10 تا از بهترین مراکز اسپا و ماساژ استانبول

مراکز آبگرم استانبول
0

تقریباً همه در ترکیه دوست دارند به حمام بروند. هنگامی که به ترکیه سفر می کنید، باید از یک حمام دیدن کنید تا محیط سرگرم کننده داخل آن را تجربه کنید. نوازندگان موسیقی می نوازند و مردم سرگرم می شوند. گاهی اوقات مجردی برگزار می شود، گاهی اوقات افراد با یک دوست به ملاقات می آیند و گاهی افراد به تنهایی می روند تا روی شکم دراز بکشند و فقط فکر کنند. حمام نه تنها دارای یک حمام بزرگ است، بلکه لوازم جانبی رایگان مانند دستمال کمری، سنگ حمام، الیاف و کیسه را نیز ارائه می دهد. مراکز اسپا و ماساژ استانبول را حتما تجربه کنید .

مراکز اسپا و ماساژ و حمام ترکی چیست ؟؟؟

مراکز اسپا و ماساژ در استانبول با حمام  متفاوت هستند، اما حضور در مراکز اسپا و ماساژ استانبول یک تجربه به همان اندازه لذت بخش است. مراکز اسپاها در اطراف شهر مانند حمام یافت نمی شوند و معمولا بخشی از مجموعه هتل هستند. این به دلیل حکم انجمن بین المللی مراکز اسپا و ماساژ است. این تنها ویژگی نیست که سالنهای اسپا را از حمام ها متمایز می کند. اگرچه می گویند مراکز اسپا و ماساژ را می توان در حمام ترکی تجربه کرد، اما توصیه می کنیم حمام ترکی را جداگانه امتحان کنید. هر دو آرامش را به شما هدیه می دهند…

معرفی مراکز اسپا و ماساژ استانبول :

معرفی مراکز آبگرم استانبول


این هتل 85 اتاقه که 9 دقیقه تا هاگیا سوفیا، 10 دقیقه تا توپکاپی و 11 دقیقه تا میدان سلطان احمد فاصله دارد، به خاطر درمان های آبگرم خود مشهور است. یک سالن اسپا و ماساژ بسیار بزرگ وجود دارد که در آن احساس راحتی خواهید کرد. هتل میس استانبول به عنوان یکی از بهترین مراکز اسپا و ماساژ استانبول است . این هتل دارای حمام و همچنین سالنهای اسپا و استخرهای سرپوشیده و روباز است. این هتل حیوانات خانگی نیز می پذیرد. توجه داشته باشید که خدمات ماساژ فقط برای مهمانان هتل است.

2.اورکا رویال استانبول

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !


در هتل اورکا رویال استانبول که 10 تا 15 دقیقه پیاده تا هاگیا سوفیا ، بازار بزرگ، کاخ توپکاپی و مسجد آبی فاصله دارد، حیوانات خانگی مجاز نیستند. خدمات ماساژ در هتل اورکا رویال از لمس جادویی دست های حرفه ای استفاده می کند. از محبوب ترین ماساژها می توان به ماساژ سوئدی، رایحه درمانی و ماساژ طبی اشاره کرد. علاوه بر لذت بردن از اسپا و ماساژ ، می توانید از استخر روباز یا جکوزی نیز استفاده کنید. لذت تجربه حمام ترکی و اسپا و ماساژ در هتل اورکا رویال منتظر شماست.

3. جی‌ال‌کی پریمیر استانبول

جی‌ال‌کی پریمیر استانبول
این مطلب هم میتونه جذاب باشه !


در مورد گزینه های ماساژ ارزان استانبول چطور؟ جایگزین دیگر در شهر قدیمی جی ای کی پریمیردر مجموع دارای 4 هتل است که همگی در شهر قدیمی هستند و همگی خدمات ماساژ و اسپا را برای نوازش خود ارائه می دهند. تمامی مراکز اسپا و ماساژ استانبول کاملا مجهز هستند. ورود حیوانات خانگی یا حیوانات کمکی در هیچ یک از این هتل ها مجاز نیست. هتل های جی ال کی یکی از بهترین مراکز اسپا و ماساژ استانبول است و تاثیر ماساژ و روغن ها فوق العاده است. توجه داشته باشید که خدمات ماساژ فقط برای مهمانان هتل است.


.4 خانه بازتاب شناسی سنتی عقرب

این مکان که در یکی از شلوغ ترین خیابان های بی اوغلو واقع شده است و هر روز به جز دوشنبه های هفته از ساعت 11:00 تا 20:00 باز است، این مکان دارای دکوراسیون داخلی اصیل است. درمان های ماساژ ویژه ای با استفاده از روغن های آروماتراپی وجود دارد.

اگر نیاز به استراحت دارید، یک ماساژ ضد استرس نیز وجود دارد. اگر ماساژ تایلندی در استانبول را ترجیح می دهید، در جای مناسبی هستید. ماساژ برای نواحی کوچکتر مانند گوش و سر، مراسم پای سلطان تغذیه و مراسم دست سلطان و همچنین ماساژ در مناطق بزرگتر مانند ماساژ طبی پشت وجود دارد. عقرب ها قصد دارند خستگی را از بدن شما دور کنند و ذهن شما را منفجر کنند.

