کارتینگ کیش 1402 و تجربه بیشترین سرعت

0

کارتینگ کیش : اگر به دلیل نیاز فعلی به فاصله گذاری اجتماعی و خسته شدن از پیاده روی طولانی مدت در خانه نشسته اید، یک روز رانندگی هیجان انگیز می تواند انحرافی کم خطر و با پاداش روانی بالا را فراهم کند. روزهای پیش رو فرصتی برای رانندگی با ماشین خیابانی در یک پیست مسابقه یا پیست ماشین سواری کیش با حداقل هزینه است. تنها چیزی که نیاز است یک خودرو در شرایط خوب، گواهینامه رانندگی معتبر و یک کلاه ایمنی مسابقه ای است.

روزهای جوانی بهترین فرصت برای تجربه سرعت و هیحان در پیست های مسابقه در سراسر کشور و باشگاه اتومبیل های ورزشی مثل کارتینگ کیش و خرید بلیط کارتینگ کیش است. شما باید با آنها مشورت کنید تا ببینید که چه فعالیت هایی در این محل در حال انجام است. قیمت کارتینگ کیش در مقایسه با دیگر کارتینگ های بین المللی بالا نیست و تقریبا مقرون به صرفه می باشد.

در این مواقع خطرناک، وقتی در خانه به سر می برید و فاصله خود را با دیگران حفظ می کنید، به راحتی احساس می کنید که به دام افتاده اید. نگران هستید، بیقراری و کسالت دارید. با این حال، پادزهر ترس شما ممکن است در خرید بلیط کارتینگ کیش منتظرتان باشد تا هیجان را به زندگی خود بازگردانید.

چطور می توانید ماشین خود را به یک روز پیست ببرید، جایی که می توانید در یک رانندگی انفرادی و کاهش دهنده اضطراب که به سختی با دیگران تماس دارد، شرکت کنید؟ شاید نتوانید ماشین شخصی خود را همراه ببرید اما با خرید بلیط کارتینگ کیش می توانید رانندگی با ماشین های مسابقه را تجربه کنید.

خرید بلیط کارتینگ کیش در کرونا

خرید بلیط کارتینگ کیش
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

ما با سخنگوی پیست ماشین سواری کیش صحبت کردیم و او به ما گفت که در حالی که بسیاری از فعالیت های گروهی به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده است، مسیرها مشاغل مستقل هستند و باید مستقیماً با آنها تماس بگیرید ببینید چه فعالیتهایی هنوز امکان پذیر است. اما با تزریق واکسن در حال حاضر کارتینگ کیش فعال است و در تور کیش از ساری می توانید از آن دیدن کنید.

در صورتی که در یک روز به پیست خرید بلیط کارتینگ کیش نرفته اید، این یک رویداد کم رانندگی است که در ماه های خوش آب و هوا بسیاری از امکانات مسابقه جاده ای کشور را برگزار می کند. شما می توانید در یک ماشین مسابقه  واقعی رانندگی کنید و برای شرکت در مسابقه نیازی به گواهینامه مسابقه ندارید، چه برسد به یک ماشین مسابقه – فقط گواهینامه رانندگی معتبر، ماشین شخصی شما و کلاه ایمنی مسابقه. قیمت کارتینگ کیش در مقایسه با دیگر کارتینگ های بین المللی بالا نیست و تقریبا مقرون به صرفه می باشد.

[irp posts=”4934″]

 اکثر پیست ها به خودروهایی اجازه حضور می دهند که بیشترین توانایی ورزشی را داشته باشند-به عبارت دیگر، لاستیک های مناسب با کمی آج روی آنها و ترمزهای محکم-برای یک بعد از ظهر 20 دقیقه ای دور زدن، به میدان بروند. با این حال، با خرید بلیط کارتینگ کیش شما زیر نظر مسئولان پیست خواهید بود که اگر شما مانند یک دیوانه رانندگی کنید، رانندگان دیگر را به خطر بیندازید یا به سادگی قوانین پیست را زیر پا بگذارید، شما را از مدار خارج می کنند.

مزیت خرید بلیط کارتینگ کیش

بخش جدایی ناپذیر این فعالیت این است که شما می توانید به طور بالقوه تنها با چند تعامل با افراد دیگر از یک روز خوب گذر کنید. روز به این صورت پیش می رود: اگر تا به حال قیمت کارتینگ کیش را به صورت آنلاین پرداخت نکرده اید، به دفتر جلو می روید و هزینه جلسات روز (اغلب بین 100 تا 250 دلار بسته به مسیر) را پرداخت می کنید. یک مسئول پیست ماشین سواری کیش به شما ماشین می دهد.

مسئولان پیست اغلب ابتدا جلسه کوتاهی کلاس درس تشکیل می دهند تا رانندگان جدید را با این دوره آشنا کرده و سطح تجربه همه را ارزیابی کنند. سپس شرکت کنندگان به طور معمول به گروه های رانندگی مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته تقسیم می شوند که چندین ساعت متوالی و گاهی اوقات کامل را پشت سر هم اجرا می کنند. و اگر مسیر درست را در روز مناسب انتخاب کنید، تقریباً هیچ مشکلی نخواهید داشت. ما روزهایی را دنبال می کردیم که در بعدازظهر روزهای هفته بیش از پنج یا شش شرکت کننده وجود نداشت. افراد کمتر، ریسک کمتر.

قوانین پیست ماشین سواری کیش

پیست ماشین سواری کیش

کارتینگ یکی از سرگرمی های هیجان انگیز است که طرفداران بالای 10 سال می توانند از تجربه رانندگی با اتومبیل های کوچک لذت ببرند. این ورزش مبتنی بر رانندگی حرفه ای است. کارتینگ کیش یکی از بزرگترین پیست های مسابقه ای در خاورمیانه است که در جزیره کیش قرار دارد. اگر می خواهید با تور کیش از تبریز از جزیره کیش دیدن کنید، انجام این ورزش را از دست ندهید.

در آنجا می توانید از هیجان لذت ببرید و لذت ببرید. پیست کارتینگ کیش اولین کارتینگ در ایران با طول 800 متر و عرض 7 متر است. کارتینگ کیش مجهز به بهترین متریال و امکانات است که به یکی از بهترین مراکز تفریحی کیش تبدیل شده است. به همین دلیل سالانه بازدیدکنندگان و گردشگران زیادی از ایران و دیگر نقاط جهان برای بازدید از این مدار می آیند. همچنین بسیاری از رانندگان اتومبیل که می خواهند در مسابقات قهرمانی کارتینگ شرکت کنند، به کیش سفر کنید و از مدار کارتینگ کیش استفاده کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در مدار کارتینگ کیش فضاهایی وجود دارد که می توانید با دوچرخه ATV و اتومبیل های کنترل از راه دور سوار شوید و لذت بی حد و حصر را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که رانندگان باید از دو قانون اصلی در کارتینگ کیش پیروی کنند. اول از همه، قد شما باید حداقل 140 سانتی متر باشد و دوم اینکه رانندگان زیر 16 سال باید همراه خانواده باشند.

به جز کارتینگ کیش، می توانید از دیگر جاذبه های گردشگری جزیره کیش مانند روستای باغو، شهر زیرزمینی کاریز، پارک آهوان، پاساژ هنرمندان، پارک ساحلی مرجان و غیره دیدن کنید تا با بهترین پیشنهادات از کارشناسان ما دریافت کنید.

هتل های نزدیک پیست ماشین سواری کیش (کارتینگ کیش)

کارتینگ چیست؟

کارتینگ چیست

کارتینگ ( مسیر مسابقه، مسابقه آهنگ و یا مدار مسابقه ) یک مرکز ساخته شده است مسابقه از وسایل نقلیه، ورزشکاران، و یا حیوانات (به عنوان مثال اسب مسابقه یا مسابقه تازی ). پیست های مسابقه نیز در مطالعه حرکت حیوانات استفاده می شود. به برخی از پیست های موتور سواری نیز کارتینگ می گویند.

مسیر مسابقه یا کارتینگ کیش یک مرکز دائمی یا ساختمان است. Racecourse یک اصطلاح متناوب برای پیست اسب دوانی است که در کشورهایی مانند انگلستان، هند، استرالیا، هنگ کنگ و امارات متحده عربی یافت می شود. پیست های مسابقه ای که برای دوچرخه ساخته شده اند ولودروم نامیده می شوند. Circuit یک اصطلاح متداول متداول برای پیست مسابقه است، با توجه به پیکربندی مدار اکثر پیست های مسابقه، که باعث می شود مسابقات در چندین دور انجام شود.

مسابقه کارتینگ یا کارتینگ یک نوع مسابقه جاده ای اتومبیلرانی با وسایل نقلیه چهارچرخ باز و چرخ باز است که به عنوان کارتینگ یا کارت های تعویض شناخته می شود. آنها معمولاً در مدارهای کاهش یافته مسابقه داده می شوند، اگرچه برخی از مسابقات کارت حرفه ای نیز در پیست های بزرگ موتور سواری برگزار می شوند.

در ادامه آنچه در سفرآس 24 خواندید؛ کارتینگ معمولاً به عنوان پله ای برای رتبه های بالاتر موتور سواری شناخته می شود، زیرا بسیاری از رانندگان سابق و فعلی فرمول یک مانند سباستین فتل، نیکو روزبرگ، ایرتون سنا، لوئیس همیلتون، مایکل شوماخر، کیمی رایکوننو فرناندو آلونسو، کار خود را در کارتینگ آغاز کرده اند. پس با خرید بلیط کارتینگ کیش می توانید حرفه باشید.

کارت ها از نظر سرعت بسیار متفاوت هستند و برخی (معروف به سوپرکارت ) می توانند به بیش از 161 کیلومتر در ساعت (100 مایل در ساعت) برسند، در حالی که کارت های تفریحی که برای عموم مردم در نظر گرفته شده است ممکن است به سرعتهای کمتر محدود شود.

[irp posts=”4158″]

به طور کلی مسابقات اتومبیل رانی به عنوان اقتصادی ترین شکل موتور سواری موجود بر روی چهار چرخ پذیرفته شده است. به عنوان یک فعالیت اوقات فراغت تقریباً همه می توانند آن را انجام دهند، و به عنوان یک ورزش اتومبیلرانی، یکی از ورزشهایی است که توسط FIA (تحت نام CIK ) تنظیم می شود و اجازه مسابقه های مجاز را برای همه از سن 8 سالگی به بعد می دهد.

در ایالات متحده، چندان دخالت FIA وجود ندارد. در عوض، بسیاری از سازمانها مسابقات را تنظیم می کنند، مانند IKF ( فدراسیون بین المللی کارت )، WKA ( انجمن جهانی کارتینگ )، KART (Karters of America Racing Triad) ، USPKS (ایالات متحده سری کارتینگ).

در بریتانیا انجمن ورزشهای موتوری (MSA) بیشتر “رانندگان صاحب” کارتینگ را تنظیم می کند. برخی از انجمن ها، مانند NatSKA (انجمن ملی کارتینگ مدارس)، جلسات مسابقه ای را در سراسر کشور تحت اختیار MSA ترتیب می دهند. مجموعه های مختلف چهار زمانه “کارت استخدام” مانند EPEC (مسابقات قهرمانی استقامت پروکار در اروپا) یا BRKC (مسابقات قهرمانی کارت های اجاره بریتانیا) خارج از محدوده مدیریت MSA است. لیگ کارتینگ نخبگان که به عنوان اولین لیگ ملی کارتینگ انگلستان شناخته می شود، خارج از مدیریت MSA است.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.