تور مشهد از اهواز

تور مشهد از اهواز از دیگر تورهای پر از امکانات است که می توانید در سایت سفرآس 24 رزرو کنید این تور که زیرمجموعه تور مشهد می باشد دارای امکانات گسترده، تفریحات ویژه و لذت بخش است. شما عزیزان می توانید که این تور فوق العاده را از طریق ما رزرو و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. همچنین قبل از رزرو از طریق کارشناسان ما راهنمایی خواهید شد تا سفری با نهایت لذت را تجربه کنید و روزهای خوشایندی را با ما پشت سر بگذارید.  رزرو تور هوایی مشهد از اهواز در سایت سفرآس 24 با تخفیف ویژه.

نما هتل آرمان مشهد

تور مشهد از اهواز هتل آرمان

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2610000 تومان
ستاره هتل
نما هتل ایران زمین مشهد

تور مشهد از اهواز هتل ایران زمین

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2170000 تومان
ستاره هتل
نما هتل الماس۲ مشهد

تور مشهد از اهواز هتل الماس2

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2990000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هما مشهد

تور مشهد از اهواز هتل هما

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2670000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هلیا مشهد

تور مشهد از اهواز هتل هلیا

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2150000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مدینه الرضا مشهد

تور مشهد از اهواز هتل مدینه الرضا

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 3090000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل قدس مشهد

تور مشهد از اهواز هتل قدس

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2240000 تومان
ستاره هتل
تور مشهد هتل آپارتمان آراکس

تور مشهد از اهواز هتل آپارتمان آراکس

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
ستاره هتل

این تور به دو صورت زمینی با قطار و هوایی قابل رزرو است که هر کدام نرخ متفاوتی دارند. در حال حاضر مسافت طولانی بین اهواز تا مشهد تورهای هوایی را در این مسیر پر متقاضی تر کرده و خرید بلیط هواپیما مشهد مرسوم ترین شیوه سفر به این شهر است.

قیمت این تور بسیار متنوع است و از ارزان در هتل های دو ستاره تا لاکچری در هتل های پنج ستاره را شامل می شود. قیمت تمامی تورها در سایت سفرآس 24 برای شما قابل مشاهده است.

خدمات این تور در سایت سفرآس 24 شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و انواع خدمات تفریحی و رفاهی می شود. در این تور همچنین مبلغی را به عنوان آفر ویژه دریافت خواهید کرد و ترنفسر استقبال خواهید داشت.

این تور برای دو شب و سه روز اقامت در مشهد مقدس قابل رزرو است.

از آنجا که کیفیت هتل مهم ترین عامل مؤثر در نرخ تور است، شما می توانید انواع تورهای ارزان را در هتل های دو یا سه ستاره رزرو نمایید. تور هتل کوثر، تور هتل نسیم، تور هتل قدس و تور هتل ایران زمین از ارزان ترین تورهای قابل عرضه برای مسافران مشهد است.

مرکز استان خوزستان، اهواز در کرانه رودخانه کارون، بزرگترین رودخانه و تنها آبراهه قابل کشتیرانی ساخته شده در ایران است. اهواز دارای آب و هوای بیابانی است و تابستان های گرم و زمستانهای کوتاه و معتدل را تجربه می کند. اهواز یکی از گرم ترین شهرهای ایران است که دمای هوا در تابستان به 45 تا گاهی 50 درجه سانتیگراد می رسد و به قولی می توان تخم مرغ را در آسفالت نیمرو کرد.

این شهر اغلب در معرض طوفان شن و گرد و غبار است. این شهر به دلیل آب و هوای نا مساعد در تابستان اغلب مردم بومی را برای فرار از گرما به مناطق کوهستانی مانند مشهد می کشاند. بنابراین قیمت تور اهواز به مشهد ارزان قیمت و تور مشهد از اهواز لحظه آخری در این زمان افزایش زیادی می یابد.

اهواز سالانه هزاران بازدیدکننده را از نظر تجاری و تفریحی به خود جذب می کند این در حالی است که تابستان ها دافع مسافران و حتی مردم بومی است. پروازهای تهران به اهواز و تور مشهد از اهواز زیارتی و تور قسطی مشهد از اهواز اغلب در بیشترین درجه دمای این شهر رخ می دهند.

سفر آس 24 می تواند به شما کمک کند تا با خیال راحت رزرو تور مشهد از اهواز را انجام دهید. با استفاده از سفر آس 24 می توانید خطوط هوایی محبوب را با پرواز از اهواز مرور کنید. بهترین فصل سفر را بررسی کنید و قبل از رسیدن جاذبه های مشهد را مشاهده کنید.

