سفرآس24

تور مشهد هتل پنج ستاره

اگر به دنبال قیمت تور مشهد هتل پنج ستاره هستید با من در سفرآس ۲۴ همراه باشید. تور مشهد با هتل های لوکس و ۵ ستاره میتواند تجربه سفر بسیار عالی برای شما داشته باشد .

نما هتل قصر طلایی مشهد
شروع قیمت از : ۵,۸۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
شروع قیمت از : ۵,۶۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نمای هتل سی نور مشهد
شروع قیمت از : ۴,۷۸۸,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نما هتل الماس۲ مشهد
شروع قیمت از : ۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نما تور مشهد هتل جواهر شرق
شروع قیمت از : ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
تور مشهد هتل جهان
شروع قیمت از : ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نما هتل آرمان مشهد
تماس تلفنی
ستاره هتل
نما هتل بین المللی قصر مشهد
شروع قیمت از : ۶,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نمای هتل رز درویشی مشهد
شروع قیمت از : ۵,۶۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نمای هتل مدینه الرضا مشهد
شروع قیمت از : ۶,۲۵۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
نمای هتل هما مشهد
شروع قیمت از : ۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل
 

قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره

ایرلاین های مناسب برای داشتن یک کشور لوکس در سفر مشهد به خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های ایران ایر و ماهان و آسمان مناسب می باشد. اما اگر قصد شما تنها خریده یک بلیت اکونومی نیست و چیزی فراتر از این را می خواهید باید کلاس پروازی خود را تعویض نمایید. 

کلاس بیزینس گزینه مناسب تری برای اشخاصی است که ترجیح می‌دهند پرواز لوکس تر و راحت تر داشته باشند. هر چند با توجه به مدت زمان کوتاه پرواز در پروازهای داخلی زیاد اهمیتی ندارد که شما یک کلاس اکونومی را خریداری کنید یا یک بیزینس کلاس! اینگونه قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره شما کمی بیشتر خواهد شد.

تور مشهد هتل پنج ستاره

به هر حال اگر دلخوشی از صندلی های بدون فاصله بخش اکونومی هواپیما ندارید بهتر است همان بیزینس کلاس را تهیه کنید. اگر هم علاقه ای به این گزینه یعنی هواپیما ندارید تورهای مشهد هتل ۵ ستاره با قطارها نیز ممکن است.  هتل ۵ ستاره بعد از هواپیما بیشترین متقاضی را دارد.

قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره

بعد از رزرو پرواز نوبت به زمان پرواز می رسد. زمان پرواز است اغلب کم اهمیت جلوه می‌کند اما اگر از کسی که تجربه مداوم سفر را دارد بپرسید به شما خواهد گفت که زمان مهمترین عامل در داشتن سفر عالی است. 

قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره با توجه به زمان انتخابی پرواز متغییر خواهد بود. اما چرا زمان رزرو پرواز اهمیت دارد؟ زمان پرواز شما اهمیت دارد زیرا اغلب زمان تحویل اتاق هتل ها ساعت ۲ ظهر می باشد. و همچنین زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ ظهر می باشد.

اما این چه تاثیری روی حرکت هواپیما دارد البته تاثیری ندارد اما روی کیفیت سفرش را تاثیر مستقیم دارد. تصور کنید با پرواز سفر می کنید که ساعت ۱۱ شب به مقصد می رسد. در واقع شما هزینه اتاق هتل پنج ستاره مشهد را برای ساعت ۲ ظهر تا ۲ ظهر روز بعد پرداخت کرده اید. اما عملاً ۶ تا ۷ ساعت را در هتل خود اقامت نداشته‌اید. 

و حتی موقع برگشت از قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره را تصور کنید. بلیط‌هواپیمای شما هر چند ساعت ۶ صبح به شهر شما بازگردد. این گونه باز هم ۶ تا ۷ ساعت در هتل خود اقامت ندارید در صورتی که هزینه را پرداخت کرده اید. بنابر این عمل این یک روز از سفر شما تباه شده است.

 به این نتیجه می‌رسیم که فریب تبلیغات تور لوکس هتل ۵ ستاره ارزان را نخورید هر ارزانی بی دلیل نیست. مگر اینکه این تبلیغات در زمان مرده سفر و زمان هایی باشد که افراد تمایلی برای سفر به مشهد ندارند. در غیر این صورت شک نکنید که پرواز شما طوری رزرو شده است که با ساعت های هتل همخوانی ندارد. شاید اگر ارزانترین حالت را بخواهید بهتر است قطار را انتخاب کنید. تورهای مشهد هتل ۵ ستاره با قطارها نیز ممکن است. تور مشهد با قطار هتل ۵ ستاره بعد از هواپیما بیشترین متقاضی را دارد.

