تور پاییز 1400

تور پاییز 1400 در حالی برای رزرو در دسترس قرار گرفته است که افراد بسیاری پس از دو سال خانه نشینی به دنبال اولین فرصت مسافرتی خود هستند. این تور از این نظر یک تور استثنائی محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد و از طرفی مسافران اما و اگر های بسیاری درباره آن مطرح می کنند.

تور پاییز استانبول 1400

تور استانبول هتل هیلتون استانبول بسفر

3 شب / 4 روز
شروع قیمت از : 9970000 تومان
ستاره هتل

تور استانبول هتل سوییس

3 شب / 4 روز
شروع قیمت از : 13450000 تومان
ستاره هتل

تور استانبول هتل ریتز کارلتون​

3 شب / 4 روز
شروع قیمت از : 14410000 تومان
ستاره هتل

تور استانبول هتل گرند جواهر

3 شب / 4 روز
شروع قیمت از : 7950000 تومان
ستاره هتل

تور پاییز مشهد 1400

نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2460000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2650000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل الماس۱ مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2150000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سی نور مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2330000 تومان
ستاره هتل

تور پاییز مشهد 1400​ از مبادی مختلف با قیمت های عالی با تضمین بهترین قیمت و خدمات ویژه ترنسفر استقبال . ما به روی تمامی هتل های مشهد رزرو انجام می دهیم . نگران نباشید ، هتل خود را انتخاب نمایید ، رزرو کنید و از خدمات ویژه سفرآس 24 برخوردار باشید .

تور پاییز کیش 1400

نمای هتل ترنج کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 5428000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ارم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2598000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل جام جم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2518000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل تعطیلات کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2448000 تومان
ستاره هتل

تور پاییز مشهد 1400​ از مبادی مختلف با قیمت های عالی با تضمین بهترین قیمت و خدمات ویژه ترنسفر استقبال . ما به روی تمامی هتل های مشهد رزرو انجام می دهیم . نگران نباشید ، هتل خود را انتخاب نمایید ، رزرو کنید و از خدمات ویژه سفرآس 24 برخوردار باشید .

این تورها تا لحظه آخر قابل رزرو هستند، اما برای اطمینان بیشتر و به ویژه برای اقامت در هتل های لوکس باید تور خود را تقریباً یک ماه قبل رزرو کنید. برای رزرو تورهای خارجی به سبب طول کشیدن روند اخذ ویزا باید زودتر اقدام نمایید.

از تورهای خارجی تور فرانسه وتور تایلند و از تورهای داخلی تور مشهد  به سبب آب و هوای مناسب بهترین تورهای پاییزی به شمار می آیند.

به علت بازگشایی مدارس و سرد شدن تدریجی آب و هو اغلب مقاصد توریستی در پاییز کم مسافر می شوند و در نتیجه  قیمت تورها کاهش پیدا می کند. پاییز یکی از بهترین زمان ها برای رزرو تور ارزان است.

کیش، قشم و مشهد از بهترین شهرها برای مسافرت در پاییز هستند. آب و هوای معتدل و خلوتی از مهم ترین ویژگی های تورهای پاییز در این دو مقصد است.

در این فصل به سبب کم شدن مسافر معمولاً شانس عرضه تور های لحظه آخری بالا می رود. شما می می توانید با رصد قیمت ها در زمان های مختلف ارزان ترین تور را رزرو کنید.

در پی روند سریع واکسیناسیون در تمام کشورهای جهان و همچنین مشروط کردن بسیاری از تورها چون تور آلمان، تور تایلند و تور گرجستان پاییز 1400 به ارائه تست منفی کرونا سایت های گردشگری برگزاری بسیاری از تورها را از سر گرفته اند و مسافران نیز سفرهای خود را شروع کرده اند.

با توجه به دغدغه انتخاب مقصد برای سفر پاییزی در این مقاله محبوب ترین مقاصدی که در فصل پیش رو برای سفر در دسترس قرار دارند را به شما معرفی و دو سناریوی مختلف راجع به قیمت تور پاییز را بررسی خواهیم کرد.