چه چیزی در تور مشهد از اهواز زیارتی جذاب است؟

نقشه افشاریه

مشهد پایتخت ایران در زمان افشاریه بوده و امروزه دومین شهر بزرگ ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در شمال شرقی کشور واقع شده است. از آنجا که مشهد به عنوان مقبره امام رضا، هشتمین امام شیعه شناخته می شود، سالانه بیش از 30 میلیون زائر ایرانی و حدود 1 میلیون زائر خارجی از شهر و حرم امام رضا دیدن می کنند.

بنابراین تو مشهد از اهواز ارزان قیمت و رزرو تور مشهد از اهواز ارزان قیمت و قیمت تور اهواز به مشهد یا دیگر شهرها بسیار رونق دارد. از نظر جغرافیایی، این شهر از شمال به شهرستان کلات، از شمال غرب به شهرستان درگز، از غرب به شهرستانهای چناران و نیشابور و از شرق به شهرستانهای سرخس و تربت جام منتهی می شود. در مورد ریشه نام شهر باید گفت که “مشهد” به معنی محل شهادت است.

امام رضا در سال 202 هجری قمری توسط مأمون عباسی کشته شد و در آرامگاه هارون در سناباد به خاک سپرده شد.از آن زمان به شهر سناباد نوغان “مشهد” می گویند و در طول زمان گسترده شد، به ویژه در زمان شاه طهماسپ اول. مردم شهر توس نیز به مشهد مهاجرت کردند.

باید گفت که برای اولین بار این شهر توسط محمود غزنوی “مشهد” نامگذاری شد. امروزه مشهد یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران و خاورمیانه از نظر جذب گردشگر است که تور مشهد از اهواز زیارتی و دیگر شهرها در آن بسیار رونق دارد. علاوه بر حرم امام رضا، تعداد زیادی مسجد بزرگ، قبور تاریخی، مدارس سنتی و بازار در مشهد وجود دارد که شما را مجاب به سفر و بازدید از شهر می کند.

تور مشهد از اهواز ارزان قیمت را از کجا بخرم ؟

تور مشهد از اهواز ارزان قیمت

با توجه به معاملات پروازی و قیمت تور مشهد از اهواز و جاذبه های هیجان انگیز که منتظر شما هستند تا در مشهد گشت بزنید، بهترین زمان برای رزرو پروازها و خرید تور مشهد از اهواز زیارتی و تور قسطی مشهد از اهواز اکنون است! برنامه ریزی سفر و رزرو تور مشهد از اهواز زمانی آسان است که از سفر آس 24 برای هماهنگی سفر خود استفاده کنید. چه پرواز یکطرفه، بدون توقف یا رفت و برگشت داشته باشید چه دو طرفه، در هر صورت پرواز مورد نیاز خود را با ما پیدا خواهید کرد.

 اگر می خواهید پروازهای خود را به مقدار زیادی محدود کنید، اگر برنامه سفر شما نیاز به انعطاف دارد، به پرواز رفت و برگشت فکر کنید تا قیمت تور اهواز به مشهد مقرون به صرفه تر باشد. رزرو پرواز یک طرفه به مشهد با ما می تواند منجر به نمایش لیست کامل پروازهای موجود و اتاق های هتل شود و سپس رزرو و قیمت تور مشهد از اهواز خود را سریع و آسان به صورت آنلاین و در حال حرکت چک کنید. لوازم جانبی سفر خود را بسته بندی کنید، لیست لوازم ضروری را تهیه کنید و پرواز خود را به مشهد همین امروز رزرو کنید!

تور مشهد از اهواز لحظه آخری

تور مشهد از اهواز لحظه آخری

با استفاده از سایت سفر آس 24 برای مشاهده جاذبه های مشهد قبل از رسیدن، سفر خود را در تور مشهد از اهواز لحظه آخری برنامه ریزی کنید تا به طور ناگهانی در شهری شلوغ غافلگیر نشوید و سردر گم و بی هدف نباشید و فقط به صرف لحظه آخری بودن و ارزان بودن به این شهر سفر نکنید. هنگامی که می دانید در مشهد باید چه کار کنید، می توانید از قبل تور مشهد از اهواز زیارتی را رزرو کرده و برای بهترین تجربه سفر ممکن آماده شوید.

برنامه ریزی آینده موثرترین راه برای اطمینان از عالی بودن کل تجربه سفر است. چه در انتخاب رستوران، چه در جستجوی بهترین مکان ها برای امتحان طعم های محلی و چه در یافتن خیره کننده ترین مناظر در شهر به کمک احتیاج دارید، سایت ما در تمام مراحل سفر در رزرو تور مشهد از اهواز همراه شماست.

