تور کیش از ساری هتل شایگان

دو شب و سه روز
ساری
به کیش
نما هتل شایگان کیش

خدمات

تور کیش از ساری هتل شایگان

  • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
  • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
  • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
  • کشت طبیعت گردی به صورت vip
  • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
  • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم

تور کیش از ساری در هتل شایگان : جزیره کیش سال هاست که تردید درباره انتخاب یک مقصد فوق العاده را از ما گرفته است. در واقع این جزیره با انواع جاذبه های تفریحی، سیاحتی و تجاری جایی برای تردید باقی نگذاشته. امروزه مسافران با اطمینان از فرصت های نابی که در این منطقه از کشور پیش رو دارند تنها به شیوه سفر می اندیشند. سفر به این جزیره به هر طریقی جذاب است اما مزایای سفر با تور کیش می تواند آن را جذابتر کند. ارزان تر بودن و راحت تر بودن سفر با تور را می توان مهم ترین مزایای آن دانست. کیش با توجه به محبوبیت خود دارای تورهای بسیاری است که خدماتی متفاوت را شامل می شوند.

ما در سفر آس 24 بهترین و مناسب ترین تورهای کیش را از جهت قیمت و کیفیت ارائه داده ایم. شما نیز دیگر برای شیوه سفر نیز تردیدی به خود راه ندهید. تور کیش در سفر آس 24 مبادی مختلف کشور را پوشش می دهد. ساری از جمله شهرهایی است که در لیست تور کیش این سایت قرار گرفته. در این سایت تور کیش از ساری با بهترین خدمات و در انواع هتل های جزیره برگزار می گردد. تور کیش از ساری در هتل شایگان یکی از تورهای لاکچری برای اهالی ساری است که با خدمات خود یک سفر فوق العاده را پیشکش مسافران می کند.

خدمات تور

خدمات این تور شامل ورودی مجموعه پارس سافاری همراه با ترنسفر، ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر، ورودی رستوران موزیکال کیش با ترنسفر و تخفیف مبلغ غذا، ، طبیعت گردی VIP ، ورودی پارک آبی با ترنسفر، 50 در صد تخفیف برای بازدید از قلعه وحشت و سینما شش بعدی است. همچنین شامل ورودی کافه یخی با تخفیف برای منوی غذای گرم نیز می شود. این خدمات همراه با اقامت در هتلی لوکس می تواند زمینه ساز یک سفر بی نظیر تفریحی برای مسافران باشد. تور کیش با هتل شایگان هم اکنون یکی از محبوب ترین تور های کیش است.

درباره هتل شایگان کیش

هتل شایگان کیش از هتل های پر قدمت و با کیفیت این جزیره است که در سال 1382 افتتاح شده و در سال 1396 در دست بازسازی قرار گرفته است. این هتل در ابتدای بلوار رودکی کیش قرار دارد و با دسترسی به انواع مراکز تفریحی و تجاری کیش برای مهمانان اقامتگاهی مطلوب خواهد بود. مهمانان مقیم در این هتل به راحتی مراکزی چون بازار پانیذ و پردیس یک و پردیس دو را در دسترس خواهند داشت و از لذت خرید در زمانی سریع بهره مند خواهند بود. آنچه موقعیت مکانی این هتل را بیشتر جذاب کرده دسترسی به پارک دلفین ها، اسکله تفریحی کیش و پارک مرجان ها است. مکان هایی که جزء پر طرفدارترین و محبوب ترین مناطق تفریحی در جزیره محسوب می شوند.

هتل شایگان دارای 3 طبقه و130 باب اتاق است که با ظرفیت های مختلف در اختیار مهمانان قرار می گیرد. واحدهای اقامتی این هتل با بهترین امکانات تجهیز شده اند و امکان استفاده از اینترنت نیز در آنها فراهم است. فضای این هتل با امکاناتی نظیر پارک کودک، رستوران بام، اتاق ماساژ و سونا، فروشگاه، کافی شاپ، چایخانه سنتی، آرایشگاه، لاندری و کتابخانه مجهز شده است.

قیمت: 1900000 تومان
تور کیش از ساری هتل شایگان
مدت اقامت: دو شب و سه روز
قیمت: 1900000 تومان

سایر تور های پیشنهادی

نمای هتل آرامیس پلاس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1810000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل گامبرون کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1330000 تومان
ستاره هتل
هتل فانوس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1620000 تومان
ستاره هتل
نما هتل آفتاب شرق کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1410000 تومان
ستاره هتل