کدام تور پاییز 1400 انتخاب می کنید؟

تور پاییز 1400

پاییز یکی از خوش آب و هواترین فصل های سال در اغلب کشورهای جهان است. در این فصل گرمای تابستان رخت بربسته و هنوز خبری از سرمای زمستان نیست. بنابراین اگر به دنبال یکی از بهترین زمان ها از نظر آب و هوایی برای سفر هستید پاییز انتخاب بسیار مناسبی است.

البته شرایط آب و هوایی در تمام مقاصد توریستی یکسان نیست و به همین دلیل لازم است با شرایط تور پاییز 1400 در محبوب ترین مقاصد توریستی دنیا  چون تور ترکیه پاییز 1400 ، تور پاییز کیش 1400 و تور پاییز مشهد 1400 آشنا شوید. در اولین بخش از مقاله به سراغ تورهای لوکس اروپایی خواهیم رفت و از شرایط سفرهای پاییزی در مهم ترین شهرهای این قاره سخن خواهیم گفت و پس از آن نیز شرایط تورهای آسیایی چون تور دبی و تور مالدیو را بررسی خواهیم کرد.

تورهای خارجی به مقصد اروپا

تور بلژیک پاییز 1400

تور بلژیک پاییز 1400

پاییز یکی از اقتصادی ترین زمان ها برای سفر به بلژیک و رزرو تور اروپا پاییز 1400 است. در این فصل بلژیک بسیار پر باران است و از میانه فصل رو به سردی می رود. با توجه به همین ویژگی ها سفر پاییز کمی کم طرفدار و در پی آن ارزان تر است. بنابراین اگر عاشق باران هستید و از هوای گرم نفرت دارید حتماً در این فصل تور بلژیک را خریداری کنید. در این فصل همچنین حجم گردشگران کم شده و شما از شلوغی و ازدحام مسافران  چیزی نمی بینید.

مهم ترین جاذبه های تور بلژیک از جنس طبیعی و تاریخی هستند و شامل بناهایی به یادگار مانده از قرون وسطا و فضاهای طبیعی به شکل دشت و جنگل می شوند. گلخانه سلطنتی لایکن با فضایی معطر و رنگارنگ، نبردگاه واترلوی ناپلئون، میدان بزرگ گراند پلاس با خانه هایی به سبک باروک، کلیسای سنت باوو، باسیلیکای خون مقدس،دشت های فلاندر، جنگل آبی و شهر ارواح مهم ترین مقاصد تفریحی این کشور در تور پاییز 1400 هستند.

تور سوئیس

در حال حاضر تورهای اروپایی به دلیل عدم صدور ویزا برگزار نمی شود. اما انتظار می رود برای پاییز بسیاری از کشورها مرزهای خود را باز کنند و اخذ ویزا به روال گذشته خود برگردد. در این صورت شما می توانید با مدارک لازم که اصل گذرنامه از مهم ترین آنهاست درخواست ویزا دهید و برای یک سفر هیجان انگیز به جنگل های آلپ آماده شوید. اگرچه بهترین زمان برای سفر به سوئیس خرداد ماه تا اواخر مرداد است، اما پایین بودن قیمت تور پاییز سبب شده این کشور در این فصل بسیار پرطرفدار باشد.

چشم اندازهای مسحور کننده آپنزل، تفرجگاه های ساحلی شهر لوسترن، کوه های بلند و باشکوه زرمات، شهر جذاب و گران قیمت زوریخ و انواع پیست های زمستانه جاذبه هایی است که سوئیس را به اصلی ترین قطب های گردشگری در اروپا تبدیل کرده. البته اروپاییان به تورهای آسیایی چون تور مالزی و تایلند و همچنین تورهای ایرانی مانند تور پاییز کیش 1400 و تور پاییز مشهد 1400 نیز بسیار علاقه مند هستند.

تور فرانسه

فرانسه بزرگ ترین کشور اروپای غربی است که با طبیعت جذاب به ویژه در سواحل دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس و البته پنیرهای خوش طعم شهرت بسیاری را از آن خود کرده. این کشور که از قرون وسطا به بعد از ابرقدرت های جهان به شمار می رود هنرمندان و دانشمندان بسیاری را در خود جای داده است و به عنوان مرکز شکوفایی فرهنگ مدرن جهان شناخته می شود.

پاییز یکی از خوش آب و هوا ترین فصل های فرانسه است که در اغلب روزهای آن هوا آفتابی می باشد. برج ایفل، دیزی لند پاریس، بلوار شانزه لیزه، موزه لوور، کلیسای نوتردام، منطقه لی پوی ان ولای، فستیوال کن،تفریحگاه ساحلی دس انگلیز و کاخ ورسای از مهم ترین جاذبه های توریستی این منطقه در تور پاییز 1400 هستند.

تور آلمان

در آلمان شهرهای بسیاری چون برلین، مونیخ، فرانکفورت و دوسلدروف پیش روی گردشگران است که همگی از محبوب ترین شهرهای توریستی در جهان هستند. مجموعه ای از بناهای باستانی در قالب کاخ ها و قلعه ها و تفریحات جذاب و مهیج رزرو تورهای آلمان را بسیار پر متقاضی کرده اند.

شما می توانید این تور را به صورت ترکیبی نیز رزرو کنید چرا که با اخذ ویزا شینگن قادر خواهید بود به تمام کشورهای عضو شینگن بدون هیچ محدودیتی سفر کنید. تور آلمان ایتالیا و آلمان اسپانیا از پر طرفدارین تورهای ترکیبی این کشور محسوب می شوند. این کشور در فصل پاییز دارای هوایی معتدل رو به سرد می باشد. اگر قصد سفر پاییزی به آلمان را دارید بهتر است تور خود را در اوایل این فصل رزرو نمایید. برای رزرو تور ترکیه پاییز 1400 می توانید هم اکنون اقدام کنید.

تورهای خارجی به مقصد آسیا

تور تایلند

تور دبی

در کنار تور اروپا پاییز 1400 می توانید تورهای آسیایی را نیز با قیمت پایین تر رزرو نمایید. تور دبی یکی از محبوب ترین تورهای آسیایی است که مسافران را به تماشای برج های بلند و سواحل بکر می رساند. دبی همه ساله برای جذب گردشگر برنامه های ویژه می چیند و حالا در جدیدترین برنامه خود فکر ساختن برجی به شکل انگشت حاکمش را در سر دارد. تفریحات آبی جذاب نیز این شهر لوکس و پر زرق و برق را به یک مقصد فوق العاده در تور پاییز 1400 تبدیل می کند.

با توجه به شرایط آب و هوایی این کشور بهترین زمان سفر فصل های سرد است. با توجه به این امر و همچنین کاهش قیمت تور پاییز، دبی در این فصل بسیار پرطرفدار و جذاب خواهد بود. رزرو این تور به دو صورت هوایی و دریایی امکان پذیر است که مزیت سفر دریایی ارزان تر بودن و امکان حمل بار بیشتر در کشتی می باشد. هنگام رزرو تور پاییز مشهد 1400 دسترسی به بلیط مشهد لحظه آخری نیز برای سفرهای ارزان فراهم است.

تور تایلند

تایلند یکی از بهترین کشورهای جهان برای خوش گذارانی و تفریح است. شهرهای توریستی این کشور همگی شهرت جهانی یافته اند و نه تنها در آسیا که در اروپا نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و شاید به اندازه تور بلژیک پاییز 1400  محبوب باشند. پوکت، پاتایا و بانکوک معروف ترین شهرهای توریستی این کشور هستند که بازدید از انواع جاذبه ها چون معابد بودایی، تفریحات ساحلی، جنگل گردی و شوهای شبانه را نصیب مسافران می کنند.

تایلند در اغلب اوقات دارای آب و هوایی گرم است و به همین دلیل فصل های سرد سال بهترین زمان سفر به این کشور هستند. با توجه به اینکه بیشتر مسافران تایلند ترجیج می دهند در پاییز یا زمستان به این کشور سفر کنند قیمت بلیط تایلند در این دو فصل کمی گران تر است. تور سوئیس نیز به دلیل تفریحات زمستانی در فصل های سرد بسیار پر متقاضی است.

تور مالدیو

مالدیو کشوری جزیره ای در آسیاست که در اقیانوس هند واقع شده و دین رسمی در آن اسلام است. صنعت توریسم یکی از اصلی ترین پایه های اقتصاد این کشور است که سبب شده برخی از جزایر به طور ویژه به گردشگری اختصاص داده شود. مسجد جامع ماله، ساحل مصنوعی ماله، جزیره مافوشی، ساحل درخشان جزیره وادهو و جزیره هووان فوشی مهم ترین جاذبه های این کشور محسوب می شوند.

با توجه به شرایط آب و هوایی آذر تا اردیبهشت بهترین زمان سفر به مالدیو است و به همین دلیل تور پاییز 1400 مالدیو بسیار پر طرفداراست. مسافران این کشور مشروط به ارائه برخی مدارک چون گذرنامه نیازی به ویزا نخواهند داشت. در این کشور می توانید مانند تور فرانسه هتل های ساحلی گران و یا هاستل های ارزان قیمت را انتخاب کنید.

تور مالزی

مالزی یک کشور بارانی است و پاییز در این کشور یکی از پربارش ترین فصل هاست. در ماه اکتبر بیشتر باران ها در بخش شرقی و در سپتامبر بیشترین بارش ها در قسمت غربی این کشور اتفاق می افتد. از آنجا که مالزی در نزدیک خط استوا قرار گرفته و دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است پاییز صرف نظر از باران ها می تواند فصل مناسبی برای سفر باشد. تور پاییز کیش 1400 یکی از بهترین فرصت ها برای سفری ارزان و لوکس است.

کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی و کوچینگ از مهم ترین مقاصد توریستی این کشور هستند که جاذبه های متنوعی از مناطق طبیعی تا آثار تاریخی و فرهنگی را در خود جای داده اند. تا چندی پیش برای سفر زیر 15 روز به این کشور نیازی به ویزا نبود و قیمت تور پاییز در این کشور ارزن تر تمام می شد، اما شرایط کرونایی جهان این روند را برای مدتی مختل کرده است.

تورهای اوراسیایی و سفرهای دوقاره ای

تور گرجستان پاییز 1400

تور گرجستان پاییز 1400

گرجستان از جمله کشورهایی است که در منطقه اوراسیا قرار گرفته و علاوه بر گرجی ها به عنوان قوم غالب، اقوام بسیاری را در خود جای داده است. تفلیس، باتومی، مستیا، متسختا و اسپانتسمیندا مهم ترین شهرهای توریستی این کشور محسوب می شوند که در تور پاییز 1400 پذیرای مسافران خواهند بود.

گرجستان دارای آب و هوای کوهستانی است و در اغلب فصل های سال هوایی معتدل دارد. پاییز به ویژه اوایل آن یکی از بهترین زمان ها برای رزرو تور گرجستان است که هوایی معتدل و البته بارانی را نصیب مسافران می کند. جالب است بدانید مسافران ایرانی برای سفر به گرجستان بر خلاف تور دبی نیازی به ویزا ندارند.

تور ترکیه پاییز 1400

ترکیه نیز با گستردگی در دو قاره اروپا و آسیا فرصت بازدید همزمان از دو فرهنگ را برای مسافرانش فراهم می کند. با توجه به این امر می توان ترکیه را در دسته تور اروپا پاییز 1400 نیز قرار داد. یکی از مهم ترین مزایای سفر به این کشور برگزاری تورهای مختلف زمینی با اتوبوس و قطار است که در کاهش هزینه ها بسیار مؤثر خواهد بود. در این کشور شهرهای بسیاری وجود دارند که این کشور را به یکی از اصلی ترین قطب های گردشگری در آسیا بدل کرده اند.

