سفرآس24

تور لحظه آخری خارجی

برای بسیاری از مسافرانی که کشور های خارجی را برای سفر شان انتخاب کرده اند، دغدغه هایی وجود دارد که ممکن است بخاطر‌ عوامل مختلفی مثل خجالت یا عدم صرف وقت کافی در مورد کسب آگاهی های لازم در مورد حل دغدغه هایشان، آن ها را به صورت سوالی در ذهن خود نگهداری کنند، بدون اینکه لحظه ای خجالت شان را کنار بگذارند و وقت کمی را به حل این مسائل ساده اما بسیار کاربردی شان اختصاص بدهند؛ این مسائل در کشور های خارجی چه آسیایی و چه اروپایی از اهمیت برخوردار هستند و لازمه گذراندن سفری راحت، لذت بخش و دارای ارتباطات متعدد با افراد مختلف، آشنایی با همین نکات جزئی اما مهم است.

تور های فصلی

تور کیش

سفرآس24 همه روزه تور کیش از مبادی مختلف را برگزار می کند . با ما همراه باشید

تور لحظه آخری‌ خارجی

نکات مهم تور لحظه آخری خارجی :

 • چگونگی اقامت در کشور خارجی
 • نوع آب و هوا در طول سفر و نیز در کشور خارجی مقصد
 • چگونگی طی مسیر های مختلف به مقصد کشور خارجی و هم چنین مسیر های پر درد و معروف در کشور مقصد
 • نوع مسیر های مختلف رسیدن به کشور مدنظر و نیز مسیر هایی که به اماکن معروف و جذاب گردشگری منتهی می شوند
 • هزینه هایی که هر نوع مسیر برای آنها مشخص شده است
 • هتل های لوکس، متوسط و ارزان قیمت در تور لحظه آخری خارجی و سنجش موقعیت و فاصله آنها نسبت به مکان هایی که قصد بازدید از آن ها را دارید
 • انواع رستوران ها، کافی شاپ ها و فیت فود های معروف و محبوب در کشور خارجی مقصد
 • محل رستوران هایی که غذا های دارای ذبح و نیز گوشت حلال، به مشتریانشان ارائه می کنند

و بسیاری سوالات و دغدغه های دیگر که ذهن مسافرانی که قصد استفاده از تور لحظه آخری خارجی از اصفهان و یا دیگر شهر های ایران، آگاهی از قیمت تور لحظه آخری خارجی و نیز تورهای لحظه آخری خارجی ارزان را دارند، به خود مشغول کرده اند؛ پس برای پرداختن به این سوالات و نظایر آن ها، از شما می خواهیم در ادامه مقاله تور لحظه آخری خارجی با ما همراه باشید.

تور لحظه آخری خارجی
تور لحظه آخری خارجی

برای دریافت اطلاعات جامع و کامل از مقصد گردشگری‌ خود باید ابتدا مقصد و نیز هدف خود را از انجام سفر برای خود تعیین کنید و سپس به دنبال اطلاعات کافی و کاربردی از آن کشور باشید؛ در زمینه انتخاب مقصد سفر، پیشنهادات ما متنوع است و بیشتر این قیمت بر عهده شما و به تبع سلیقه شما است که می خواهید کدام کشور با چه نوع ویژگی هایی را برای سفر خود برگزینید،

اما برای انتخاب هدف از رفتن به کشور های مختلف دنیا، ما اهداف مختلفی را معرفی می کنیم که باز هم می توانید متناسب با اطلاعات و شاخص هایی که از هر کشور در اختیار  دارید و یا از این مقاله کسب کرده اید، در مورد هدف سفر خود تصمیم گیری نمائید؛

برای چه هدف یا منظوری، سفر به کشور های خارجی را انتخاب می کنید؟

 • اهداف می توانند تابع شغل افراد باشند؛ مثلا: فردی که تاجر، فروشنده محصول خاص و یا وارد کننده محصولات مختلفی است، هدف سفر وی به کشور های خارجی، هدفی تجاری و یا خرید و فروش نام دارد.
 • هدف فردی که مدیر یک اداره معروف و معتبر در سطح جهانی و یا در ارتباط با کشور های خارجی متعدد است، هدفی است که در راستای کارایی بهتر آن سازمان، پیشرفت و قرار گرفتن در رده های معروف جهانی به صورت  هر چه بیشتر است یا به زبانی دیگر هدف افزایش اعتبارات و ارتباطات مختلف را دنبال می کند.
 • هدف دیگری هم در تور لحظه آخری خارجی ارزان برای مسافران خارجی بیان می شود که ممکن است، محقق و یا پژوهشگری قصد تکمیل و یا آغاز پژوهشی را داشته باشد که تمایل دارد هر چه سریع تر از تور لحظه آخری خارجی استفاده کند، این هدف، هدف پژوهشی نام دارد.
 • بسیاری از افراد جوان قصد ادامه تحصیل در کشور های خارجی را دارند و برای مدتی استراحت و دید و بازدید از اقوامشان به ایران بازگشته اند که ممکن است قصد سفر با تور هایی که در اولین ساعات حرکت دارند را نداشته باشند و تمایل داشته باشند که بیشتر در کنار خانواده باشند، در نتیجه برای سفر خود از تور لحظه آخری خارجی استفاده می کنند.
 • و اما در ارتباط به جمع کثیری از مسافران که هدف تفریح، سرگرمی، دور شدن مدت زمانی از مشغله های مختلف روحی و روانی و…، تماشا جاهای دیدنی و جذاب کشور های مختلف دنیا و از این قبیل اهدافی که برای انتخاب مقصد کشور خارجی خود برگزیده اند و توجه داشته باشید که اغلب مسافران کشور های خارجی را این نوع مسافران تشکیل داده اند، این هدف مسافرت و برخورداری از تور لحظه آخری خارجی، هدف تفریحی معرفی می شود.