چگونه تورهای مشهد هتل ۵ ستاره را انتخاب کنیم؟

خوب حالا میرسیم به قسمت شیرین ماجرا یعنی اقامت در هتل پنج ستاره مشهد !  من بارها در مقالات قبلی توضیح دادم که اگر تمایل دارید یک هتل ۵ ستاره لوکس را با قیمت فراتر از حد تصور یعنی کندتر کرایه کنی تنها کافیست در زمان های مرده سفر آن را انتخاب کنید. یا آنقدر زکاوت و سرعت عمل داشته باشید که هتل کنسل شده توسط مشتری دیگری را رزرو نمایید اما چطور؟  

روزانه افراد زیادی هستند که تور لوکس مشهد هتل ۵ ستاره را رزرو می کند اما به دلایل زیادی مثل فوت یکی از اقوام پیش آمدن کار اداری واجب و یا مسائل دیگر ناچار می شوند تور خود را کنسل نمایند. 

این کنسل کردن برای آنها همراه با هزینه هایی می باشد یعنی باید بیشتر هزینه های پرداختی را به آژانس مسافرتی یا هتل پرداخت نمایند. از این رو هتل یا آژانس مسافرتی به تنهایی زیر بار ضرر نمی رود و این ضرر بین هر دو طرف تقسیم می شود. خوب حالا سود این قضیه برای مسافر بعدی چیست؟

 قسمت شیرین ماجرا برای شخصی که یک هتل پنج ستاره مشهد و قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره لاکچری می‌خواهد اینجاست که همان هتل را با هزینه کمتر به او میفروشند. این فروش معمولاً خیلی زود و با عجله اتفاق می‌افتد و اگر شما خوش شانس باشید نصیب شما می شود. 

زود به فروش می رود زیرا وقت کمی برای رزرو و آن باقی مانده است در واقع دو تا سه روز بیشتر زمان ندارد اما مجبور است این را برای جبران ضرر به شما یا فرد دیگری با هزینه بسیار کمتر بفروشد بنابراین آنها سود می‌کند و شما نیز در کنار آنها سودی مضاعف. آیا جذاب نیست و وسوسه نشدید که تورهای چندسال یا همان تورهای لحظه آخری را رزرو کنید؟ 

خوب حالا چه هتل هایی را میتوان در یک تور لحظه آخری یا چند سالی رزرو کرد؟  در واقع این امکان برای بهترین هتل ها در کنار پس ترین هتل ها وجود دارد. فقط کافیست بخت یار شما باشد.

هتل قصر طلایی

تور مشهد هتل قصر طلایی

 یکی از بهترین هتل پنج ستاره مشهد و قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره لاکچری هتل قصر طلایی است. این هتل قرار بود سالها پیش یعنی چیزی حدود ۱۲ سال پیش تاسیس شود اما به دلایل زیادی ساخت و تاسیس آن به تعویق افتاد اما چرا؟  

مصاحبه هتل بارها با چالش‌های زیادی مواجه شد شعبه اصلی این هتل با نام قصر بین المللی در خیابان تهران یا همان امام رضا فعلی نیز فعالیت دارد هر دو در یک جا با فعالیت میکنه و در واقع آنها تجربه هتلداری ۵۰ سال دارند. هر دو زیبا و مجلل هستند اتاق ها به زیبایی مبلمان شده است و رنگ ها بسیار جذاب و سلطنتی می باشد. 

صاحب هتل برای ساخت هتل قصر طلایی و تحلیلی سنگ‌های آن به کشور چین مراجعه کرده بود که متاسفانه در هتل فوت می کند. همین امر موجب به تعویق افتادن ساخت هتل قصرطلایی شد. اما این هتل در حال حاضر توسط بچه های این شخص اداره می شود. بهترین صبحانه ها در هتل قصر طلایی ۵ ستاره فقط بین‌المللی سرو می‌شود به طوری که شهرت بسیار زیادی در شهر مشهد دارد. صبحانه بوفه و سلف سرویس این دو هتل مجلل و بسیار گران قیمت بوده و به صورت آزاد نیز می‌تواند برای حضور برف هتل نیز بلیط تهیه کرد.

 علاوه و صبحانه های مجلل این هتل دارای چندین رستوران و باشکوه می باشد و البته رستوران در طبقه بالایی با مدیریت بسیار جذاب و سرآشپزهای ماهر بر سر میز شما فعالیت می‌کند. چشم انداز بسیار زیبایی به خیابان امام رضا و گنبد و بارگاه امام رضا دارد با فرش‌های قرمز زیبا فرش شده است و مبلمان نیز به خوبی با آن هماهنگی دارد. 

قیمت تور مشهد هتل پنج ستاره قصر طلایی ارزش یک تجربه خاص را دارد. هتل با اتاق های مکزیکی آمریکایی قاجاری سلطنتی و مدرن مشهور به ارائه خدمات به مسافران عزیز می باشد. بهترین ترانسفر فرودگاهی را دارد یک ماشین بسیار عالی رولز رویز سیاه سفید همیشه برای استقبال از مسافران و بدرقه آنها در نظر گرفته شده است. 

