خانه استیک تنور؛ سبکی خاص برای خاص پسندان

خانه استیک مشهد

خانه استیک تنور یکی از رستوران های مشهد با سبک آشپزی بین الملل است.

این خانه استیک تنور محبوب با مجموعه ای از امتیازات توانسته نظر ساکنان مشهد و مسافرن این شهر را به خود جلب کند.

مهم ترین عوامل پر طرفدار بودن این خانه استیک تنور را می توان مربوط به فضای زیبا، دنج و آرام، سبک خاص آشپزی، کیفیت بالا و طعم خوش غذا، سرویس دهی خوب و سریع ، ارسال رایگان و برخورد خوب کارکنان دانست.

این خانه استیک تنور در وعده های ناهار و شام آماده است تا از شما با بهترین امکانات و خدمات میزبانی کند.

در مشهد گرسنه نمی مانید

مشهد شهری است پرجمعیت و پر مسافر. جمعیت میلیونی این شهر همه سالاله با حضور گردشگران چند برابر می شود.

پر بازدید بودن این شهر بیش از همه مربوط به وجود آرامگاه منور رضوی در این شهر است. اما مسافران این شهر می توانند در سایه این جاذبه بی نظیر از صدها جاذبه دیگر نیز دیدن نمایند و مشهد گردی را به شکلی متنوع تجربه نمایند.

سی میلیون گردشگر در سال رقم قابل توجهی  است که در میان شهرهای کشور تنها نصیب مشهد شده است. با این وجود میزبانی از این همه مسافر نیاز به تمهیداتی ویژه دارد.

مشهد در پذیرایی از مسافران خود در تمام زمینه ها توانسته دارای عملکرد مطلوبی باشد. این شهر دارای بیشترین تعداد اقامتگاه ها در میان شهرهای کشور است و همچنین مجهزترین شهر در ایران از نظر تعداد پارک های آبی شناخته می شود.

انواع جاذبه های زیارتی و مذهبی، مناطق بکر طبیعی، اقامتگاه های لوکس تا ارزان قیمت، مراکز خرید سنتی و مدرن، مجموعه های تفریحی مختلف، بناهای سنتی گوناگون و رستوران های مختلف این شهر را به مقصدی چند منظوره برای زیارت و سیاحت بدل کرده اند.

حضور چهار پارک آبی که عنوان مجهزترین شهر ایران از نظر پارک های آبی را برای مشهد به ارمغان آورده این شهر را به مکانی بسیار مناسب جهت تفریح بدل کرده است.

وجود یکی از بزرگ ترین شهربازی های کشور نیز در پارک ملت این شهر خود می تواند دلیل موجهی برای تفریحی دانستن این شهر باشد.

شما در مشهد گرسنه نمی مانید چرا که با هر ذائقه ای و با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید رستورانی متناسب با شرایط خود را پیدا کنید.

در این شهر هم انواع رستوران های سنتی احداث شده است و هم انواع رستوران های مدرن با سبک غذای بین الملل.

شما هم می توانید در رستوران هایی با منوی گران غذا بخورید و هم می توانید در یک رستوران متوسط با هزینه ای کم حضورپیدا کنید.

در این شهر همچنین رستوران هایی وجود دارند که سبکی خاص را برای خود انتخاب کرده اند و توانسته اند با این روش طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کنند.

یکی از رستوران های مشهد با سبکی خاص و آشپزی به سبک بین الملل خانه استیک تنور است که در این نوشته قصد معرفی آن را داریم.

فضایی دنج و آرام برای صرف غذا

یکی از مهم ترین دلایلی که خانه استیک تنور را به جایگاهی مطلوب رسانده فضای بی نظیر و طراحی جذاب آن است. فضایی دنج و آرام که لذت غذا خوردن را برای مهمانان چند برابر می کند.

شما این خانه استیک تنور را دوست دارید چرا که غذای خود را در کمال آرامش میل می کنید. آرامشی که علاوه بر فضای کافی مربوط به طراحی زیبا و دکوراسیون جذاب این رستوران است.

این خانه استیک تنور دارای سالنی با گنجایش 80 نفر است که همین رقم می تواند نشان دهنده آرامش فضای آن باشد.

علاقه مندان به پیتزا می توانند پیتزا شبدیز مشهد را نیز امتحان کنند و مطمئن باشند که از مشتریان همیشگی آن خواهند شد.

طعم خوب استیک

استیک قمستی ازگوشت راسته است که رگه هایی از چربی دارد. این گوشت را هم می توان به روش کبابی و هم به روش سرخ کردنی طبخ کرد.

استیک معمولاً در کنار انواع سبزیجات و سالاد سرو می شود. شما در این رستوران طعم خوب استیک را خواهیدچشید.

در واقع این رستوران سبکی بسیار خاص را برای خود در نظر گرفته و به جای منویی متنوع که انواع غذاها را در بر بگیرد منوی خود را به غذای پرطرفدار استیک محدود کرده است.

این امر سبب شده تبحر آشپزان این رستوران در پخت این غذا بسیار بالا باشد و شما طعم استیک را بسیار متفاوت تر از دیگر رستوران ها تجربه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.