اقامت در تور مشهد از اهواز ارزان قیمت چگونه است؟

اقامت در تور مشهد از اهواز ارزان قیمت

از آنجایی که مشهد یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند، دارای هتل های خوب زیادی مانند هتل درویشی، هتل هما 1، هتل پردیسان، هتل بین المللی قصر و هتل بین المللی قصر طلایی است که بسیار گران قیمت هستند. مسلما هتل های پنج ستاره در زمان اوج سفرها گزینه ارزانی در رزرو تور مشهد از اهواز نیستند. هتل های سینور، خانه سبز، سروش و پارمیدا نیز هتل های خوب اما ارزان قیمت برای قیمت تور قسطی مشهد از اهواز هستند.

اگر ترجیح می دهید در هتل آپارتمان اقامت داشته باشید، هتل اسپینو و هتل پارسیان توریست توس انتخاب های خوبی برای شما هستند. اما لازم به ذکر است که قیمت آنها مانند هتل های سه ستاره است. قیمت تور اهواز به مشهد بااین گزینه ها مقرون به صرفه تر است. ما به شما توصیه می کنیم از شهرستان شاندیز در نزدیکی شهر که دارای رودخانه های زیبا و دیدنی است دیدن کنید.

همچنین می توانید صنایع دستی مانند ظروف سفالی، گلیم و لباس های خز سنتی را از مغازه های شاندیز خریداری کنید. مکان دیگری که در سفر به مشهد نباید از دست بدهید، طرقبه است که در 15 کیلومتری شهر واقع شده است. این منطقه باستانی دیدنی با هوای خنک و دلپذیر است. همچنین می توانید در تور مشهد از اهواز زیارتی از روستای عنبران در 1 کیلومتری طرقبه دیدن کنید که دارای پوشش گیاهی عالی است و کل منطقه را معطر می کند.

در تور مشهد از اهواز لحظه آخری کجا غذا بخوریم ؟

رستوران مشهد

مشهد مانند دیگر شهرهای ایران غذاهای محلی خاص خود را دارد مانند: ششلیک، حلیم، کنگی (شوله)، دیگچه، چنگالی، اشکنه، سوپ شلغم، کوکو شیرین، چلو ماهیچه که پیدا کردن آنها در رستوران های شهر در تور مشهد از اهواز زیارتی بسیار دشوار است. در شهر ما می توانید بهترین نوع ششلیک را در رستوران ارم شاندیز، خوشمزه ترین انواع حلیم و شله در رستوران بهارستان و بهترین نوع ماهیچه را در رستوران پسران کریم میل کنید.

 بابا قدرت، معین درباری، باغ سالار و بام کوهسار از دیگر رستوران های خوب شهر هستند که قیمت تور مشهد از اهواز ارزان قیمت با حضور در انها کمی بیشتر خواهد شد. ما همچنین پیشنهادات ویژه ای برای شما داریم، اولین رستوران دیزی سید برای کسانی که دیزی را دوست دارند.

دومی محل خاکستر یاران گناباد برای کسانی که انواع مختلف خاکستر را دوست دارند، سومی پنیر چیلی است، رستوران پیتزا پیتزا و MeChef ایتالیایی برای کسانی که به خوردن فست فود و غذاهای خارجی علاقه دارند. آخرین آنها رستوران سنتی داریوش و رستوران Blue Lantern برای کسانی است که مکانهای آرام سنتی را دوست دارند که در تور قسطی مشهد از اهواز نمی توان از آنها بی تفاوت عبور کرد.

 همچنین برخی از رستوران های خوب در خارج از شهر وجود دارند که رستوران شاندیز در 25 کیلومتری شهر واقع شده است و محبوب ترین و مجلل ترین رستوران است. چشم انداز زیبا و منوی کامل رستوران شاندیز آن را در بین گردشگران و زائران قیمت تور مشهد از اهواز زیارتی و قیمت تور اهواز به مشهد محبوب کرده است.

طرقبه و عنبران همچنین دارای رستوران های سنتی خوب مانند رستوران های بلبل عنبران، شبهای عنبران و کاریز هستند. مشهد کافه های زیادی دارد که ما بهترین آنها را به شما معرفی می کنیم: کافه قند، کافه ادن، کافه وانیل، کافی شاپ بیسکویت و کافه دیدار که دارای محیط های مناسب و منوهای خوب هستند.

سوغاتی در تور مشهد از اهواز لحظه آخری

سوغاتی در تور مشهد از اهواز

مشهد دارای سوغاتی های محبوبی مانند: زعفران، لبلی با کشمش، توربا، تسبیح، جواهرات عقیق و سجاده است که می توانید آنها را از بازار رضا نزدیک حرم امام رضا، مرکز خرید گوهرشاد و بازار مرکزی خریداری کنید.

اگر مراکز خرید مدرن را ترجیح می دهید، باید به خیابان سجاد مشهد بروید که بسیاری از مراکز خرید در آن هستند. مرکز خرید آرمان، مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید ملل، مرکز خرید زیست خاور و مرکز گردشگری ویلاژ توریست از دیگر انتخاب های خوب هستند. جهت خرید در تور مشهد از اهواز ارزان قیمت به خیابان هایی مانند طلاب، پاساژ فردوسی و 17 شهریور مراجعه کنید.

هتل‌های مشهد در تور مشهد از اهواز

مشهد به دلیل اینکه یک شهر زیارتی و سیاحتی بوده از هتل، اقامتگاه،زائرسرا و مسافرخانه های زیادی برخوردار است که درای تنوع و گوناگونی زیادی از لحاظ امکانات و قیمت است. یکی از نکات بسیار مهم در تور مشهد از اهواز انتخاب هتل است که متناسب با نوع تفریحات و مکان‌هایی که برای بازدید و گردش در نظر دارید، باید هتل و اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

نزدیک ترین هتلها به حرم امام رضا (ع)

 زیارت حرم امام رضا یکی از دلایل عمده سفر به شهر مشهد است. از این رو انتخاب هتل در نزدیکی حرم، یکی از معیارهای اصلی بسیاری از مسافران است. در اطراف حرم اقامتگاه‌های بسیار زیادی وجود دارد البته با این موضوع را هم در نظر بگیرید که هتلهای نزدیک به حرم به طبع از قیمت بالاتری برخوردارند.

هتلهای لوکس اطراف حرم

در اطراف حرم از هتل‌های لوکس و گران قیمت می‌توان هتل الماس 1 و 2، هتل درویشی مشهد، هتل مدینه الرضا و هتل قصر طلایی مشهد را نام برد که کیفیت بسیار بالایی داشته و از امکانات رفاهی کاملی برخوردارند.

هتل های ارزان قیمت اطراف حرم

هتل جواد مشهد، هتل اترک و هتل ادریس مشهد از جمله هتل‌های نزدیک به حرم بوده که وضعیت نسبتا متوسطی دارد و در دسته هتل‌هایی با قیمت مناسب قرار می‌گیرند.

نکات مهم  در تور مشهد از اهواز که باید در نظر بگیرید

  • قبل از سفر وضعیت آب و هوایی را بررسی کنید.
  • قبل از سفر با دقت هتل مدنظر خود را انتخاب کنید و حتما رزرو نمایید.
  • اگر قصد استفاده از تور مشهد در ایام مذهبی خاص را دارید حتما از قبل برای خرید بلیط و رزرو هتل اقدام نمایید.
  • با توجه به مذهبی بودن شهر مشهد، حتما بایستی در حرم و نزدیکی آن از پوشش کامل چادر برخودار باشید.
  • اگر از هوای سرد فراری هستید، در زمستان به مشهد سفر نکنید چراکه هوای سرد و یخبندان‌های شدیدی دارد.

نتیجه گیری

قیمت تور اهواز به مشهد

نکته مهمی که باید در طول سفر و رزرو تور مشهد از اهواز مورد توجه گردشگران قرار گیرد، مساله سلامتی است. اگر از بیماری خاصی رنج می برید یا داروهای خاصی مصرف می کنید، به شما توصیه می کنیم مکانی را برای اقامت انتخاب کنید که در نزدیکی مراکز درمانی واقع شده است تا به راحتی به خدمات بهداشتی دسترسی پیدا کنید.

هرچند قیمت تور اهواز به مشهد مهم باشد و هتل های اطراف این مراکز گران به نظر برسند. اما در صورت نیاز به کمک های فوری باید با 115 تماس بگیرید. مشهد دارای بیمارستان های مجهزی است که خدمات درمانی کامل را به شما ارائه می دهد، به عنوان مثال: بیمارستان های رضوی، مهر، 17 شهریور و فارابی.

در تور مشهد از اهواز زیارتی حرم امام رضا (ع) مهمترین مکانی است که نباید فراموش کنید. اما مشهد دارای جاذبه های بسیار دیگری است که می توانید از آنها دیدن کنید و از آنها لذت ببرید مانند: مجموعه سنگ بست که قدیمی ترین بنای تاریخی با معماری اسلامی خراسان است.

بنای هارونی تنها بنای تاریخی شهر توس، مدرسه دودر که زیباترین نماد معماری تیموری است. خانه تاریخی حاج ملک، مقبره نادرشاه، حمام مهدی قلی بیک، موزه مردم شناسی (مردم شناسی)، آرامگاه پالاندوز، مسجد گهرشاد، آرامگاه فردوسی، باغ هفت حوض، پارک وکیل آباد، مسجد 72 تن، پارک کوهسنگی و غیره…

4.5/5 - (4 امتیاز)