دارای مجموعه اسپا و استخر سونا و جکوزی می‌باشد. ماساژهای بسیار عالی را ارائه می‌دهد و در کنار آن دارای اتاق نمک و مجموعه بازی های کامپیوتری و بازی های دیگر می باشد. تورهای مشهد هتل ۵ ستاره با قطارها نیز ممکن است. تور مشهد با قطار هتل ۵ ستاره قصر طلایی بعد از هواپیما بیشترین متقاضی را دارد.

هتل مجلل درویشی

من از هتل قصر طلایی و هتل قصر بین المللی برویم به سراغ هتل مجلل درویشی!  این هتل یک هتل پنج ستاره مجلل خیابان تهران یا همان خیابان امام رضا میباشد. این هتل پنج ستاره مشهد نیز دارای روف گاردن می باشد و بازار کوچکی در لابی آن تعبیه شده است که فروش صنایع دستی و زعفران و عتیقه‌جات مشغول است. 

علاوه بر این ها اتاق های دوبلکس و دو طبقه مجموعه بسیار دیدنی است. اتاق ها به سبک سنتی و سلطنتی تزیین شده اند و بیشتر مورد علاقه افراد عرب می باشد و در عین حال ایرانیان زیادی در هتل مجلل درویشی اقامت می کنند. این حاصل نیز مانند هتل قصرطلایی دارای استخر سونا جکوزی اسپا و ماساژ می باشد. 

دشتهای نی روزی و روزانه بیرون از شهر و تفریحات آبی در پارک های آبی بزرگ و تفریحات سرگرم کننده دیگر در شهر مشهد نیز در هتل درویشی ارائه می شود. غذاهای رستوران های مجموعه هتل درویشی بسیار با کیفیت است. این کارت دارای چندین کافی‌شاپ و یک کافی شاپ تراس بسیار زیبا با آلاچیق ها و صندلی های بسیار زیبا مشغول به فعالیت می باشد. 

رستوران و کافی شاپ داخلی هتل نیز مصرف جنگل های استوایی تزیین شده است و حضور در آن برای ساعاتی بسیار دلچسب و دوست داشتنی می باشد. قیمت تور مشهد هتل پنج ستاره مجلل درویشی ارزش یک تجربه خاص را دارد.

هتل مدینه الرضا

نما هتل مدینه الرضا مشهد
نما هتل مدینه الرضا مشهد

 مطلب بعدی که می توان برای تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره از آن نام برده هتل مدینه رضا ۵ ستاره با جای پارک هلیکوپتر بر روی بام می باشد. این هتل دارای کافی نت بسیار بزرگ و مجموعه کتابخانه استخر سونا و جکوزی سالن ماساژ بسیار بزرگ است این هتل نیز اغلب توسط افراد نظامی ترجیح داده می‌شود فاصله بسیار کمی با حرم مطهر دارد و تنها ۱۰ قدم برای رسیدن و حرم کافیست در خیابان شیرازی واقع شده است. از پنجره های رستوران گردان هتل مدینه الرضا می توان صحن حرم و رفت و آمد مردم در آن را مشاهده کرد. 

صدای اذان و ادعیه پخش شده در حرم به راحتی از اتاق های حوزه شنیده می شود پنجره اتاق را باز کنیم‌. رستوران گردان هتل مدینه الرضای که از جذاب ترین رستوران های مشهد برای ظرف غذا می باشد هر یک ساعت یک بار به دور خود می چرخد و به شما کمک می کند تا از منظره پر جنب و جوش مردم در حرم و خیابان شیرازی لذت ببرید خیابان شیرازی تا صبح میزبان مسافران است که به حرم مراجعه می‌کنند. 

تورهای مشهد هتل ۵ ستاره با قطارها نیز ممکن است. تور مشهد با قطار هتل ۵ ستاره مدینه الرضا بعد از هواپیما بیشترین متقاضی را دارد.

نتیجه گیری

 تعداد هتل پنج ستاره مشهد برای رزرو با هزینه و قیمت تور هوایی مشهد هتل پنج ستاره مقرون به صرفه بسیار زیاد است. از آنها می توان هتل های الماس را بر خیابان امام رضا هتل سی نور در خیابان طبرسی هتل های هما در خیابان های خیام و احمد آباد  و بسیار دیگر نام برد. به هر حال این شما هستید که تصمیم می گیرید در چه موقعیت مکانی با چه بودجه ای اقامت نمایید. به عنوان مثال هتل هما یکی از جذاب ترین هتل ها برای اقامت و گشت درون شهری می باشد. 

با فضای سبز بسیار دوست داشتنی است و این محل مناسبی برای دوچرخه سواری در طول روز و شب است. همچنین ایستگاه مترو و بی آر تی و تایپ سی جلوی در به این هتل قرار دارد‌. علاوه بر این وجود کافی شاپ در باغ و محوطه داخلی نیز جذاب است این حوزه اغلب میزبان همایش ها و دورهمی های اصناف نیز می‌باشد و حضور در این نمایشگاه برای مسافران نیز جذاب است. قیمت تور مشهد هتل پنج ستاره هما ارزش یک تجربه خاص را دارد.

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)