مزایای استفاده از تور لحظه آخری

تور لحظه آخری خارجی ارزان
تور لحظه آخری خارجی ارزان

این تور های از مزایایی برخوردار هستند که تنها مختص خودشان است. تور لحظه آخری خارجی همانطور که از اسمشان پیداست مخصوص به زمان نزدیک آغاز سفر هستند و شما ممکن است اگر به تور های خارجی که در اولین زمان مشخص به فروش می رسند، نرسیده اید و موفق نشده اید که آنها را رزرو کنید، فرصت دیگری برای شما وجود  دارد که این فرصت تور لحظه آخری خارجی است که می توانید از آن بهره ببرید و لذت سفر خارجی خود را از دست ندهید.

از مزیت های تور لحظه آخری خارجی طبق تخفیف های در نظر گرفته شده برای آن،  می توان به هزینه های کم و به صرفه اقتصادی آن اشاره کرد.

تور لحظه آخری خارجی ارزان

این تورها بدون اینکه امکاناتی کمتر نسبت به تور های دیگر که به موقع به فروش رسیده اند، برای رفاه حال مسافران اش فراهم کند، برای آنها به فروش می رسد، پس در این مورد که بعضی ها دغدغه این را دارند که تور لحظه آخری خارجی ارزان امکانات کمتری ارائه می دهد و به این جهت از خرید آن صرف نظر می کنند، نگرانی به خود راه ندهند چون طبق توضیحات قبل، تور لحظه آخری خارجی ارزان همان تور خارجی است که در ابتدا به قیمت بالاتر به فروش می رسید.

اما در مورد ظرفیت تور لحظه آخری خارجی ارزان به این نکته توجه داشته باشید که وقت کمی برای خرید آن در اختیار دارید، چرا که این تور ها همانطور که از نام آنها پیدا است و با تیتری مشابه  با نام دقیقه نودی به شما معرفی می شوند، و نیز به علت ارزان قیمت بودن شان طرفداران زیاد و بالعکس ظرفیت های پایینی دارند؛ پس در خرید آن ها باید سرعت عمل خود را نشان دهید.

قیمت تور لحظه آخری خارجی

این تورهابخاطر تکمیل نشدن تمام مسافران شان، توسطشرکت هایی که مسئولیت ارائه سرویس های مختلف توریسمی را دارند، با قیمت هایی بسیار پایین تر از قیمت واقعی شان به فروش می رسند. میزان درصد کاهش قیمت تور لحظه آخری خارجی متناسب با هر شرکتی متفاوت است، اما میزان متوسط تخفیف های تور لحظه آخری خارجی آنها، از

۵ تا ۴۰ درصد و در بعضی تا ۷۰ درصد کاهش قیمت تور لحظه آخری خارجی وجود دارد.

و اما در ادامه مقاله توجه شما را به اهداف دیگری که شرکت ها و یا تاکسی های مسافربری برای کاهش قیمت تور لحظه آخری خارجی و هم چنین داخلی در نظر می گیرند، جلب می کنیم؛

تورهای لحظه آخری خارجی ارزان بخاطر:

 • تکمیل ظرفیت هتل های محل اقامت مسافران در مقصد
 • تکمیل ظرفیت صندلی های هواپیمای حمل و نقل مسافران خارجی
 • و اهدافی از این قبیل اقدام به در نظر گرفتن تخفیف های بسیار پایین تری نسبت به حتی تخفیف هایی که در ابتدای مقاله به آنها اشاره کردیم، می کنند، پس در این باره باید با توجه به درخواست کنندگان زیاد تور لحظه آخری خارجی ارزان، هوشیار و سریع عمل کنید تا سفری لذت بخش با صرف کمترین هزینه حمل و نقل را تجربه کنید.

اگر ساکن شهر زیبا و دوست داشتنی اصفهان هستید و قصد خرید تورهای لحظه آخری خارجی ارزان را دارید، با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

تور لحظه آخری خارجی از اصفهان

تورهای لحظه آخری خارجی ارزان
تورهای لحظه آخری خارجی ارزان

تورهای لحظه آخری خارجی ارزان برای مسافران اصفهانی عزیز که مقاصد خارجی را برای سفر خود انتخاب کرده اند بسیار کاربردی است چرا که اگر برای خرید بلیط خارجی خود دیر دست به کار شده اند و یا اینکه تمایل داشتند تور لحظه آخری خارجی از اصفهان را این بار با قیمتی بسیار ارزان تر از قیمت حقیقی اش تجربه کنند، مفید بنظر می رسد.

تور لحظه آخری خارجی از اصفهان از طریق سایت های متعدد برای مسافران به فر‌وش می رسد. اطلاعاتی‌ که این سایت ها در مورد تور لحظه آخری خارجی از اصفهان در اختیار شما قرار می دهند از این قبیل هستند:

 • قیمت های متعدد تور های خارجی
 • هتل های خارجی محل اقامت مسافران
 • مدت زمان طول سفر خارجی و زمان دقیق رفت و برگشت
 • مدارک لازم جهت خرید بلیط تورهای لحظه آخری خارجی ارزان ، از جمله: کارت ملی و شناسنامه مسافران است که به منظور محرم بودن مسافران از آنها درخواست می شود.

نتیجه گیری

تور لحظه آخری‌ خارجی در یک کلام می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای انتخاب طی مسیر به مقصد سفر های خارجی متعدد شما باشد، زیرا طبق مزایای بیان شده در مقاله، شما سفری شیرین و دلچسبی را متفاوت از دیگر سفر هایی که بدون خرید تور های لحظه آخری خارجی تجربه کرده اید، سپری خواهید کرد.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *