10 تا از بهترین استخرهای مشهد

بهترین استخرهای مشهد
0

لیست کامل بهترین استخرهای مشهد

مشهد، پایتخت مذهبی ایران، شهری است که به دلیل جاذبه های مذهبی و تاریخی خود مشهور است. اما این شهر همچنین دارای مجموعه ای از استخرهای عالی است که می تواند برای شنا، تفریح ​​و ورزش مورد استفاده قرار گیرد. اگر با تور مشهد به این شهر زیبا شده اید حتما از این استخر ها استفاده کنید. در اینجا 10 تا از بهترین استخرهای مشهد آورده شده است:

1.استخر ارمغان مشهد

استخر ارمغان یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین استخرهای مشهد است. این استخر در بلوار فردوسی مشهد واقع شده است و دارای امکاناتی از جمله استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا خشک و بخار، جکوزی، ماساژ و سالن بدنسازی است. استخر سرپوشیده ارمغان دارای طول 50 متر و عرض 25 متر است و برای مسابقات شنا و سایر ورزش های آبی مورد استفاده قرار می گیرد. این استخر دارای امکاناتی از جمله سکوهای پرش، حوضچه آب سرد و گرم، و دوش های اختصاصی است.

استخر ارمغان مشهد

استخر روباز ارمغان دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و ماساژ است.سونای خشک و بخار ارمغان برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی ارمغان برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است. ماساژ ارمغان برای کاهش استرس و درد مفید است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

سالن بدنسازی ارمغان دارای دستگاه های پیشرفته ای برای تمرینات مختلف است. این سالن برای افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند مناسب است. استخر ارمغان یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

معرفی خدمات سفرآس 24: تور مشهد از اصفهان

2.استخر آبی هشتم

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

استخر آبی هشتم یک استخر مدرن و مجهز است که در مجموعه تفریحی آبی هشتم واقع شده است. این استخر در بلوار حجاب مشهد واقع شده است و دارای امکاناتی از جمله استخر بزرگ، سونای خشک، سونای بخار، سکوی پرش، سالن بدنسازی و رستوران است.

استخر بزرگ آبی هشتم دارای طول 50 متر و عرض 25 متر است و برای مسابقات شنا و سایر ورزش های آبی مورد استفاده قرار می گیرد. این استخر دارای امکاناتی از جمله سکوهای پرش، حوضچه آب سرد و گرم، و دوش های اختصاصی است.

سونای خشک و بخار آبی هشتم برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی آبی هشتم برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است.

استخر آبی هشتم

سالن بدنسازی آبی هشتم دارای دستگاه های پیشرفته ای برای تمرینات مختلف است. این سالن برای افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند مناسب است.

رستوران آبی هشتم انواع غذاهای ایرانی و بین المللی را سرو می کند. این رستوران برای صرف غذا و نوشیدنی پس از شنا مناسب است.

استخر آبی هشتم یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

3.استخر کارگران

استخر سرپوشیده کارگران دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله دوش های اختصاصی، رختکن و توالت است.

استخر روباز کارگران دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و ماساژ است.

سونا خشک و بخار کارگران برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی کارگران برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است. ماساژ کارگران برای کاهش استرس و درد مفید است.

استخر کارگران

استخر کارگران یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

4.استخر هاشمی نژاد

استخر هاشمی نژاد که به نام استخر تختی نیز شناخته می شود، یک استخر شنا در مشهد، ایران است. این استخر در سال 1395 افتتاح شد و دارای دو استخر مجزا برای آقایان و بانوان است.

استخر آقایان دارای طول 50 متر و عرض 25 متر و عمق 1.8 متر است. استخر بانوان دارای طول 25 متر و عرض 12.5 متر و عمق 1.2 متر است. این استخر دارای امکاناتی مانند جکوزی، سونا خشک، سونا بخار، رختکن، بوفه و فروشگاه لوازم ورزشی است. همچنین کلاس های آموزش شنا و آب درمانی در این استخر برگزار می شود.

استخر هاشمی نژاد در خیابان سناباد، میدان تختی واقع شده است. این استخر از ساعت 6:30 صبح تا 10:30 شب باز است.

5.استخر کوثر مشهد

استخر سرپوشیده کوثر دارای طول 50 متر و عرض 25 متر است و برای مسابقات شنا و سایر ورزش های آبی مورد استفاده قرار می گیرد. این استخر دارای امکاناتی از جمله سکوهای پرش، حوضچه آب سرد و گرم، دوش های اختصاصی است.

استخر روباز کوثر دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و ماساژ است.

سونا خشک و بخار کوثر برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی کوثر برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است. ماساژ کوثر برای کاهش استرس و درد مفید است.