5.اسپا و سالن زیبایی سفیر

اسپا و سالن زیبایی سفیر


شما در فرودگاه استانبول هستید. شما نیاز به ماساژ و حمام دارید. کجا میخواهید بروید؟ در اینجا می توانید دوش بگیرید، ماساژ دهید و بگذارید خستگی شما با آب از بین برود. ماساژهای مختلف زیادی وجود دارد، اما ما به ویژه حمام عثمانی، حمام سلطان، امضای سفیر و آیین سنتی ترکیه را توصیه می کنیم. هنگام تجربه هر یک از اینها احساس یک سلطان خواهید داشت. پس از استفاده از سونا، اتاق بخار و دوش، می توانید به طور کامل در اتاق استراحت شخصی خود استراحت کنید. این بدون شک زیباترین مکان فرودگاه استانبول است.

6. ریتز کارلتون استانبول

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !


هتل ریتز کارلتون، یکی از زیباترین هتل های هاربیه، دارای یک مرکز اسپا و ماساژ جذاب است در قرن شانزدهم توسط هورم سلطان الهام گرفته شده است. اگرچه مناطق جداگانه ای برای زنان و مردان وجود دارد، اما سوئیت هایی برای زوج ها نیز ارائه می دهد.

ریتز کارلتون تنها هتلی است که خدمات ماساژ و اسپا را ارائه می دهد که در آن می توانید در فصل تابستان همراه با منظره باشکوه بسفر، درمان دریافت کنید. ریتز کارلتون تمام خدمات سلامتی خود را در سالن های اسپا و ماساژ خود ایجاد می کند. ما به ویژه مراسم ضد استرس را توصیه می کنیم. ریتز کارلتون یکی از بهترین مراکز اسپا و ماساژ استانبول است.

7. سالن اسپا و ماساژ توسط مریدین

کاوش آبگرم توسط مریدین


گزینه های زیادی برای کسانی که به دنبال مکان های ماساژ در استانبول هستند و زوج ها استانبول را ماساژ می دهند وجود دارد. مرکز کاوش با انواع ماساژ و حمام درمانی، مرکز تناسب اندام، استخر و مرکز اسپا منتظر شماست.

8. سانیتاس اسپا کاخ چیراگان کمپینسکی

به دنبال بهترین مرکز اسپا و ماساژ در استانبول هستید؟ تنها مشکل شما این است که تصمیم بگیرید کدام یک از درمان ها را برای رسیدن به آرامش کامل انتخاب کنید. مرکز اسپای چیراغان پالاس کمپینسکی استانبول شامل حمام ترکی، جکوزی، استخر سرپوشیده، سونا و اتاق بخار، اتاق ماساژ و اتاق درمان زیبایی است. شما همچنین می توانید از آب تنی در استخر بی نهایت آب گرم لذت ببرید که در تمام طول سال باز است و منظره ای باشکوه از تنگه بسفر را ارائه می دهد. از خودت پذیرایی کن. شما سزاوار آن هستید.

9. سلطان اسپا ، هتل یاشمک سلطان

سلطان آبگرم ، هتل یاشمک سلطان


اسپا سلطان که با قرار قبلی برای مشتریان هتل فعالیت می کند، با روغن های معطر و طیف گسترده ای از ماساژها احساس سلطان بودن را به شما القا می کند و با دکوراسیون داخلی مینیمال خود روح شما را ناز می کند. اسپا سلطان در استانبول، در نزدیکی حمام و استخر سرپوشیده قرار دارد.

هنگامی که یک رویداد سازمان‌دهی شده در اسپا سلطان برگزار می‌شود، به اسپا آلور هدایت می‌شوید، جایی که می‌توانید ماساژهای تخفیف‌خورده دریافت کنید. علاوه بر ماساژ بر اساس علامت ستاره شما، ماساژهای زیادی برای اسپا سلطان مانند ماساژ، حمام حورم سلطان و ماساژ سلطان اینجی وجود دارد.

توجه داشته باشید که خدمات مراکز اسپا و ماساژ استانبول فقط برای مهمانان هتل است.

10. پرا پالاس استانبول

بهترین تجربه خدمات ماساژ و اسپای لوکس در استانبول در فضایی به مساحت 400 متر مربع در هتل پرا پالاس در انتظار شماست.سالن پرا توسط اسپا لوکس با ماساژهایی که ترکیبی از گذشته و حال هستند در خدمت شماست. این یک استراحتگاه کامل با ارائه ماساژ خصوصی، بسته های مراقبت از پوست، حمام ترکی، حمام بخار، جکوزی و سونا در استانبول است. پرا برای همه باز است، حتی اگر در هتل اقامت ندارید.

ابتدا تصمیم می گیرید که چه نوع درمانی لازم است، سپس درمان شما شروع می شود. اگر مشکل جت لگ دارید، ماساژ جت لگ را در اینجا توصیه می کنیم. بسته مراقبتی قطار سریع السیر شرق یک روش نوازش سنتی با تم حمام ترکی است. پکیج گرتا گاربو بیوتی نیز یک ماساژ اسپا است که از ماسک های پوستی و ماساژهای آرامش بخش استفاده می کند.


الیت ورلد ساپانکا استراحتگاه همایش و سلامتی

الیت ورلد ساپانکا استراحتگاه همایش و سلامتی

ساپانکا نزدیک به استانبول موقعیت عالی برای بازدید است. هتل الیت ورلد ساپانکا استراحتگاه همایش و سلامتی منتظر مشتریانی است که به دنبال مکانی تمیز برای دریافت خدماتی مانند منحصر به فرد بودن مراسم ماساژ و اسپا ، ضد پیری غیرتهاجمی، آیین های سلامتی جامع و برنامه های تناسب اندام با کاربرد آسان هستند. در این مکان که هوای تازه و منطقه ای دست نخورده دارد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش همراه با زمزمه باد را در آغوش بگیرید که تنها صدایی است که می شنوید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.