استانبول، وان، آنکارا، ازمیر، کوش آداسی و آنتالیا مهم ترین مقاصد توریستی در این کشور هستند. البته شما با رزرو تورهای ترکیبی می توانید بازدید از چند شهر ترکیه را نصیب خود کنید. تور بلژیک پاییز 1400 نیز به صورت ترکیبی برای مسافران قابل رزرو است.

تورهای داخلی و سفرهای لوکس ارزان

تور پاییز مشهد 1400

تور پاییز کیش 1400

تور کیش یکی از لوکس ترین تورهای داخلی است که با قیمتی بسیار پایین تر از سفرهای خارجی چون تور تایلند در دسترس مسافران قرار دارد و از نظر جاذبه ها چندان تفاوتی با مهم ترین شهرهای توریستی جهان ندارد. سواحل زیبای این کشور که جایگاهی برای گردش و برگزاری تفریحات مهیج شده اند و انواع جاذبه های فرهنگی و آثار باستانی این جزیره را بسیار دیدنی و دوست داشتنی کرده اند.

طی آخرین اخباری که از کیش به گوش می رسد روند ابتلا به کرونا در این منطقه کاهش چشم گیری داشته و همین امر کیش را به یکی از بهترین مقاصد مسافراتی در تور پاییز 1400 تبدیل کرده است. این تور در دسته ارزان تا لاکچری در هتل های مختلف قابل رزرو است و به هر دو صورت هوایی و زمینی برگزار می گردد. البته تورهای اروپایی چون تور سوئیس و تور آلمان و تورهای آسیایی چون تور مالزی  نیز دارای رنج های متفاوتی از گران تا ارزان هستند.

تور پاییز مشهد 1400

بهار و پاییز دو فصل خوب سفر به مشهد از نظر آب و هوایی هستند. در این میان تور نوروزی مشهد به علت تقاضای بسیار دارای قیمتی بالاست و تور پاییز نسبت به آن ارزان تر می باشد. بنابراین تور پاییز می تواند یکی از بهترین انتخاب های مسافران این شهر باشد. تور مالدیو نیز در این فصل به ویژه در آذر ماه بسیار پرطرفدار است.

در این شهر علاوه بر زیارت که اصلی ترین انگیزه مسافرتی است می توانید انواع تفریحات آبی و غیر آبی را در دسترس داشته باشبد و از بهترین مراکز خرید مشهد دیدن نمایید. تور مشهد از مبادی مختلف کشور به صورت هوایی و زمینی با قطار و اتوبوس قابل رزرو است. برای اطلاع از چگونگی برگزاری تور فرانسه و دیگر تورهای پیش رو می توانید به سایت سفر آس 24 مراجعه کنید.

قیمت تور پاییز و دو سناریوی متفاوت

قیمت تور پاییز

پاییز همواره فصل سفرهای ارزان است. بازگشایی مدارس در این فصل افراد بسیاری را برای سفر با محدودیت مواجه می کند و آمار تقاضا برای سفر را کاهش می دهد. با توجه به این امر نرخ تور پاییز 1400 به نسبت دیگر تورها چون تور بهار 1401 به ویژه در تورهای داخلی چون تور پاییز کیش 1400 و تور پاییز مشهد 1400 ارزان تر است.

از طرفی امسال یک شرایط خاص در دنیای گردشگری به وجود آمده و محدودیت های مسافرتی در دو سال گذشته بسیار از افراد را بر آن داشته تا با شروع پاییز و کاهش همه گیری کرونا سفر های خود را از سر بگیرند. به این ترتیب برای افزایش و کاهش قیمت تورهای پاییز 1400 دلایل بسیاری وجود دارد.

می توان پیش بینی کرد این تورها با قیمت متوسط و نه چندان گران در دسترس قرار گیرند. برای اطلاع از قیمت تمامی تورها چون تور بلژیک پاییز 1400  و تور گرجستان پاییز 1400 می توانید به سایت سفرآس 24 مراجعه کنید و تور مورد نظرتان را متناسب با شرایط مالی خود به صورت ارزان یا لاکچری خریداری نمایید.

4.6/5 - (5 امتیاز)