تور کیش از ساری هتل ستاره

دو شب و سه روز
ساری
به کیش
نمای هتل ستاره کیش

خدمات

تور کیش از ساری هتل ستاره

  • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
  • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
  • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
  • کشت طبیعت گردی به صورت vip
  • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
  • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم

تور کیش از ساری در هتل ستاره : کیش از شهرهای توریست پذیر ایران است که در سال نزدیک به دو میلیون مسافر را از جای جای ایران و جهان به خود فرا می خواند. این شهر در جنوب ایران و در استان هرمزگان قرار گرفته با موقعیت جغرافیایی خود توانسته از قابلیت های بسیاری برای جذب گردشگر برخوردار باشد. در این شهر وجود دریا فراهم آمدن انواع تفریحات جذاب دریایی را سبب شده؛ تفریحاتی که در حال حاضر یکی از عوامل اصلی در پر بازدید بودن این منطقه هستند. این شهر به عنوان یک منطقه آزاد تجاری دارای قابلیت هایی است که خرید را به یکی از انگیزه های سفر به این شهر مخصوصا با تور کیش بدل کرده. قدمت این شهر نیز سبب شده شهرهای تاریخی و بناهای سنتی در این جزیره فراوان به چشم بخورد.

تمام این عوامل کیش را به مقصدی تبدیل کرده که مسافران را با انگیزه های گوناگون به سمت جنوب ایران می کشاند. برای سفر به این جزیره می توانید با استفاده از خدمات سفر آس 24 بهترین تورها را در اختیار داشته باشید. تورهایی که تمام ایران را پوشش داده اند و همراه با تنوعی بی نظیر به صورت شبانه روزی در دسترس مسافران قرار دارند. تور کیش از ساری در هتل ستاره توری متفاوت و مطلوب است که سفر به جزیره را برای شما به لذتی فوق العاده بدل می کند.

خدمات تور

این تور دارای خدماتی است که تفریحات جذاب کیش را پیش پای شما می نهد.  طبیعت گردی VIP ، ورودی کافه یخی کیش با تخفیف در منو غذای گرم، ورودی پارس سافاری همراه با ترنسفر، ورودی رستوران موزیکال با ترنسفر و تخفیف برای غذا، ورودی پارک آبی با ترنسفر، ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت و پنجاه در صد تخفیف برای قلعه وحشت و سینما شش بعدی خدماتی است که با رزرو تور کیش در دسترس مسافران قرار می گیرد.

درباره هتل ستاره کیش

هتل ستاره کیش در سال 1385 در بین میدان داریوش و سیری این جزیره و درست روبروی هتل داریوش به بهره برداری رسید. این هتل دو ستاره توانسته از جهت دسترسی مناسبی که به ساحل و مراکز خرید دارد بسیار پر طرفدار باشد. مهمانان مقیم در این هتل به راحتی می توانند بازدید از بازارهای پردیس 1 و پردیس 2 را در برنامه های خود قرار دهند. همچنین می توانند با طی کمترین مسیر خود را در ساحل زیبای خلیج فارس ببینند.

این هتل دارای 42 واحد اقامتی در دو طبقه است که شامل اتاق های دو تا پنج تخته می شوند. از امکانات اتاق های هتل ستاره کیش می توان به یخچال، تلویزیون، مبلمان، دراور، رخت آویز، شبکه پخش فیلم و لوازم بهداشتی اشاره کرد. در این اتاق ها امکان استفاده از اینترنت رایگان نیز فراهم شده است. در لیست امکانات فضای هتل نیز می توانید شاهد مواردی چون فضای سبز، کافی شاپ، چایخانه سنتی، اتاق چمدان، سیستم اعلام حریق و دیگر تجهیزات باشید. هتل ستاره دارای یک سالن صبحانه خوری است که با ظرفیت 70 نفر در طبقه همکف واقع شده و دارای منویی متنوع می باشد. این هتل در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفته است.

قیمت: 1650000 تومان
تور کیش از ساری هتل ستاره
مدت اقامت: دو شب و سه روز
قیمت: 1650000 تومان

سایر تور های پیشنهادی

محوطه هتل سیمرغ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1640000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل تعطیلات کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 0 تومان
ستاره هتل
نمای هتل لیلیوم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 0 تومان
ستاره هتل
نمای هتل گراند کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1670000 تومان
ستاره هتل