استخر کوثر یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

استخر کوثر مشهد

برخی از مزایای استخر کوثر عبارتند از:

امکانات مناسب

کارکنان مجرب

موقعیت مکانی مناسب

برخی از معایب استخر کوثر عبارتند از:

شلوغی در برخی از سانس ها

در مجموع، استخر کوثر یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال یک استخر با امکانات مناسب و موقعیت مکانی عالی در مشهد هستند.

6.استخر هتل هما

استخر سرپوشیده هتل هما دارای طول 50 متر و عرض 25 متر است و برای مسابقات شنا و سایر ورزش های آبی مورد استفاده قرار می گیرد.البته اگر از طریق تور مشهد هتل هما به مشهد بیایید می توانید از این استخر استفاده کنید. البته برای عموم مردم هم آزاد است. این استخر دارای امکاناتی از جمله سکوهای پرش، حوضچه آب سرد و گرم، و دوش های اختصاصی است.

استخر روباز هتل هما دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و ماساژ است.

سونا خشک و بخار هتل هما برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی هتل هما برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است. حمام ترکی هتل هما برای پاکسازی پوست و کاهش استرس مفید است. ماساژ هتل هما برای کاهش استرس و درد مفید است.

سالن بدنسازی هتل هما دارای دستگاه های پیشرفته ای برای تمرینات مختلف است. این سالن برای افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند مناسب است.

استخر هتل هما یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

برخی از مزایای استخر هتل هما عبارتند از:

  • امکانات لوکس و مجهز
  • موقعیت مکانی عالی
  • کارکنان مجرب

برخی از معایب استخر هتل هما عبارتند از:

  • قیمت نسبتاً بالا
  • شلوغی در برخی از سانس ها

در مجموع، استخر هتل هما یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال یک استخر لوکس و مجهز در مشهد هستند.

7. استخر پارک ملت مشهد

استخر پارک ملت یکی از بزرگترین و مجهزترین استخرهای مشهد است که در مجموعه پارک ملت واقع شده است. استخر پارک ملت دارای طول 50 متر و عرض 25 متر است و برای مسابقات شنا و سایر ورزش های آبی مورد استفاده قرار می گیرد. این استخر دارای امکاناتی از جمله سکوهای پرش، حوضچه آب سرد و گرم، و دوش های اختصاصی است.

استخر روباز پارک ملت دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. استخر پارک ملت یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.


8.استخر کارگران مشهد

استخر کارگران مشهد یک استخر دولتی است که در بلوار سازمان آب مشهد واقع شده است. این استخر دارای امکاناتی از جمله استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا خشک و بخار، جکوزی و ماساژ است.

استخر سرپوشیده کارگران دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله دوش های اختصاصی، رختکن و توالت است.

استخر روباز کارگران دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و ماساژ است.

سونا خشک و بخار کارگران برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی کارگران برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است. ماساژ کارگران برای کاهش استرس و درد مفید است.

استخر کارگران یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

برخی از مزایای استخر کارگران عبارتند از:

قیمت مناسب

امکانات مناسب

کارکنان مجرب

برخی از معایب استخر کارگران عبارتند از:

شلوغی در برخی از سانس ها

عدم وجود امکانات پارکینگ کافی

در مجموع، استخر کارگران یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال یک استخر مناسب با قیمت مناسب در مشهد هستند.

9. استخر هتل الماس مشهد

استخر هتل الماس مشهد یک استخر خصوصی است که در بلوار وکیل آباد مشهد واقع شده است. این استخر دارای امکاناتی از جمله استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا خشک و بخار، جکوزی و ماساژ است.

استخر سرپوشیده هتل الماس دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله دوش های اختصاصی، رختکن و توالت است.

استخر هتل الماس مشهد

استخر روباز هتل الماس دارای طول 25 متر و عرض 15 متر است و برای شنا و تفریح ​​استفاده می شود. این استخر دارای امکاناتی از جمله سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و ماساژ است.

سونا خشک و بخار هتل الماس برای استراحت و رفع خستگی مناسب هستند. جکوزی هتل الماس برای آرامش ماهیچه ها و بهبود گردش خون مفید است. ماساژ هتل الماس برای کاهش استرس و درد مفید است.

استخر هتل الماس یک مکان عالی برای شنا، تفریح ​​و ورزش است. این استخر دارای امکاناتی مناسب و کارکنانی مجرب است.

10.استخر سجاد

استخر کوثر یک استخر بزرگ و مجهز است که دارای امکاناتی از جمله استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا خشک، سونای بخار، جکوزی و ماساژ است. این استخر در نزدیکی حرم امام رضا (ع) واقع شده است.

4/5 - (4 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.