های تابستان بسیار گرم می شود، بنابراین مگر اینکه طرفدار درجه 40+ باشید، از خرداد، جولای و آگوست بری خرید بلیط مسقط شیراز و شهرهای دیگر اجتناب کنید. بهترین زمان برای سفر به عمان بین اکتبر و آوریل است. هنوز هم دوست داشتنی و گرم است، اما درجه حرارت بسیار تحمل پذیرتر است و به حداکثر 30 درجه می رسد.

من در ماه نوامبر به آنجا رفتم و فکر کردم عالی است. در طول روز گرم و آفتابی بود. درجه حرارت در مسقط حدود 28 درجه بود، در حالی که در کوهها (در ارتفاع 2000 متری) در شب تا 8 درجه پایین آمد.

آیا عمان امن است؟

امنیت عمان

من با نامزدم و راهنمای تور محلی سفر کردم و در عمان احساس امنیت کردم. اگر من به تنهایی سفر می کردم، فکر می کنم احساس امنیت بیشتری می کردم اما قضاوت برایم سخت است. عمان به عنوان یکی از امن ترین کشورها برای بازدید در جهان در حال حاضر رتبه بندی شده است. جنایات بزرگ در این کشور مجازات های سختی را شامل می شود، اما مانند هر کشوری گاه و بی گاه جنایات کوچک نیز وجود دارد. فقط هوشیار باشید خود را در معرض خطرات آشکار قرار ندهید و به مناطقی که احساس امنیت می کنید بچسبید و بعد از سفر بلافاصله بلیط مسقط به کیش را رزرو کنید.

ویزای توریستی قبل از خرید بلیط مسقط

برای بازدید از این شهر، باید از طریق وب سایت پلیس سلطنتی عمان درخواست ویزا کنید. من برای یک ویزای الکترونیکی گردشگری 10 روزه بصورت آنلاین درخواست کردم، که یک روند منطقی ساده بود. مجبور شدم یک کپی از گذرنامه و یک عکس اخیر را به همراه تایپ اطلاعات اولیه خود بارگذاری کنم. این مبلغ در مدت 48 ساعت اعطا شد و هزینه آن 5 ریال (10 پوند) بود. اگر کمی بیشتر بمانید، ویزای 30 روزه نیز وجود دارد.

اجاره خودرو در مسقط

اجاره خودرو در مسقط

کرایه اتومبیل در این شهر بسیار ساده است و از نظر جاده ها عالی می باشد. خوشبختانه رانندگان دیوانه زیادی نیز در اطراف وجود نداشت! برای اجاره ماشین در عمان، باید بیش از 25 سال، گواهینامه رانندگی بین المللی داشته باشید و حداقل یک سال گواهینامه خود را تمدید داشته باشید. اگر زیر 25 سال هستید ابتدا با شرکت تماس بگیرید.

با توجه به ناهمواری زمین در برخی مناطق، توصیه می کنم پاترول 4 × 4 را اجاره کنید. برخی از مناطق خارج از جاده زیبا در وادیس، کوهها و بیابانها وجود دارد، بنابراین دیدن از آنها واقعاً مهم است. من خواندم که برخی از آژانس های اجاره خودرو به شما اجازه نمی دهند بین عمان و امارات متحده عربی عبور کنید، بنابراین اگر قصد سفر یک روزه به دبی یا دیدار از ابوظبی را دارید، قبل از رزرو وسیله نقلیه، قوانین را حتماً بررسی کنید.

قوانین هواپیماهای بدون سرنشین در مسقط

به فکر پرواز هواپیمای بدون سرنشین خود در مسقط هستید؟ دوباره فکر کن! تنها در صورتی می توانید با هواپیمای بدون سرنشین در عمان پرواز کنید که برای فیلمبرداری تجاری باشد و قبل از ورود به این کشور باید مجوز آن را بگیرید. اگر بدون مجوز هواپیمای بدون سرنشین خود را به مسقط می رسانید، متأسفانه ممکن است توسط امنیت فرودگاه مصادره شود. برای من، این خیلی خطرناک بود، بنابراین من خودم را در خانه گذاشتم. قوانینی مانند این به طور مرتب مورد بازبینی قرار می گیرند، بنابراین ارزش دارد که قبل از سفر آخرین اخبار را دوبار بررسی کنید. اگر شک دارید، آن را در خانه بگذارید. هیچ کس نمی خواهد در آغاز تعطیلات در گمرک نگه داشته شود!

درباره مسقط

قلعه مسقط

مجلل و زیبا به مسقط پرواز کنید و از یک شهر پر زرق و برق غرق در تاریخ غنی که راه خود را در این پایتخت مدرن دیدن کنید. در مقایسه با دبی پرحاشیه، مسقط محدود و پیچیده است اما اصلاً بدون زرق و برق نیست. به لطف قوانین سختگیرانه ساختمان، حتی کاربردی ترین سازه ها باید دارای پنجره ای قوسی، الگوی موزاییکی یا چیزی مشخصه تاریخ کشور باشند که جذاب ترین ظاهر را ایجاد کند. ساحل شنی زیبا تقریباً 200 کیلومتر تا مرز امارات متحده عربی امتداد دارد. بنابراین بعد از سفر و دیدن از دیدنی های بیشمار این کشور برای رفع خستگی بهتر است بلیط مسقط به کیش یا بلیط مسقط به تهران مستقیم را رزرو کنید.

در آنجا می توانید غواصی کنید و دلفین ها را ببینید. صخره نوردی، پیاده روی و شترسواری از دیگر فعالیت های ارائه شده است. برای خرید چای و ساندویچ و نسیم خنک در امتداد ساحل به منطقه کورنیش قدم بزنید یا برای خرید پشمینه، کندر و ادویه جات ترشی جات به آن جا بروید. بازدید از مسجد جامع ضروری است که در آن بزرگترین لوستر جهان (8.5 تن کریستال سواروسکی) و بزرگترین فرش دستباف را مشاهده خواهید کرد. تجمل لوکس چیزی است که می توانید از مسقط سرسخت انتظار داشته باشید.

ساحل نزدیک مسقط

من تصمیم گرفتم یک راهنمای بزرگ سفر به عمان تهیه کنم، با نکات و توصیه های زیادی برای هرکسی که برای اولین بار از آن بازدید و برای برگشت بلیط مسقط به کیش یا بلیط مسقط به تهران را رزرو می کند. بنابراین به همراه چند مورد ضروری، اطلاعات زیر را در مورد ایمنی، سیم کارت، کمپینگ وحشی، قوانین هواپیماهای بدون سرنشین و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. این همه چیز است که می خواستم قبل از سفر بدانم، و شاید بیشتر!  اگر به دنبال چیز خاصی هستید، روی مطالب زیر کلیک کنید.

نمایی از قلعه روستاق

اگر تا به حال به خاورمیانه سفر نکرده اید ، فکر می کنم عمان یکی از بهترین معرفی ها برای فرهنگ ، آب و هوا و مناظر را ارائه می دهد. مردم نیز واقعاً دوستانه هستند و بسیاری از مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند ، و سفر را در مقایسه با برخی از همسایگان بسیار راحت تر می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.