رستوران شایان شاندیز؛ طعم خوب غذای ایرانی

رستوران شایان شاندیز

رستوران شایان شاندیز یکی از رستوران مورد پسند گردشگران مشهدی است که توصیه حضور در آن را به طور حتم خواهید شنید. فضای بسیار جذاب و چشم نواز این رستوران در کنار طعم و کیفیت بی نظیر غذا و  سرویس دهی فوق العاده به رستوران شایان شاندیز محبوب بدل کرده است.

آشپزی در این رستورن  به سبک ایرانی است و وعده های ناهار و شام در آن ارائه می شوند. با توجه به محبوبیت این رستوران و امکان تکمیل ظرفیت در زمان مراجعه، شما می توانید از خدمات رزرو آنلاین نیز در این رستوران بهره مند باشید.

مشهد شهر محبوب و پر مسافر ایران است. سی میلیون گردشگر در سال رقم عجیبی است که در میان مقاصد گردشگری جایگاه ویژه ای به کلان شهر مشهد بخشیده است. این حجم از گردشگر قطعاً امکاناتی متناسب با این عدد را می طلبد.

از این رو مشهد روز به روز به انواع امکانات چون اقامتگاه های لوکس، بازارهای پر زرق و برق، وسایل حمل و نقل جدید چون تاکسی های اینترنتی، پارک ها و مراکز و مجموعه های تفریحی مجهز می شود. یکی دیگر از نیازهای مسافران در این شهر امکانات غذاخوری هستند.

مشهد در این زمینه نیز سنگ تمام گذاشته است. در هر منطقه از این شهر که قدم بگذارید در کنار خود بهترین رستوران ها را در اختیار خواهید داشت. از سنتی تا مدرن، از رستوران هایی به سبک ایرانی تا رستوران هایی با منوهای فرنگی. رستوران شایان نیز در شاندیز میزبان خوبی برای مسافران مشهد است.

رستوران های مشهد

بخشی از رستوران های مشهد در واقع رستوران های اختصاصی هتل ها هستند که همواره با منویی متنوع کار مهمانان را راحت می کنند. شما حتی در مجموعه های ورزشی و تفریحی نیز به رستوران هایی شیک و مجلل دسترسی دارید. بنابراین در این شهر هیچ نگرانی برای دسترسی به اماکن غذا خوری نخواهید داشت.

از مهم ترین رستوران های این شهر می توان به رستورن پسران کریم، باغ زیتون، معین درباری، کافه رستوران تراس، چلو کبابی امید و نسیم لبنان اشاره کرد.  اما چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که هر کدام از این رستوران ها دارای ویژگی های خاصی در منو و فضا و امکانات رفاهی هستند که باید با توجه به سلایق خود مورد مناسب را پیدا کنید.

بنابراین باید قبل از سفر با رستوران های مختلف و رستوران شایان شاندیز این شهر آشنایی داشته باشید. اگر علاقه مند به صرف غذا در رستورانی ایرانی هستید که کیفیت و طعم غذاهای آن زبانزد است و در فضایی آرام از شما پذیرایی می کند، رستوران شایان مشهد یک گزینه بسیار مناسب است.

منوی رستوران شایان؛ طعم فوق العاده شیشلیگ

 منوی متنوع یکی از ویژگی های رستوران های خوب است. چیزی که در ویژگی های رستوران شایان نیز دیده می شود. سبک آشپزی در این رستوران ایرانی است و شما می توانید انواع غذاهای خوش طعم ایرانی را در این رستوران میل کنید.

چلو کباب برگ مخصوص، فیله کباب مخصوص، ماهیچه مخصوص، جوجه کباب مخصوص بدون استخوان، بختیاری، چلو گوشت مخصوص، شیشلیگ مخصوص در منوی این رستوران دیده می شود. در این میان طعم شیشلیگ مخصوص شاندیز بیش از دیگر طعم ها در دهان مسافران تور شیراز به مشهد مانده است.

شما تمام این غذا ها را همراه با انواع سالادبارهای خوش طعم میل خواهید کرد. این رستوران می تواند برای تمام علاقه مندان به غذاهای اصیل ایرانی محبوب واقع شود.

کیفیت غذا؛ شما شایان را فراموش نخواهید کرد

نکته دیگری که شما را از مشتریان همیشگی رستوران شایان شاندیز خواهد کرد کیفیت و طعم غذاهای آن است. در واقع کیفیت چیزی است که بیش از سایر ویژگی های یک رستوران مهم است. مواد اولیه مرغوب یکی از مهم ترین دلایلی است که سبب کیفیت فوق العاده غذاهای این رستوران شده است.

از دیگر عواملی که کیفتی فوق العاده را نصیب غذاهای این رستوران کرده، مهارت سرآشپز و کادر کارآزموده آن است.  این کیفیت سبب شده طعم غذا بسیار عالی باشد و این همان چیزی است که بارها شما را به رستوران شایان در شاندیز بر می گرداند. کادر این رستوران آماده اند تا با ارائه بهترین خدمات از شما پذیرایی کنند.

4/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.